Top 100 firme — Restaurante, Constanța după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2011
78 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0 %, iar liderul atinge 119,4 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GEORGIO FAST SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 119,4 %▲ 64,3 % | ▲ 64,3 % | 118,8 K RON | |
| 2 | 2.IANYS EXPAT SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 111 %▲ 189,2 % | ▲ 189,2 % | 124,3 K RON | |
| 3 | 3.MURAT IP SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 104,6 %▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | -12,6 K RON | |
| 4 | 4.ATLANTIDA GRAMA SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 91,8 %▲ 48 % | ▲ 48 % | 98,1 K RON | |
| 5 | 5.AMPERIA SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 84,3 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 2,6 K RON | |
| 6 | 6.NOC CONSTANT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 73,1 %▲ 17 % | ▲ 17 % | -172,9 K RON | |
| 7 | 7.DOWELL COMPANY SUPPLIERS SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 66,4 %▲ 92,9 % | ▲ 92,9 % | -282,1 K RON | |
| 8 | 8.CATERA PLUS SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 62 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -308 K RON | |
| 9 | 9.ALMADA INVEST SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 57,7 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 1,2 K RON | |
| 10 | 10.EUROPE HRK SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 52,9 %▲ 85,1 % | ▲ 85,1 % | 52,3 K RON | |
| 11 | 11.VERTICAL SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 44,2 %▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -45,9 K RON | |
| 12 | 12.DAMSTEL PROD SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 43,2 %▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 118,9 K RON | |
| 13 | 13.LA FRONTIERĂ SRLnou | Sat Vama Veche, Comuna Limanu, Constanţa | 42,5 %▲ 70,8 % | ▲ 70,8 % | 551 RON | |
| 14 | 14.ZORILE MARII SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 40,9 %▲ 250 % | ▲ 250 % | 251,7 K RON | |
| 15 | 15.BRITISH STAR SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 36,6 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 146,1 K RON | |
| 16 | 16.VERY STRONG SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 30,2 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | -156,9 K RON | |
| 17 | 17.DOST-TEK SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 29,2 %▲ 1.752,6 % | ▲ 1.752,6 % | -265,3 K RON | |
| 18 | 18.MONTE CARLO SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 29,1 %▲ 47 % | ▲ 47 % | -496,9 K RON | |
| 19 | 19.GIOGIU PROD SRLnou | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Constanţa | 26,9 %▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 51,2 K RON | |
| 20 | 20.BUENO COMP SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 25,2 %▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | -404,5 K RON | |
| 21 | 21.ELCOS COMPANY SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 25,1 %▲ 48,1 % | ▲ 48,1 % | 7,8 K RON | |
| 22 | 22.ACTIV GALAXY SRLnou | Loc. Olimp, Municipiul Mangalia, Constanţa | 23,8 %▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | -10 K RON | |
| 23 | 23.ELEGANT IMPEX SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 22,6 %▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | -1,5 mil. RON | |
| 24 | 24.CRICOROM TURISM SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 22 %▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 130,6 K RON | |
| 25 | 25.GEMARIS TRADE SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 21,9 %▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | -466,8 K RON | |
| 26 | 26.OZALP SRLnou | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 18,9 %▼ 7 % | ▼ 7 % | -90,2 K RON | |
| 27 | 27.COM VANGHELIS SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 17,9 %▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | -156 K RON | |
| 28 | 28.PROSMART INVESTMENT SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 17,7 %▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 10,7 K RON | |
| 29 | 29.COM ECO TRANS SRLnou | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 17,5 %▲ 71,1 % | ▲ 71,1 % | -26,4 K RON | |
| 30 | 30.MORGANA SRLnou | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 17,1 %▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 78,5 K RON | |
| 31 | 31.RISE AND SHINE SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 16,9 %▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 15,8 K RON | |
| 32 | 32.SANTINO SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 15,2 %▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 215,6 K RON | |
| 33 | 33.BRITAKU SRLnou | Loc. Olimp, Municipiul Mangalia, Constanţa | 14,6 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -52,3 K RON | |
| 34 | 34.COREDO COM IMPEX SRLnou | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 14,4 %▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 70,9 K RON | |
| 35 | 35.CASA DOGARILOR SRLnou | Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa | 12,4 %▲ 164,7 % | ▲ 164,7 % | 11 K RON | |
| 36 | 36.DIPLOMAT SRLnou | Loc. Neptun, Municipiul Mangalia, Constanţa | 12,2 %▲ 53,2 % | ▲ 53,2 % | -117,3 K RON | |
| 37 | 37.LACTO G.M.G. SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 11,8 %▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 218,1 K RON | |
| 38 | 38.COMITAS SRLnou | Sat Vama Veche, Comuna Limanu, Constanţa | 11,4 %▲ 69 % | ▲ 69 % | 19,4 K RON | |
| 39 | 39.STAB CRIS 2001 SRLnou | Loc. Neptun, Municipiul Mangalia, Constanţa | 10,9 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -31,2 K RON | |
