COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Gorj după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2015

75 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,5 %, iar liderul atinge 133,7 %.

FirmăCAGR 3 ani
TOWERS PUB 12 SRLnou133,7 %▲ 39,3 %
TORSAN TOURS SRLnou99,5 %▲ 186,5 %
C T M RÎNCA SRL▲ 1556,4 %▲ 46,9 %
LIVALCLUB SRLnou56,1 %▼ 21,9 %
HORNET PRODIMPEX SRL=50,8 %▲ 59,1 %
TINAPAL SRL▲ 749,9 %▲ 121 %
ILAVMAR SRL▲ 3747,2 %▲ 150 %
FAFIN COM SRL▼ 638,3 %▲ 62,1 %
RIHBUHILAL SRL▼ 638,2 %▲ 23 %
RIDZONE GROUP SOLUTIONS SRL▼ 933,5 %▲ 7,6 %
DALMERS PREST SRL▲ 1730 %▲ 167,9 %
SNACK ATTACK SRL▼ 429,2 %▲ 2,5 %
PANAN TOUR SRL▲ 2429,2 %▲ 135,2 %
HOPNESS SRLnou28,9 %▲ 224,9 %
BULEVARD SRL▲ 127,8 %▲ 51 %
STROE NIC SORIS SRL▼ 626,8 %▲ 54 %
LESTAR IMPEX SRLnou26,6 %▲ 103,6 %
AGRIDOR SRLnou26,5 %▲ 210,5 %
ACIVA SRL▲ 425,7 %▲ 27,3 %
TIFERSAM SRL▼ 124,8 %▲ 6,2 %
INDEPENDENT CIOCEA SRL▼ 1523,9 %▼ 16,2 %
RINICOL SRLnou22,4 %▲ 74,2 %
LA FRANCE SRL▼ 1422,4 %▲ 22,4 %
OVIREBECOM SRLnou21,7 %▼ 18,8 %
COFACRIS SRL▲ 419,9 %▲ 27,3 %
GEDAL SRL▼ 619,6 %▲ 76,6 %
PLURIART SRL▼ 619,1 %▲ 3,5 %
DBM IMPEX SRLnou19 %▲ 3,2 %
PROBARDEK IMPEX SRLnou18,5 %▲ 17,3 %
TAVCOS CONSTRUCT SRLnou18 %▲ 177,8 %
MANGE PREST SRLnou17,6 %▼ 28,5 %
REVEGE SRLnou17,5 %▲ 30,7 %
SOHODOL SRL▲ 116,2 %▲ 25,5 %
ZIBE EXIM SRL▲ 715,1 %▲ 29,8 %
PROINTIM SRL▼ 814,9 %▼ 5,8 %
LEDARMEL PREST SRLnou14,1 %▲ 82,7 %
BLUE INFINIT SRLnou13,1 %▲ 274,5 %
IUNONA TRAVEL S.R.L.nou12,7 %▲ 30,3 %
DELTA INVEST SRLnou11,5 %▲ 23,2 %
ALGEROXIM COMPREST SRLnou10,2 %▲ 26,6 %
RUDOLF SRLnou10,2 %▼ 2,9 %
REITEX IMPEX SRL▲ 39,6 %▲ 48 %
VLAXACLUB SRLnou9,4 %▲ 6,4 %
FLUTUREI SRLnou9,2 %▲ 42,1 %
INTERSTAR SRL▼ 149,1 %▼ 3,4 %
MARIUSTAR SRLnou8,9 %▲ 43,8 %
VOICE.CONSTRUCT SRLnou8,3 %▲ 66,4 %
PRORATOTA CLUB SRLnou7,9 %▲ 0,2 %
ROLSA 72 SRL▼ 167,8 %▼ 3,1 %
LUSCANA SRL▼ 247,2 %▼ 9,8 %
ROTGEN COM SRLnou6,9 %▲ 2,8 %
CHAMONIX COM SRL▼ 406,8 %▼ 13 %
EUROWYW COM SRLnou6,2 %▲ 28,6 %
ANDREEA SRL▼ 226,1 %▲ 44,6 %
VIAGEROS GROUP SRL▼ 305,7 %▲ 19,2 %
GRUSER SRL▼ 145,7 %▼ 19,1 %
M.V.M. COMPROD SRLnou5,6 %▲ 21,4 %
ALPTUR SRLnou4,6 %▲ 49,4 %
CORMAREX PROD COM SRLnou4,6 %▲ 11,8 %
FIŞNIL SRLnou4,5 %▲ 58,9 %
CAFFE M SRLnou4,3 %▲ 30,5 %
EBA SERVICE SRL▼ 264,1 %▼ 6,8 %
TURISM PARC SA▼ 463,5 %▼ 12,4 %
MAIAMI SRLnou3,1 %▲ 16,9 %
MOTOBENZ SRL▼ 143,1 %▲ 2,4 %
ALEX NIDO SRLnou2,8 %▲ 112,7 %
MEINLAND SRLnou2,8 %▲ 66,5 %
PETERS SRLnou2,5 %▲ 3,7 %
STAVIM SRLnou2,1 %▲ 6,9 %
ROVERS SRLnou1,4 %▲ 13,2 %
NEW STAR COM SRLnou1,1 %▲ 9,2 %
VIMALIS PREST SRL▼ 241 %▲ 3,4 %
EUROINA COM SRL▼ 231 %▲ 2,9 %
JANAND SRL▼ 390,7 %▼ 2,5 %
ŞOROPBEBI SRLnou0,5 %▲ 2,2 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci