COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Hunedoara după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2024

267 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 24,9 %, iar liderul atinge 236,4 %.

FirmăCAGR 3 ani
EUROINSTAL TEAM S.R.L.▲ 198236,4 %▲ 130,1 %
UP MEDIA GROUP CORPORATION SRL▼ 1150,2 %▲ 43,4 %
VIVOXA ELROM S.R.L.nou147,1 %▼ 0 %
BLISS TRUST S.R.L.▲ 27122,6 %▲ 158,4 %
BN LUX CONS S.R.L.nou112,4 %▲ 2.387,8 %
MAROSA CONS SRL▲ 119111,5 %▲ 142 %
ALFA TRANS ASFALT S.R.L.nou107,2 %▲ 112,7 %
ONY - NOVATION S.R.L.nou104,7 %▲ 225,6 %
AUL PRODUCT UNIC S.R.L.nou98,2 %▲ 80,4 %
AXA CONSTRUCT HOLDING S.R.L.nou91 %▲ 1,5 %
ELEKTROALPIN INSTAL S.R.L.nou89,6 %▲ 214 %
VALMI CONSTRUCT SRL▲ 989,5 %▼ 58,3 %
MEMO AND ANCA S.R.L.▲ 6187,1 %▲ 53,9 %
SFR TAKEUCHI DIGGERS S.R.L.nou85 %▼ 29,6 %
DRUM ALINVEST SRL▲ 5181,2 %▲ 89,6 %
DINAMIC IND SRLnou78,3 %▼ 45,5 %
RODO INSTAL SRL▲ 8075 %▲ 122,1 %
SANTAMED STAR S.R.L.▲ 3974 %▲ 45,8 %
GOLD SRLnou73,6 %▲ 626,9 %
CLEO TRUST HOME S.R.L.nou71,2 %▲ 337,9 %
G.T.I. TRANSPORTING SRLnou71 %▲ 351,2 %
ALGA GENERAL GROUP S.R.L.nou70,4 %▼ 1 %
KLAU & ALY SWEET S.R.L.nou69,5 %▲ 353,5 %
PRIMES UTIL CONSTRUCT S.R.L.▲ 8169,3 %▲ 62,7 %
STRUCT BUILDING PAN S.R.L.nou68,3 %▲ 285,1 %
ELECTROPTIM S.R.L.▲ 1068,1 %▲ 57,8 %
GLASS EFECT DECOR S.R.L.▲ 11467,7 %▲ 108,7 %
RAMAER CONS S.R.L.▼ 2563,3 %▲ 0,1 %
CARPAT TRADE SOLUTION S.R.L.nou61,9 %▲ 16,2 %
ADRIAN COLOR S.R.L.▼ 2360,8 %▼ 20,5 %
COMELEH SRL▲ 2858,2 %▲ 65,7 %
MARA ELECTRIC S.R.L.nou57,8 %▲ 1,5 %
D M O SISTEM SRLnou56 %▼ 58,2 %
STEFFANY SERV INVEST SRL▼ 3054 %▼ 21,9 %
NETSZIN S.R.L.▲ 950,2 %▲ 6 %
HOLZ HOUSE CONSTRUCT S.R.L.nou49,8 %▲ 9,5 %
MAREKO INVEST S.R.L.▲ 10349,8 %▲ 87,2 %
TWYSTĂR INSTAL S.R.L.▲ 9948,8 %▲ 166,2 %
UNIMAT SRL▼ 548,5 %▼ 0,3 %
UTIL SERV TRUST SRL▲ 148 %▲ 23,2 %
ELECTRO-HIDRO INSTAL S.R.L.▲ 5347,2 %▲ 34,3 %
GOLDEN SPACE S.R.L.nou45,4 %▲ 141,8 %
SFERA EUROSTAR S.R.L.nou45,4 %▼ 33,7 %
GREEN CONSTRUCT SERBI S.R.L.nou44,3 %▼ 12,5 %
BRIMA MONT SRLnou44 %▼ 15,6 %
FCS ELECTROCOLD SRL▲ 10542,8 %▲ 45,3 %
CONSTRUCŢII UTILITARE JIUL S.R.L.▲ 8642,4 %▲ 59,4 %
HANDWERKER-CONSTRUCT S.R.L.nou42,1 %▼ 44,9 %
RADU CONSTRUCT SRL▲ 5442,1 %▲ 93 %
EURONEUHAUS S.R.L.nou41,6 %▲ 207,3 %
KRIS VITAL S.R.L.▲ 2540,2 %▲ 129,4 %
ENERGOCONSTRUCŢIA PAROŞENI S.A.nou40 %▲ 52,3 %
WIDMUNG S.R.L.nou39,6 %▲ 12,9 %
UNIVERSUL LEMNULUI IMPEX S.R.L.nou39,4 %▲ 2.744,8 %
BEE TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.nou38,8 %▲ 85,2 %
RANMAR DEVELOPER S.R.L.nou38,5 %▲ 168,8 %
CRISS CALL S.R.L.▲ 16738,5 %▲ 14,6 %
VICTOR SPEDITION S.R.L.▲ 6437,8 %▲ 13,8 %
LINEAR SERV MENTENANCE S.R.L.▲ 4237,2 %▲ 26,2 %
RECYCLING COMPLEX SRLnou36,7 %▲ 547,5 %
ORION REBECA S.R.L.▼ 735,8 %▲ 27,7 %
HOLDON SERV SRL▲ 7635,7 %▲ 0,1 %
EXCACONS SRLnou35,5 %▲ 54,4 %
NYNO DESIGN SRL▲ 4835,3 %▲ 44,3 %
PREST DAICASERV SRL▲ 5134,4 %▲ 20,6 %
GRAND EUROTRUST S.R.L.▼ 4334,3 %▲ 11,6 %
SANTACONS BETON S.R.L.nou34,2 %▲ 18,8 %
LUCSADA CONSTRUCT S.R.L.nou33,5 %▲ 620,3 %
CORA INVEST GROUP SRL▲ 2333 %▲ 142,9 %
ACCENT INSTAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 2932,7 %▲ 103,5 %
CORCIU COMPANY CONSTRUCT S.R.L.nou32,6 %▲ 69,7 %
TABOR BEST CONSTRUCT S.R.L.nou32 %▲ 109,9 %
INFPROSERVBUILD S.R.L.nou32 %▲ 4,5 %
COSADI AMBIENT SRL▲ 9731,3 %▲ 6,5 %
ANDY & ANA CONSTRUCTIONS S.R.L.nou31,2 %▲ 65,2 %
ROBERT INSTAL SRL▲ 8531 %▲ 52 %
NOREN CONSTRUCT SRLnou30,8 %▲ 318,6 %
AMD INFRA TRUST CONSTRUCT S.R.L.nou30,7 %▲ 123,5 %
DAVADAVID SRL▼ 5530 %▼ 5,9 %
ENERGOGRUP INSTALAŢII MONTAJ S.R.L.nou30 %▲ 31,4 %
JETCAR SRL▲ 3329,4 %▲ 53,2 %
MAXIM 10 SRL▲ 5729,1 %▼ 2,9 %
PLADUR SRL▼ 1229,1 %▼ 9,8 %
SIM ROBERTO SRL▲ 628,9 %▼ 1,7 %
AUTENTIC MATER COM SRL▲ 628,4 %▼ 27,7 %
COMSID TEHNOSTEEL SRL▲ 7028,3 %▲ 17,9 %
AMBIENT DIVERS PREST S.R.L.nou28,3 %▲ 93,2 %
ECO SWISS SRL▲ 3627,8 %▲ 26,7 %
MARMO GRANIT SIM SRL▲ 4627,7 %▲ 56,5 %
CROMWELL CONSTRUCT S.R.L.▲ 11527,6 %▲ 244,8 %
EXEDRA CONSTRUCT S.R.L.▼ 5627,5 %▼ 26 %
ALEXANDER TRUST SRL-D▼ 527,3 %▼ 11,3 %
GENERAL-HVAC S.R.L.nou27,2 %▼ 10,2 %
GALAXY CONST SRL▼ 6126,5 %▲ 96,8 %
ANDMAN PREST CONSTRUCT S.R.L.nou26 %▲ 94,8 %
MONTAGGI SCAPIN SRL▼ 5425,6 %▼ 61,7 %
PIENAR INSTAL CONSTRUCT SRLnou25,5 %▲ 327,8 %
STOENESCU PRESTCOM S.R.L.▲ 1925,1 %▼ 2,4 %
NEW ERA CONFORT CONSTRUCT S.R.L.▼ 1425 %▼ 26,5 %
IVEL EXPRESS S.R.L.nou24,9 %▲ 48,2 %

Codurile CAEN din construcții — Hunedoara

CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
237 firme · 634,9 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
427 firme · 293,3 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
48 firme · 254,9 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
106 firme · 207,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
127 firme · 198,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
54 firme · 78,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
3 firme · 47,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
16 firme · 34,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
54 firme · 34,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
29 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
41 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
10 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
10 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
27 firme · 3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
13 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 972 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 889 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 735,5 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 715 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 487,5 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
4 firme · 173,5 K RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci