Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Prahova după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2015
52 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1 %, iar liderul atinge 201,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.IRISH RESORT SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 201,1 %▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 335,9 K RON | |
| 2 | 2.RESTAURANT CASTELUL CANTACUZINO SRLnou | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 131,3 %▲ 91,6 % | ▲ 91,6 % | 346,9 K RON | |
| 3 | 3.REGINA NOPŢII ALL PARK SRLnou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 96 %▲ 361,5 % | ▲ 361,5 % | 126,4 K RON | |
| 4 | 4.TITAN W PROD SRLnou | Sat Cartierul Dâmbu, Comuna Berceni, Prahova | 92,5 %▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 14,8 K RON | |
| 5 | 5.VOSCA SRL▲ 4 | Municipiul Câmpina, Prahova | 82,4 %▲ 189,3 % | ▲ 189,3 % | 940,9 K RON | |
| 6 | 6.PALACE MOUNTAIN PREST SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 78,3 %▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 193,4 K RON | |
| 7 | 7.GIULIA CAFE DISTRIBUTION SRL▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,9 %▲ 207,4 % | ▲ 207,4 % | 842 K RON | |
| 8 | 8.ELTI UNO STORE SRLnou | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 65,9 %▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 82,9 K RON | |
| 9 | 9.GEANICOFLORIN FOOD PROD SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 43,4 %▲ 58 % | ▲ 58 % | 47,7 K RON | |
| 10 | 10.MADRE CUCINA RISTORANTE SRL▼ 7 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 40,5 %▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 324,4 K RON | |
| 11 | 11.POPAS ALPIN SRL▲ 14 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 38,1 %▲ 99,2 % | ▲ 99,2 % | 66,7 K RON | |
| 12 | 12.GASTROSIN CARPATI SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 37,7 %▲ 4.988,8 % | ▲ 4.988,8 % | 6,4 K RON | |
| 13 | 13.SNOW SRL▲ 19 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 36,5 %▲ 157,6 % | ▲ 157,6 % | 60,2 K RON | |
| 14 | 14.DIONISOS FOODS SRL▼ 10 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 35,2 %▲ 102 % | ▲ 102 % | 130,1 K RON | |
| 15 | 15.ALIADRELI SRL▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33,6 %▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 467,5 K RON | |
| 16 | 16.HARMO TECH AGRO INVESTMENT SRLnou | Sat Târgşoru Nou, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 32,9 %▲ 163,6 % | ▲ 163,6 % | 4,8 K RON | |
| 17 | 17.NEW - ZETT SRLnou | Loc. Azuga, Oraş Azuga, Prahova | 30,2 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | -89 K RON | |
| 18 | 18.GURMANDU GRILL SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 29 %▲ 166,4 % | ▲ 166,4 % | 141,7 K RON | |
| 19 | 19.ECOLOG CONSTRUCT TRADE S.R.L.nou | Sat Brazii de Jos, Comuna Brazi, Prahova | 28,5 %▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | -41 K RON | |
| 20 | 20.CYP COMERCIANT SRL▲ 6 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 28,2 %▲ 105,5 % | ▲ 105,5 % | 165 K RON | |
| 21 | 21.HANUL ŞOFERILOR BOEROIU TRANDAFIR SRL▼ 6 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 24,3 %▲ 87,4 % | ▲ 87,4 % | 370,3 K RON | |
| 22 | 22.PENALTY SRL▲ 15 | Municipiul Câmpina, Prahova | 19,5 %▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 248,1 K RON | |
| 23 | 23.REMUS SRL▲ 15 | Loc. Slănic, Oraş Slănic, Prahova | 17,6 %▲ 61,3 % | ▲ 61,3 % | 275,5 K RON | |
| 24 | 24.MAXX MUSIC PROD SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16,9 %▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 25 | 25.KASTEPHY COM SRL▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,8 %▲ 57,6 % | ▲ 57,6 % | -34 K RON | |
| 26 | 26.BDF COMPANY SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 14,7 %▲ 43,5 % | ▲ 43,5 % | 23,9 K RON | |
| 27 | 27.ADABEL IMPEX SRL▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,3 %▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 807 RON | |
| 28 | 28.AMP REST STYL SRL▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13,9 %▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 217,2 K RON | |
| 29 | 29.AIST FARM SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 13,9 %▲ 73,4 % | ▲ 73,4 % | 10,5 K RON | |
| 30 | 30.IRENE SRL▼ 2 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 13,7 %▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 278,9 K RON | |
| 31 | 31.BANZAI STIL SRL= | Sat Târgşoru Nou, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 13,6 %▲ 29 % | ▲ 29 % | -11,3 K RON | |
| 32 | 32.MUGUR LAC 2005 SRL▼ 20 | Municipiul Câmpina, Prahova | 13,2 %▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 77,3 K RON | |
| 33 | 33.POIANA SRL▼ 13 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 12,4 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 60,4 K RON | |
| 34 | 34.ORG AVANGARDE TOUR SRL▼ 21 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 12 %▲ 76,3 % | ▲ 76,3 % | -28,9 K RON | |
| 35 | 35.DIMI LINE SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,8 %▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 155,2 K RON | |
| 36 | 36.JANNE-MARIE-SOR SRL▼ 15 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 11,4 %▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | -177,9 K RON | |
| 37 | 37.STEJECOM SRLnou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 9 %▲ 76,1 % | ▲ 76,1 % | 126,7 K RON | |
| 38 | 38.RIMARK PREST SRL▼ 36 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,9 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 5,6 K RON | |
| 39 | 39.YARUS PREST INVEST SRL▼ 31 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 7,3 %▲ 35 % | ▲ 35 % | 397 K RON | |
| 40 | 40.NICOLSER SRLnou | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 7 %▲ 106,6 % | ▲ 106,6 % | 165,7 K RON | |
| 41 | 41.RUBYO UNYON SRL▼ 40 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6,4 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 2,7 K RON | |
| 42 | 42.VICARIS SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 5,8 %▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | 779,1 K RON | |
| 43 | 43.AURORA BOREALA VEST SRLnou | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 5,7 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -48,2 K RON | |
| 44 | 44.SCHI MONT SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 4,8 %▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 845,6 K RON | |
| 45 | 45.TERRAVERDE SRL▼ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,8 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -421,8 K RON | |
| 46 | 46.TOM CRIS'93 SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 3,1 %▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 2,1 K RON | |
| 47 | 47.PREMIUM LUCA EXPRESS SRLnou | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 2,6 %▲ 71,5 % | ▲ 71,5 % | 44,2 K RON | |
| 48 | 48.FAGIAM SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,8 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 199,5 K RON | |
| 49 | 49.LARIPREST SRL▼ 10 | Comuna Telega, Prahova | 1,7 %▼ 37,7 % | ▼ 37,7 % | 9,9 K RON | |
| 50 | 50.VIA CAFE SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 1,4 %▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 346,2 K RON | |
| 51 | 51.DAVIMAR INTERPREST SRL▼ 40 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,2 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -2,4 K RON | |
| 52 | 52.ICOMA IMPEX SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 0,1 %▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | -10,4 K RON |