COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Bacău după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2014

88 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,2 %, iar liderul atinge 56 %.

FirmăCAGR 3 ani
MOVI TEAM S.R.L.nou56 %▲ 6,6 %
CEAHLAUL SRL▲ 952 %▲ 64,3 %
EXPRESS FOOD SRL▲ 1746,4 %▲ 119,2 %
CHIRUBIN SRL▲ 539,1 %▲ 2,8 %
IZVOARE SRL▲ 1134,3 %▲ 21,3 %
LECORA SRLnou33 %▲ 27,8 %
VIAL MANAGEMENT SRLnou32 %▼ 11,5 %
PIAZZETTA SRL▼ 430 %▼ 29,2 %
MILEEA SRL▲ 3229,7 %▲ 108,3 %
COMSILEN SRL▲ 5129,3 %▲ 55,7 %
EURO VACANTA SRL▲ 428,3 %▲ 24,1 %
GRUP PASAJ SRLnou28,3 %▲ 107,4 %
TWOMEY ENTERPRIZES SRL▼ 626,8 %▲ 29,1 %
CRAMA SLĂNIC SRLnou26,7 %▲ 56,6 %
SOMNUL DULCE SRLnou26,5 %▲ 47,7 %
TEMATER SRL▼ 1125,7 %▲ 28,7 %
LAURA & LUIS CUISINE SRLnou24,5 %▼ 0,1 %
ANTIK PREST SRL▲ 1224,4 %▲ 15,8 %
DUMICUŞ SRLnou23,7 %▲ 15,6 %
BAROMAG SRLnou23,3 %▲ 50,1 %
L'ARTISTA SRLnou22,3 %▲ 7,9 %
MGR GILMAR SRL▼ 1622,1 %▲ 48,6 %
GT GRUP SRL▼ 1121,9 %▼ 3,8 %
IRIMAX ITAL SRLnou21,8 %▲ 19,8 %
CABANA DINTRE NUCI SRLnou20,9 %▲ 47,6 %
PREMIUM CLUB SRL▼ 119,9 %▲ 5,9 %
CLEDOMI CON SRL▼ 119,2 %▲ 24 %
RUTFOOD SRL▼ 1519,2 %▲ 3 %
PIKBET SRLnou19 %▼ 0,1 %
MOTO STYLE SRL▼ 317,9 %▼ 19,3 %
COFETARIA PASAJ SRL▼ 1717,3 %▲ 17,3 %
RELDOB SRL▲ 2416,3 %▲ 12,4 %
AGROINDUSTRIALA SAnou15,8 %▲ 37,4 %
SIMIRADA SRLnou14,9 %▲ 44,1 %
NEVCO INVEST SRLnou14,5 %▲ 22,4 %
LA HANUT SRL▲ 1213,8 %▲ 15,3 %
CRIZADI S.R.L.nou13,5 %▲ 108,3 %
EUROLIRS SRLnou13,2 %▲ 46,6 %
BOGDANIS COMSERV SRL▼ 312,4 %▼ 5,1 %
RESTAURANT AVIATORI SRLnou12 %▲ 20,7 %
CILIBO COM SRLnou11,6 %▲ 148,5 %
CETINA SRL▼ 510,4 %▲ 20,4 %
GENERAL CLUB SRL▼ 2410,4 %▲ 3 %
MALOVA SRL▲ 1110,4 %▲ 7,4 %
CREMENEA III S.R.L.nou10,3 %▼ 3,6 %
GRUP PARC SRL▼ 2810,2 %▲ 1,7 %
DECAROX SRL▼ 2410 %▲ 7,9 %
BIAMAD SRL▲ 910 %▲ 20,3 %
BREBOCOM SRL▼ 219,8 %▲ 9,6 %
POPAS PINUL SRL▼ 409,6 %▼ 0,1 %
ROMANIC COM SRL▼ 99,1 %▼ 5 %
ANTONIO IMPEX SRL▼ 288,8 %▲ 10,2 %
ALES PRO SERVICII SRLnou8,6 %▼ 0,7 %
MOTEL TRAVEL EUROPA SRL▼ 518,5 %▼ 30 %
HANUL LUI MATEI SRLnou8,5 %▲ 14,8 %
THE STAGE SRL▼ 178,1 %▼ 3,5 %
BOULEVARD 18 SRLnou8,1 %▲ 18,3 %
MONICA INVEST SRL▼ 277,8 %▼ 7,5 %
VOLTERA SRL▼ 67,5 %▲ 3,7 %
OCTAVSTAR SRL▼ 397,4 %▼ 1,7 %
ROVASAM SRL▲ 27,3 %▲ 52,8 %
FAL INTER TRADE LTD SRLnou7,1 %▲ 29,4 %
DUMITCO SERV COM SRL▼ 187,1 %▲ 2 %
RO-PAAD SRL▲ 26,9 %▲ 19,6 %
INBAL SRLnou6,8 %▲ 36,7 %
RARY MGI SRLnou6,5 %▲ 16,9 %
BESTTEA SERV SRLnou5,9 %▼ 21,2 %
RAVIOPROD IMPEX SRLnou5,8 %▲ 35,6 %
TORNADO SRL▼ 355,6 %▼ 4,3 %
CONTROL COMPROD SRL▼ 245,4 %▲ 31,3 %
UNISTORE SRLnou4,8 %▲ 9,6 %
CORNEL & VLAD SRL▼ 324,6 %▲ 2,3 %
SENSO C SRLnou4,5 %▲ 109,6 %
ASCOMA S.R.L.▼ 254,3 %▲ 0,9 %
ROVINGCOM SRLnou4,2 %▼ 17,2 %
DIRECT CATERING SRLnou4,2 %▲ 71,8 %
SOTIS SRLnou4,1 %▲ 10,3 %
PROD-COM-GILDA SRLnou4,1 %▼ 5,3 %
CEZALEX TRADE SRL▼ 283,7 %▲ 15,7 %
PETRE RESTAURANTE SRLnou3 %▲ 2,4 %
PAS IN DOI SRLnou2,3 %▲ 30,7 %
COMPLEX PARCUL TRANDAFIRILOR S.R.L.nou2 %▲ 1,2 %
PRIMAPRIM SRLnou1,6 %▲ 255,8 %
MUNTEANU S.R.L.▼ 670,7 %▼ 6,2 %
ANDYMAR COMPANY SRLnou0,6 %▼ 12,6 %
TOTAL SEB GRUP SRLnou0,4 %▼ 2,6 %
ALTAMIRA SRL▼ 220,4 %▲ 3,8 %
PASAJ SRL▼ 550,2 %▼ 5,3 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci