Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Prahova după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2024
45 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,3 %, iar liderul atinge 91,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RADAV MARKET STORE S.R.L.nou | Loc. Valea Târsei, Oraş Breaza, Prahova | 91,7 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 86,7 K RON | |
| 2 | 2.CARAIMAN COMSERV S.R.L.nou | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 69,4 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | -120,8 K RON | |
| 3 | 3.EASY SAFEWAY OIL SRL= | Sat Slon, Comuna Ceraşu, Prahova | 58 %▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 205,9 K RON | |
| 4 | 4.COMAR INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 54,2 %▲ 103,2 % | ▲ 103,2 % | 789,3 K RON | |
| 5 | 5.MANSIS CONSULT SRL▲ 3 | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 45,9 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 307,4 K RON | |
| 6 | 6.SELEXO CONCEPT S.R.L.▲ 40 | Sat Gheaba, Comuna Măneciu, Prahova | 43 %▲ 148,6 % | ▲ 148,6 % | 96,3 K RON | |
| 7 | 7.NEW RAMCO OIL SRL= | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 38,8 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 28,3 K RON | |
| 8 | 8.LEGICOM GIR OIL S.R.L.▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 31,7 %▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 84,5 K RON | |
| 9 | 9.JOY PRODUCCION S.R.L.▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 26 %▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 1,7 K RON | |
| 10 | 10.BETCON BAND S.R.L.▲ 12 | Sat Băteşti, Comuna Brazi, Prahova | 23,2 %▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 62,6 K RON | |
| 11 | 11.MAN DOC OPERATIONS S.R.L.nou | Sat Chiţorani, Comuna Bucov, Prahova | 20,2 %▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 102,4 K RON | |
| 12 | 12.MARIVAL INVOICE CONSULTING SRL▲ 42 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19,1 %▲ 68,6 % | ▲ 68,6 % | 124,4 K RON | |
| 13 | 13.ELWIZ WINDOWS & DOORS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 18,9 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 181 K RON | |
| 14 | 14.ADELIN TEODOR MARKET S.R.L.nou | Sat Cioranii de Sus, Comuna Ciorani, Prahova | 18,8 %▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 263,2 K RON | |
| 15 | 15.VANTOM PRODUCT SRL▲ 11 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 17,7 %▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 99 K RON | |
| 16 | 16.REFRASERV S.R.L.▼ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 17,3 %▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | -1,6 mil. RON | |
| 17 | 17.MIRAS & ALEX MIRAJ S.R.L.▲ 20 | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 17,3 %▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 60,4 K RON | |
| 18 | 18.EUROB ELSY SRL▲ 13 | Sat Cocoşeşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 15,9 %▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 227,7 K RON | |
| 19 | 19.MARY MONTAJ LIFT S.R.L.nou | Sat Magula, Comuna Tomşani, Prahova | 15,8 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 134,2 K RON | |
| 20 | 20.SL & M EUROSERV MARKETING SRL▲ 32 | Sat Gornet, Comuna Gornet, Prahova | 15,3 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 120,8 K RON | |
| 21 | 21.MMB CUSTOM ANALYSE S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,7 %▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 202 K RON | |
| 22 | 22.CORE-OIL & GAS SRL▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,7 %▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 297,8 K RON | |
| 23 | 23.CECOR CENTRUL CONSULTANTA RUTIERA SRL▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,2 %▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 269,2 K RON | |
| 24 | 24.SOLUTION BY NIKO'S S.R.L.▲ 8 | Municipiul Câmpina, Prahova | 13,8 %▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 161,2 K RON | |
| 25 | 25.RALUSIN CRIS STATION SRL= | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 13,2 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 28,1 K RON | |
| 26 | 26.VALPEG MANAGEMENT SRL▲ 8 | Sat Stoeneşti, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 12,6 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 75,9 K RON | |
| 27 | 27.KAMINA STAR SRL▲ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12,6 %▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 282,2 K RON | |
| 28 | 28.MESCA SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12,3 %▲ 71,8 % | ▲ 71,8 % | 29,7 K RON | |
| 29 | 29.TABSTAN AMACO SHOP SRL▲ 7 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 11,6 %▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 94,2 K RON | |
| 30 | 30.R & P RAIL SERVICES SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10 %▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 134,5 K RON | |
| 31 | 31.DUMELDAN EXIM SRL▲ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9,1 %▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 145,6 K RON | |
| 32 | 32.CRIS INVOICE CONSULTING S.R.L.▼ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,7 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 143,6 K RON | |
| 33 | 33.PYT TEAM CONSTRUCT S.R.L.▼ 9 | Sat Tăriceni, Comuna Şirna, Prahova | 8,4 %▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | -13,3 K RON | |
| 34 | 34.NISAB-CONS SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6,3 %▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 1,6 K RON | |
| 35 | 35.RIDSERV IMPEX SRL▼ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,8 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 182,8 K RON | |
| 36 | 36.NEW ERA AUTO - RAILWAY S.R.L.▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,5 %▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 95,9 K RON | |
| 37 | 37.KADMEEA GROUPE SRL▲ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,2 %▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 68,8 K RON | |
| 38 | 38.RADIA CONSULTING SRL▼ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,3 %▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | -17,4 K RON | |
| 39 | 39.VICONT EXPERT SRL▲ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,5 %▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 20,6 K RON | |
| 40 | 40.ELCAM PROTECT SRL▲ 13 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 2,5 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 167,8 K RON | |
| 41 | 41.DOCTOR FINANCE SMARTCONSULT SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,3 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 138,9 K RON | |
| 42 | 42.NICORI STAR EXIM SRL▲ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,9 %▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 40,4 K RON | |
| 43 | 43.ARIAN SRL▼ 29 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,6 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 128,4 K RON | |
| 44 | 44.BLUE QUARK CORPORATION SRL▼ 34 | Sat Gornet, Comuna Gornet, Prahova | 0,5 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 71,7 K RON | |
| 45 | 45.ANDEDY CENTER SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,3 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -7,9 K RON |