COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Harghita după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2021

161 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 8,2 %, iar liderul atinge 121,6 %.

FirmăCAGR 3 ani
CSOMADCOM SRL▲ 1121,6 %▲ 53,2 %
FREESKY S.R.L.▲ 398,3 %▲ 107,8 %
BENMAKOV CENTER SRLnou97,6 %▲ 1.848,7 %
COLINA HASMASULUI S.R.L.nou93,9 %▲ 58,8 %
PROD NYAKAS SRL▼ 183,9 %▲ 67,8 %
UNIVERSAL TIK-TAK SRL=63,4 %▲ 34,3 %
GIM PREST SERV SRL▼ 656,5 %▲ 57,8 %
GASTRO-MANIA SERV S.R.L.nou55,4 %▼ 1,9 %
HAULER ZETE FOOD SRL▲ 752,7 %▲ 91,1 %
VILLA VITAE SRL▼ 145,6 %▲ 57,5 %
GASTRO-ENVIRO SRLnou44,2 %▲ 176,7 %
SIMPLE BISTRO S.R.L.nou43 %▲ 149,9 %
CARPATHIAN HOLIDAY & FISHING SRLnou42,9 %▲ 22,6 %
ATIPLUS SRL▲ 142,3 %▲ 36 %
PETERMO-PAN SRL▲ 1440,4 %▲ 58,9 %
BRADUL SRL▼ 340,4 %▲ 15,6 %
POGANY HAVAS SRLnou39,8 %▲ 432,3 %
WORKS-PRODINFO SRL▼ 639,7 %▲ 35,7 %
LORD KING SRL▼ 1137,7 %▲ 20,7 %
PRODMET PANZIO SRLnou37,3 %▲ 288,1 %
SZEKELY HUNT SRLnou36,5 %▲ 94,9 %
ROGNOZ SRL▲ 2336,4 %▲ 76,5 %
KING ROYAL PUB SRLnou34,5 %▲ 113,8 %
ZITA & CSABA SRL▼ 233,2 %▲ 12,8 %
SZAKY-TECH SRL▲ 2633,1 %▲ 89,7 %
DORKA PET S.R.L.▲ 431,8 %▲ 27,1 %
MOUNTAIN DREAM SRLnou31,7 %▲ 47,8 %
KARPATIA COM SRL▼ 531,6 %▲ 56,2 %
CRAMA SRL▼ 1930,8 %▼ 31,6 %
HUNOR TRUST SRL▼ 2329,6 %▲ 30,2 %
KOVATOS LAKACS SRLnou29,5 %▲ 190,9 %
MEMORIX TRIAL SRL▲ 4529 %▲ 91,4 %
PETER PICNIC SRLnou27,8 %▲ 32,7 %
CSIKI-PANORAMA SRL▲ 3825,3 %▲ 35,7 %
HORA CONSULTING GROUP SRL=24,5 %▲ 22,5 %
ABEL TOURS SRLnou24,5 %▲ 244 %
BALLOK KÁVÉZÓ S.R.L.nou24,2 %▲ 69,8 %
TOTAL GAMES PROD SRL▼ 1423,3 %▲ 73,7 %
FLAMINGO IMPEX SRL▼ 623 %▲ 11 %
BETTY RESTAURANT SRL▲ 2423 %▲ 66,7 %
DANIMICOM SRLnou21,9 %▲ 6,9 %
DAGI B.M. SRL▲ 1921,5 %▲ 55,3 %
EXCLUSIV INTERMED S.R.L.▲ 421,1 %▲ 48,5 %
HONGYUNLAI-DRINK SRL▲ 1220,2 %▲ 62 %
CHICKEN ' S FOOD SRL▲ 3119,4 %▲ 12,4 %
GASPAR GREEK GYROS SRL▼ 1818,9 %▲ 29,5 %
COM GENERAL ZSOKA SRLnou18,5 %▲ 633,1 %
ANDRÉ FENYES BAR SRLnou18,4 %▼ 36,8 %
IPL CSIKI PECSENYÉS S.R.L.nou17,9 %▲ 53,7 %
WOODLAND SRL=17,2 %▲ 40,1 %
CSORGOKO PANZIO SRLnou16,5 %▲ 61 %
COMAREN SRL▲ 4316 %▲ 53 %
GOSSER RESTAURANT SRL▲ 1515,9 %▲ 29,9 %
SALVADOR SRL▼ 1815,9 %▲ 18,4 %
PERFECT CAFFE SRLnou15,8 %▲ 60,7 %
CONSUMCOOP CIUMANI SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 3815,6 %▲ 30,3 %
COMBO SRL▲ 3515,5 %▲ 48,6 %
ELEKES COMIMPEX SRL▲ 915,3 %▲ 42,1 %
IBRE - FOOD DISCOVERY SRL▲ 615,2 %▲ 41,9 %
PENSIUNEA SUGO SRL▼ 2115,1 %▲ 40,5 %
ZZERO-TRANSPORT SRLnou14,9 %▲ 32,9 %
MERENOFA SRL▲ 1614,5 %▲ 81,9 %
CITADELLA SRLnou14,3 %▲ 119,5 %
HOLIDAY TOURS SRL▼ 114,1 %▲ 32,9 %
NAGY PANZIO SRLnou14 %▲ 44 %
TARNAVA PRESS 2003 SRLnou13,9 %▲ 60,5 %
OREG SZIVACS SRL▼ 2113,7 %▲ 41,4 %
JAKAB ES TARSA SRL▲ 3413,6 %▲ 57,7 %
SCABETTI SRLnou13,6 %▲ 176 %
CRISRES-SKITOP SRL▼ 3613,3 %▲ 22,3 %
LORECOM SRLnou13,2 %▲ 11,4 %
SZILAGYI SRLnou12,7 %▲ 70,1 %
SAFRANEK SRL▼ 2112,7 %▲ 41,3 %
N.M.N. TURISM SRL▼ 2512,3 %▲ 17,3 %
DORIMAR-TUR SRLnou12,3 %▼ 11,9 %
GARDENIA-FLORAL SRL▼ 112,2 %▲ 27,4 %
SZOKE SRL▼ 3511,9 %▲ 14,6 %
SICULICIDIUM SRLnou11,8 %▲ 120,7 %
CASABLANCA CARYNA SRLnou11,8 %▲ 198,8 %
BSO STREET STORE SRLnou11,7 %▲ 68 %
ANDYCOM-BAR SRL▼ 4911,6 %▼ 4,8 %
TEREZKONYHA SRLnou11,4 %▲ 290,5 %
MART-FANNY SRL▼ 311,2 %▲ 14,4 %
JENNY'S & KATICA SRL▼ 210,8 %▲ 33,6 %
OKO TOURISM SRLnou10,3 %▲ 50,1 %
ARIMI IMPEX SRL▼ 2810,3 %▲ 7,6 %
UNICUM-COM SRLnou10,3 %▲ 99,1 %
SEPTIMIA RESORT S.R.L.nou10,1 %▲ 68,4 %
KINHOM SRLnou9,8 %▲ 52,4 %
NINA CLUB CRIS SRL▲ 139,8 %▲ 35,2 %
SAN GENNARO SRL▲ 249,6 %▲ 47,9 %
MAESTRO-D SRLnou9,3 %▲ 43,4 %
CRISPAL BOROS SRL▼ 569,1 %▲ 2,9 %
SZILVESZTER GOLD EVENT SRL▼ 508,8 %▲ 36,5 %
HAZARD EXIM SRLnou8,6 %▲ 54,8 %
HOTEL MERIDIAN SRL▼ 68,6 %▲ 81,1 %
HOME LAND FACTORY SRL▲ 178,5 %▲ 59,5 %
KLUMPA TRAVEL SRL▼ 128,3 %▲ 73,3 %
MADACO SRLnou8,2 %▲ 129,9 %
FENYO SRLnou8,2 %▲ 220,2 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci