Top 100 firme — Activități profesionale, Prahova după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2020
446 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 26,8 %, iar liderul atinge 202,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EDGE ROUND DESIGN SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 202,6 %▲ 599,5 % | ▲ 599,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 2 | 2.SERENITY ADVERTISING MEDIA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 177 %▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 3 | 3.BAUSTRADA REINVEST S.R.L.nou | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 147,9 %▲ 297,7 % | ▲ 297,7 % | 686,2 K RON | |
| 4 | 4.DYOMEDICA CND SRL▲ 76 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 132,1 %▲ 375,6 % | ▲ 375,6 % | 14,6 mil. RON | |
| 5 | 5.DRALEX AUTO TEST S.R.L.nou | Sat Valea Stâlpului, Comuna Teişani, Prahova | 107,7 %▲ 67,2 % | ▲ 67,2 % | 378,9 K RON | |
| 6 | 6.EVO HOUSE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Olteni, Comuna Teişani, Prahova | 101,3 %▲ 693,8 % | ▲ 693,8 % | 22,2 K RON | |
| 7 | 7.PMA PRIME PROPERTY CONSULTING SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 99,6 %▲ 55 % | ▲ 55 % | 343,9 K RON | |
| 8 | 8.OM TARE CREATION SRLnou | Sat Poiana Câmpina, Comuna Poiana Câmpina, Prahova | 99,1 %▲ 123,1 % | ▲ 123,1 % | 3,3 mil. RON | |
| 9 | 9.ALCEDO SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 93,9 %▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 497,5 K RON | |
| 10 | 10.SIMLEX TESTING S.R.L.▲ 54 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 81,5 %▲ 170,1 % | ▲ 170,1 % | 574,2 K RON | |
| 11 | 11.POST MEDIA SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 80,8 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 249,2 K RON | |
| 12 | 12.TRAFITECH PROD S.R.L.nou | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 77,5 %▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | 108,6 K RON | |
| 13 | 13.GR EUROCERT SRL▲ 38 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 72,4 %▲ 84,4 % | ▲ 84,4 % | 494,2 K RON | |
| 14 | 14.KERATECH-FABSERV SRLnou | Sat Pietroşani, Comuna Puchenii Mari, Prahova | 71,5 %▲ 210,9 % | ▲ 210,9 % | 140 K RON | |
| 15 | 15.SMITH BUSINESS SOLUTIONS SRL▼ 3 | Sat Predeşti, Comuna Tinosu, Prahova | 70,1 %▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 376,2 K RON | |
| 16 | 16.TOTTEM IMPEX SRL▼ 1 | Sat Valea Nicovani, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 67,5 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 1,4 mil. RON | |
| 17 | 17.ROSIGN PRODUCȚIE ȘI SERVICE SRLnou | Sat Făgetu, Comuna Gura Vitioarei, Prahova | 63,5 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | -115 K RON | |
| 18 | 18.HOLIDAY D'SIGN CONSULT SRL▲ 39 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 61 %▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 321,8 K RON | |
| 19 | 19.INTOUCH MEDIA INTERNATIONAL S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 60,3 %▲ 137,6 % | ▲ 137,6 % | 868,9 K RON | |
| 20 | 20.PROGRESSIVE SPORTS EVENTS S.R.L.nou | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 60,2 %▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 14,9 K RON | |
| 21 | 21.LIMITLESS PPC AGENCY S.R.L.▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58,7 %▲ 105,3 % | ▲ 105,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 22 | 22.TOP ENGINEERING JOBS SRL▼ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 56,5 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 1,6 mil. RON | |
| 23 | 23.ŞERBAN NINI CONSULTING RSVTI SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 56,4 %▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 322,8 K RON | |
| 24 | 24.ROCONSULT TECH SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 55,9 %▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 6,8 mil. RON | |
| 25 | 25.ARIAN FINANCIAL SERVICES SRL▲ 118 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 55,2 %▲ 129,2 % | ▲ 129,2 % | 191,1 K RON | |
| 26 | 26.PATELA HSBC VET SRLnou | Sat Potigrafu, Comuna Gorgota, Prahova | 53,2 %▲ 226,8 % | ▲ 226,8 % | -35,6 K RON | |
| 27 | 27.AMG MEDIA ADVERTISING SOLUTION SRL▲ 45 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 52,6 %▲ 74,6 % | ▲ 74,6 % | 512 K RON | |
| 28 | 28.RIA ENGINEERING & CONSULTING SRL▲ 57 | Sat Bertea, Comuna Bertea, Prahova | 49,5 %▲ 130,1 % | ▲ 130,1 % | 825,7 K RON | |
| 29 | 29.WELDING CONSULT SRL▲ 21 | Municipiul Câmpina, Prahova | 48,8 %▲ 110,5 % | ▲ 110,5 % | 706,8 K RON | |
| 30 | 30.STUDIO MAKE IT WORK SRLnou | Sat Homorâciu, Comuna Izvoarele, Prahova | 47,8 %▲ 43,5 % | ▲ 43,5 % | 62,5 K RON | |
| 31 | 31.LOGIT CONSULTING SOLUTIONS SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 47,6 %▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 577,7 K RON | |
| 32 | 32.ASSA CONSTRUCT CONSULTING SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 44,8 %— | — | 626,1 K RON | |
| 33 | 33.CASA DE MODĂ ANDA MĂNESCU SRLnou | Oraş Breaza, Prahova | 44,2 %▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | -22,9 K RON | |
| 34 | 34.HRVG INSURANCE S.R.L.▼ 3 | Sat Tulburea, Comuna Predeal-Sărari, Prahova | 43,7 %▲ 61,2 % | ▲ 61,2 % | 498 K RON | |
| 35 | 35.TEST AUTOCOVER SRL▲ 32 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 43,3 %▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 844,3 K RON | |
| 36 | 36.EXMIN PROIECT SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 43,2 %▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 614,9 K RON | |
| 37 | 37.AHR INTERMEDIA SISTEM SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 42,6 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | -10,5 K RON | |
| 38 | 38.CHIRIȚĂ ENGINEERING & LAND SURVEYING S.R.L.▲ 6 | Sat Habud, Comuna Şirna, Prahova | 42,3 %▲ 80,9 % | ▲ 80,9 % | 294,2 K RON | |
| 39 | 39.GOGAN SRL▲ 389 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 42,3 %▲ 85,8 % | ▲ 85,8 % | 312,9 K RON | |
| 40 | 40.GESEIDL HUMAN RESOURCES SRL▲ 100 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 41,7 %▲ 84,3 % | ▲ 84,3 % | 255,4 K RON | |
| 41 | 41.CHEMELEX ROMANIA S.R.L.▲ 84 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 41,4 %▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 210 K RON | |
| 42 | 42.GAMED VET CLINIC SRL= | Municipiul Câmpina, Prahova | 40,7 %▲ 95,3 % | ▲ 95,3 % | 109 K RON | |
| 43 | 43.CABINET VETERINAR PREDESCU BOGDAN SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 40,5 %▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 29,7 K RON | |
| 44 | 44.ALL MEDIA PRODUCT S.R.L.▲ 374 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 40,3 %▲ 90,1 % | ▲ 90,1 % | 161,1 K RON | |
| 45 | 45.BAUPROJEKT SRL▲ 14 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 39,9 %▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 791,8 K RON | |
| 46 | 46.GLAD PETS S.R.L.nou | Loc. Breaza de Sus, Oraş Breaza, Prahova | 39,9 %▲ 74,4 % | ▲ 74,4 % | 18,9 K RON | |
| 47 | 47.GREEN AIR SOLUTIONS CONSULTING SRLnou | Sat Plopeni, Comuna Dumbrăveşti, Prahova | 39,8 %▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 119,9 K RON | |
| 48 | 48.CONSTRUCTION SAFETY MANAGEMENT SRLnou | Sat Crivina, Comuna Gorgota, Prahova | 39,5 %▲ 63,1 % | ▲ 63,1 % | 283 K RON | |
| 49 | 49.PAVY PVST CONSULTING SRLnou | Loc. Breaza de Sus, Oraş Breaza, Prahova | 39,4 %▲ 352,1 % | ▲ 352,1 % | 351,4 K RON | |
| 50 | 50.INTERRA APPLICATIONS SRL▲ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39,3 %▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 195,3 K RON | |
| 51 | 51.IRCA SISTEM SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39 %▲ 85,7 % | ▲ 85,7 % | 317,3 K RON | |
| 52 | 52.GRANDI ENERGY DESIGN SRLnou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 38,5 %▲ 230,4 % | ▲ 230,4 % | 579,7 K RON | |
| 53 | 53.GVS MICROFILTRAZIONE SRL▼ 46 | Sat Cioranii de Sus, Comuna Ciorani, Prahova | 38,3 %▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 29,6 mil. RON | |
| 54 | 54.CAT MEDIA AGENCY SRL▲ 81 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 38 %▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 18,8 K RON | |
| 55 | 55.WIN LOGISTIC SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,9 %▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | 64,9 K RON | |
| 56 | 56.CIRCLE ADVERTISING SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,8 %▲ 81,4 % | ▲ 81,4 % | 124,4 K RON | |
