Top 100 firme — Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural, București după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2023
85 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,7 %, iar liderul atinge 132,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COMIC ENTERTAINMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 132,3 %▲ 183,7 % | ▲ 183,7 % | 752,3 K RON | |
| 2 | 2.DECO ARTIS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 74,9 %▲ 94,7 % | ▲ 94,7 % | 366,8 K RON | |
| 3 | 3.ELLA EVENTS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 67,7 %▲ 135,5 % | ▲ 135,5 % | 145,2 K RON | |
| 4 | 4.FREIA MUSIC ENTERTAINMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 65,4 %▲ 170,7 % | ▲ 170,7 % | 293,9 K RON | |
| 5 | 5.I Love Colours Studio SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 64 %▲ 212,3 % | ▲ 212,3 % | 186,8 K RON | |
| 6 | 6.UNICORN RECORDS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 63,2 %▲ 53,6 % | ▲ 53,6 % | 251,4 K RON | |
| 7 | 7.CREATIVE GANG STUDIO SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 61,7 %▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 8 | 8.LOOP PRODUCTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 58,4 %▲ 118 % | ▲ 118 % | 310,3 K RON | |
| 9 | 9.GRAFICISME SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 51,1 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 206,2 K RON | |
| 10 | 10.MIMI ONLINE ENTERTAINMENT S.R.L.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 50,6 %▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 111,8 K RON | |
| 11 | 11.ARTARM SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 48,6 %▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 458 K RON | |
| 12 | 12.HAPPY 15 BUSINESS PRODUCTION SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 47,2 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 9,8 K RON | |
| 13 | 13.AMPHIA PRODUCTIONS SRL▲ 40 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 46,4 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 350,8 K RON | |
| 14 | 14.LILIANA ARNAUT ART S.R.L.▲ 46 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 45,9 %▲ 77,8 % | ▲ 77,8 % | 124,9 K RON | |
| 15 | 15.ART BALINT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 44,9 %▲ 224,5 % | ▲ 224,5 % | 250,1 K RON | |
| 16 | 16.EEMATICONEZIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 42,6 %▲ 56 % | ▲ 56 % | -23,9 K RON | |
| 17 | 17.BALY'ART SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 40,2 %▲ 37,3 % | ▲ 37,3 % | 205,9 K RON | |
| 18 | 18.LEMO FUN S.R.L.▼ 17 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 39,1 %▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 281,4 K RON | |
| 19 | 19.DESIGN - BIZANTIN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 35,7 %▲ 107,5 % | ▲ 107,5 % | 193 K RON | |
| 20 | 20.HESTER - ART SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 34,2 %▲ 112,1 % | ▲ 112,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 21 | 21.OKAPI SOUND SRL▲ 38 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 34 %▼ 18 % | ▼ 18 % | 323,7 K RON | |
| 22 | 22.FIRMA LU' TUDOR SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 33,2 %▲ 173 % | ▲ 173 % | 351,9 K RON | |
| 23 | 23.VER MODEL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 31,3 %▲ 114,2 % | ▲ 114,2 % | 491,5 K RON | |
| 24 | 24.PRO LIGHT DESIGNE SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 31,2 %▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 74,7 K RON | |
| 25 | 25.TRIUNGHIULPORCULUI SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 31,2 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 836,7 K RON | |
| 26 | 26.IBIS TOP - START S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 30,1 %▲ 95,1 % | ▲ 95,1 % | 234,1 K RON | |
| 27 | 27.M&A SET SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 29,1 %— | — | 377,9 K RON | |
| 28 | 28.IX MUSIC PRODUCTIONS SRL▲ 44 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 28,1 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 221,3 K RON | |
| 29 | 29.SWEET DAMAGE S.R.L.▼ 11 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 28 %▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 422,4 K RON | |
| 30 | 30.ARGILUTERA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 28 %▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 224 K RON | |
| 31 | 31.DUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26,7 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 959,2 K RON | |
| 32 | 32.MO - SPACE LINE SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 25,7 %▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 191,3 K RON | |
| 33 | 33.ELECTRIC PRODUCTIONS SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 25,3 %▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 232,7 K RON | |
| 34 | 34.MON DESIGN SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 24,7 %▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 101,9 K RON | |
| 35 | 35.INRESTAURO ART S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 24,7 %▲ 30 % | ▲ 30 % | 202,4 K RON | |
| 36 | 36.EUROPE MEDIA COMMUNICATION SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 23,9 %— | — | -40,8 K RON | |
| 37 | 37.DOAR FRINCULESCU S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 23,8 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 166,5 K RON | |
| 38 | 38.HYPER DESIGN SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 23,6 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 117 K RON | |
| 39 | 39.PONTICA ARTEXPO SRL▼ 37 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 23,3 %▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 181,8 K RON | |
| 40 | 40.PARTY CAMELEON SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 23,2 %▲ 38 % | ▲ 38 % | 5,2 K RON | |
| 41 | 41.ARTA DECORATIVA BISERICEASCA S.R.L.= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 22,9 %▲ 98,1 % | ▲ 98,1 % | 438 K RON | |
| 42 | 42.OMNOM NOM MEDIA & EVENTS SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 21,2 %▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 43 | 43.GREEN SKIN SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 20 %▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 215,1 K RON | |
| 44 | 44.AMPRENTART S.R.L.▼ 9 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 20 %▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 130,1 K RON | |
| 45 | 45.ATHENA MURAL ART SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 18,6 %▲ 107,1 % | ▲ 107,1 % | 208,1 K RON | |
| 46 | 46.PRESTIGE EVOLUTION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 18,3 %▲ 192,8 % | ▲ 192,8 % | -167,9 K RON | |
| 47 | 47.ZAMFIRESCU ART SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 18,1 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 51,3 K RON | |
| 48 | 48.SIMAL WEB CONCEPT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 17,4 %▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | 204,2 K RON | |
| 49 | 49.SOLIDFUSION STUDIO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 17 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 164 K RON | |
| 50 | 50.RESTAURO CONCEPT SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 16 %▼ 38 % | ▼ 38 % | 74,1 K RON | |
| 51 | 51.OTHERSIDE MUSIC SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 15,3 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 90,5 K RON | |
| 52 | 52.DAN MUNTEANU ART SRL▼ 31 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 15,1 %▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 981 K RON | |
| 53 | 53.INSPIRE SCENOGRAPHY SRL▼ 34 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 14 %▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 189,1 K RON | |
| 54 | 54.DELIA RISTOVSKI DESIGN SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 13,9 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 61,6 K RON | |
| 55 | 55.REST-ART-DEC SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 13,8 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 797,7 K RON | |
| 56 | 56.ONE NIGHT GALLERY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 12,7 %▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 265,5 K RON | |
| 57 | 57.MOZAIC COLOR ART SRL▲ 20 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 12,3 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -69,9 K RON | |
| 58 | 58.CLUB VILA DE ARTE SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 12 %▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 42,5 K RON | |
| 59 | 59.STAGE EXPERT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 11,7 %▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 7,5 K RON | |
| 60 | 60.FABER STUDIO SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 11,1 %▲ 72,2 % | ▲ 72,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 61 | 61.RADIO FORMAT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,5 %▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 192,2 K RON | |
| 62 | 62.ARTA BISERICEASCA CANONICA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 10,2 %▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 237,8 K RON | |
| 63 | 63.STAR MANAGEMENT SRL▼ 34 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 10,2 %▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 4,7 K RON | |
| 64 | 64.RODIM FILM SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 9,8 %▲ 341,8 % | ▲ 341,8 % | 170,6 K RON | |
| 65 | 65.A&M SET SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 9,8 %▲ 66,9 % | ▲ 66,9 % | 172,8 K RON | |
| 66 | 66.MACOPEDIA HUB S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 9,8 %▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 23,5 K RON | |
| 67 | 67.AURAL EYE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 8,8 %▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 95,8 K RON | |
| 68 | 68.G.D. BIZ ART SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 8,7 %▲ 59,9 % | ▲ 59,9 % | 49 K RON | |
| 69 | 69.URBAN WRITERS S.R.L.▼ 60 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 8,5 %▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 154,8 K RON | |
| 70 | 70.CRAFTSHOLY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 8,3 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 58,5 K RON | |
| 71 | 71.ZONAD MANAGEMENT & PRODUCTION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 8,3 %▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 60,1 K RON | |
| 72 | 72.GALERIA ANCORA SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 7,6 %▲ 172,9 % | ▲ 172,9 % | 80,6 K RON | |
| 73 | 73.DADECE SRL▼ 47 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,1 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 55 K RON | |
| 74 | 74.WOSS NETWORK AGENCY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 6,8 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 241,2 K RON | |
| 75 | 75.TOMART IKON S.R.L.▼ 29 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 6,4 %▲ 100,9 % | ▲ 100,9 % | 162,6 K RON | |
| 76 | 76.T. C. PICTURĂ MURALĂ SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 5,7 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 191,3 K RON | |
| 77 | 77.ELLE STAR POINT S.R.L.▼ 11 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5 %▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 48,2 K RON | |
| 78 | 78.H8 DECO DESIGN SERV SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,9 %▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 107,5 K RON | |
| 79 | 79.TNSFRESCO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,8 %▲ 460,2 % | ▲ 460,2 % | 74,6 K RON | |
| 80 | 80.D & P RESTAURARI SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,3 %▼ 64,9 % | ▼ 64,9 % | 1,9 K RON | |
| 81 | 81.BUZULOI ART SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,2 %▲ 184,8 % | ▲ 184,8 % | 207,4 K RON | |
| 82 | 82.ECSSCENIC PRODUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,1 %▲ 310,7 % | ▲ 310,7 % | 1 mil. RON | |
| 83 | 83.X ŞI 0 DANCE PROJECT SRL▼ 21 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,8 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | -95,5 K RON | |
| 84 | 84.IORUX TRADE SRL▼ 78 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 14,8 K RON | |
| 85 | 85.REBECALVS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 0,7 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 97,8 K RON |