Top 100 firme — IT și comunicații, Ilfov după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2019
288 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 27,6 %, iar liderul atinge 249,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DEADLIME S.R.L.nou | Loc. Măgurele, Oraş Măgurele, Ilfov | 249,8 %▲ 213,6 % | ▲ 213,6 % | 3,7 mil. RON | |
| 2 | 2.LIFEINCLOUD SERVICES S.R.L.▲ 59 | Oraş Voluntari, Ilfov | 170,5 %▲ 25 % | ▲ 25 % | 368,3 K RON | |
| 3 | 3.ACTUAL SECURE COMM INTERNATIONAL SRLnou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 164,9 %— | — | 252,5 K RON | |
| 4 | 4.SOLHARD TECHNOLOGY AKH SRLnou | Oraş Măgurele, Ilfov | 159,4 %▲ 41 % | ▲ 41 % | 668,7 K RON | |
| 5 | 5.GNEV PRODUCTION SRLnou | Sat Snagov, Comuna Snagov, Ilfov | 151,7 %▲ 176,8 % | ▲ 176,8 % | 399,3 K RON | |
| 6 | 6.MINDCELL SYSTEMS SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 143,4 %— | — | 288,7 K RON | |
| 7 | 7.OMG PUBLISHING AGENCY S.R.L.nou | Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 140,1 %▲ 986,4 % | ▲ 986,4 % | 2,8 mil. RON | |
| 8 | 8.DYNAMICS CODES SRL▼ 1 | Loc. Alunişu, Oraş Măgurele, Ilfov | 135,2 %▲ 73,2 % | ▲ 73,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 9 | 9.ALMI TELECOM SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 123,3 %▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 640,4 K RON | |
| 10 | 10.VENTIVO CAPITAL S.R.L.▲ 55 | Oraş Voluntari, Ilfov | 114,1 %▲ 334,5 % | ▲ 334,5 % | 325,6 K RON | |
| 11 | 11.DANCO VISION S.R.L.▼ 5 | Oraş Voluntari, Ilfov | 112,7 %▲ 53,9 % | ▲ 53,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 12 | 12.WEBRAM S.R.L.▲ 19 | Oraş Voluntari, Ilfov | 111,4 %▲ 170,6 % | ▲ 170,6 % | 385,3 K RON | |
| 13 | 13.CARBON ENERGY S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 110,8 %▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 97,2 K RON | |
| 14 | 14.WIZART INTERACTIVE SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 109,3 %▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 775,9 K RON | |
| 15 | 15.SPRINT MEDIA PUBLISHING SRLnou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 108,7 %▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 129,9 K RON | |
| 16 | 16.SOMA SOCIAL SRL▲ 13 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 104,6 %▲ 155,5 % | ▲ 155,5 % | 940,4 K RON | |
| 17 | 17.MAGIC MEDIA ENTERTAINMENT SRL▼ 12 | Oraş Otopeni, Ilfov | 92,8 %▲ 128 % | ▲ 128 % | 2 mil. RON | |
| 18 | 18.MONDO IT GLOBAL SERVICES SRL▲ 101 | Oraş Voluntari, Ilfov | 92,6 %▲ 162,3 % | ▲ 162,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 19 | 19.AMS SEMI S.R.L.nou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 83,1 %▲ 71,5 % | ▲ 71,5 % | 596,3 K RON | |
| 20 | 20.REPORTING CENTER SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 82,6 %▲ 222,1 % | ▲ 222,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 21 | 21.GSP CONSULTING SRL▲ 46 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 80,3 %▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 876,4 K RON | |
| 22 | 22.PROLAN SOLUTIONS SRLnou | Sat Manolache, Comuna Glina, Ilfov | 79,4 %▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | 124,1 K RON | |
| 23 | 23.SOFT BIZ TECHNOLOGY SRLnou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 77,2 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 236,8 K RON | |
| 24 | 24.CRITICAL TECHNOLOGIES SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 75,1 %▲ 157,6 % | ▲ 157,6 % | 249,7 K RON | |
| 25 | 25.PRIME NET SOLUTION SRLnou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 74,1 %▲ 426,1 % | ▲ 426,1 % | -129 K RON | |
| 26 | 26.KENTRON TECHNOLOGIES SRL▲ 80 | Oraş Voluntari, Ilfov | 73,9 %▲ 46,1 % | ▲ 46,1 % | 348,1 K RON | |
| 27 | 27.ARTHUR IRIDON CONSULTING S.R.L.▼ 15 | Oraş Otopeni, Ilfov | 72 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 28 | 28.3RDGEN SOLUTIONS SRLnou | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 71,4 %▲ 61,5 % | ▲ 61,5 % | 275,3 K RON | |
| 29 | 29.LOGIC SOFTWARE SRL▲ 75 | Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti, Ilfov | 71,3 %▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 339,8 K RON | |
| 30 | 30.CONTAM.ECG S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 70,9 %▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 230,9 K RON | |
| 31 | 31.AVANSOFT S.R.L.nou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 69,5 %▲ 50,4 % | ▲ 50,4 % | 452,3 K RON | |
| 32 | 32.CAPPUCCINO FILM SRLnou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 67,4 %▲ 163,3 % | ▲ 163,3 % | 598,1 K RON | |
| 33 | 33.WINTASK SRLnou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 65,4 %— | — | -80 K RON | |
| 34 | 34.CASH MACHINE SRL▼ 17 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 65,1 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 149 K RON | |
| 35 | 35.ITCRAVE SERVICES SRLnou | Sat Izvorani, Comuna Ciolpani, Ilfov | 64,2 %▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 174 K RON | |
| 36 | 36.DOG GRIPS & FILM SRLnou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 62,8 %▲ 64,7 % | ▲ 64,7 % | 848,2 K RON | |
| 37 | 37.HYPER VENDING SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 58,4 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 116,2 K RON | |
| 38 | 38.DIGITAL ARCHIVING SOLUTIONS S.R.L.▼ 15 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 57,9 %▲ 69,9 % | ▲ 69,9 % | 4 K RON | |
| 39 | 39.ROSITE SOLUTIONS SRL▲ 33 | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 57,8 %▲ 150,9 % | ▲ 150,9 % | 746,5 K RON | |
| 40 | 40.BABY ZERG S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 56,6 %▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | 139,5 K RON | |
| 41 | 41.Extend Studio SRL= | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 56,4 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 42 | 42.ANDI SERV PRODUCTION S.R.L.▲ 76 | Sat Petreşti, Comuna Corbeanca, Ilfov | 55,4 %▲ 89,8 % | ▲ 89,8 % | 331,1 K RON | |
| 43 | 43.TUIO SOCIAL MEDIA SRL▼ 6 | Sat Izvorani, Comuna Ciolpani, Ilfov | 54,6 %▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | 531 K RON | |
| 44 | 44.AXSYS BUSINESS TECHNOLOGIES SRL▼ 42 | Oraş Voluntari, Ilfov | 54,3 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | -2 mil. RON | |
| 45 | 45.GRUP FORT STUDIO S.R.L.nou | Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov | 54 %— | — | 50 K RON | |
| 46 | 46.ARICIU FILM SERVICE SRLnou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 52,1 %▲ 166,1 % | ▲ 166,1 % | 324,2 K RON | |
| 47 | 47.UX HORIZON S.R.L.nou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 51,9 %▲ 97,1 % | ▲ 97,1 % | 214,2 K RON | |
| 48 | 48.PRIME BI EXPERTISE SRL▼ 39 | Sat Petreşti, Comuna Corbeanca, Ilfov | 51,1 %▲ 45,6 % | ▲ 45,6 % | 2,7 mil. RON | |
| 49 | 49.ANA ONLINE SOLUTIONS SRL▲ 4 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 50,2 %▲ 90,1 % | ▲ 90,1 % | 497 K RON | |
| 50 | 50.EXTRA MILE TECHNOLOGIES SRLnou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 49,9 %▲ 357,5 % | ▲ 357,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 51 | 51.DANTESWEB SRL▲ 48 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 49,1 %▲ 178,1 % | ▲ 178,1 % | 318,6 K RON | |
| 52 | 52.AFACERI POLIGRAFICE S.R.L.nou | Oraş Măgurele, Ilfov | 48,5 %▲ 194,1 % | ▲ 194,1 % | 876,3 K RON | |
| 53 | 53.EDITURA FRONTIERA S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 47,7 %▲ 80,6 % | ▲ 80,6 % | 34,8 K RON | |
| 54 | 54.EASY PRO SOFT S.R.L.▼ 33 | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 47 %▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 55 | 55.BOCASOFT SRLnou | Sat Săftica, Comuna Baloteşti, Ilfov | 46,1 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 80,4 K RON | |
| 56 | 56.EARTHLINK S.R.L.▲ 36 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 45,5 %▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 57 | 57.SMART FILM SRLnou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 45,1 %▲ 69,2 % | ▲ 69,2 % | 814,7 K RON | |
| 58 | 58.EDM SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Ghermăneşti, Comuna Snagov, Ilfov | 44,9 %▲ 85,9 % | ▲ 85,9 % | 248,4 K RON | |
| 59 | 59.ENTITY SRL▲ 17 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 44,1 %▲ 49,2 % | ▲ 49,2 % | 457,6 K RON | |
| 60 | 60.NAVELE MEDIA SRL▼ 50 | Oraş Voluntari, Ilfov | 43,8 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 15 K RON | |
| 61 | 61.BTVIDEO.RO SRLnou | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 43,4 %▲ 28,8 % | ▲ 28,8 % | 831,9 K RON | |
| 62 | 62.A&A PARTNERS 2004 S.R.L.▲ 105 | Oraş Voluntari, Ilfov | 42,8 %▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | 171,3 K RON | |
| 63 | 63.TECH CLOUD CONSULTING S.R.L.▲ 11 | Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 41,4 %▲ 45 % | ▲ 45 % | 17,7 K RON | |
| 64 | 64.CH-NET SRL▼ 38 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 40,9 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 358,7 K RON | |
| 65 | 65.DEASIGN PRINT SRL▼ 64 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 40,9 %▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 674,5 K RON | |
| 66 | 66.ANDWEB S.R.L.▼ 9 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 39,8 %▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 215,8 K RON | |
| 67 | 67.THEFACTORY S.R.L.nou | Sat Petreşti, Comuna Corbeanca, Ilfov | 39,6 %▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 2 K RON | |
| 68 | 68.BLITZ TECHNOLOGY SRLnou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 39,2 %▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 793,7 K RON | |
| 69 | 69.VALIDATE TECHNOLOGIES SRLnou | Oraş Otopeni, Ilfov | 38,2 %▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 688,6 K RON | |
| 70 | 70.IT CABLING & SECURITY S.R.L.▼ 19 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 35,5 %▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 126,6 K RON | |
| 71 | 71.BLACK MARIA FILM SRL▼ 22 | Comuna Jilava, Ilfov | 35,5 %▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 304,8 K RON | |
| 72 | 72.JINXIT CONSULTING SRL▼ 50 | Oraş Otopeni, Ilfov | 35,3 %▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 66,6 K RON | |
| 73 | 73.AMON CONSULTING ERP SRL▼ 33 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 35,2 %▲ 12 % | ▲ 12 % | 142,4 K RON | |
| 74 | 74.INTELIGENT BizSolutions SRL▲ 113 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 33,5 %▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 409,8 K RON | |
| 75 | 75.BZH MANAGEMENT S.R.L.▲ 136 | Oraş Voluntari, Ilfov | 33,5 %▲ 89,6 % | ▲ 89,6 % | 74 K RON | |
| 76 | 76.GREENOME SOLUTIONS SRLnou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 32,6 %▲ 69,2 % | ▲ 69,2 % | 266,9 K RON | |
| 77 | 77.IVITEB SOLUTIONS SRL▼ 49 | Comuna Jilava, Ilfov | 32,5 %▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 355 K RON | |
| 78 | 78.PRESOR CONSULTING SRL▼ 8 | Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti, Ilfov | 32,5 %0,0% | 0,0% | 602,8 K RON | |
| 79 | 79.COMPANY DATA S.R.L.▼ 8 | Oraş Voluntari, Ilfov | 32,3 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 657,6 K RON | |
| 80 | 80.CODESTUDIO SOLUTIONS SRL▲ 145 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 32,2 %▲ 32 % | ▲ 32 % | -96 K RON | |
| 81 | 81.ZUMZET MOBILE S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 32,2 %▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 117,2 K RON | |
| 82 | 82.SPHERE-TECH SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 32,2 %▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | 311,3 K RON | |
| 83 | 83.WEBDESK AGENCY S.R.L.nou | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 32 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 87,9 K RON | |
| 84 | 84.NEXT LEVEL CONNECT SRL▼ 24 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 31,7 %▲ 22 % | ▲ 22 % | 101,6 K RON | |
| 85 | 85.MATCHFRAME MEDIA PRODUCTION SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 31,4 %▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 111,5 K RON | |
| 86 | 86.SAMBAN SERVICES S.R.L.▼ 30 | Oraş Otopeni, Ilfov | 31,3 %▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 87 | 87.POKA YOKE SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 30,9 %▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 214,8 K RON | |
| 88 | 88.AD SOFTWARE SOLUTIONS SRL▲ 82 | Comuna Tunari, Ilfov | 30,5 %▲ 70,1 % | ▲ 70,1 % | 177,4 K RON | |
| 89 | 89.DR SOFT SRL▼ 78 | Sat Islaz, Comuna Brăneşti, Ilfov | 30,4 %▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 595,9 K RON | |
| 90 | 90.DMA INTERTRADE SRLnou | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 30,1 %▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 164,9 K RON | |
| 91 | 91.A&N POLISERV S.R.L.▼ 2 | Sat Petreşti, Comuna Corbeanca, Ilfov | 30,1 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 138 K RON | |
| 92 | 92.SMART ORGANIZATION S.R.L.▼ 2 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 30 %▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 93 | 93.AUTO DATA SOFT SRL▲ 39 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 29,6 %▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 398,8 K RON | |
| 94 | 94.OPENBOX CONSULTING SRL▼ 14 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 29,2 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 466 K RON | |
| 95 | 95.SAI SYSTEM INTERNATIONAL PRIVATE SRLnou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 28,9 %▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 59,4 K RON | |
| 96 | 96.FALCON COMPUTERS SRLnou | Comuna Afumaţi, Ilfov | 28,9 %▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 69,2 K RON | |
| 97 | 97.CROIF WEB SOLUTIONS SRL▲ 41 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 28,6 %▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 156,2 K RON | |
| 98 | 98.DATA TECHNOLOGY LOGISTICS CONSULTING SRL▼ 4 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 28,4 %▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 574,2 K RON | |
| 99 | 99.IT SECTOR SRL▲ 111 | Comuna Berceni, Ilfov | 28,3 %▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 128,6 K RON | |
| 100 | 100.IT DEVELOPMENT EXTERNALIZARE S.R.L.▼ 75 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 27,6 %▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 64,2 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Ilfov
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
569 firme · 670,9 mil. RON
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
916 firme · 465,4 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
80 firme · 263,9 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
281 firme · 211 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
433 firme · 170,5 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
52 firme · 143,1 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
241 firme · 101,9 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
125 firme · 90,6 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
172 firme · 87,5 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
28 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
71 firme · 51,2 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
112 firme · 46,2 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
45 firme · 34,7 mil. RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
86 firme · 33,3 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
35 firme · 29,6 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
76 firme · 28,1 mil. RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
45 firme · 23,2 mil. RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
10 firme · 20 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
23 firme · 19,1 mil. RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
38 firme · 13,7 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
13 firme · 11 mil. RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
4 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 5814
Activități de editare a revistelor și periodicelor
10 firme · 8 mil. RON
CAEN 5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
5 firme · 6,8 mil. RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
12 firme · 6,3 mil. RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
29 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 6039
Activități de distribuție a altor conținuturi
12 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
20 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
12 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
3 firme · 711,9 K RON
CAEN 6031
Activități ale agențiilor de știri
1 firme · 417,9 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
1 firme · 5 K RON