COMERCIAL.ro

Top 100 firme din Teleorman după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2019

1.476 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 53,5 %, iar liderul atinge 263,4 %.

FirmăCAGR 3 ani
INTERCONSTRUCTCONSULT SRLnou263,4 %▲ 54 %
WIZMAG DISTRIBUTION SRLnou251,4 %▲ 45,2 %
DAV CIVIL ENGINEERING SRLnou223,1 %▲ 60,8 %
MADE IN STUDIO S.R.L.▲ 14184,4 %▲ 229,9 %
S.C.A.E.P. GIURGIU PORT S.A.▼ 4176 %▼ 29,2 %
MERCA FOODS GMG SRLnou154,4 %▲ 28,2 %
POLL ALEX CONS TRANS SRL▲ 728148,5 %▲ 744,3 %
PURE OCEAN SRLnou146,8 %▲ 90,9 %
MAIDE CEREAL TRANS SRLnou135,4 %▲ 77,4 %
ANDREEA CONSTRUCT COMPANY SRLnou132,6 %▲ 2,4 %
VENTO DISTRIBUTION SRLnou125,4 %▼ 22,8 %
360 GROUP SRLnou125,1 %▲ 159,6 %
JIXIANG TRADING 2015 S.R.L.▼ 7119,1 %▲ 45,1 %
ADI ALI TRANS SRL▲ 36118,1 %▲ 102,2 %
BRYAND MAR SRL▼ 8113,1 %▲ 3,5 %
T & T EXCHANGE SRL▲ 239110 %▲ 59,1 %
CMC & PDA DISTRIBUTION SRLnou107,1 %▲ 13 %
CRISTIŢĂ SRL▲ 156106,6 %▲ 175,4 %
PRO TERRA BUSINESS SOLUTION SRL▲ 655104,9 %▲ 102,1 %
STAYSHARP.FILM S.R.L.nou103,6 %▲ 275,5 %
CONSTRUCT ART DESIGN SRLnou101,8 %▲ 6,2 %
BAD LEODAN SRL▲ 131101,4 %▲ 108,8 %
FAST & EXPRESS SRLnou99,2 %▼ 1,1 %
AMMY ADELMAR SRLnou98,7 %▲ 18,8 %
TELFERT OIL SRLnou97,3 %▲ 64,7 %
TLC SHUTTERS SRL▼ 2397,3 %▲ 124,9 %
REFDAN COM SRL▲ 1197,1 %▲ 31,5 %
CRISTI GETACOM SRL▲ 4695,8 %▲ 30,3 %
SOF GAV COMPANY SRLnou94 %▼ 7,7 %
M.S.V.T. COMPACT SRLnou93,9 %▲ 25,6 %
CEZANA SRL▲ 4589,5 %▲ 212,7 %
CONTEL GRUP SRL▲ 5287,4 %▼ 9,8 %
TOPO PROIECT IMPEX SRLnou87,4 %▲ 13.848,1 %
3M PROFILINE HORECA S.R.L.nou83,8 %▲ 7,8 %
IVAGRI SRLnou82,5 %▲ 896,3 %
XIAMO CONSTRUCT SRL▲ 28881,7 %▲ 220,6 %
MBM STUDIO SRLnou81 %▲ 26,2 %
AGRI CONSORTIUM VIDELE SRL▲ 50880,5 %▲ 0,7 %
PAPY PIESE SRLnou80 %▲ 46,2 %
BIAMAR JUNIOR S.R.L.nou79,5 %▲ 209,3 %
AGRESIM IMPEX C & I SRLnou79,2 %▼ 22,8 %
PRIMA SRL▲ 52379,1 %▲ 520,6 %
GEOCAD CONSTRUCT SRL▲ 5678,4 %▲ 51,2 %
FOLIAR CHEM SRL▲ 33377,3 %▲ 87,9 %
EXPLORAMED SRL▼ 277,3 %▲ 29,3 %
DOBROAGRO TRANS SRL▲ 19976,7 %▲ 194,6 %
DIMIAN GROUP SRLnou75,7 %▲ 494,7 %
ROBYMAR PARK SRLnou74,9 %▲ 18,7 %
GATEROM FLORICEL SRL▲ 1674,7 %▲ 3,3 %
S.C.E. SKY SISTEM TEAM SRLnou74,7 %▲ 24,4 %
VALCOSTY DEEA SRLnou74 %▲ 34,3 %
COSMI ITALY SRL▲ 5073,6 %▲ 57,3 %
LIKE CONSULTING SRLnou73,4 %▲ 269,5 %
ORIGINAL TEAM SRLnou70,4 %▲ 79,8 %
SODO AMBIENT S.R.L.nou70 %▼ 4,8 %
LUMICOM MAGMIXT SRLnou69,8 %▲ 42,3 %
BEST STOMADENT SRLnou69,5 %▲ 77,9 %
DAVI MEMOTRANS SRLnou69,5 %▲ 40,6 %
AIL TRANS SRL▼ 1768,6 %▲ 108,5 %
MEGA - COSMOTEL SRLnou68,4 %▲ 86,1 %
SELEMI BAR SRLnou68,4 %▲ 61,6 %
DELMARVA TRANS SRL-Dnou68 %▲ 88,4 %
PRESTO NATURA SRL▼ 2367,4 %▼ 19 %
OANA TRANS SRL▼ 4166,6 %▲ 36,8 %
CISALVY SRLnou65,8 %▼ 13,6 %
KRONSTADT OPTIK SRL▲ 3065,4 %▲ 46,4 %
EUROBAC SRL▲ 9265,4 %▲ 15,3 %
NICOLADI CONSTRUCT SRLnou64,8 %—
LIBRI 2001 IMPEX SRL▲ 14264,2 %▲ 166,3 %
AGRODAN LIV SRL▲ 8463,6 %▲ 49,5 %
STOICA TRANS LOGISTIC SRLnou63,2 %—
INTERAGRO TRANSPORTURI SOCIETATE PE ACŢIUNI▲ 95663,1 %▲ 24,2 %
NICO IMPORT EXPORT SRL▲ 36963 %▲ 110,9 %
COMINVEST SRL▲ 51662,9 %▲ 173,7 %
ȚENE TRANS 92 S.R.L.▼ 5862,9 %▼ 4,4 %
SALUBRIS OLT SRLnou62,5 %▲ 70,5 %
TOTAL FRIG INTERNAŢIONAL SRLnou62,5 %▲ 573,4 %
DAV GENERAL CONSTRUCT SRLnou62,4 %▼ 60,8 %
LUPU A&C MARKET SRLnou62,2 %▼ 20 %
DANNYMET COM SRL▲ 3462,2 %▲ 37 %
PROIECT INSTAL SRL▼ 1462,1 %▲ 65,8 %
GENERAL INVEST SRL▼ 5862 %▲ 99,1 %
QUALITY CONSTRUCT SOLUTION SRL▼ 4860,7 %▲ 8,5 %
DEMO-WAY CURIER SRL▲ 160,1 %▲ 19 %
VISCOP CONSTRUCT SRL▲ 83858,9 %▲ 223,8 %
CRIS & RAZ SRLnou58,7 %▲ 211,1 %
BIA MAR AGRICULTURĂ SRL▼ 1458,5 %▲ 26,3 %
ROMELECTRO SERV SRL▲ 45058,2 %▲ 107,6 %
BOB NET COM SRL▼ 7957,9 %▲ 3,3 %
ADYBOB SERVICE SRL▼ 1057,3 %▲ 65,5 %
DORIGO-VITO E B.G.S. SRLnou57,1 %▲ 695,5 %
VSM IMPEX COM SRL▲ 32057 %▲ 48,4 %
RTD SERVICE SRLnou56,3 %▲ 47,3 %
GYC COMTRANSNIC SRLnou56,3 %▲ 34,5 %
EURO CONSULTING HOME SRLnou56 %▲ 57,1 %
SILOGRAINS PROJECT SRL▲ 91755,6 %▲ 66,8 %
FLUOROCARBON POLYMERS SRL▲ 71554,8 %▲ 108,4 %
AGROPET MAR SRL▲ 27654 %▲ 58,8 %
KALINDERU MCM AGRO SRL▲ 7453,8 %▲ 14,8 %
EXOFORIA SRLnou53,5 %—

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci