Top 100 firme — IT și comunicații, Argeș după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2024
188 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 17 %, iar liderul atinge 113,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LUPA GPS S.R.L.▲ 3 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 113,3 %▲ 57,9 % | ▲ 57,9 % | 697,8 K RON | |
| 2 | 2.GRUPUL EDITORIAL ROCART S.R.L.▲ 106 | Sat Cotmeniţa, Comuna Băbana, Argeş | 99,1 %▲ 280,9 % | ▲ 280,9 % | 394,3 K RON | |
| 3 | 3.VICTORIA RSS SOFTWARE S.R.L.▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 96,2 %▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 4 | 4.BITBOTICS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 94,6 %▲ 137,9 % | ▲ 137,9 % | 617,8 K RON | |
| 5 | 5.NETSOFT DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 86,3 %▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 614,1 K RON | |
| 6 | 6.RWB SOFTWARE ARHITECT SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 69,9 %▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | -958,5 K RON | |
| 7 | 7.MEDLIN ACTIVITIES S.R.L.▲ 33 | Oraş Mioveni, Argeş | 68 %▲ 140,9 % | ▲ 140,9 % | 255,7 K RON | |
| 8 | 8.DIGITAL STUDIO IMAGE SRL▲ 115 | Municipiul Piteşti, Argeş | 67,3 %▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 231,7 K RON | |
| 9 | 9.DEV STARS CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 67 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 915,7 K RON | |
| 10 | 10.TWO BONDS MECHANICS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 65,9 %▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 496,7 K RON | |
| 11 | 11.AD NUBEM S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 65,7 %▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 654 K RON | |
| 12 | 12.NSA AUTOMATIC SOFTWARE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 62,6 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 397,3 K RON | |
| 13 | 13.TURISM MONTAN MUSCEL SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 60,6 %▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 488,1 K RON | |
| 14 | 14.SOFTNET VIOSAN SRL▲ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 58,3 %▲ 78,1 % | ▲ 78,1 % | 687,6 K RON | |
| 15 | 15.SIC MUNDUS CREATUS EST S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 57,7 %▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 858,9 K RON | |
| 16 | 16.IT CORNER HUB PLUS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 55,4 %▲ 68,3 % | ▲ 68,3 % | 95,6 K RON | |
| 17 | 17.PRACTICMAGAZIN SRLnou | Sat Lăicăi, Comuna Cetăţeni, Argeş | 54,7 %▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 691,4 K RON | |
| 18 | 18.IO FLOW TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 52,8 %▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 352,5 K RON | |
| 19 | 19.YOUSTARS CREATIVE AGENCY SRLnou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 51,1 %▲ 54 % | ▲ 54 % | 225,7 K RON | |
| 20 | 20.OVITECH DEVELOPMENT S.R.L.nou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 50,9 %▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 306,8 K RON | |
| 21 | 21.MEDIA RIVER SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 50,4 %— | — | 1,1 mil. RON | |
| 22 | 22.DIGITAL CLOUD S.R.L.nou | Sat Moşoaia, Comuna Moşoaia, Argeş | 48,4 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 230,5 K RON | |
| 23 | 23.AGRETRANS CONS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 46,6 %▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 285,1 K RON | |
| 24 | 24.ZAMOLXIS SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 46,2 %▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 73,8 K RON | |
| 25 | 25.CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 44,7 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 399,6 K RON | |
| 26 | 26.REZMAX SRL▲ 11 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 44,3 %▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 233 K RON | |
| 27 | 27.DIGITAL PRIME S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 44,1 %▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 215,4 K RON | |
| 28 | 28.ROWEB DEVELOPMENT S.A.▼ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 44 %▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 6,9 mil. RON | |
| 29 | 29.INTEGRATED NETWORK SERVICES SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 42,4 %▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 148,2 K RON | |
| 30 | 30.AIWARE LABS S.R.L.▼ 23 | Municipiul Piteşti, Argeş | 42,1 %▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 968 K RON | |
| 31 | 31.INTERNET RESOURCES MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 42 %▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | 21,2 K RON | |
| 32 | 32.COSNET ZAC SOLUTIONS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 41,9 %▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 504,8 K RON | |
| 33 | 33.PRO INFO BUSINESS AS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 41,8 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 36,2 K RON | |
| 34 | 34.EXENNE TECHNOLOGIES SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 41,5 %▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 567,6 K RON | |
| 35 | 35.DIGIATECH INTELLIGENT TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 41 %▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 227,8 K RON | |
| 36 | 36.EMA PANIFALEX '98 SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 40,6 %▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 8,5 K RON | |
| 37 | 37.CYBER DEFENDER S.R.L.nou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Argeş | 40,2 %▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | 230,6 K RON | |
| 38 | 38.EDITSOFT & SERVICES SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 40 %▲ 49,3 % | ▲ 49,3 % | 497,7 K RON | |
| 39 | 39.BE EVOLY S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 39,8 %▲ 177,9 % | ▲ 177,9 % | 275,3 K RON | |
| 40 | 40.DEVIT SECSOFT S.R.L.▲ 51 | Oraş Mioveni, Argeş | 38,8 %▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 543,2 K RON | |
| 41 | 41.EURO MEDIA TREND SRL▲ 69 | Municipiul Piteşti, Argeş | 38 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 66,2 K RON | |
| 42 | 42.IDEAL FORMULA NETWORK SRL▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 37,9 %▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 159,7 K RON | |
| 43 | 43.SOFT IDEEA SRL▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 37,7 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 135,8 K RON | |
| 44 | 44.DO IT MAGIC SOFTWARE SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 36,1 %▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 346,2 K RON | |
| 45 | 45.LOOSE COUPLING S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 35,1 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 258 K RON | |
| 46 | 46.SENDER MEDIA PRODUCTION S.R.L.▼ 44 | Municipiul Piteşti, Argeş | 35,1 %▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 47 | 47.ZDS TEAM S.R.L.▲ 39 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 34,6 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 168,5 K RON | |
| 48 | 48.TECH RELEASE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 34,1 %▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 228 K RON | |
| 49 | 49.OBEN TECHNOLOGY S.R.L.▼ 28 | Municipiul Piteşti, Argeş | 32,8 %▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 685,5 K RON | |
| 50 | 50.BLUSOFT IT DEV S.R.L.▼ 6 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 32 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 182,6 K RON | |
| 51 | 51.SOFTWIRE TECHNOLOGY & CONSULTANCY SRL▼ 10 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 31,8 %▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 52 | 52.SYSTEMS TECH SOLUTIONS S.R.L.▲ 72 | Sat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş | 30,5 %▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 419,4 K RON | |
| 53 | 53.RUNNING PRODUCTS AND SERVICES SRL▼ 47 | Municipiul Piteşti, Argeş | 30,3 %▲ 49 % | ▲ 49 % | 873 K RON | |
| 54 | 54.RESCUE APPS S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 30 %▲ 210,3 % | ▲ 210,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 55 | 55.FUTURE VISION AGENCY S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 29,9 %▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 175,1 K RON | |
| 56 | 56.ALENTI TRANSMISION VMV SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 29,8 %▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 37,9 K RON | |
| 57 | 57.ALTIA TECH DEV SRLnou | Sat Mareş, Comuna Albota, Argeş | 28,9 %▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 405,2 K RON | |
| 58 | 58.ANDALI SOLUTIONS PRO S.R.L.▲ 5 | Sat Lereşti, Comuna Lereşti, Argeş | 28,5 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 141,1 K RON | |
| 59 | 59.INNO SHARDS DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 28,2 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 365 K RON | |
| 60 | 60.ADDERA DIGITAL S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 27,7 %▲ 216 % | ▲ 216 % | 9,9 K RON | |
| 61 | 61.WDM INFOGENERAL SRL▲ 3 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 27,6 %▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 137,9 K RON | |
| 62 | 62.ADVISEWARE S.R.L.nou | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 27 %▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | 223,4 K RON | |
| 63 | 63.HASH SOFTWARE S.R.L.▼ 10 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 26,2 %▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 784 K RON | |
| 64 | 64.SIMUVIAN S.R.L.▼ 44 | Sat Boţârcani, Oraş Topoloveni, Argeş | 26 %▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 618,4 K RON | |
| 65 | 65.BUSINESS PROJECT CONSULTING SRL▼ 64 | Municipiul Piteşti, Argeş | 25,8 %▼ 56,9 % | ▼ 56,9 % | 300,1 K RON | |
| 66 | 66.MISTAD TELECOM 2005 SRL▼ 49 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 25,2 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 391 K RON | |
| 67 | 67.H DEVELOPMENT & MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 25,1 %▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 140,5 K RON | |
| 68 | 68.SOF IT SUPORT & MENTENANTA SRL▼ 59 | Municipiul Piteşti, Argeş | 24,9 %▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 162,2 K RON | |
| 69 | 69.MARS OFFICE CONCEPTOR SRL▼ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 24,6 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 137,6 K RON | |
| 70 | 70.HOLD YOUR HORSES S.R.L.▼ 38 | Sat Stăneşti, Comuna Corbi, Argeş | 24,6 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 223,5 K RON | |
| 71 | 71.ARSENE '92 SERV S.R.L.nou | Sat Birseştii de Jos, Comuna Tigveni, Argeş | 24 %▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 68,3 K RON | |
| 72 | 72.QDEV SOFTWARE CONCEPT SRL▲ 63 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 23,5 %▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 121,1 K RON | |
| 73 | 73.KLANAR IMOB TOUR SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 23,4 %▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 11,2 K RON | |
| 74 | 74.INNOVATIVE DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Glâmbocu, Comuna Bascov, Argeş | 23,1 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 385,9 K RON | |
| 75 | 75.EDITURA TANA CART SRL▼ 15 | Sat Muşăteşti, Comuna Muşăteşti, Argeş | 22,9 %▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 18 K RON | |
| 76 | 76.AVB ERP DEVELOPMENT SRL▼ 53 | Sat Prislopu Mare, Comuna Drăganu, Argeş | 22,6 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 381,8 K RON | |
| 77 | 77.STEF INFO PREST SRLnou | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 21,6 %▲ 59,7 % | ▲ 59,7 % | 97,9 K RON | |
| 78 | 78.NOMINA GROUP EXPERT SRL▼ 44 | Municipiul Piteşti, Argeş | 21,6 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 157,9 K RON | |
| 79 | 79.PENUMBRA STUDIO SRL▼ 43 | Sat Leordeni, Comuna Leordeni, Argeş | 21,5 %▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 235,3 K RON | |
| 80 | 80.PORUMBELUL CARPATIN SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 21,4 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 130,4 K RON | |
| 81 | 81.GONDOR INDUSTRIES SRL▲ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 20,5 %▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 655,6 K RON | |
| 82 | 82.COMAN MEDIA PRODUCTION SRL▼ 3 | Sat Şerbăneşti, Comuna Rociu, Argeş | 20,5 %▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 20,8 K RON | |
| 83 | 83.SOFT EVOLVE SISTEM SRLnou | Oraş Mioveni, Argeş | 20,5 %▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 165,6 K RON | |
| 84 | 84.VALOPS ENTERPRISES S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 20,4 %▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 757,9 K RON | |
| 85 | 85.CRIMSON ART S.R.L.▲ 35 | Sat Ciocănăi, Comuna Moşoaia, Argeş | 20,2 %▲ 70,7 % | ▲ 70,7 % | 111,5 K RON | |
| 86 | 86.CPTSOFT CLOUD CONS. & DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 19,8 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 280,1 K RON | |
| 87 | 87.AUTHENTIC WAVE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 19,7 %▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 309,2 K RON | |
| 88 | 88.KOMAX GROUP SRL▼ 5 | Oraş Mioveni, Argeş | 19,5 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 215,9 K RON | |
| 89 | 89.CONTRA ATAC MEDIA ONLINE SRL▲ 51 | Municipiul Piteşti, Argeş | 19,3 %▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 87,5 K RON | |
| 90 | 90.MIST INTEGRATION SERVICES S.R.L.▼ 47 | Sat Ciocănăi, Comuna Moşoaia, Argeş | 19 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 112 K RON | |
| 91 | 91.EDITURA REALITATEA ARGEŞEANĂ SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 18,3 %▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 165,7 K RON | |
| 92 | 92.WILL SOFT & SERVICE S.R.L.nou | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 18,2 %▲ 29 % | ▲ 29 % | 54,5 K RON | |
| 93 | 93.PE & JORDACHE SRL▲ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 18,2 %▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 566,8 K RON | |
| 94 | 94.MAGNA LUX COMPUTERS SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 18,2 %▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 60,6 K RON | |
| 95 | 95.BELLATOR SOLUTIONS S.R.L.▼ 65 | Oraş Mioveni, Argeş | 18,1 %▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 212,2 K RON | |
| 96 | 96.ARGES MEDIA GROUP PRODUCTION S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 17,9 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 168,4 K RON | |
| 97 | 97.INTRA CONNECT SRL▼ 31 | Municipiul Piteşti, Argeş | 17,7 %▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 67,4 K RON | |
| 98 | 98.SILTECH SOLUTION ENTERPRISE S.R.L.nou | Oraş Mioveni, Argeş | 17,5 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 188,1 K RON | |
| 99 | 99.IPSOS DIGITAL S.R.L.▼ 77 | Municipiul Piteşti, Argeş | 17,1 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 3,9 mil. RON | |
| 100 | 100.MEDICAL SOFTWARE CONSULT SRL▼ 32 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 17 %▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 101,6 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Argeș
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
144 firme · 134,1 mil. RON
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
286 firme · 111,8 mil. RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
23 firme · 61,4 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
29 firme · 30,5 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
40 firme · 25 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
14 firme · 21,1 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
28 firme · 18,7 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
58 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
25 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
53 firme · 14,1 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
76 firme · 13,6 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
30 firme · 10,5 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
27 firme · 9,5 mil. RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
7 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
14 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
15 firme · 3 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
11 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
17 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
6 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
5 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
9 firme · 957,6 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
6 firme · 818,3 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
7 firme · 783,1 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
5 firme · 650,3 K RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
6 firme · 455,8 K RON
CAEN 5814
Activități de editare a revistelor și periodicelor
2 firme · 451,5 K RON
CAEN 6130
Activități de telecomunicații prin satelit
1 firme · 342,3 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
3 firme · 227,6 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
3 firme · 99,1 K RON
CAEN 6039
Activități de distribuție a altor conținuturi
2 firme · 36,4 K RON
CAEN 5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
1 firme · 29,1 K RON