| 57 | 57.IRID 25 SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,2 %▲ 96,8 % | ▲ 96,8 % | 859,9 K RON | |
| 58 | 58.ORIZONT VECTOR SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,2 %▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 184,6 K RON | |
| 59 | 59.QUANTIC SYSTEMS SRL▲ 35 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,1 %▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 453,4 K RON | |
| 60 | 60.SCRIVAS SRLnou | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 37,1 %▲ 106 % | ▲ 106 % | 227,9 K RON | |
| 61 | 61.VETISAN MED SRL▼ 28 | Municipiul Câmpina, Prahova | 37 %▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 159,2 K RON | |
| 62 | 62.LARAVET INTERFARM SRL▼ 13 | Sat Drajna de Jos, Comuna Drajna, Prahova | 36,9 %▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | -8,1 K RON | |
| 63 | 63.TAO CAD INVEST SRL▲ 75 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 36,3 %▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 139,9 K RON | |
| 64 | 64.PAPILLON SRL▼ 58 | Municipiul Câmpina, Prahova | 35,5 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 91,8 K RON | |
| 65 | 65.BEST FIRE SAFETY PROJECT S.R.L.nou | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 35,3 %▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 261,1 K RON | |
| 66 | 66.ATI DESIGN SRL▼ 14 | Comuna Izvoarele, Prahova | 35,3 %▲ 31 % | ▲ 31 % | 204 K RON | |
| 67 | 67.SECRA EXPCONT SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 35,2 %▲ 877,6 % | ▲ 877,6 % | 126,3 K RON | |
| 68 | 68.ARCEDA CONT EXPERT SRL▲ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 34,8 %▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 206,6 K RON | |
| 69 | 69.BUBBLE DESIGN SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 34,6 %▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 196,3 K RON | |
| 70 | 70.VETCLINIC SRL▲ 104 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 34,6 %▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 40,7 K RON | |
| 71 | 71.RESTITUTIO SRL▼ 36 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 34,4 %▼ 35,6 % | ▼ 35,6 % | -185,3 K RON | |
| 72 | 72.TOGES SERV SRL▲ 36 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 34,4 %▲ 65 % | ▲ 65 % | 289,2 K RON | |
| 73 | 73.CITY J & J EMPIRE SRL▲ 338 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33,5 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 111,5 K RON | |
| 74 | 74.CRIROS GROUP SRL▲ 228 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33,5 %▲ 122,4 % | ▲ 122,4 % | 152 K RON | |
| 75 | 75.SANTEDIL PROIECT SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33,2 %▲ 181,3 % | ▲ 181,3 % | 908,1 K RON | |
| 76 | 76.BEHEALTHY MEDIA SERV SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33 %▲ 696,5 % | ▲ 696,5 % | 216,5 K RON | |
| 77 | 77.COSEMA SRL▼ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32,9 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 264,1 K RON | |
| 78 | 78.ANNEBAN ENTERPRISES SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 32,5 %▲ 139 % | ▲ 139 % | 413,5 K RON | |
| 79 | 79.GILDCONSULTING SRL▲ 32 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 31,8 %▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 90,1 K RON | |
| 80 | 80.MIGRA CONSULT PLOIESTI S.R.L.▲ 259 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 31,4 %▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 216,9 K RON | |
| 81 | 81.MINERVA CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 31,2 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 671,9 K RON | |
| 82 | 82.CONSDATA PROIECT SRLnou | Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova | 30,7 %▲ 100,7 % | ▲ 100,7 % | 216,6 K RON | |
| 83 | 83.NOPTOMEH DESIGN STUDIO SRL▲ 94 | Sat Filipeştii de Pădure, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 30,5 %▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | -2,8 K RON | |
| 84 | 84.CETAREX SRL▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30,3 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 558,9 K RON | |
| 85 | 85.EXPCORO DESIGN SRL▲ 36 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 30,2 %▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 207,7 K RON | |
| 86 | 86.PRO WINES INGINERY SRL▲ 81 | Sat Gura Vadului, Comuna Gura Vadului, Prahova | 30,1 %▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 253,4 K RON | |
| 87 | 87.NIADA AUDITAX EXPERT SRL▲ 142 | Sat Păcuri, Comuna Surani, Prahova | 30,1 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 145,6 K RON | |
| 88 | 88.ANE WEST CONSULTING SRLnou | Sat Cornu de Sus, Comuna Cornu, Prahova | 30,1 %▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 162,4 K RON | |
| 89 | 89.AMATEO EXPERT INSPECTION SRL▼ 59 | Sat Brătăşanca, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 30 %▲ 115,8 % | ▲ 115,8 % | 674,7 K RON | |
| 90 | 90.JUNIUS-CONT SRL▲ 345 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 29,9 %▲ 72,7 % | ▲ 72,7 % | 252,4 K RON | |
| 91 | 91.ADVERTOUR EXPERT SRLnou | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 29,6 %▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | -39,6 K RON | |
| 92 | 92.ROGAV TOPO SRL▲ 256 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 29,3 %▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 63,1 K RON | |
| 93 | 93.ARCOS SRL▲ 53 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 29,1 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 59,4 K RON | |
| 94 | 94.MOJO INTERVET S.R.L.nou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 28,8 %▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 229,8 K RON | |
| 95 | 95.GRIG CONSTRUCT CONSULTING SRL▲ 161 | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 28,7 %▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 161,6 K RON | |
| 96 | 96.CIVIO CONTAB SRL▲ 286 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 27,9 %▲ 97,4 % | ▲ 97,4 % | 232 K RON | |
| 97 | 97.TROPICS INTERNATIONAL SRL▲ 65 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 27,9 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 45,2 K RON | |
| 98 | 98.CONSUS SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 27,4 %▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 131,2 K RON | |
| 99 | 99.AZIMUTH CAD S.R.L.▼ 59 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 26,9 %▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 98,9 K RON | |
| 100 | 100.FABRICA DE CONCEPTE SRL▲ 55 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 26,8 %▲ 75,8 % | ▲ 75,8 % | 205,1 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Prahova
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
145 firme · 1,8 mld. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
587 firme · 854,7 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
379 firme · 156,4 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
173 firme · 139,6 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
395 firme · 101,1 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
323 firme · 96,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
186 firme · 61,5 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
98 firme · 56,3 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
153 firme · 50 mil. RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 42,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
87 firme · 20,2 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
69 firme · 14,1 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
155 firme · 11,9 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
5 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
14 firme · 6 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
25 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
47 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
13 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
9 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
14 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 1 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 833,5 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
7 firme · 826,8 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 743,4 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
5 firme · 571,1 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
6 firme · 307 K RON
CAEN 0721
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 210,8 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
3 firme · 199,8 K RON