Top 100 firme — Activități profesionale, Olt după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2017
67 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1 %, iar liderul atinge 102,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ELECTRIC STAR TECH SRL▲ 30 | Municipiul Slatina, Olt | 102,5 %▲ 99,7 % | ▲ 99,7 % | 241,5 K RON | |
| 2 | 2.MIHĂILESCU ŞI ASOCIAŢII ARHITECTURA SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 81,4 %▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 683,7 K RON | |
| 3 | 3.PRIMUL MERIDIAN SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 74,1 %▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 926,2 K RON | |
| 4 | 4.PIRAMID-PROIECT SRL▲ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 71,8 %▲ 296,9 % | ▲ 296,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 5 | 5.MEDIA BIZ SRL▼ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 70,3 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 315,6 K RON | |
| 6 | 6.MARKETING & MANAGEMENT SRL▼ 3 | Municipiul Slatina, Olt | 48 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 971,3 K RON | |
| 7 | 7.METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL= | Municipiul Caracal, Olt | 46,2 %▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 860,9 K RON | |
| 8 | 8.ANVA INFO CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 44,8 %▲ 119,8 % | ▲ 119,8 % | 219,8 K RON | |
| 9 | 9.D & C EXPERT PROIECTARE STRUCTURI SRL▲ 7 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 44,6 %▲ 206,9 % | ▲ 206,9 % | 454,7 K RON | |
| 10 | 10.ALFA INVEST SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 42,8 %▲ 83 % | ▲ 83 % | 142 K RON | |
| 11 | 11.TEOTEST AUTO SRL▼ 2 | Municipiul Caracal, Olt | 42,6 %▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 267,9 K RON | |
| 12 | 12.TOP EXPERIENCE SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 39,8 %▲ 159,9 % | ▲ 159,9 % | 157,3 K RON | |
| 13 | 13.PAUL FARM VET EXPERT SRLnou | Municipiul Caracal, Olt | 38,4 %▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 130,8 K RON | |
| 14 | 14.MAJOR - VET 09 SRL▼ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 37,4 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 46,7 K RON | |
| 15 | 15.ALDOVET PESENA SRLnou | Municipiul Caracal, Olt | 33 %▼ 53,8 % | ▼ 53,8 % | 19,9 K RON | |
| 16 | 16.CONEX CONSULTING COS SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 32,3 %▲ 89,3 % | ▲ 89,3 % | 265,6 K RON | |
| 17 | 17.DONIK FARMVET SRLnou | Municipiul Caracal, Olt | 29,2 %▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 67,9 K RON | |
| 18 | 18.DATE ADVERTISING SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 26,2 %▲ 276,1 % | ▲ 276,1 % | 280,6 K RON | |
| 19 | 19.GRAFIC NION DESIGN SRL▲ 8 | Municipiul Slatina, Olt | 24,8 %▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 13,1 K RON | |
| 20 | 20.SECŢIA DE PROIECTARE OLT SRL▼ 12 | Sat Salcia, Comuna Slătioara, Olt | 24,7 %▲ 158,6 % | ▲ 158,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 21 | 21.MEXGAZ SERVICE SRL▼ 4 | Comuna Slătioara, Olt | 22,7 %▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 22 | 22.CONSILIER ACHIZIŢII PUBLICE SRLnou | Sat Bătăreni, Comuna Coloneşti, Olt | 21,2 %▲ 58,9 % | ▲ 58,9 % | 163,7 K RON | |
| 23 | 23.MATRIX INVEST CONSULTING SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 20 %▲ 62,8 % | ▲ 62,8 % | 127,1 K RON | |
| 24 | 24.MED RALMA FARM SRL▼ 13 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 19,5 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 408,2 K RON | |
| 25 | 25.ARHI STIL CONCEPT SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 19,2 %▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 56,8 K RON | |
| 26 | 26.OLT PROIECT - SLATINA SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 18,7 %▲ 97,1 % | ▲ 97,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 27 | 27.INTER COMPLEX SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 17,7 %▲ 17.066,4 % | ▲ 17.066,4 % | -228,1 K RON | |
| 28 | 28.M.C. CONS SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 17 %▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 92,8 K RON | |
| 29 | 29.EXPERT CONTIF SRL▼ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 15,8 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 66,1 K RON | |
| 30 | 30.METROPOL UMAN CONSULTING SRL▼ 18 | Municipiul Slatina, Olt | 15,2 %▲ 13 % | ▲ 13 % | 173,1 K RON | |
| 31 | 31.MULTCONT SRLnou | Municipiul Caracal, Olt | 14,1 %▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 48,3 K RON | |
| 32 | 32.DAMIART ADVERTISING SRL▼ 14 | Municipiul Slatina, Olt | 14 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 480,1 K RON | |
| 33 | 33.CORSAG SRL▲ 2 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 13,6 %▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 161,1 K RON | |
| 34 | 34.CFM INVESTIȚII S.R.L.nou | Sat Piatra, Oraş Piatra-Olt, Olt | 12,6 %▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 79 K RON | |
| 35 | 35.FOTO VENUS SRL▲ 13 | Municipiul Caracal, Olt | 12,4 %▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 107,9 K RON | |
| 36 | 36.CAUC AUTOS SRL▼ 10 | Municipiul Slatina, Olt | 11,7 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 57,8 K RON | |
| 37 | 37.ESTEBAN TRANS VET SRL▼ 31 | Sat Deveselu, Comuna Deveselu, Olt | 11,5 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 81 K RON | |
| 38 | 38.DIMULESCU & MARICA SOCIETATE DE EXPERTIZA SI EVIDENTA CONTABILA SNCnou | Municipiul Slatina, Olt | 11,2 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 85,5 K RON | |
| 39 | 39.ALEX GEOCAD SRL▼ 9 | Municipiul Slatina, Olt | 10,1 %▲ 99,9 % | ▲ 99,9 % | 376,9 K RON | |
| 40 | 40.DOINA DINALEX SRLnou | Sat Jitaru, Oraş Scorniceşti, Olt | 9,9 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 59,4 K RON | |
| 41 | 41.MEDIVET VERGINIA SRLnou | Sat Ianca, Comuna Ianca, Olt | 9,8 %▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 13,2 K RON | |
| 42 | 42.SUPLEX ILIGRUP SRLnou | Municipiul Caracal, Olt | 9,6 %▼ 12 % | ▼ 12 % | 73,2 K RON | |
| 43 | 43.ROXALEX SRL▼ 24 | Municipiul Slatina, Olt | 9,4 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 62,8 K RON | |
| 44 | 44.NIEGO SRL▼ 21 | Municipiul Slatina, Olt | 9,4 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 589,6 K RON | |
| 45 | 45.MIM DRAGON SRL▼ 32 | Municipiul Slatina, Olt | 9 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 71,1 K RON | |
| 46 | 46.AL-TI PROIECT SERVCONSTRUCT SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 8,4 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 104,9 K RON | |
| 47 | 47.ROXNATY RONAL SRL▼ 13 | Loc. Scorniceşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 8,3 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 110,3 K RON | |
| 48 | 48.CORECT-EXPERT SRL▲ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 7,9 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 49,2 K RON | |
| 49 | 49.EXPERT M.B. SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 7,7 %▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 45,9 K RON | |
| 50 | 50.BIANCA TERRA SRLnou | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 7,4 %▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 218,1 K RON | |
| 51 | 51.APP MONEY CONSULTANŢĂ SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 7,1 %▼ 40,5 % | ▼ 40,5 % | 87,1 K RON | |
| 52 | 52.CABINET EXPERTIZĂ MIHUŢ IULIANA SRL▼ 28 | Municipiul Slatina, Olt | 6,7 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 17,8 K RON | |
| 53 | 53.DYNAMIC OIL BUCURESTI SRL▼ 9 | Municipiul Caracal, Olt | 6,7 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 20,4 K RON | |
| 54 | 54.CONTAB CONSULT SRL▼ 25 | Municipiul Caracal, Olt | 5,2 %▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 153,4 K RON | |
| 55 | 55.ANALIZA GAS YNG SRLnou | Sat Izbiceni, Comuna Izbiceni, Olt | 4,8 %▲ 13 % | ▲ 13 % | 97,4 K RON | |
| 56 | 56.INGSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Caracal, Olt | 4,6 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 135,4 K RON | |
| 57 | 57.MARCOS CONSULTING S.R.L.▼ 15 | Municipiul Slatina, Olt | 3,7 %▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 43 K RON | |
| 58 | 58.CONTAB SERV SRL▼ 37 | Municipiul Slatina, Olt | 2,6 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 151,5 K RON | |
| 59 | 59.CRIS PREVENIRE TOTAL CONSULTING S.R.L.▼ 18 | Municipiul Caracal, Olt | 2,2 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 67 K RON | |
| 60 | 60.VASILVET SRLnou | Comuna Slătioara, Olt | 1,8 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 70,4 K RON | |
| 61 | 61.STIUCA LILI SRL▼ 11 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 0,9 %▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 66,8 K RON | |
| 62 | 62.MIRVET MEDICAL FARM SRL▼ 48 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 0,6 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 52,4 K RON | |
| 63 | 63.FILMISSION SPORTSWEAR FDC SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 0,5 %▼ 53,3 % | ▼ 53,3 % | 149,4 K RON | |
| 64 | 64.TEMPO ALERT ADV SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 0,4 %▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 216,6 K RON | |
| 65 | 65.ARHITECTONIK SRL▼ 26 | Municipiul Slatina, Olt | 0,1 %▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 52,6 K RON | |
| 66 | 66.JMPD ART EXPERT FINANCIAR SRL▼ 19 | Municipiul Slatina, Olt | 0,1 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 187,5 K RON | |
| 67 | 67.COMPREST AGREGAT SRLnou | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 0,1 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 11,4 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Olt
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
162 firme · 280 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
49 firme · 105 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
75 firme · 49,1 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
133 firme · 29,7 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 28,3 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
100 firme · 21,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
30 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
38 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
5 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
4 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
10 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
8 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
61 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
11 firme · 1 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
12 firme · 959,2 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
3 firme · 898,8 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
3 firme · 614,3 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
2 firme · 319 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
1 firme · 136,5 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 77,9 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 7,5 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 6,7 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 177 RON