| 40 | 40.AMALFI-INC SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 10,7 %▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | -107,8 K RON | |
| 41 | 41.CHANDELLIER SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 10,4 %▲ 128,2 % | ▲ 128,2 % | -23,2 K RON | |
| 42 | 42.NORD PALACE SRLnou | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | 10,1 %▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | -888,2 K RON | |
| 43 | 43.CABIRIA SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 9,8 %▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 28,1 K RON | |
| 44 | 44.FAST FOOD GARĂ SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 9,4 %▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | -30,1 K RON | |
| 45 | 45.ALCO CLIMA SRLnou | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 9 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 39,5 K RON | |
| 46 | 46.RENASIO SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,5 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 6,9 K RON | |
| 47 | 47.DORNA STIL 94 SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,2 %▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | -168,5 K RON | |
| 48 | 48.ASUL DE KARO INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,1 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 44,1 K RON | |
| 49 | 49.VENUS STIL SRLnou | Loc. Venus, Municipiul Mangalia, Constanţa | 8 %▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 192,8 K RON | |
| 50 | 50.LIVIUS SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 8 %▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 60,7 K RON | |
| 51 | 51.DORNA BAU SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,9 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | -186,8 K RON | |
| 52 | 52.TUDOR SAT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,7 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 184,3 K RON | |
| 53 | 53.AMĂRUII SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,4 %▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 20,7 K RON | |
| 54 | 54.COSTAS SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,3 %▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | -33 K RON | |
| 55 | 55.LORI COMSERV 2002 SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 7,1 %▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 9,4 K RON | |
| 56 | 56.SIBI COM SRLnou | Sat Dulceşti, Comuna 23 August, Constanţa | 7,1 %▲ 28,2 % | ▲ 28,2 % | -10,3 K RON | |
| 57 | 57.CIN-CIN SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,7 %▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | -392,6 K RON | |
| 58 | 58.BRIZA MARII NEGRE SRLnou | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | 6,4 %▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 565,6 K RON | |
| 59 | 59.MITU SRLnou | Loc. Techirghiol, Oraş Techirghiol, Constanţa | 6,4 %▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | -127,7 K RON | |
| 60 | 60.TUDORS CAPITAL INVESTMENTS S.R.L.nou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 5,3 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 147,6 K RON | |
| 61 | 61.MAXIM BAR SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,5 %▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | -2,1 K RON | |
| 62 | 62.GINO TOP HOUSE SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,8 %▲ 197,6 % | ▲ 197,6 % | -47,2 K RON | |
| 63 | 63.FODOALTINA SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,7 %▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | -18,5 K RON | |
| 64 | 64.RESTAURANT DOBROGEA MEDGIDIA SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 3,7 %▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 223,6 K RON | |
| 65 | 65.ANELMA 99 SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,3 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | -21,3 K RON | |
| 66 | 66.CORAL SNACK BAR SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3 %▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | -20,8 K RON | |
| 67 | 67.VRAJA MARII SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,4 %▲ 24 % | ▲ 24 % | 170,3 K RON | |
| 68 | 68.FILA S.H. SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,3 %▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | -10,2 K RON | |
| 69 | 69.ROMCHEF SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,1 %▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 28,3 K RON | |
| 70 | 70.DANADI SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,9 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 206,3 K RON | |
| 71 | 71.BETA TRADE SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,8 %▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | -115,7 K RON | |
| 72 | 72.CARZO ESTIVAL SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 %▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 126,1 K RON | |
| 73 | 73.AZUR SRLnou | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 1,4 %▲ 78,9 % | ▲ 78,9 % | -47,8 K RON | |
| 74 | 74.ZUCILLA INTERNAŢIONAL SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,9 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | -703,8 K RON | |
| 75 | 75.GECOM N.G. SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,2 %▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | -92 K RON | |
| 76 | 76.DENIZ KLASS SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,1 %▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | -51,1 K RON | |
| 77 | 77.EPISTION SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,1 %▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 75,4 K RON | |
| 78 | 78.RING CAPITOL SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 39,6 K RON |