Top 100 firme — Construcții, Sibiu după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2024
498 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 48,6 %, iar liderul atinge 273,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALMA GRUP SRL▲ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 273,8 %▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 2 | 2.BOZESAN CON GROUP SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 172,2 %▲ 322,8 % | ▲ 322,8 % | 3 mil. RON | |
| 3 | 3.RETTER PROJECTMANAGEMENT SRL▲ 35 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 163,3 %▲ 144,4 % | ▲ 144,4 % | 84,9 mil. RON | |
| 4 | 4.PROIECT CONSULT SRL▲ 25 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 157,6 %▲ 140,2 % | ▲ 140,2 % | 11,5 mil. RON | |
| 5 | 5.APOSTROF DESIGN AND BUILD S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 150,8 %▲ 405,7 % | ▲ 405,7 % | 507,8 K RON | |
| 6 | 6.DCC CONSTRUCT MEDIA INVEST S.R.L.nou | Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu | 140 %▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 964,4 K RON | |
| 7 | 7.SUPORT INVEST CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 136,4 %▲ 92.434,5 % | ▲ 92.434,5 % | 2 mil. RON | |
| 8 | 8.LUEMMA ARGHIR CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Mediaş, Sibiu | 133,2 %▲ 77,7 % | ▲ 77,7 % | 379,3 K RON | |
| 9 | 9.DSM BAUEN CONFORT SRL▲ 219 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 132,7 %▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | 701,6 K RON | |
| 10 | 10.CONECT ELECTRIC SRL▼ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 127,4 %▲ 30,3 % | ▲ 30,3 % | 112 K RON | |
| 11 | 11.PROSIB SYSTEMS BV S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 125,5 %▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 70,3 K RON | |
| 12 | 12.UPPER CLASS SRL▲ 7 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 121,5 %▲ 149,4 % | ▲ 149,4 % | 508,2 K RON | |
| 13 | 13.CEZCAVATORI S.R.L.▲ 17 | Sat Săcădate, Oraş Avrig, Sibiu | 119 %▲ 195,9 % | ▲ 195,9 % | 306,6 K RON | |
| 14 | 14.4 CONTROL TEAM S.R.L.▲ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 118,5 %▲ 71,2 % | ▲ 71,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 15 | 15.CITY GREEN SIB S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 114,8 %▲ 12 % | ▲ 12 % | 1,2 mil. RON | |
| 16 | 16.UNIVERSAL BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 113,2 %▲ 393,1 % | ▲ 393,1 % | 11,3 mil. RON | |
| 17 | 17.SERODAC SAF SRL▲ 45 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 101 %▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 270 K RON | |
| 18 | 18.CLIMA TERRA SRL▲ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 99 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 190,3 K RON | |
| 19 | 19.SAMI CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Alămor, Comuna Loamneş, Sibiu | 97,9 %▼ 7 % | ▼ 7 % | 116,3 K RON | |
| 20 | 20.MY - TROY SRL▲ 272 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 97,3 %▲ 189,7 % | ▲ 189,7 % | 936,6 K RON | |
| 21 | 21.SIBEUS LAND SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 96,6 %▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 447,8 K RON | |
| 22 | 22.MONREST S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 95,4 %▲ 173,9 % | ▲ 173,9 % | 378 K RON | |
| 23 | 23.N-EL GAZ INSTAL SRLnou | Sat Caşolt, Comuna Roşia, Sibiu | 94,7 %▲ 184,7 % | ▲ 184,7 % | 235,4 K RON | |
| 24 | 24.STOICA PRIMA MONTAGE SERVICE S.R.L.▲ 42 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 94 %▲ 35 % | ▲ 35 % | 84,4 K RON | |
| 25 | 25.WENRICH PAUL UTILAJE S.R.L.▲ 2 | Sat Nou, Comuna Roşia, Sibiu | 93,8 %▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 682 K RON | |
| 26 | 26.TOPHOUSE S.R.L.▼ 1 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 93,1 %▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 27 | 27.URBAVATION S.R.L.▲ 442 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 92,1 %▲ 398,6 % | ▲ 398,6 % | 990,1 K RON | |
| 28 | 28.TRANSILVANIA SUD LIGHTING SRL▲ 412 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 92,1 %▲ 295,5 % | ▲ 295,5 % | 140,5 K RON | |
