Top 100 firme — Construcții, Dâmbovița după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2015
128 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 7,3 %, iar liderul atinge 182,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALBERTO SRL▲ 15 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 182,8 %▲ 295,7 % | ▲ 295,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.EVOSTIL SRLnou | Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 161,7 %▲ 645,5 % | ▲ 645,5 % | 189,1 K RON | |
| 3 | 3.IANMAR CONSTRUCT SRLnou | Sat Româneşti, Comuna Potlogi, Dâmboviţa | 105,8 %▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | -24,9 K RON | |
| 4 | 4.PEGASO PREST SRL▲ 1 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 103,8 %▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 253,4 K RON | |
| 5 | 5.TRICON WOOD S.R.L.nou | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 99,4 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 238 K RON | |
| 6 | 6.EURO-AUDIT SERVICE SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 94,1 %▲ 366,1 % | ▲ 366,1 % | 2,5 mil. RON | |
| 7 | 7.OMEGA MET CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Bezdead, Comuna Bezdead, Dâmboviţa | 82,3 %▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 233,7 K RON | |
| 8 | 8.NUIL-STRUCTURI CONSTRUCŢII SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 81,2 %▲ 980,4 % | ▲ 980,4 % | 144,3 K RON | |
| 9 | 9.IULCOVER GROUP SA▲ 41 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 78,4 %▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 81,7 K RON | |
| 10 | 10.CHIRULLI ANDREA SRL SUCURSALA ULMI▲ 60 | Sat Dumbrava, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 77,8 %▲ 141,9 % | ▲ 141,9 % | 314,4 K RON | |
| 11 | 11.SILGAB SERV SRL▼ 9 | Sat Săteni, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 77,4 %▲ 68,5 % | ▲ 68,5 % | 111,6 K RON | |
| 12 | 12.NAE TRANS SRLnou | Sat Grozăveşti, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 76,5 %▲ 103,1 % | ▲ 103,1 % | 291,9 K RON | |
| 13 | 13.ASA STIL CONSTRUCT SRLnou | Sat Moroeni, Comuna Moroeni, Dâmboviţa | 76 %▲ 1.003 % | ▲ 1.003 % | 20,7 K RON | |
| 14 | 14.MARISTAR COM SRL▲ 1 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 75,1 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 15 | 15.WATER-SEWAGE TECHNOLOGY SRL▼ 12 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 74,2 %▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 82,1 K RON | |
| 16 | 16.NOSFILS SRL▲ 10 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 73,6 %▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.TOPSOLAR SRL▲ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 73,2 %▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 123,1 K RON | |
| 18 | 18.PRO STRATEGY CONSTRUCTION SRL▲ 5 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 68,9 %▲ 151,4 % | ▲ 151,4 % | 2,9 mil. RON | |
| 19 | 19.STEELTECHEXPERT SRL▼ 13 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 68,4 %▲ 97,6 % | ▲ 97,6 % | 223,2 K RON | |
| 20 | 20.AMBIENTAL DESIGN EXPERT SRLnou | Sat Dobra, Comuna Dobra, Dâmboviţa | 67,9 %▲ 343,1 % | ▲ 343,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 21 | 21.PRISMA LUX CON SRL▲ 59 | Sat Matraca, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 66,9 %▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 365,5 K RON | |
| 22 | 22.LATCOST SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 66,7 %▲ 318,2 % | ▲ 318,2 % | 144,4 K RON | |
| 23 | 23.VLAMAR 4U SRL▲ 80 | Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 60 %▲ 218,7 % | ▲ 218,7 % | 464,3 K RON | |
| 24 | 24.LUPU SRL▲ 31 | Sat Iazu, Comuna Cojasca, Dâmboviţa | 59,4 %▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 240,9 K RON | |
| 25 | 25.TEAM-M CONSTRUCT SRL▲ 22 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 58,1 %▲ 115,5 % | ▲ 115,5 % | 231 K RON | |
| 26 | 26.ACON GAZ SRL▼ 16 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 56,8 %▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | 184,8 K RON | |
| 27 | 27.DENISMON SRL▼ 2 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 55,2 %▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 435,1 K RON | |
| 28 | 28.ELECTRIC COMPANY SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 53,2 %▲ 351 % | ▲ 351 % | 529,4 K RON | |
| 29 | 29.ELECTRIC SISTEM SRL▲ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 51,6 %▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 122,5 K RON | |
| 30 | 30.RENESIS CONSTRUCT SRL▲ 9 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 47,7 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 15,5 K RON | |
| 31 | 31.GRI-NIC CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Cojasca, Comuna Cojasca, Dâmboviţa | 44,9 %▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 57,9 K RON | |
| 32 | 32.SEE SRL▲ 12 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 43,6 %▲ 67 % | ▲ 67 % | 410,9 K RON | |
| 33 | 33.MAXSTIL SRLnou | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 42,3 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 64,5 K RON | |
| 34 | 34.ROKO CONSTRUCT SRL▲ 31 | Sat Pietrosiţa, Comuna Pietrosiţa, Dâmboviţa | 41,4 %▲ 81,1 % | ▲ 81,1 % | 308,2 K RON | |
| 35 | 35.CONICONSTRUCT COM SRL▲ 23 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 37,6 %▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 8,7 K RON | |
| 36 | 36.PIRAT SRLnou | Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 37,1 %▲ 71,6 % | ▲ 71,6 % | 30,7 K RON | |
| 37 | 37.CONSMM GURA ŞUŢII SRL▲ 5 | Sat Gura Sutii, Comuna Gura Sutii, Dâmboviţa | 36,6 %▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 754,9 K RON | |
| 38 | 38.GENERAL INSTAL COMP SRL▲ 28 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 34,7 %▲ 50,9 % | ▲ 50,9 % | 193,4 K RON | |
| 39 | 39.SONRISA SRL▼ 4 | Sat Urseiu, Comuna Vişineşti, Dâmboviţa | 33 %▲ 68 % | ▲ 68 % | 9,1 K RON | |
| 40 | 40.ITAL CONSTRUCŢII TRUST SRLnou | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 31,5 %▼ 51,2 % | ▼ 51,2 % | 6,7 K RON | |
| 41 | 41.DONNA SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 31,3 %▲ 180,8 % | ▲ 180,8 % | 1,6 K RON | |
| 42 | 42.ADASA SRL▲ 71 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 31,2 %▲ 80,4 % | ▲ 80,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 43 | 43.METRONIX SRLnou | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 30,7 %▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 90,6 K RON | |
| 44 | 44.INFINIT EURO SECURITY SRLnou | Sat Cuparu, Comuna Dragodana, Dâmboviţa | 30,1 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 78,7 K RON | |
| 45 | 45.ETYC C.C.I. S.R.L.▼ 31 | Sat Vadu Stanchii, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 29,8 %▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 30,6 K RON | |
| 46 | 46.ORIGINAL COM SRL▼ 15 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 29,7 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 433,4 K RON | |
| 47 | 47.CONSTAR INDUSTRY SRL▼ 18 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 29,6 %▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 407,8 K RON | |
| 48 | 48.SC AFA SPECIAL LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 29,3 %▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 17 K RON | |
| 49 | 49.OCTOGON SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 29,3 %▲ 206,1 % | ▲ 206,1 % | -79,1 K RON | |
| 50 | 50.PRO GAZ CONSTRUCT SRL▲ 52 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 28,8 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 66,4 K RON | |
| 51 | 51.AXOR PROIECT SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 28,4 %▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 1,2 K RON | |
| 52 | 52.LNS CONSTRUCT COMPANY SRLnou | Sat Butimanu, Comuna Butimanu, Dâmboviţa | 28,4 %▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 251,9 K RON | |
| 53 | 53.GROUP ABI CONSULT SRL▼ 26 | Sat Lazuri, Comuna Comişani, Dâmboviţa | 26,6 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 801,7 K RON | |
| 54 | 54.PROINSTAL SRL▲ 57 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 26,2 %▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | -23,9 K RON | |
| 55 | 55.EMA IDEAL CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 26,1 %▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 142,9 K RON | |
| 56 | 56.KARMA PROTECT SRL▲ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 25,5 %▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 86,9 K RON | |
| 57 | 57.RONAFI CONSTRUCT SRLnou | Sat Săteni, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 25,4 %▲ 44,2 % | ▲ 44,2 % | 47,1 K RON | |
| 58 | 58.INTRANETWORK SOLUTIONS S.R.L.nou | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 21,5 %▲ 73,7 % | ▲ 73,7 % | 26 K RON | |
| 59 | 59.MUNICIPAL CONSTRUCT SA▲ 15 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 21,5 %▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 342,8 K RON | |
| 60 | 60.BUBU CONS SRL▼ 40 | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 19,3 %▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 7,3 K RON | |
| 61 | 61.AMAX SERV SRL▼ 23 | Sat Pucheni, Comuna Moroeni, Dâmboviţa | 19,2 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -16,9 K RON | |
| 62 | 62.PETROELECTRO 2011 SRLnou | Sat Doiceşti, Comuna Doiceşti, Dâmboviţa | 19 %▲ 75,7 % | ▲ 75,7 % | 50 K RON | |
| 63 | 63.INSTALATII-ENERGO-REPARATII SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 18,7 %▲ 13 % | ▲ 13 % | 276,4 K RON | |
| 64 | 64.DMV SERVICE SRLnou | Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Dâmboviţa | 17,1 %▲ 142,4 % | ▲ 142,4 % | 99,3 K RON | |
| 65 | 65.MIRINEL VASILE SRL▼ 58 | Sat Băleni Sârbi, Comuna Băleni, Dâmboviţa | 17 %▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 58,3 K RON | |
| 66 | 66.IMAROS PREST SRL▼ 14 | Sat Ungureni, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 16,4 %▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 510,3 K RON | |
| 67 | 67.ZAN ROX CONSTRUCT SRLnou | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 16,3 %▲ 99,3 % | ▲ 99,3 % | 1,5 K RON | |
| 68 | 68.URBAN TITU SRL▼ 55 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 16,2 %▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | -40,3 K RON | |
| 69 | 69.ARTE IN CONSTRUCŢII SRL▼ 26 | Sat Decindeni, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 15,4 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | -53,5 K RON | |
| 70 | 70.GEVIFLOR LEAOTA S.R.L.▼ 53 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 15,1 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 262 RON | |
| 71 | 71.THS-TERMO-SERVICE FC SRLnou | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 14,6 %▲ 175,6 % | ▲ 175,6 % | 145,9 K RON | |
| 72 | 72.APACRIS INSTAL 2012 S.R.L.nou | Sat I. L. Caragiale, Comuna I. L. Caragiale, Dâmboviţa | 14,5 %▲ 158,6 % | ▲ 158,6 % | 49 K RON | |
| 73 | 73.EMCIP SRLnou | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 14,4 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 47,8 K RON | |
| 74 | 74.ELECTRIC PREST SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 14,2 %▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | -599,3 K RON | |
| 75 | 75.CRISTSEB PROD SRL▼ 12 | Sat Dărmăneşti, Comuna Dărmăneşti, Dâmboviţa | 14,1 %▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 18,7 K RON | |
| 76 | 76.TERAKEN S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 13,2 %— | — | -6,5 K RON | |
| 77 | 77.EUROCOVER INVEST S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 12,9 %▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 8,4 K RON | |
| 78 | 78.C&I TRANS EUROPE SRL▼ 77 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 12,5 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 72,5 K RON | |
| 79 | 79.NUŢĂ-TRANS SRL▼ 25 | Sat Vişina, Comuna Vişina, Dâmboviţa | 12,4 %▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 112,9 K RON | |
| 80 | 80.PREMIER SRL▼ 13 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 12,2 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 134,7 K RON | |
| 81 | 81.STONE SRLnou | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 12,1 %▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | 236,1 K RON | |
| 82 | 82.DUDU SRLnou | Sat Niculeşti, Comuna Niculeşti, Dâmboviţa | 12,1 %▼ 8 % | ▼ 8 % | -415,9 K RON | |
| 83 | 83.E-IDEEA SRLnou | Sat Lazuri, Comuna Comişani, Dâmboviţa | 12 %▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 57,2 K RON | |
| 84 | 84.DUNIAG INSTAL SRL▲ 21 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 11,7 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 26,5 K RON | |
| 85 | 85.TIN TIM IMPEX SRL▼ 25 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 11,7 %▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 19,9 K RON | |
| 86 | 86.RAFEBA SRL▲ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 11,1 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 172,8 K RON | |
| 87 | 87.CHIŢOIU-MIH CONSTRUCT SRLnou | Sat Stubeie Tisa, Comuna Valea Lungă, Dâmboviţa | 10,9 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 112 K RON | |
| 88 | 88.FORESTIERA ROSETTI SRL▼ 20 | Sat Glod, Comuna Moroeni, Dâmboviţa | 10,5 %▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 133,8 K RON | |
| 89 | 89.ROFRAN SERV SRL▼ 65 | Sat Vişineşti, Comuna Vişineşti, Dâmboviţa | 10,1 %▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 10,2 K RON | |
| 90 | 90.TERMACLIM SRL▲ 14 | Sat Dragomireşti, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 10 %▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 10 K RON | |
| 91 | 91.STEFADRI CONSTRUCT SRL▼ 40 | Sat Gura Sutii, Comuna Gura Sutii, Dâmboviţa | 9,4 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 275,1 K RON | |
| 92 | 92.LEADER CONSTRUCT SRLnou | Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 9,4 %▲ 98,2 % | ▲ 98,2 % | 45,5 K RON | |
| 93 | 93.ELECON SRLnou | Sat Iedera de Jos, Comuna Iedera, Dâmboviţa | 8,9 %▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 22,1 K RON | |
| 94 | 94.LEBIS SRLnou | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 8,7 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 192,1 K RON | |
| 95 | 95.GETEL IMPEX SRL▲ 13 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 8,7 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 7,6 K RON | |
| 96 | 96.COMPACT SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 8,4 %▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 340,1 K RON | |
| 97 | 97.RION-ELECTROSERVICE SRLnou | Sat Viişoara, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 8,2 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 17,7 K RON | |
| 98 | 98.BANCON SRL▼ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 7,8 %▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 878,2 K RON | |
| 99 | 99.ADRIA LUX SRL▲ 8 | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 7,5 %▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 302,1 K RON | |
| 100 | 100.LORCONSTRUCT SRL▼ 24 | Sat Bezdead, Comuna Bezdead, Dâmboviţa | 7,3 %▲ 63 % | ▲ 63 % | 69,3 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Dâmbovița
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
615 firme · 678,1 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
161 firme · 565,8 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
41 firme · 284,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
53 firme · 260,7 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
196 firme · 230,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
23 firme · 120,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
152 firme · 76 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
29 firme · 34,3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
10 firme · 27,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
48 firme · 26,6 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 9,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
28 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 7 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
36 firme · 6,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
6 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
7 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
3 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
9 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
7 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
6 firme · 2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 344,7 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 251,4 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 139,5 K RON