Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Brașov după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2021
64 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,5 %, iar liderul atinge 101,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ACF DEVELOPMENT SERVICES SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 101,9 %▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 741,9 K RON | |
| 2 | 2.PROFI RA&RA STORE SRLnou | Sat Feldioara, Comuna Feldioara, Braşov | 65,8 %▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | 425,4 K RON | |
| 3 | 3.ACCROCHE SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 65,2 %▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 2 mil. RON | |
| 4 | 4.KOM AUTOMATICS SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 50 %▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 20,1 K RON | |
| 5 | 5.FRIGOMAT SRL▲ 2 | Municipiul Săcele, Braşov | 49,6 %▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 996,4 K RON | |
| 6 | 6.DUCOCA SRL▼ 2 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 39,4 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 34,8 K RON | |
| 7 | 7.ROM PRESSAIR SRL▲ 12 | Sat Dridif, Comuna Voila, Braşov | 30,7 %▲ 102,1 % | ▲ 102,1 % | 438,7 K RON | |
| 8 | 8.PULSE F.C. SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 30,6 %▲ 1.159,7 % | ▲ 1.159,7 % | 206,6 K RON | |
| 9 | 9.REBO FOOD SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 29,7 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 90,2 K RON | |
| 10 | 10.AERIS XPRESS SRLnou | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 28,6 %▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 135,7 K RON | |
| 11 | 11.TONER EXPRESS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 25 %▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 693,8 K RON | |
| 12 | 12.AUCONSYS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 21,6 %▲ 77,9 % | ▲ 77,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 13 | 13.CALCEDONIA SERV SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,4 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 93,5 K RON | |
| 14 | 14.ESCHIMADE SRLnou | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 18,9 %▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 124,3 K RON | |
| 15 | 15.BERATUNG ADMINSERV SRL▲ 35 | Municipiul Braşov, Braşov | 18,2 %▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 779,7 K RON | |
| 16 | 16.TRANSCABLU SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 17,4 %▲ 63 % | ▲ 63 % | 194,5 K RON | |
| 17 | 17.GLOBAL KLKN SERVICES SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 17,4 %▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 780,6 K RON | |
| 18 | 18.LAPES COM SRL▲ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 15,4 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 952,2 K RON | |
| 19 | 19.BAILA ACTIV SISTEM SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 15,1 %▲ 50,9 % | ▲ 50,9 % | 119,2 K RON | |
| 20 | 20.H.R. CONSEILS SRL▼ 5 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 15 %▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -44,4 K RON | |
| 21 | 21.INDRA N.T.B. SRL▲ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 14,3 %▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | -60,9 K RON | |
| 22 | 22.HERMI CONSTRUCT SRL▼ 6 | Municipiul Săcele, Braşov | 13,6 %▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 23 | 23.MINIMASTER S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 13,1 %▲ 157,7 % | ▲ 157,7 % | 161,8 K RON | |
| 24 | 24.CARFIL INDUSTRIAL PARC SA▲ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,9 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 193,7 K RON | |
| 25 | 25.ALP OIL TRADE SRL▼ 22 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,8 %▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 26 | 26.A & G IMPEX SRL▼ 2 | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 11,7 %▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 230 K RON | |
| 27 | 27.S.D.N. HUB SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,9 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 265,3 K RON | |
| 28 | 28.AMBAFLEX DISTRIBUTION SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,1 %▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 246,2 K RON | |
| 29 | 29.CONTGRIF SRLnou | Municipiul Săcele, Braşov | 8,7 %▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 119,5 K RON | |
| 30 | 30.VRAMIR SERV SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 8,5 %▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 121,4 K RON | |
| 31 | 31.ENTER C.C. SRL▲ 22 | Municipiul Braşov, Braşov | 8,3 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -3 K RON | |
| 32 | 32.G.A.E. MARKETING SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 7,6 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 100,6 K RON | |
| 33 | 33.DEMASIV SRL▲ 7 | Municipiul Săcele, Braşov | 7,3 %▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 119,3 K RON | |
| 34 | 34.TRAFIC BUSINESS SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 6,8 %▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 558,7 K RON | |
| 35 | 35.ZARAL MARKETING SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 6,6 %▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 77,4 K RON | |
| 36 | 36.TOTAL OIL SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 6,5 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 55,7 K RON | |
| 37 | 37.ANNARES INVEST SRL▼ 24 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 6,5 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 351,3 K RON | |
| 38 | 38.A 2112 C CONSULTANŢĂ SRLnou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 6,3 %▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 71,1 K RON | |
| 39 | 39.ELBRUS 73 SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 6,2 %▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 186 K RON | |
| 40 | 40.ROCOMIS SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 6,1 %▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 294,4 K RON | |
| 41 | 41.MOBEFAST SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 5,9 %▲ 12 % | ▲ 12 % | 15,9 K RON | |
| 42 | 42.EURO-R.C.A. SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 5,6 %▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 7,5 K RON | |
| 43 | 43.HAGERAT SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 5,3 %▼ 27 % | ▼ 27 % | 105 K RON | |
| 44 | 44.METROM INDUSTRIAL PARC SA▼ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 5,2 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 326,6 K RON | |
| 45 | 45.PROSANO SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 5,2 %▲ 13 % | ▲ 13 % | 532,4 K RON | |
| 46 | 46.WORK ABROAD SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 5 %▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 135,4 K RON | |
| 47 | 47.ADA AVANTAJ SERV SRL▼ 27 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 4,6 %▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 1,8 K RON | |
| 48 | 48.DOTS & STRIPES SRL▼ 4 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 4,2 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 68,2 K RON | |
| 49 | 49.DACONA SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 4,2 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 52,8 K RON | |
| 50 | 50.M.P. NEON PLAN SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 3,9 %▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 240,3 K RON | |
| 51 | 51.MARALIN PREST SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 3,9 %▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 225,6 K RON | |
| 52 | 52.TRANS VAT ROUMANIE SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 3,5 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 809,1 K RON | |
| 53 | 53.ZELCOM SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 3,4 %▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | -38,9 K RON | |
| 54 | 54.AS OIL SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 3,3 %▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 34,6 K RON | |
| 55 | 55.INSTECH CORPORATE SRL▼ 30 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,6 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 44,4 K RON | |
| 56 | 56.G.S.D. SALES SERVICE SRL▼ 35 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 2,4 %▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 116,2 K RON | |
| 57 | 57.LICAROM IMPEX SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 2,2 %▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | -15,8 K RON | |
| 58 | 58.D.A.G. OIL SRL▼ 10 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 2,2 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 92 K RON | |
| 59 | 59.REGITEX SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,8 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 39,9 K RON | |
| 60 | 60.ALPET-PROD SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,2 %▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 107,8 K RON | |
| 61 | 61.STARIANDRU SRL▼ 35 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,2 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 10 K RON | |
| 62 | 62.PROSERV SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0,9 %▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 170,9 K RON | |
| 63 | 63.CONLEX R.U. SRL▼ 26 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,6 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 137,4 K RON | |
| 64 | 64.HOTELS CARD LOCKS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0,5 %▲ 80,5 % | ▲ 80,5 % | 182,7 K RON |