Top 100 firme — Învățământ, Brașov după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2023
68 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1 %, iar liderul atinge 143 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TRANSYLVANIA WINGS S.R.L.nou | Sat Bran, Comuna Bran, Braşov | 143 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 608,4 K RON | |
| 2 | 2.GRAVITY BUSINESS STUDIO S.R.L.▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 114,6 %▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 305,6 K RON | |
| 3 | 3.INTER EDUCATIONAL SRL▲ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 75,8 %▲ 75,4 % | ▲ 75,4 % | 1 mil. RON | |
| 4 | 4.PASTRY MANUFACTURER SRL▼ 2 | Municipiul Săcele, Braşov | 64,5 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 61,4 K RON | |
| 5 | 5.ADMINPEDIA SRL▲ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 62,7 %▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 211,5 K RON | |
| 6 | 6.HOLISTERAPIA SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 58,2 %▲ 135,1 % | ▲ 135,1 % | 2 mil. RON | |
| 7 | 7.LINGUAPRO TRAINING CENTER SRL= | Municipiul Săcele, Braşov | 50,5 %▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 572,8 K RON | |
| 8 | 8.A.C.R.V. MARIA BRASOV S.R.L.nou | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 50,4 %▼ 85,8 % | ▼ 85,8 % | 39,9 K RON | |
| 9 | 9.CENTRUL SCHUBZ S.R.L.nou | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 48,4 %▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | -125,9 K RON | |
| 10 | 10.P.H.S SOLUTIONS SRL▲ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 43 %▲ 25 % | ▲ 25 % | 319,8 K RON | |
| 11 | 11.KINETO DIDACTICA SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 42,9 %▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 636,2 K RON | |
| 12 | 12.EDU LOH S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 42,2 %▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 410,8 K RON | |
| 13 | 13.UITEASA S.R.L.▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 40 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 262,3 K RON | |
| 14 | 14.PRO EXPERT SRL▼ 11 | Municipiul Săcele, Braşov | 38,3 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 172,7 K RON | |
| 15 | 15.MINDPEDIA SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 38,2 %▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 1,6 K RON | |
| 16 | 16.LINK-LIMBI STRĂINE SRLnou | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 36,2 %▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 211,2 K RON | |
| 17 | 17.PILOT ABC BRASOV SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 33 %▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | -25,8 K RON | |
| 18 | 18.SOLO TRAINING S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 32,8 %— | — | 333,3 K RON | |
| 19 | 19.LDS TRAINING & CONSULTING S.R.L.nou | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 32,2 %▲ 107,8 % | ▲ 107,8 % | 53,1 K RON | |
| 20 | 20.AUTO ECODRIVE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 28,1 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -45,4 K RON | |
| 21 | 21.NOVITA COM SRL▲ 9 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 27,3 %▲ 39,4 % | ▲ 39,4 % | 78,7 K RON | |
| 22 | 22.HOOKED INTERACTIVE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 26,7 %▲ 295,9 % | ▲ 295,9 % | 210 K RON | |
| 23 | 23.REALTIME TECHNOLOGIES RO S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 26,6 %— | — | 46,4 K RON | |
| 24 | 24.VIKINGRO DEVELOPMENT SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 26,5 %▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 158,2 K RON | |
| 25 | 25.LABCLIN M.L. SRLnou | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 24,1 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 85,6 K RON | |
| 26 | 26.LUTEA AUTO SRLnou | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 24,1 %▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 34,4 K RON | |
| 27 | 27.MASIRO MANAGEMENT SRL▼ 16 | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 23,8 %▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 177,9 K RON | |
| 28 | 28.ELIS CENTRU EDUCAŢIONAL S.R.L.▼ 27 | Municipiul Braşov, Braşov | 22,8 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 909 RON | |
| 29 | 29.AUTOSTART SA▲ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 22,5 %▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 309,9 K RON | |
| 30 | 30.SARA WINE CONSULTING SRL▲ 2 | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 21 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 22,7 K RON | |
| 31 | 31.MOUNTAIN ADVENTURE SRLnou | Loc. Predeal, Oraş Predeal, Braşov | 20,9 %▲ 133,6 % | ▲ 133,6 % | -29,5 K RON | |
| 32 | 32.ROSCRIS IMPEX SRLnou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 19,7 %▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 11,9 K RON | |
| 33 | 33.SEELENFREUDE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 16,6 %▼ 73,9 % | ▼ 73,9 % | -9,2 K RON | |
| 34 | 34.EARB SCHOOL & CONSULTING SRL▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,3 %▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 118,9 K RON | |
| 35 | 35.PROGRESS COACHING CORPORATION SRLnou | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 15,9 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 912 RON | |
| 36 | 36.LINGUAPRO EXAMINATION CENTER S.R.L.nou | Municipiul Săcele, Braşov | 15,4 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 106,7 K RON | |
| 37 | 37.CĂLIN RO-TRAVEL S.R.L.nou | Loc. Predeal, Oraş Predeal, Braşov | 15 %▲ 6.873,1 % | ▲ 6.873,1 % | 88,6 K RON | |
| 38 | 38.L.S. DRIVING SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 14,9 %▲ 44 % | ▲ 44 % | 8 K RON | |
| 39 | 39.ELEVEN LIMBI STRĂINE S.R.L.nou | Municipiul Săcele, Braşov | 14,9 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | -13 K RON | |
| 40 | 40.YOGA TEAM SRL▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 13,6 %▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 4,3 K RON | |
| 41 | 41.SMB GUNS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 13,1 %— | — | 524 K RON | |
| 42 | 42.NEXT STEP ENGLISH SRL▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,6 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 59,9 K RON | |
| 43 | 43.KAMALA SRL▼ 8 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 12,3 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 41,8 K RON | |
| 44 | 44.NEVER ENDING LEARNERS S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 11,3 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 45 K RON | |
| 45 | 45.MEDIDENT PREST SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 10,4 %▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 125,6 K RON | |
| 46 | 46.LINK SMART SLS SRLnou | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 10,3 %▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 78,1 K RON | |
| 47 | 47.ROBETO COM SRL▼ 38 | Municipiul Codlea, Braşov | 9,6 %▼ 54,6 % | ▼ 54,6 % | 63,5 K RON | |
| 48 | 48.SNOW WHITE SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 9 %▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 6,1 K RON | |
| 49 | 49.MAX & MORITZ S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 8,9 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 49,7 K RON | |
| 50 | 50.EXPERT CONDUCERE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 8,2 %▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 112,8 K RON | |
| 51 | 51.EXCEL AUTO O.E.D. SRLnou | Sat Lunca Calnicului, Comuna Prejmer, Braşov | 6,9 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -3,7 K RON | |
| 52 | 52.GBX EDUCATION SRL▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 6,8 %▼ 4 % | ▼ 4 % | -10,8 K RON | |
| 53 | 53.LANGMANIA S.R.L.▼ 28 | Municipiul Braşov, Braşov | 6,7 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 248 RON | |
| 54 | 54.LEARNING LOGISTICS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 6,5 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 156 K RON | |
| 55 | 55.CONVEST COMPANY SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 6,5 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -178,8 K RON | |
| 56 | 56.SAMSTEVENSON SRL▼ 42 | Municipiul Braşov, Braşov | 6,4 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 55,7 K RON | |
| 57 | 57.MOTO INSTRUCTORULTAU S.R.L.▼ 28 | Municipiul Braşov, Braşov | 5,4 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 24 K RON | |
| 58 | 58.HR TOOLKIT SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 4,9 %▲ 78,3 % | ▲ 78,3 % | 1 K RON | |
| 59 | 59.CHEF GEORGY VALERY CULINARY CONSULTING S.R.L.▼ 49 | Municipiul Braşov, Braşov | 4,8 %▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 80,2 K RON | |
| 60 | 60.CREATIVE LEARNING ACADEMY SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 4,3 %▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 88,2 K RON | |
| 61 | 61.ERAN C.A.T.T. SRL▼ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 3,2 %▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | -21,2 K RON | |
| 62 | 62.AS CURSURI BRASOV SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 2,7 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 50,5 K RON | |
| 63 | 63.CASADI SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 1,9 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 746,5 K RON | |
| 64 | 64.PRIVILEG MAXIMUS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 1,5 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 74,5 K RON | |
| 65 | 65.ALIART CONSULT SRL▼ 20 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 1,2 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 13,6 K RON | |
| 66 | 66.ONE 2 COACH SRL▼ 33 | Municipiul Braşov, Braşov | 1 %▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 62,9 K RON | |
| 67 | 67.ASIRAL-LRS SRL▼ 30 | Municipiul Braşov, Braşov | 1 %▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 197,8 K RON | |
| 68 | 68.DC AUTOROM GLOBAL SRL▼ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 1 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | -16,2 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Brașov
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
376 firme · 67,8 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
52 firme · 20,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
87 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
86 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
4 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
12 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
7 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
3 firme · 535,6 K RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
1 firme · 108 K RON
CAEN 8542
Învățământ superior universitar
1 firme · 69,9 K RON