| 29 | 29.D&M GENERAL CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Mediaş, Sibiu | 89,2 %▲ 109,7 % | ▲ 109,7 % | 625,7 K RON | |
| 30 | 30.T&C TOTAL INSTAL S.R.L.▲ 283 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 88,8 %▲ 236,6 % | ▲ 236,6 % | 796 K RON | |
| 31 | 31.CONELT SRL▲ 29 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 86,5 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 169,2 K RON | |
| 32 | 32.IZA PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 436 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 85 %▲ 413,3 % | ▲ 413,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 33 | 33.DECRA SYSTEMS SRL▲ 65 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 84,7 %▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 30,8 K RON | |
| 34 | 34.NEW RED CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 82,1 %▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 13,2 K RON | |
| 35 | 35.M.B. BOZEŞAN CONSTRUCŢII SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 81,6 %▲ 3.827,5 % | ▲ 3.827,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 36 | 36.ADITA PERFECT FLOOR SRL▲ 359 | Sat Şura Mare, Comuna Şura Mare, Sibiu | 81,5 %▲ 299,7 % | ▲ 299,7 % | 83,5 K RON | |
| 37 | 37.MARAOCENIC S.R.L.▲ 176 | Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu | 81,4 %▲ 37,3 % | ▲ 37,3 % | 272,3 K RON | |
| 38 | 38.I.M.A. CONSTRUCŢII SIBIU SRL▲ 17 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 78,2 %▲ 106,1 % | ▲ 106,1 % | 588,3 K RON | |
| 39 | 39.STARCLOUD DESIGN STUDIO S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 78 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -93,8 K RON | |
| 40 | 40.ROTAR CIS BUILDING S.R.L.▲ 336 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 77,2 %▲ 122,6 % | ▲ 122,6 % | 970 K RON | |
| 41 | 41.ALEX&ŞTEFI BALNIC CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Ocna Sibiului, Oraş Ocna Sibiului, Sibiu | 76,4 %▼ 48,2 % | ▼ 48,2 % | -277,5 K RON | |
| 42 | 42.TERUSA BUILD SRL▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 75,6 %▲ 76,8 % | ▲ 76,8 % | 3,9 mil. RON | |
| 43 | 43.MIROMOB DESIGN S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 75,1 %▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 114,2 K RON | |
| 44 | 44.IMMO UNITED S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 75,1 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 45 | 45.TEHNOSIB SERVICES S.R.L.▲ 1 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 73,6 %▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 13,6 K RON | |
| 46 | 46.ELECTRICOSEB INSTAL S.R.L.▼ 12 | Sat Sebeşu de Jos, Comuna Turnu Roşu, Sibiu | 72,8 %▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | 85,6 K RON | |
| 47 | 47.HCN GENERAL ACT S.R.L.nou | Sat Veştem, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 72,5 %▲ 151,2 % | ▲ 151,2 % | 505,6 K RON | |
| 48 | 48.STRUCTO CREATIV SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 72,4 %▲ 209,9 % | ▲ 209,9 % | -115,4 K RON | |
| 49 | 49.OPTIMAHAUS INVESTMENT SRL▼ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 71,5 %▲ 399,1 % | ▲ 399,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 50 | 50.PHI EMC PRO SRL▼ 38 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 70,6 %▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 51 | 51.TNT ILIGHT S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 70,5 %▲ 169,9 % | ▲ 169,9 % | 296,9 K RON | |
| 52 | 52.PRESTIGE POWER CONSULTING S.R.L.▼ 8 | Sat Ruşi, Comuna Slimnic, Sibiu | 70 %▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | -283,2 K RON | |
| 53 | 53.STILL WORKING S.R.L.▼ 3 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 69,6 %▲ 73,8 % | ▲ 73,8 % | 14 mil. RON | |
| 54 | 54.ANDRA IRINA S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 69,4 %▲ 154,4 % | ▲ 154,4 % | -70 K RON | |
| 55 | 55.PETCU INNOVO S.R.L.nou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 69,3 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | -248,7 K RON | |
| 56 | 56.GENERAL ICE SRL▲ 425 | Loc. Tălmaciu, Oraş Tălmaciu, Sibiu | 69 %▲ 113,3 % | ▲ 113,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 57 | 57.ASCENDA SYSTEMS S.R.L.▲ 280 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 68,7 %▲ 114,9 % | ▲ 114,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 58 | 58.RED CAR SIB SRL▼ 53 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 67 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 899,1 K RON | |
| 59 | 59.DARCON GENERAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 147 | Sat Ighişu Vechi, Comuna Bîrghiş, Sibiu | 66,2 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 449,1 K RON | |
| 60 | 60.ALEX PLENI & FRIENDS CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Mediaş, Sibiu | 65,7 %▲ 348,9 % | ▲ 348,9 % | -298,5 K RON | |
| 61 | 61.KLA HOME ART SRL▼ 50 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 65,4 %▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 587,4 K RON | |
| 62 | 62.ELECTRO-SYSTEM SRL▲ 442 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 65,1 %▲ 157,5 % | ▲ 157,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 63 | 63.TEXCO ENERGIE SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 65 %▲ 579,6 % | ▲ 579,6 % | 53,2 K RON | |
| 64 | 64.INSTAL IMPULS S.R.L.▲ 401 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 64,9 %▲ 262,1 % | ▲ 262,1 % | 248,2 K RON | |
| 65 | 65.BB CCTV INSTAL S.R.L.▲ 252 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 63,8 %▲ 127,8 % | ▲ 127,8 % | 240,4 K RON | |
| 66 | 66.FLASH STAGE DESIGN SRL▼ 44 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 62,5 %▲ 86,4 % | ▲ 86,4 % | 9,3 K RON | |
| 67 | 67.MEDUSSA LSC S.R.L.nou | Comuna Şelimbăr, Sibiu | 61,7 %▲ 345,5 % | ▲ 345,5 % | 337,6 K RON | |
| 68 | 68.RADING ARHITECT IDEAS S.R.L.▼ 53 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 61,3 %▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 69 | 69.PROMORBUL SRLnou | Sat Şura Mică, Comuna Şura Mică, Sibiu | 61 %▲ 185,5 % | ▲ 185,5 % | -151,1 K RON | |
| 70 | 70.DAMIAN INVEST SRLnou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 60,4 %▲ 784,8 % | ▲ 784,8 % | 274,1 K RON | |
| 71 | 71.GANDILA CONSTRUCT S.R.L.▼ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 59,3 %▲ 28 % | ▲ 28 % | 130 K RON | |
| 72 | 72.SIC EURO ARCADA CONSTRUCT S.R.L.▲ 176 | Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu | 58,9 %▲ 89,8 % | ▲ 89,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 73 | 73.ORIZONT GRAND CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Micăsasa, Comuna Micăsasa, Sibiu | 58,9 %▲ 55,3 % | ▲ 55,3 % | 55,2 K RON | |
| 74 | 74.CONBET BAU S.R.L.nou | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 58,9 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 500,8 K RON | |
| 75 | 75.TURBOTERM SIBIU SRL▲ 14 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 58,8 %▲ 27 % | ▲ 27 % | -94,2 K RON | |
| 76 | 76.SYNERGIE ECOTECH GROUP S.R.L.nou | Municipiul Mediaş, Sibiu | 58,6 %▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 40,4 K RON | |
| 77 | 77.G & T RESIDENCE SRL▲ 315 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 58,4 %▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 527,9 K RON | |
| 78 | 78.LOGICON TRANSPORT SRL▲ 279 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu | 58,2 %▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | 1,9 mil. RON | |
| 79 | 79.GREEN SEIRO MONTAGE SRL▼ 36 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 57,9 %▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 344,4 K RON | |
| 80 | 80.SIEBENBURGEN BUSINESS SRLnou | Municipiul Mediaş, Sibiu | 57,2 %▲ 192,7 % | ▲ 192,7 % | 77,3 K RON | |
| 81 | 81.CREATIV FINISAJE SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 56,9 %▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 996,8 K RON | |
| 82 | 82.BEP CONSULTING S.R.L.▲ 14 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 56,4 %▲ 117,9 % | ▲ 117,9 % | 364,7 K RON | |
| 83 | 83.PROFESIONAL SIB PREST S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 54,8 %▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 27 K RON | |
| 84 | 84.PARDOSELI SIBIU S.R.L.▼ 43 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 54,2 %▲ 46 % | ▲ 46 % | 183,1 K RON | |
| 85 | 85.D & C FAST CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Hamba, Comuna Şura Mare, Sibiu | 53,3 %▲ 1.368,8 % | ▲ 1.368,8 % | 230,1 K RON | |
| 86 | 86.STIL TRANS MED SRL▲ 213 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 52,8 %▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 87 | 87.ROSIM INSTALAŢII SRL▼ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 51,8 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 412 K RON | |
| 88 | 88.CONSTRUCŢII SERVICE GAB SRL▲ 356 | Loc. Tălmaciu, Oraş Tălmaciu, Sibiu | 51,7 %▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 738,9 K RON | |
| 89 | 89.MIDRI FIN CONSTRUCT S.R.L.▲ 25 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 51,3 %▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 64,1 K RON | |
| 90 | 90.ALLBIZZ ELECTRIC SRL▲ 48 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 50,9 %▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 150,3 K RON | |
| 91 | 91.MI. MOV. TER. S.R.L.nou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 50,9 %▲ 203 % | ▲ 203 % | 98 K RON | |
| 92 | 92.GANBAU INSTAL SRL▲ 280 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 50,7 %▲ 182,9 % | ▲ 182,9 % | 517,2 K RON | |
| 93 | 93.CTRL FAYA S.R.L.▲ 402 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 50,4 %▲ 53,9 % | ▲ 53,9 % | -700,5 K RON | |
| 94 | 94.ELECTROSCAPE S.R.L.nou | Municipiul Mediaş, Sibiu | 50,2 %▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 371,8 K RON | |
| 95 | 95.MATCON GEOCAD S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 49,8 %▲ 86,8 % | ▲ 86,8 % | 333,7 K RON | |
| 96 | 96.BENEFIC NICU CONSTRUCT SRL▲ 211 | Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu | 49,8 %▲ 142,3 % | ▲ 142,3 % | 166,3 K RON | |
| 97 | 97.DALEV CONSTRUCT SRLnou | Sat Şmig, Comuna Alma, Sibiu | 49,1 %▲ 68 % | ▲ 68 % | 396 RON | |
| 98 | 98.RORA SRLnou | Sat Apoldu de Jos, Comuna Apoldu de Jos, Sibiu | 49 %▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 282,9 K RON | |
| 99 | 99.TMR PAVAJE SERBAN S.R.L.nou | Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu | 48,8 %▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 169,3 K RON | |
| 100 | 100.LED ON ENERGY S.R.L.nou | Sat Ighişu Vechi, Comuna Bîrghiş, Sibiu | 48,6 %▲ 65,1 % | ▲ 65,1 % | 23,2 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Sibiu
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
663 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
224 firme · 583,3 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
219 firme · 470 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 469,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
238 firme · 399,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
159 firme · 385,9 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
15 firme · 247,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
94 firme · 228,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
34 firme · 213,6 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
23 firme · 111,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 65,6 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
73 firme · 50,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
82 firme · 31,8 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
87 firme · 28 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
8 firme · 27 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
59 firme · 21,7 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
14 firme · 20,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
33 firme · 15,4 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 12 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
14 firme · 9 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
13 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
13 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
12 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
3 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 766,1 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 408,1 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 325,3 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 261 K RON