Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Bacău după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2022
87 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1 %, iar liderul atinge 105,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PIZZA CAFFE 2019 S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 105,7 %▲ 103,4 % | ▲ 103,4 % | 503,9 K RON | |
| 2 | 2.CONDREA TRANSFER S.R.L.nou | Sat Tărhăuşi, Comuna Ghimeş-Făget, Bacău | 86,4 %▲ 57 % | ▲ 57 % | 712,3 K RON | |
| 3 | 3.ALYN BUSINESS COFEE S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 84,8 %▲ 161,9 % | ▲ 161,9 % | 31,2 K RON | |
| 4 | 4.MODULAR TRADING S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 69 %▲ 5.794,5 % | ▲ 5.794,5 % | 620,7 K RON | |
| 5 | 5.SELONE SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 64,6 %▲ 84,5 % | ▲ 84,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 6 | 6.DIRECT CATERING SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 63,3 %▲ 61,7 % | ▲ 61,7 % | 162,4 K RON | |
| 7 | 7.ALMADI FOODS SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 63,1 %▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 2,8 mil. RON | |
| 8 | 8.YAMMY MAYA FOOD S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 58,8 %▲ 93,7 % | ▲ 93,7 % | 219,5 K RON | |
| 9 | 9.ALEX & REBECCA SRLnou | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 56,9 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -7,4 K RON | |
| 10 | 10.EDONIA FOOD S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 51,4 %▲ 29 % | ▲ 29 % | 119,6 K RON | |
| 11 | 11.LA VACA GRASĂ S.R.L.▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 46,1 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 81,5 K RON | |
| 12 | 12.AGROMARSAL SRLnou | Sat Tescani, Comuna Bereşti-Tazlău, Bacău | 42,9 %▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 93,3 K RON | |
| 13 | 13.DOI CUMETRI S.R.L.nou | Sat Fântânele, Comuna Hemeiuş, Bacău | 42,4 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -187,5 K RON | |
| 14 | 14.BONISSIMO CATERING S.R.L.nou | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 41,5 %▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 243,1 K RON | |
| 15 | 15.FLORLAZ FOODS S.R.L.nou | Sat Banca, Comuna Dealu Morii, Bacău | 35,1 %▲ 107,5 % | ▲ 107,5 % | 214 K RON | |
| 16 | 16.VALBEDW S.R.L.▼ 10 | Municipiul Oneşti, Bacău | 32,4 %▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | -90 K RON | |
| 17 | 17.WINDSOR PORT SRL▲ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 32,4 %▲ 94,9 % | ▲ 94,9 % | 319,1 K RON | |
| 18 | 18.DONER TYT SRL▼ 2 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 31,2 %▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 565,8 K RON | |
| 19 | 19.TEVATEI SRL▼ 11 | Municipiul Moineşti, Bacău | 29,7 %▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 220,4 K RON | |
| 20 | 20.MECANO ELECTRIC SERVICE SRL▲ 2 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 29,5 %▲ 54,2 % | ▲ 54,2 % | 237,2 K RON | |
| 21 | 21.PAPION SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 28,7 %▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 86,3 K RON | |
| 22 | 22.JINFU COMPANY SRL▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 28,2 %▲ 58,5 % | ▲ 58,5 % | 356,4 K RON | |
| 23 | 23.QUICK RESTAURANT S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 27 %▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 49 RON | |
| 24 | 24.DINU ROSTICER S.R.L.▼ 14 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 26,3 %▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | -12,6 K RON | |
| 25 | 25.CASA RADU SRLnou | Sat Onişcani, Comuna Filipeşti, Bacău | 23,9 %▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 204,4 K RON | |
| 26 | 26.GHERVASE & GHERVASE SRL▼ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 21,2 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 403 K RON | |
| 27 | 27.ADENA BUSINESS SRL▲ 8 | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | 20,8 %▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 105,8 K RON | |
| 28 | 28.PAIUNIC IMPEX SRLnou | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 20,5 %▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 4,2 K RON | |
| 29 | 29.DIAMAT TOY BLACK S.R.L.▼ 12 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 20,5 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | -69,8 K RON | |
| 30 | 30.I ALTCEVA I CAFFE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 20,1 %▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 269,7 K RON | |
| 31 | 31.FIRST CLASS COMPANY SRL▼ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 19,6 %▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 6,6 K RON | |
| 32 | 32.LYLY EXPERT 20 SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 17 %▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 125,4 K RON | |
| 33 | 33.SNOBBISH BURGER S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 16,8 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 453,4 K RON | |
| 34 | 34.POPAS PINUL SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 15,7 %▲ 90,2 % | ▲ 90,2 % | 612,6 K RON | |
| 35 | 35.ESELCOM IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 15,4 %▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 573,5 K RON | |
| 36 | 36.MALL-DOVA CENTER SRL▲ 15 | Sat Bârsăneşti, Comuna Bârsăneşti, Bacău | 14,9 %▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 201,5 K RON | |
| 37 | 37.BOEMA EVENTS SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 14,9 %▲ 139,3 % | ▲ 139,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 38 | 38.DENISH BISTRO SRL▼ 20 | Sat Viişoara, Comuna Târgu Trotuş, Bacău | 14,4 %▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 201,3 K RON | |
| 39 | 39.PIZZERIA SORRISO SRL▼ 13 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 14,2 %▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 25,9 K RON | |
| 40 | 40.BOGDANIS COMSERV SRL▼ 10 | Municipiul Oneşti, Bacău | 14 %▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 1,1 K RON | |
| 41 | 41.COMPLEX PARC PINI MOINEŞTI SRL▼ 21 | Municipiul Moineşti, Bacău | 13,6 %▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 201,9 K RON | |
| 42 | 42.EUROTREND ICE CREAM SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 12,6 %▲ 69,9 % | ▲ 69,9 % | 226,8 K RON | |
| 43 | 43.ELLEN TRAVEL AGENCY SRL▼ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 12,5 %▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 39,5 K RON | |
| 44 | 44.IRINA EXPRESS FOOD SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 11,9 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | -111,1 K RON | |
| 45 | 45.CLAUS GIMI PROD SRLnou | Sat Goioasa, Comuna Agăş, Bacău | 11 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 11,6 K RON | |
| 46 | 46.PIZZERIA BARACCA S.R.L.nou | Municipiul Moineşti, Bacău | 11 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 7,6 K RON | |
| 47 | 47.TARGET INVEST SRLnou | Loc. Slănic Moldova, Oraş Slănic Moldova, Bacău | 9,8 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 119,6 K RON | |
| 48 | 48.QUATRO SARITA SRL▼ 2 | Municipiul Moineşti, Bacău | 9,7 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 8,7 K RON | |
| 49 | 49.ALIN ANDREI INVEST SRLnou | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 9,1 %▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | 4,5 K RON | |
| 50 | 50.BONITO ORIGINAL SRL▼ 8 | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 8,7 %▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 481 K RON | |
| 51 | 51.NEVCO INVEST SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 8,5 %▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 52 | 52.COLY BUSINESS SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 8,5 %▲ 50,4 % | ▲ 50,4 % | 312,3 K RON | |
| 53 | 53.GT GRUP SRL▼ 32 | Municipiul Bacău, Bacău | 8,2 %▲ 26,9 % | ▲ 26,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 54 | 54.TWOMEY ENTERPRIZES SRLnou | Sat Poduri, Comuna Poduri, Bacău | 8 %▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 629 K RON | |
| 55 | 55.ŞAROŞA PENSION SRLnou | Sat Ferestrău-Oituz, Comuna Oituz, Bacău | 7,7 %▲ 16 % | ▲ 16 % | -30,7 K RON | |
| 56 | 56.ALYLIV COM SRL▼ 20 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 7,7 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 68,1 K RON | |
| 57 | 57.DECAROX SRL▼ 9 | Municipiul Moineşti, Bacău | 7,3 %▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 18,6 K RON | |
| 58 | 58.CRAMA SLĂNIC SRL▼ 39 | Loc. Slănic Moldova, Oraş Slănic Moldova, Bacău | 6,7 %▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 59 | 59.JON-EL SRL▼ 36 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,5 %▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | 58,3 K RON | |
| 60 | 60.CREMENEA III S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 6,5 %▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | -3,2 K RON | |
| 61 | 61.LAURA & LUIS CUISINE SRL▼ 11 | Municipiul Oneşti, Bacău | 6,4 %▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 34,3 K RON | |
| 62 | 62.BOULEVARD 18 SRL▼ 49 | Municipiul Bacău, Bacău | 6 %▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 212,4 K RON | |
| 63 | 63.PETRUMAT COM SRL▼ 16 | Municipiul Moineşti, Bacău | 5,8 %▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 2,4 K RON | |
| 64 | 64.PAS IN DOI SRLnou | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 5,8 %▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | 718,5 K RON | |
| 65 | 65.TREVI SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 5,3 %▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 68,7 K RON | |
| 66 | 66.MALOVA SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 4,9 %▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 14,8 K RON | |
| 67 | 67.GIO COMPANY SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 4,8 %▲ 53,8 % | ▲ 53,8 % | 52,1 K RON | |
| 68 | 68.DANY A.M.R. SRL▼ 44 | Sat Ştefan Vodă, Comuna Dofteana, Bacău | 4,7 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 2,9 K RON | |
| 69 | 69.VALHALLA INVEST SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 4,5 %▲ 53,1 % | ▲ 53,1 % | 979,2 K RON | |
| 70 | 70.SANINS SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 4 %▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 55,8 K RON | |
| 71 | 71.RAISA BEST FOOD S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 4 %▲ 25 % | ▲ 25 % | 37,6 K RON | |
| 72 | 72.B.N.K. PROFILE SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 4 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 38,5 K RON | |
| 73 | 73.DAGATIS SRLnou | Municipiul Moineşti, Bacău | 3,6 %▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 67,2 K RON | |
| 74 | 74.GOURMET PIZZA ITALY S.R.L.▼ 62 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,5 %▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 459,1 K RON | |
| 75 | 75.CASA BERARILOR SRL▼ 23 | Municipiul Oneşti, Bacău | 3,5 %▲ 15 % | ▲ 15 % | 246,3 K RON | |
| 76 | 76.C & L LARACRIS S.R.L.▼ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,1 %▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | -63,8 K RON | |
| 77 | 77.TROTOCOM SRL▼ 36 | Municipiul Oneşti, Bacău | 3 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 824,6 K RON | |
| 78 | 78.PASAJ SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 2,7 %▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 188,3 K RON | |
| 79 | 79.RO-HED SRL▼ 68 | Municipiul Oneşti, Bacău | 2,7 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 11,7 K RON | |
| 80 | 80.PRONTO DELIVERY SRL▼ 40 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,2 %▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | -18,3 K RON | |
| 81 | 81.ALTAMIRA SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 %▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 8,1 K RON | |
| 82 | 82.UNION-CONDROM S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | -16,7 K RON | |
| 83 | 83.RODICA SRL▼ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 65,2 K RON | |
| 84 | 84.VOLTERA SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0,9 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 37,7 K RON | |
| 85 | 85.RESTAURANT AVIATORI SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0,4 %▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 39,6 K RON | |
| 86 | 86.GENERAL CLUB SRL▼ 31 | Municipiul Bacău, Bacău | 0,2 %▲ 29 % | ▲ 29 % | 593,6 K RON | |
| 87 | 87.BIANI SERVICE SRLnou | Municipiul Oneşti, Bacău | 0,1 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 68,3 K RON |