Top 100 firme — Construcții, Iași după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2022
648 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 57 %, iar liderul atinge 370 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DEMO STRADE GROUP AG S.R.L.= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 370 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.VIVIDE SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 244,7 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 2,5 mil. RON | |
| 3 | 3.ETCONSTRUCT LUX RESIDENCE S.R.L.nou | Sat Horleşti, Comuna Rediu, Iaşi | 211,6 %▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 604,5 K RON | |
| 4 | 4.ROGOTEHNIC SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 209,8 %▲ 316,6 % | ▲ 316,6 % | 780,6 K RON | |
| 5 | 5.SYMMORYENT SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 206,2 %▲ 114,2 % | ▲ 114,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 6 | 6.EVOLSIS ENERGY SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 189,7 %▲ 727,3 % | ▲ 727,3 % | 558,6 K RON | |
| 7 | 7.R.E.D. BUSINESS IASI SRL▲ 481 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 185,9 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 493,8 K RON | |
| 8 | 8.SUN POWER CENTER SRL▲ 70 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 177,3 %▲ 375,8 % | ▲ 375,8 % | 3,3 mil. RON | |
| 9 | 9.MARLUC-H SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 170,1 %▲ 11.481,1 % | ▲ 11.481,1 % | 624,2 K RON | |
| 10 | 10.CARESPA CONSTRUCT S.R.L.▲ 71 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 170,1 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 19,1 K RON | |
| 11 | 11.FLORI DESIGN CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 168,8 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 2,8 mil. RON | |
| 12 | 12.GAZINSTAL SRL▼ 2 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 158 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 2,4 mil. RON | |
| 13 | 13.NOVA GENERAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 150,6 %▲ 99,4 % | ▲ 99,4 % | 441,8 K RON | |
| 14 | 14.SINPUR ENERGY SRL▲ 43 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 141,7 %▲ 373,9 % | ▲ 373,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 15 | 15.MAGIC ORIZONT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 140,8 %▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | -380,6 K RON | |
| 16 | 16.IMOINVEST CONSTRUCT SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 137,6 %▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 17 | 17.TAVANE PRO S.R.L.nou | Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iaşi | 133,3 %▲ 191,8 % | ▲ 191,8 % | 25,5 K RON | |
| 18 | 18.AGIM SRL▲ 227 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 130,4 %▲ 50,4 % | ▲ 50,4 % | 10,3 mil. RON | |
| 19 | 19.DANAVI SRL▲ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 129,9 %▲ 140 % | ▲ 140 % | 1,8 mil. RON | |
| 20 | 20.POLYTECH THERM S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 123,7 %▲ 386,1 % | ▲ 386,1 % | 1 mil. RON | |
| 21 | 21.ASPREM SRL▲ 117 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 122,2 %▲ 66,8 % | ▲ 66,8 % | 616,1 K RON | |
| 22 | 22.IRICRIS CONSTRUCT S.R.L.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 118,6 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 23 | 23.EST ELECTROMONTAJ TEHNIC S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 117,7 %▼ 49,8 % | ▼ 49,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 24 | 24.TRADE EVENT MARKETING S.R.L.nou | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 117 %▲ 433,5 % | ▲ 433,5 % | 671,5 K RON | |
| 25 | 25.TESETERM COOL S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 114,8 %▲ 57 % | ▲ 57 % | 383,6 K RON | |
| 26 | 26.BUILD CONSTRUCT HOME S.R.L.▲ 27 | Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi | 112,3 %▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 2,5 K RON | |
| 27 | 27.EURO CONSTRUCŢII ARHIS SRL▲ 205 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 112 %▲ 495,9 % | ▲ 495,9 % | 4,6 mil. RON | |
| 28 | 28.MOROSERVICE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 107,6 %— | — | 231,5 K RON | |
| 29 | 29.LCS ASISTENTA CONSTRUCTII S.R.L.nou | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 103,6 %▲ 85,9 % | ▲ 85,9 % | 3,4 mil. RON | |
| 30 | 30.VIVLAMTA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 102,1 %▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 294,8 K RON | |
| 31 | 31.TUCHE SERV SRL▲ 42 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 101,5 %▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 32 | 32.IRG COMPANY SRLnou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 100,7 %— | — | 815,2 K RON | |
| 33 | 33.DELTA GRUP CONSTRUCT SRLnou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 100,2 %▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | 98,6 K RON | |
| 34 | 34.GEPROCON SAnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 100,1 %▲ 87,2 % | ▲ 87,2 % | 235,3 K RON | |
| 35 | 35.FINE LIVING HOUSE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 99,9 %▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 74,3 K RON | |
| 36 | 36.SAMY TOTAL CONSTRUCT SRL▲ 203 | Sat Iugani, Comuna Mirceşti, Iaşi | 99,4 %▲ 60,3 % | ▲ 60,3 % | 238,3 K RON | |
| 37 | 37.IMA SOLUTION CONSTRUCT S.R.L.▲ 90 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97,3 %▲ 988,7 % | ▲ 988,7 % | 826,2 K RON | |
| 38 | 38.STEF INVEST LOGISTIC SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 92,7 %▲ 79,7 % | ▲ 79,7 % | 768,4 K RON | |
| 39 | 39.MARAVIT INSTALL S.R.L.nou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 91,9 %▲ 190 % | ▲ 190 % | 1,5 mil. RON | |
| 40 | 40.BMS HOLDING ENTERPRISE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 91,6 %▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 154,9 K RON | |
| 41 | 41.BAUTECH IND. SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 90,7 %▲ 83,9 % | ▲ 83,9 % | 641,9 K RON | |
| 42 | 42.BEST NETWORK SOLUTION S.R.L.▲ 215 | Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi | 86,2 %▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 220,2 K RON | |
| 43 | 43.ROBELLI VISION S.R.L.▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 85,6 %▲ 22 % | ▲ 22 % | 1,1 mil. RON | |
| 44 | 44.UTISERV STRUCTURI S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 85,1 %▲ 244,5 % | ▲ 244,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 45 | 45.EXPRESS ALEX DRU S.R.L.nou | Sat Corneşti, Comuna Miroslava, Iaşi | 82,6 %▲ 91,4 % | ▲ 91,4 % | 313,5 K RON | |
| 46 | 46.OTIS STAR GRUP SRL▲ 39 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81,4 %▲ 81 % | ▲ 81 % | 714,2 K RON | |
| 47 | 47.MANCI CONSTRUCŢII DRUM S.R.L.nou | Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi | 81 %▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 81,7 K RON | |
| 48 | 48.ZEN REZIDENCE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 79,9 %— | — | 2,1 mil. RON | |
| 49 | 49.BUTEA EDIL SRLnou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 79,9 %▲ 224,4 % | ▲ 224,4 % | 358,1 K RON | |
| 50 | 50.TARCĂ CONSTRUCT SRL▼ 33 | Sat Grajduri, Comuna Grajduri, Iaşi | 79,8 %▲ 90,2 % | ▲ 90,2 % | 824,7 K RON | |
| 51 | 51.PAŞCANU SRLnou | Sat Tansa, Comuna Belceşti, Iaşi | 79,5 %▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | 17 K RON | |
| 52 | 52.ONEBUILDPM S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 78,7 %▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 352,4 K RON | |
| 53 | 53.TONISOR CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 78,3 %▲ 108,9 % | ▲ 108,9 % | 439,7 K RON | |
| 54 | 54.DAVID & MATEI SRL▲ 233 | Sat Dobrovăţ, Comuna Dobrovăţ, Iaşi | 76,3 %▲ 385,7 % | ▲ 385,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 55 | 55.HG-EMPLOY SRL▼ 41 | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 76,3 %▲ 166,7 % | ▲ 166,7 % | 24,1 K RON | |
| 56 | 56.AVIVAPORT S.R.L.▲ 251 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 75,2 %▲ 210,7 % | ▲ 210,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 57 | 57.PROTESS CONSULTING SRL▲ 308 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 74,9 %▲ 91,8 % | ▲ 91,8 % | 929,6 K RON | |
| 58 | 58.MANOLEA EDIL S.R.L.▲ 280 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 74,7 %▲ 336,6 % | ▲ 336,6 % | 261,7 K RON | |
| 59 | 59.DAVILA CONFORT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 74,6 %▲ 79,7 % | ▲ 79,7 % | 204,7 K RON | |
| 60 | 60.LIFE PLUS SRLnou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 74,5 %▲ 1.891 % | ▲ 1.891 % | 606,8 K RON | |
| 61 | 61.MIBO TRANS CONSTRUCT SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Ruginoasa, Iaşi | 73,5 %▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 406,2 K RON | |
| 62 | 62.ROM CONSTRUCT BOHOTIN SRLnou | Sat Răducăneni, Comuna Răducăneni, Iaşi | 73,4 %▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 204,4 K RON | |
| 63 | 63.BAUER ONE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 73,4 %▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 85 K RON | |
| 64 | 64.COMPLETE CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.▲ 22 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 73,2 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 112,3 K RON | |
| 65 | 65.IAVI INVEST SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 72,5 %▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | -350,2 K RON | |
| 66 | 66.CIP & TAVI SRL▲ 115 | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 71,8 %▲ 96,1 % | ▲ 96,1 % | 211,8 K RON | |
| 67 | 67.AXUS.GROUP SRLnou | Sat Paun, Comuna Bârnova, Iaşi | 71,1 %▲ 308,8 % | ▲ 308,8 % | 2,4 mil. RON | |
| 68 | 68.CRONOS TECHNOLOGY SRL▲ 56 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 70,1 %▲ 67,3 % | ▲ 67,3 % | 1,6 K RON | |
| 69 | 69.HERSSON GROUP S.R.L.▼ 29 | Sat Vlădiceni, Comuna Tomeşti, Iaşi | 68,9 %▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 4,1 mil. RON | |
| 70 | 70.HIL DESIGN SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 68,8 %▲ 112 % | ▲ 112 % | 253,6 K RON | |
| 71 | 71.W.T.C. WORLD TRUST CONSTRUCTION S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 68,3 %▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | -988,7 K RON | |
| 72 | 72.ROMANA COSTRUZIONI INVEST S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 68,1 %— | — | 1,7 mil. RON | |
| 73 | 73.RECONS INJECT SRL▲ 248 | Sat Paun, Comuna Bârnova, Iaşi | 66,7 %▲ 85,7 % | ▲ 85,7 % | 182,1 K RON | |
| 74 | 74.MEDO COMPANY SRL▼ 72 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 66,5 %▲ 56,4 % | ▲ 56,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 75 | 75.IULIUS ENERGY S.R.L.nou | Sat Grajduri, Comuna Grajduri, Iaşi | 66,5 %▲ 240,8 % | ▲ 240,8 % | 320,5 K RON | |
| 76 | 76.ANDRIALA AMO S.R.L.nou | Sat Podişu, Comuna Bălţaţi, Iaşi | 66,4 %▼ 49,9 % | ▼ 49,9 % | 12 K RON | |
| 77 | 77.MONTAJ PROFESIONAL ANTON S.R.L.nou | Sat Domniţa, Comuna Ţibana, Iaşi | 65,8 %▲ 304,1 % | ▲ 304,1 % | 648,1 K RON | |
| 78 | 78.MACHI DISTRIBUTION SRLnou | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 65,5 %▲ 78,5 % | ▲ 78,5 % | 2,1 mil. RON | |
| 79 | 79.ECO FRIG SRL▲ 345 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 65,4 %▲ 120,9 % | ▲ 120,9 % | 270,6 K RON | |
| 80 | 80.ROTA GAZ SRL▼ 16 | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 65,3 %▲ 71,1 % | ▲ 71,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 81 | 81.EDIL PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Ciurea, Comuna Ciurea, Iaşi | 65,1 %▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 199,3 K RON | |
| 82 | 82.TRADING R.I.A. CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Răchiteni, Comuna Răchiteni, Iaşi | 64 %▲ 555,4 % | ▲ 555,4 % | -527 RON | |
| 83 | 83.CONSTRUCTION BUILDINGS PROJECTS SRLnou | Sat Uricani, Comuna Miroslava, Iaşi | 63,4 %▲ 104,8 % | ▲ 104,8 % | -179 K RON | |
| 84 | 84.STEF INVEST GRUP AG SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 63,1 %▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 260,2 K RON | |
| 85 | 85.VIRTUAL BUSINESS SRL▲ 29 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 62,7 %▲ 108,5 % | ▲ 108,5 % | 265,1 K RON | |
| 86 | 86.DEN-YU CONSTRUCT SRL▲ 368 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 61,8 %▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 87 | 87.ILĂŞOAIA S.R.L.nou | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 61,1 %▲ 87,8 % | ▲ 87,8 % | 309,5 K RON | |
| 88 | 88.ROMIND PROJECT SRL▲ 236 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,9 %▲ 267,2 % | ▲ 267,2 % | 221,4 K RON | |
| 89 | 89.GRAL CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,7 %▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 3,1 mil. RON | |
| 90 | 90.ADIMAR ELECTRIC S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Ruginoasa, Iaşi | 60,4 %▲ 178,8 % | ▲ 178,8 % | 306,9 K RON | |
| 91 | 91.DESEVAS SRLnou | Sat Cogeasca, Comuna Leţcani, Iaşi | 60,3 %▲ 243,3 % | ▲ 243,3 % | 202,7 K RON | |
| 92 | 92.FOR ROAD SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60 %▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 622,7 K RON | |
| 93 | 93.PRIMA CONSTRUCT SRL▲ 125 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 59,6 %▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | 3,1 mil. RON | |
| 94 | 94.CHIRMALA BAU S.R.L.▼ 4 | Sat Boroşoaia, Comuna Plugari, Iaşi | 59,4 %▲ 149,3 % | ▲ 149,3 % | 265,7 K RON | |
| 95 | 95.LUC PRIMCONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 58,5 %▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 96 | 96.COGIANU DESIGN SRL▼ 80 | Sat Horleşti, Comuna Horleşti, Iaşi | 58,2 %▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 97 | 97.PRIMERNOST S.R.L.▼ 65 | Sat Prisacani, Comuna Prisacani, Iaşi | 57,6 %▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 11,1 K RON | |
| 98 | 98.FLONITERM SRL▼ 87 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 57,6 %▼ 51,6 % | ▼ 51,6 % | 110,5 K RON | |
| 99 | 99.TELECONSTRUCT COMPANY SRL▲ 257 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 57,4 %▲ 90,5 % | ▲ 90,5 % | 2,5 mil. RON | |
| 100 | 100.INSTAL ACTIV SRL▲ 357 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 57 %▲ 72,6 % | ▲ 72,6 % | 447 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Iași
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
611 firme · 2,4 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
989 firme · 2 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
378 firme · 719,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
302 firme · 621,3 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
49 firme · 578,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
147 firme · 313,6 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
33 firme · 259,8 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
116 firme · 143,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
112 firme · 100,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
77 firme · 64,1 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 63,2 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
15 firme · 61,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
15 firme · 32,9 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 31,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
30 firme · 29,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 28,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 22,8 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
13 firme · 21,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
18 firme · 20,5 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
5 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
17 firme · 11,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
43 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
22 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
13 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
6 firme · 3 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
11 firme · 657 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 23 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 0 RON