COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Transport și depozitare, Caraș-Severin după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2025

134 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 5,8 %, iar liderul atinge 158,2 %.

FirmăCAGR 3 ani
EXATINGE LOGISTICS S.R.L.nou158,2 %▲ 33,4 %
GEOIONGEORGE S.R.L.=155,7 %▲ 35,9 %
EDMONTON LORRY SRLnou136,2 %—
SPRINT TRAVEL ARGHIR S.R.L.nou121,5 %▲ 791,8 %
M.B.HAMORE TRADE SRL▼ 492,6 %▲ 22,3 %
DOMINO HAPPINESS ROAD SRLnou88,8 %▲ 20,8 %
PETER LUMI ALTEN PFLEGE SRL▲ 1482,7 %▲ 77,7 %
CRIS RACING DELIVERY S.R.L.▼ 473,2 %▲ 92,6 %
T & A BUSINESS SWIFT S.R.L.▼ 259,2 %▲ 49,1 %
AG IRISPEED TRANSITION S.R.L.nou57,5 %▲ 12,6 %
TOSCANA TRANS TOUR SRL▼ 356,5 %▲ 18,9 %
WEST TRANS BD S.R.L.nou50,6 %—
CLAND ACL ANDRITOI S.R.L.▼ 849,8 %▲ 57,1 %
MARPET IVAN TRANS SRL=48,1 %▲ 68,5 %
ADRIANA ŞI MARTIN TRANS 24H S.R.L.nou46,7 %▲ 48,6 %
GN ŢUŢU EXPRESS S.R.L.▼ 1046,5 %▲ 14,9 %
JRK BUS TRAFIC S.R.L.nou43,7 %▼ 8,2 %
CRENICEAN SAMY S.R.L.▼ 1542,5 %▲ 32 %
TRANS LOC BOCŞA SRL▼ 342,2 %▲ 18,2 %
MGM BOGA SRL▲ 11238,3 %▲ 165,5 %
BSL BOKUSLUC S.R.L.nou36,7 %▲ 408,5 %
VL SPRINTER SRL▼ 535,9 %▲ 13 %
MIHPET TRANS SRL▼ 1135 %▲ 7,6 %
BOLD COSMIN TRANS SRLnou34,6 %▲ 141,8 %
CĂTĂLINA CONF SRL▲ 4132,9 %▲ 15,6 %
HOCHER TRANS SRL▲ 6531,6 %▲ 76,4 %
YANNIS & MARIO EXPRES SRL▲ 7031,4 %▲ 88,9 %
NLA GARNIAN SRLnou31,2 %▲ 532,7 %
ELIPET POP TRANS S.R.L.▲ 1031 %▲ 72,2 %
LUCAS & DIANA SPEDITION SRL▼ 1730,2 %▲ 43,8 %
SWP ANTRAU TRANS SRL▼ 1129,5 %▼ 11,6 %
NICU & CRISTI LĂZĂRESCU S.R.L.nou28,7 %▲ 30,8 %
CORY & GABY TRANS SRL▲ 2528,4 %▲ 4,7 %
ARYANIS VELCOTĂ S.R.L.▲ 4627,7 %▲ 155,1 %
ADALIN NAUTIC S.R.L.nou24,9 %▲ 282,6 %
ENERGOCARB SERV S.R.L.▼ 1123,3 %▼ 31 %
IVU IOAN TRANS S.R.L.▲ 4122,7 %▲ 116,6 %
ABRUGENERALTRANSPORT S.R.L.nou22,2 %▲ 13,7 %
PEPA MIT TRANS SRL▲ 10220,8 %▼ 3,8 %
NUTZI SRL▼ 2920 %▲ 2,9 %
TIBI ŞI PATRICIA SRL▲ 8419,9 %▲ 19 %
SAY YES NICO TRANS S.R.L.▼ 1818,5 %▼ 42,4 %
GBS EN ROUTE TRANSPORT S.R.L.▼ 1018,2 %▲ 8,3 %
AS SORIANGI TRANS SRL▼ 1018 %▼ 4,1 %
ALFA EUROTRAVEL S.R.L.nou17,8 %▼ 6,4 %
HEIDI CONSULTANTS AGENCY SRLnou17,8 %▼ 9,6 %
VG RUDOLF LOGISTICS SRL▲ 7917,7 %▲ 43 %
PFLEGE AGENTUR MILOŞ SRL▲ 2517,5 %▲ 2,4 %
ZABERCA AUTOTRANSPORT SRLnou15,7 %▲ 88,2 %
ALI & DIA MUNTEAN TRANS SRL▲ 215,4 %▲ 36,8 %
RZM RADOI TEAM S.R.L.▼ 1414,8 %▲ 40,4 %
MIREA & PERNEU SRL▲ 3814,7 %▼ 14,3 %
IELIN TRANS AVANTAJ SRL▲ 9814,6 %▲ 35,5 %
E.H.M. & J.S.E. TRANSPORT SOLUTIONS SRLnou14,1 %—
COLCEAR LOGISTICS GROUP S.R.L.▲ 1914,1 %▲ 23,8 %
MSO INTERTRANS UNIVERSAL SRL▼ 2114 %▼ 7,1 %
LAUREMA GIUJDIC S.R.L.▲ 7614 %▲ 37,4 %
ZEPA YANNIS TRANSPORT S.R.L.▼ 3113,9 %▲ 24,4 %
VSC VERSACO SPEDITION SRL▼ 3613,9 %▲ 14,3 %
PGP PETRICĂ ISTRAT SRLnou13,7 %▲ 31,6 %
RRR KRAUS RĂZVAN S.R.L.nou13,6 %▲ 10 %
B.M.I. NARCIS SRLnou13,6 %▼ 9,4 %
LNC LORELOCĂTĂ TRANS SRLnou13,5 %▲ 57,8 %
ALFA STAR IMPEX SRL▼ 2813,5 %▲ 25,3 %
SEVASTIAN & ALEXANDRA TRANS SRLnou13,4 %—
DC TRADDAS COMPACT SRL▲ 4713,3 %▲ 67 %
CARBASAN & IONUŢ TRANS S.R.L.▲ 2113,1 %▲ 7,8 %
HEIDI RACKTOM S.R.L.▲ 2713,1 %▲ 17,4 %
CURA DOMO BBC SRL▲ 2312,9 %▲ 9,1 %
E & D PINELIAS TRANS SRL▲ 1312,7 %▲ 1,5 %
NADINA SRL▼ 2612,7 %▲ 4,9 %
MENUPATRIK & SARA TRANS S.R.L.▼ 1312,7 %▲ 2,6 %
LETY PFLEGE SRL▼ 2012,7 %▲ 12,4 %
M & D PREVOZ INTERPRO S.R.L.▼ 3612,6 %▲ 8,2 %
M.B.V. BÂRSANA TRANS SRL▼ 2012,3 %▲ 7,5 %
WILALTAV CARAVAN SRL▼ 1612,1 %▼ 0,8 %
SORY SRL▼ 3511,7 %▼ 9,3 %
BENY & BIANCA & DORU TRANS S.R.L.▼ 811,6 %▲ 14,4 %
SERGIU TRANSPORT AUSTRIA SRLnou11,6 %▼ 4,1 %
TRANS TREVIS SERVICE S.R.L.▼ 1511,5 %▲ 0,5 %
VERION ACTUAL ROSPEED S.R.L.▼ 5911,4 %▲ 13,1 %
MIŞU TRANS FRASINUL SRLnou10,3 %▲ 92,6 %
RAZVALY TRANS SRLnou9,8 %▲ 96,2 %
R.M.D. STEMASO CONSULTING S.R.L.nou9,6 %▼ 5,5 %
ARMADIA IMPEX SRL▲ 239,5 %▲ 4,7 %
CIA MILENA BALAN TRANS S.R.L.▼ 438,8 %▼ 21 %
DOMINIC SPEED TRAVEL S.R.L.▲ 288,5 %▲ 5,6 %
TRANSPORT CONSULTING OFFICE SRL▼ 178,5 %▲ 12,5 %
DAILY TRIPS BMS SRL▲ 698,4 %▲ 14,1 %
D & N AKIDUMI TRANS SRL▼ 448,3 %▲ 8,1 %
DOPING - TRANS SRL▼ 358,2 %▲ 69,6 %
BOCA JUNIOR PREST SRL▼ 487,9 %▼ 2,8 %
SOCIETATEA TRANSPORT URBAN REŞIŢA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 187,8 %▲ 6,7 %
PIC-NIC SRL▼ 107,7 %▼ 10,5 %
CVDNICU & FLORIN TRANS S.R.L.▼ 547,4 %▼ 5,5 %
TTR RASOR SPEDITION S.R.L.▲ 357,3 %▲ 3,3 %
EVEL - NAT TRANSAV SRLnou6,8 %▲ 19 %
ROMLOG S.R.L.▼ 376,6 %▲ 3,2 %
TRILOG NACHTEXPRESS S.R.L.▼ 715,8 %▲ 16,1 %
TRANSPORT EXTERN OCAZIONAL DORIANA S.R.L.▲ 65,8 %▲ 29,8 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci