Top 100 firme — Imobiliare, Maramureș după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2018
46 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0 %, iar liderul atinge 58,4 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.NEW FASHION SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 58,4 %▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 299,3 K RON | |
| 2 | 2.MCL PROCONCEPT SRL▲ 2 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 54,5 %▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 140,9 K RON | |
| 3 | 3.STAR 02 SRL= | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 34,5 %▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 267,1 K RON | |
| 4 | 4.NEW IMPACT CAFFE SRL▲ 22 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 28,1 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 44,6 K RON | |
| 5 | 5.CALIFORNIA INVESTMENT SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 26,9 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 196,9 K RON | |
| 6 | 6.FERM - COM SRL▲ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 26,5 %▲ 108,8 % | ▲ 108,8 % | 825,7 K RON | |
| 7 | 7.AFFAIR INVEST SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 26,4 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 406,5 K RON | |
| 8 | 8.SALAJANCA SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 22,7 %— | — | 131,8 K RON | |
| 9 | 9.TRANSILVANIA INVEST H.I. S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 19,7 %▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 447,8 K RON | |
| 10 | 10.PROD COM ANDANTE SRL▼ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 18,4 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 10,7 K RON | |
| 11 | 11.MARAXENIA SRL▲ 11 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 17,9 %▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 244,6 K RON | |
| 12 | 12.X-BLAST SRL▲ 6 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 17,8 %▲ 26,9 % | ▲ 26,9 % | 51,5 K RON | |
| 13 | 13.MOD INVEST SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 17,3 %▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -6 K RON | |
| 14 | 14.RETAIL DEVELOPMENT INVEST 1 SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 16,5 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | -10 mil. RON | |
| 15 | 15.XAX SRL▲ 19 | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | 15,9 %▲ 27 % | ▲ 27 % | 78 K RON | |
| 16 | 16.C. OSFI SRL▼ 5 | Loc. Ulmeni, Oraş Ulmeni, Maramureş | 14 %▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -63,8 K RON | |
| 17 | 17.BELFIORE SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 13,7 %▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 118,6 K RON | |
| 18 | 18.HOFFMANN INTERNATIONAL COM SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 12,3 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 161,3 K RON | |
| 19 | 19.FIRST GLOBAL INVEST SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 9,5 %▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 140,7 K RON | |
| 20 | 20.HERMES CONTACT SA▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7,1 %▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 76,8 K RON | |
| 21 | 21.MARTEXIN SA▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,8 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -326,5 K RON | |
| 22 | 22.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ELECTROMETAL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,6 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 451,4 K RON | |
| 23 | 23.TRANSPED RC-RAC SRL▼ 8 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 5,4 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 514 K RON | |
| 24 | 24.LOTUS SRL▲ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,1 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 60,8 K RON | |
| 25 | 25.BILARDI SRL▼ 19 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5 %▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 116,2 K RON | |
| 26 | 26.NORSAN INVEST S.R.L.▲ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,1 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 52,3 K RON | |
| 27 | 27.BENEFIC SA▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,9 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 982,5 K RON | |
| 28 | 28.AGROMEC SRL▲ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,5 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 52,2 K RON | |
| 29 | 29.MARCONS SA▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,3 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 1 mil. RON | |
| 30 | 30.PALARFLESCH SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,2 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | -28,3 K RON | |
| 31 | 31.PALAS SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,1 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 307,8 K RON | |
| 32 | 32.ULISE COMERCIAL SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,9 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 99,4 K RON | |
| 33 | 33.MILAGRO INVEST SRLnou | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 2,2 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -33,3 K RON | |
| 34 | 34.ARMULIN COM SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,6 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 153 K RON | |
| 35 | 35.CASTANEA VESCA SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,6 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 62,8 K RON | |
| 36 | 36.NEVIRO SRL▼ 17 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,5 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 415,4 K RON | |
| 37 | 37.SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ CONSTRUCTORULnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -12,2 K RON | |
| 38 | 38.VALIBOZ SRL▲ 4 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 0,9 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 95,7 K RON | |
| 39 | 39.SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SIGHETU MARMAŢIEInou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 0,9 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 679 RON | |
| 40 | 40.E & E INVEST SRL▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,8 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 28,3 K RON | |
| 41 | 41.EX AUDACES SRL▼ 16 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,5 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 51,5 K RON | |
| 42 | 42.DOLES LD CONSULTING SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,3 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 36,6 K RON | |
| 43 | 43.MONICA SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,3 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 115,5 K RON | |
| 44 | 44.RETAIL ESTATES ROM SRLnou | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 0 %▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | -5,9 K RON | |
| 45 | 45.TENET TRANS SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 206,3 K RON | |
| 46 | 46.TENET AUTO MM SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 196,4 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Maramureș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
305 firme · 160,7 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
21 firme · 64,8 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
14 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
27 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
81 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
9 firme · 3,1 mil. RON