COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Transport și depozitare, Maramureș după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2021

390 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 31,3 %, iar liderul atinge 233,7 %.

FirmăCAGR 3 ani
MIV YLA TRANS SRL▲ 9233,7 %▲ 82,8 %
BERSAN LOGISTIC SRL▲ 4150,8 %▲ 70,2 %
SANDU - BENGU S.R.L.nou150,4 %▲ 38,3 %
PERONIA SRLnou117,9 %▲ 171,5 %
COLORICIO SRLnou114,7 %▲ 540 %
MM ONCIU SDAD ILBA S.R.L.nou109,7 %—
SORIN ŞI NORBERT TRANS INTERNAŢIONAL SRLnou99 %▲ 61,1 %
EXPEDITION SHELEVER S.R.L.nou98,6 %▲ 47,2 %
ILVAMI TRANS LINE S.R.L.▼ 292,9 %▲ 40,8 %
TURSIV BUSTRANS SRL▼ 891,9 %▼ 7,8 %
STOICENI CVF TRANS S.R.L.nou89,5 %▲ 73,7 %
SEBTOM TRANS SRLnou88,5 %▲ 64 %
TRANS ZUBY SRLnou86,2 %▲ 23,4 %
T.N.C. GLOBAL EXOD LOGISTIC S.R.L.nou82,2 %▲ 57,6 %
DREŞAN IONUŢ LIVIU TRANS S.R.L.▲ 179,8 %▲ 36,3 %
MARCINI LOGISTICS S.R.L.▲ 3178,3 %▲ 18,2 %
SOFY NEKMAN S.R.L.nou77,1 %▲ 119,2 %
RO DK CARGO 2000 SRLnou76,9 %▲ 189,4 %
BOGDI & MĂDĂ TRANS SPEED S.R.L.nou75,3 %▲ 105,6 %
TIVADELCRIS TRANS SRL▲ 5774,1 %▲ 36,9 %
LUCACROSS INOVATIV S.R.L.nou72,8 %▲ 0,9 %
CONSTRANS PETRE BOGDAN SRL▲ 172,4 %▲ 60,9 %
AUTOREIFEN MPM S.R.L.▼ 2271,6 %▲ 77,1 %
SUGAR ANGELINI TRANSPORT S.R.L.nou70,2 %▲ 43,4 %
XANADO SRL▼ 1670 %▲ 67,3 %
ELLETI TRANZIT SRLnou69,1 %▲ 126,7 %
NEMEŞ GRANDCONSTRUCT S.R.L.nou67,3 %▼ 47 %
ECOLOGI TRANSPEED SRLnou66,6 %▲ 51,9 %
BENEFALVAN V.M. SRL▲ 4764,9 %▼ 17,3 %
DUMI-FANES INTERNATIONAL TRANS SRLnou64,7 %▲ 26,4 %
FANTASTIC TEOTRANS S.R.L.nou60,6 %▲ 28,7 %
MITMAR SRL▲ 2360,3 %▲ 81,7 %
DAMISI GLOBAL TRANSPORT SRL▲ 24455,5 %▲ 116 %
A.M. BETON SPEED S.R.L.nou54,7 %▲ 238,7 %
MARCSIMMEL AUTO S.R.L.▼ 2253,6 %▲ 88,1 %
TBX NORKING S.R.L.▲ 13952,9 %▲ 162,7 %
ADRIAN & BOGDAN SRLnou51,2 %▼ 3,8 %
MARHOR TRANS SRL▼ 850,8 %▲ 102,9 %
CROMARIS - LILIANA SRL▲ 5250,8 %▲ 78,5 %
GRINOR SPEED S.R.L.▲ 2850,4 %▲ 132,9 %
TATNAI SRL▲ 3750 %▲ 80,6 %
TOMVLAD TRANS SRLnou49,7 %▲ 453,8 %
GRUP TABOR-EMM SRL▲ 10347,9 %▲ 42,5 %
DELEGO EXPRESS S.R.L.▼ 3347,6 %▲ 25,6 %
SAB DLI LOGISTICS S.R.L.nou47,5 %▲ 36,1 %
MAR DERBY COM SRL▲ 11946,3 %▲ 115,8 %
ROUTE NAIRDA NIROLF S.R.L.nou46,2 %▼ 8,6 %
PETI ROANIO CARGO S.R.L.nou45,9 %▲ 10,7 %
MEMOLAND BDM SRL▲ 5445,9 %▼ 6,1 %
HARCROS SERV SRL▲ 8245,3 %▲ 53,5 %
DANIRAD PROD SRLnou44,6 %▲ 27 %
ROMTRS SPRIA S.R.L.▲ 12444,5 %▲ 108,7 %
FILLI MAN ELS SRLnou44,2 %—
TRUCK AFTAN SRL▲ 6044 %▲ 118 %
MODAM-TRANSPORT SRLnou43,1 %▲ 70,8 %
CĂTĂ TRANS SIGHETU MARMAŢIEI SRL▼ 2342,6 %▲ 17,8 %
STEFAN HARTSIEKER TRANSPORTE SRLnou41,7 %▲ 99 %
VGD TRANS SRLnou41,6 %▲ 65,8 %
LENA-ALEX TRANS SRL▲ 26839,7 %▲ 163,3 %
SOLMAS SPEED SRL▲ 17839,5 %▲ 34 %
EDWARDLORD S.R.L.nou39,5 %▲ 7,4 %
CAŞU TRANS & CONS SRL▼ 1439,5 %▲ 28,7 %
ISTVAN TRANS SRL▲ 3939,2 %▲ 93 %
RADOCEA TRANS SRL▼ 138,8 %▲ 12,6 %
ACTUAL GEORGIANA S.R.L.▲ 238,6 %▲ 50,7 %
MITRU-DANUT TRANS IMPEX SRL▲ 12238,3 %▲ 55,6 %
TEKADAMA SRLnou38,3 %▲ 71,3 %
YLIE&SAMY TRANSDINA S.R.L.nou38 %▲ 16 %
LPS OPTIM TRANSPORTER SRL▼ 3837,5 %▲ 44,7 %
GRAAF NEMETH SRL▲ 6037,4 %▲ 59,8 %
MIONUT SRL▼ 5037,2 %▲ 33 %
BLD GLOBAL LOGISTIC S.R.L.▲ 2136,6 %▲ 148,1 %
TYPĂK TRANSPORTEAM SRL▼ 1936,4 %▼ 43,7 %
RALUCRIS TRANS SRLnou36,4 %▲ 15,3 %
MAREDAN TRANS SRLnou36,4 %▲ 165,7 %
SPEED Y FRECH AVC SRL▲ 3036,1 %▼ 13,6 %
VEST TRANS SRL▲ 11736,1 %▲ 69,1 %
BAM-SOF-MIXT S.R.L.▼ 5235,9 %▲ 37,8 %
MAVIULIA TRANS SRL▲ 9035,4 %▲ 29,1 %
N&K TPZS TRANS S.R.L.▼ 6835,3 %▲ 7,9 %
DALVAS DISTRIBUTION S.R.L.nou35,2 %▲ 26,8 %
ANADEA RUTIER SRL▼ 5334,9 %▼ 9,7 %
DROBOŞ TRANSPORT COMPANY SRL▲ 234,8 %▲ 36,1 %
VERSAV TRANS SRL▼ 3134,4 %▲ 22,9 %
NLC TRANSPORT S.R.L.nou33,9 %▼ 19,7 %
SABOU LOGISTIC 2018 S.R.L.nou33,6 %▲ 39,2 %
EMA BUS INTERTRANS SRLnou33,6 %▼ 4,8 %
MID FAST LINE S.R.L.▼ 6433,6 %▲ 14,9 %
M&D SOLUTIONS SRL▼ 3132,9 %▲ 12,8 %
RIMTRAN SRLnou32,8 %▲ 10 %
AURORA EXPEDIŢII SRL▼ 5932,8 %▲ 21,7 %
COZÎLTEA TRANS S.R.L.nou32,7 %▲ 11 %
UPEPE INTERTRANS S.R.L.nou32,7 %▲ 25,7 %
MANASTI SUCIU SRL▲ 9232,6 %▲ 30,3 %
BERCI FLORIN TRANS SRL▼ 7332,6 %▲ 4,5 %
SIMA TRANS IRIS SRL▲ 13332,3 %▲ 86,3 %
GIS TRANSCOP STAR SRLnou32 %▲ 252,6 %
NICRIS TRANSCONEX S.R.L.nou31,8 %▲ 70,6 %
TRACTARI GIMAR SRLnou31,6 %▲ 80,8 %
TRANS UCA FLO-RAL SRLnou31,3 %▲ 95,2 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci