Top 100 firme — Transport și depozitare, Giurgiu după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2016
101 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,3 %, iar liderul atinge 118,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FEARLESS BUSINESS SRLnou | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 118,3 %▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 9,5 K RON | |
| 2 | 2.NEW CHAMPIONS LINE SRL▲ 1 | Sat Angheleşti, Comuna Bucşani, Giurgiu | 84,9 %▲ 67,8 % | ▲ 67,8 % | 118,6 K RON | |
| 3 | 3.LIBER TRANS COM SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 74 %▲ 53,8 % | ▲ 53,8 % | 15 K RON | |
| 4 | 4.GEO COSTI SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 68 %▲ 171,8 % | ▲ 171,8 % | 251,5 K RON | |
| 5 | 5.GAMES ROUTE 41 SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 64,4 %▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 52,2 K RON | |
| 6 | 6.ECONT FOR YOU SRL▲ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 64,3 %▲ 78 % | ▲ 78 % | 623,2 K RON | |
| 7 | 7.DAFI CONSTRUCT SRLnou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 63,6 %▲ 318,3 % | ▲ 318,3 % | -14,4 K RON | |
| 8 | 8.MARISIL TRANSPORT SRL▲ 3 | Sat Sadina, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 60,4 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 34,3 K RON | |
| 9 | 9.TUCA IMPEX SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 55,1 %▲ 1 % | ▲ 1 % | -15,4 K RON | |
| 10 | 10.STROMIH TRANS COM SRL▲ 5 | Sat Sadina, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 52,6 %▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | -192,4 K RON | |
| 11 | 11.START PROJECT COMPANY SRL▲ 13 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 51,7 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | -87,1 K RON | |
| 12 | 12.PIRVU IONEL SRLnou | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 46,6 %▲ 108,9 % | ▲ 108,9 % | 89,7 K RON | |
| 13 | 13.CERONY SRL▲ 24 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 39,2 %▲ 71,2 % | ▲ 71,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 14 | 14.LOGSPED TRANS SRL▲ 5 | Sat Mârşa, Comuna Mârşa, Giurgiu | 38,3 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | -51,5 K RON | |
| 15 | 15.MAROTTI SRL▲ 30 | Sat Mârşa, Comuna Mârşa, Giurgiu | 37,1 %▲ 97,2 % | ▲ 97,2 % | 102,6 K RON | |
| 16 | 16.C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL▼ 10 | Sat Braniştea, Comuna Oinacu, Giurgiu | 36,3 %▲ 12 % | ▲ 12 % | 26 K RON | |
| 17 | 17.DIP TRANS SRLnou | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 35,5 %▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | -6,6 K RON | |
| 18 | 18.MIFTODE TRANSPORT SRL▲ 28 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 35,2 %▲ 64,8 % | ▲ 64,8 % | 60,6 K RON | |
| 19 | 19.A.P.C.D. GIURGIU - AMENAJARE PORT CONTAINERE DUNAREAN SRL▼ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 34,4 %▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | -24,4 K RON | |
| 20 | 20.GIULIA DISCOUNT SRL▲ 27 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 33,7 %▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 191,5 K RON | |
| 21 | 21.ALLERTOMERS SRLnou | Sat Prundu, Comuna Prundu, Giurgiu | 33,5 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 1,3 K RON | |
| 22 | 22.TRANSGRIG SRL▼ 1 | Sat Găiseanca, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 33,2 %▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 85,1 K RON | |
| 23 | 23.KLG INVEST EUROPE SRLnou | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 32,7 %▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 24 | 24.COMPAGNIE D’AFFRETEMENT ET DE TRANSPORT LC ROMANIA S.R.L.▼ 22 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 31,4 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 375,9 K RON | |
| 25 | 25.DOREL TRANS SRL▼ 12 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 31,1 %▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 50,5 K RON | |
| 26 | 26.ILR LOGISTICA ROMANIA SRL▼ 17 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 30,7 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 932,7 K RON | |
| 27 | 27.LA MILITARU SRL▼ 2 | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 29,6 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 102,2 K RON | |
| 28 | 28.SEA DANUBE SRL▲ 41 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 28,4 %▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 90,4 K RON | |
| 29 | 29.ANDU & STEFY TRANS SRLnou | Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Giurgiu | 27,8 %▼ 50,8 % | ▼ 50,8 % | 24,1 K RON | |
| 30 | 30.CARGO MUNTENIA INTERNAŢIONAL SRL▲ 3 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 27,6 %▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 180,9 K RON | |
| 31 | 31.GAMA COR EUROTRANS SRL▲ 31 | Sat Popeşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 27,4 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | -1,5 mil. RON | |
| 32 | 32.DNCF TRANS SRLnou | Sat Vânătorii Mari, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 27,3 %▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 23,6 K RON | |
| 33 | 33.TOUR TRANS SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 26,5 %▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 35,5 K RON | |
| 34 | 34.GABIMAR TRANS SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 25,5 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 133,7 K RON | |
| 35 | 35.STOICA DANIEL MAXI TAXI SRL▲ 9 | Sat Buturugeni, Comuna Buturugeni, Giurgiu | 24,9 %▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 112,8 K RON | |
| 36 | 36.GOGHEZ TRANS SRL▲ 30 | Sat Falaştoaca, Comuna Comana, Giurgiu | 24,7 %▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | -50,9 K RON | |
| 37 | 37.ADIVIO TRANS SRLnou | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 22,7 %▲ 85 % | ▲ 85 % | 36,5 K RON | |
| 38 | 38.SPEDCOM SRL▲ 23 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 22 %▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 769 K RON | |
| 39 | 39.LYN SRL▲ 17 | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 20,2 %▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 53,1 K RON | |
| 40 | 40.MOTOTOLEA COM SERV SNC= | Sat Valea Dragului, Comuna Valea Dragului, Giurgiu | 19,9 %▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 78,1 K RON | |
| 41 | 41.S MALII SHIPP AGENCY SRL▲ 16 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 18,9 %▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 272,7 K RON | |
| 42 | 42.NIC BAR IMPEX SRLnou | Sat Cărpenişu, Comuna Găiseni, Giurgiu | 18,4 %— | — | 130 K RON | |
| 43 | 43.CATANI PROD SRL▼ 35 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 17,9 %▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 4,5 K RON | |
| 44 | 44.MES TRANS 2008 SRL▼ 2 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 17,9 %▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 90,3 K RON | |
| 45 | 45.GINUM SRLnou | Sat Herăşti, Comuna Herăşti, Giurgiu | 17,8 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -49,4 K RON | |
| 46 | 46.FAM IMPEX SRLnou | Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 17,6 %▲ 99,1 % | ▲ 99,1 % | 57,5 K RON | |
| 47 | 47.PRESTO EXPEDITION SRL▼ 30 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 17,6 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 155,4 K RON | |
| 48 | 48.KLG TRUCKING SRL▼ 47 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 16,7 %▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 2,4 mil. RON | |
| 49 | 49.MARCOR SPEDITION SRLnou | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 15,6 %▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 32,4 K RON | |
| 50 | 50.DAV TRANS CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 15 %▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 60,6 K RON | |
| 51 | 51.SEBY COMPANY SRL▼ 12 | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 14,9 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -85,5 K RON | |
| 52 | 52.PRIMA TRANS SRL▲ 12 | Sat Greaca, Comuna Greaca, Giurgiu | 14,5 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 5,9 K RON | |
| 53 | 53.NIKI SPEED TRANSPORT SRL▲ 37 | Sat Băneasa, Comuna Băneasa, Giurgiu | 14,3 %▲ 77,1 % | ▲ 77,1 % | 593,1 K RON | |
| 54 | 54.ALEXLEO TRANS SRL▼ 18 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 13,7 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 39,4 K RON | |
| 55 | 55.DAVINA TRANSSPED SRL▼ 2 | Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu | 13,2 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 51 K RON | |
| 56 | 56.ONU SRLnou | Sat Popeşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 13 %▲ 70,9 % | ▲ 70,9 % | 16,3 K RON | |
| 57 | 57.SIRBU SRLnou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 12,9 %▲ 39 % | ▲ 39 % | -75,5 K RON | |
| 58 | 58.ADY COM EXPRES SRL▼ 36 | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 12,5 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | -118,3 K RON | |
| 59 | 59.COMO TRANS SRL▲ 6 | Sat Băneasa, Comuna Băneasa, Giurgiu | 12,1 %▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 75,3 K RON | |
| 60 | 60.VAN MOER GROUP ROMANIA S.R.L.▼ 30 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 11,9 %▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -953,8 K RON | |
| 61 | 61.ALPIN TRANSCOMPRODEXIM SRL▲ 9 | Sat Corbeanca, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 11,8 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 129,2 K RON | |
| 62 | 62.KLG EUROPE LOGISTICS SRL▲ 15 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 11 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 4,1 mil. RON | |
| 63 | 63.CLIPPERTON SRLnou | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 10,6 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 154,9 K RON | |
| 64 | 64.EUROGIVA TRANS SRL▼ 9 | Sat Novaci, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 10,5 %▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 29,4 K RON | |
| 65 | 65.ONEALA COM TRANS SRL▼ 7 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 10,3 %▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 5,7 K RON | |
| 66 | 66.ANS V SRL▼ 14 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 10 %▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 67 | 67.OVIDIU GHE SRLnou | Sat Dealu, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 9,9 %▲ 119,6 % | ▲ 119,6 % | -174,1 K RON | |
| 68 | 68.YJM INTERNATIONAL TRANS SRL▼ 33 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 9,8 %▼ 71,6 % | ▼ 71,6 % | -228 RON | |
| 69 | 69.GERAST 96 SRL▼ 46 | Sat Isvoarele, Comuna Isvoarele, Giurgiu | 8,5 %▼ 80,3 % | ▼ 80,3 % | 145,8 K RON | |
| 70 | 70.SCORPIONS TRANS SRL▼ 38 | Sat Valea Dragului, Comuna Valea Dragului, Giurgiu | 8,5 %▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 27,7 K RON | |
| 71 | 71.NARCIS TRANS SRL▲ 4 | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 8,4 %▲ 4 % | ▲ 4 % | -9,7 K RON | |
| 72 | 72.CRIS TRANS INTERNATIONAL SRL= | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 8,4 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | -64,1 K RON | |
| 73 | 73.SANDILIV SRL▼ 23 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 8,3 %▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 5,7 K RON | |
| 74 | 74.GEBRUDER WEISS SRL▼ 11 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 8,3 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 7,3 mil. RON | |
| 75 | 75.AND CON TRANS SRL▼ 24 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 7,4 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | -3,9 K RON | |
| 76 | 76.HOT TRANS ADIVAL SRL▲ 6 | Sat Vărăşti, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 7,1 %▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | -28,9 K RON | |
| 77 | 77.SILVIU SPEED LOGISTIC SRL▼ 6 | Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu | 5,3 %▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | -59,7 K RON | |
| 78 | 78.BOLINTIS GRUP SRL▼ 30 | Sat Daia, Comuna Daia, Giurgiu | 4,8 %▼ 23 % | ▼ 23 % | 197,4 K RON | |
| 79 | 79.TRANS BGN TOURS SRL▲ 6 | Comuna Prundu, Giurgiu | 4,8 %▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 2,6 K RON | |
| 80 | 80.TIR WORLD SRL▼ 2 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 4,7 %▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | -24,1 K RON | |
| 81 | 81.H.ESSERS DISTRIBUŢIE SRLnou | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 4,6 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 226,4 K RON | |
| 82 | 82.JIMTRANS SRLnou | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 4,4 %▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 148,7 K RON | |
| 83 | 83.GAFLOR TRANSPORT SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 4,2 %▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 64 K RON | |
| 84 | 84.JAN GRIG 97 SRL▼ 30 | Sat Găiseanca, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 3,8 %▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 2,7 K RON | |
| 85 | 85.SMARANDA SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,4 %▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 6 K RON | |
| 86 | 86.JUGANARU SRL▼ 19 | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 3,3 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 1,9 K RON | |
| 87 | 87.CT EXPRES SRL▼ 61 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3 %▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 5,1 K RON | |
| 88 | 88.CEREALTRANS SRLnou | Sat Uzunu, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 3 %▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 97,5 K RON | |
| 89 | 89.TRANSPORT MIK-MAR SRL▼ 71 | Sat Crânguri, Comuna Singureni, Giurgiu | 2,8 %▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 17,7 K RON | |
| 90 | 90.MAR DOR TRANSCONSTRUCT SRL▼ 83 | Sat Dealu, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 2,4 %▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 16,4 K RON | |
| 91 | 91.CTPARK BUCHAREST WEST I SRLnou | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 2,4 %▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | -4,2 mil. RON | |
| 92 | 92.NELMATOUR SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,3 %▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 355 K RON | |
| 93 | 93.COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE SAnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,1 %▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 5,1 mil. RON | |
| 94 | 94.NICTRANS SRLnou | Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu | 1,9 %— | — | 81,4 K RON | |
| 95 | 95.URGENT EXPRES SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,6 %▼ 48,9 % | ▼ 48,9 % | 3,5 K RON | |
| 96 | 96.TRANS ANDYMAN SRLnou | Sat Vânătorii Mari, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 1,2 %▲ 69,2 % | ▲ 69,2 % | 70 K RON | |
| 97 | 97.BIALGEN TRANS SRL▼ 93 | Sat Băneasa, Comuna Băneasa, Giurgiu | 1,1 %▼ 75 % | ▼ 75 % | 43,2 K RON | |
| 98 | 98.EDY TRANS SRLnou | Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu | 1 %▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 2,2 K RON | |
| 99 | 99.JOHNNY - DIESEL TRANS SRL▼ 65 | Sat Uzunu, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 0,9 %▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 6,4 K RON | |
| 100 | 100.ELECTRONIC 5 STAR SRLnou | Comuna Joiţa, Giurgiu | 0,3 %▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 2,2 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Giurgiu
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
790 firme · 792,1 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
6 firme · 529,8 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
7 firme · 348,5 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
94 firme · 83,2 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
44 firme · 65,9 mil. RON
CAEN 4920
Transporturi de marfă pe calea ferată
3 firme · 26,7 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
19 firme · 26,6 mil. RON
CAEN 5222
Activități de servicii anexe transportului pe apă
5 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
17 firme · 14,3 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
11 firme · 13,3 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
7 firme · 10,4 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
5 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 5040
Transportul de marfă pe căi navigabile interioare
5 firme · 6,6 mil. RON
CAEN 4942
Servicii de mutare
4 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
13 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
27 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 5310
Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal
2 firme · 304 K RON
CAEN 5010
Transporturi maritime și costiere de pasageri
2 firme · 269,4 K RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
1 firme · 234,4 K RON
CAEN 5020
Transporturi maritime și costiere de marfă
1 firme · 211,5 K RON
CAEN 5110
Transporturi aeriene de pasageri
1 firme · 115,7 K RON
CAEN 5030
Transporturi de pasageri pe căi navigabile interioare
1 firme · 0 RON