COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Argeș după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2018

160 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 11,4 %, iar liderul atinge 86,7 %.

FirmăCAGR 3 ani
COSMUT NEW DIMENSION SRLnou86,7 %▲ 44,2 %
RAV MERIDIAN KOMPLET SRL▲ 1683,3 %▲ 28,3 %
SOCIAL TACTIC EVENTS SRLnou82,6 %▲ 129.572,1 %
WATERSIDE RETREAT SRL▲ 472,5 %▲ 61,8 %
SIBICEANU JUNIOR SRLnou62,5 %▲ 27,5 %
FĂGĂRAŞ SUD SRL=57 %▲ 23,3 %
ALEONAS LAGUNA SRL▲ 2346,3 %▲ 13,7 %
TRANSFAGARASAN SRL▲ 1246,3 %▲ 55,2 %
LAMPUR EXCLUSIV S.R.L.nou44,2 %—
PRV IONATAN CLASIC SRLnou43,8 %▼ 17,9 %
LIMITED OF POWER SRL▲ 3442,7 %▲ 108,3 %
ARILEX SRLnou41,5 %▲ 96,3 %
TRADITII AUTENTICE ARGESENE SRLnou40,5 %▲ 29,9 %
COMERCE LINE SRL▼ 140,4 %▲ 0,7 %
DARIO SAN FLAVOURS S.R.L.nou40,4 %▲ 13,3 %
GIMI CENTER VIS SRL▲ 940,2 %▲ 90,4 %
RUGET SRL▼ 1537,9 %▲ 18,2 %
ILA TOUR SRLnou35,6 %▲ 65,5 %
MAGIC GT SRL▲ 4834,1 %▲ 15,7 %
ANDREI TOP KOKETT SRLnou32,5 %▲ 9,9 %
LIVEDY BEST FOOD SRL▼ 1032,1 %▲ 26,2 %
PRUDENŢIAL STANDARD SRL▲ 3831,9 %▲ 24,1 %
CRISERV TOP LUX SRL▼ 1131,6 %▲ 41 %
EXPRES CATERING MUNTENIA SRL▲ 1931,3 %▲ 7,4 %
IMPERIAL BALLROOM EVENTS SRLnou30,9 %▲ 39,1 %
ANA GALAXY PREST SRLnou30,4 %▼ 2,9 %
COMPLEX BTT BASCOV SA▲ 430,2 %▼ 10 %
BISTRO BRĂTIANU SRL▼ 2329,6 %▲ 6,1 %
SERV AG CATERING STANCIU SRLnou29,1 %▲ 115,1 %
OLIMPEX CLUB SRL▲ 5228,6 %▲ 14,6 %
MADI-ROX SRLnou28,4 %▼ 12,3 %
PĂSTRĂVĂRIA BRĂTIOARA SRL▼ 1628,3 %▲ 11,1 %
PARTY KM ZERO SRL▲ 927,8 %▲ 20,8 %
COMPLEX PANORAMIC SRL▲ 8227,7 %▲ 5,7 %
CASA BELLA PLACE SRL▼ 2627,2 %▲ 41,7 %
MUSCELEANCA A. M. C. SRL▲ 1926,7 %▼ 4,7 %
NAZAR REST 27 S.R.L.nou26,6 %▲ 9,4 %
KRIPTON SRLnou25,8 %▲ 20,4 %
LA POPASUL LUI GICUŢĂ SRL▼ 1825,1 %▲ 3 %
COM MODERN LUX SRL▲ 3624,9 %▲ 53,6 %
EROM EXCLUSIV SRL▲ 7724 %▼ 7,4 %
LA TUCIURI SRLnou23,7 %▲ 20 %
AFACERI PENTRU TINE SRL▼ 2123,4 %▲ 16,6 %
REHOMA SRL▲ 523,4 %▼ 1,8 %
TRIANGLE FORUM SRL▲ 2723,1 %▲ 50,6 %
PÂRÂUL CAPRA SA▲ 1822,9 %▲ 37 %
ALEX JOHN RETAIL SRLnou22,7 %▲ 1,5 %
MUSCELUL SA▲ 3322,4 %▲ 24,5 %
VASION MONDO STAR SRL▲ 3022,4 %▲ 41 %
ALEX-JOHN SRL▼ 1122,3 %▼ 23 %
DANIRIS EXTREME CHAMP SRL▲ 3722,3 %▼ 9,7 %
EMIAN GROUP SRL▼ 1621,9 %▲ 46,4 %
MARIRIS COR SRL▼ 5021,7 %▲ 6,2 %
DUO GENIALIS AG SRL▲ 7521,7 %▲ 11,7 %
SALMO SRL▼ 2121 %▲ 0,3 %
OCHIUL MAGIC SRLnou21 %▲ 63,8 %
DORDEVAMA - CUB A SRL▼ 3020,8 %▼ 9,2 %
POSADA VIDRARU SRL▲ 1520,5 %▲ 25,8 %
EMIR EXPORT-IMPORT SRL▲ 8420,4 %▲ 77,9 %
HANUL HAIDUCILOR SRL▲ 1019,6 %▲ 28 %
ILC SRL▼ 319,3 %▲ 4,2 %
BOGALI AUTO GRUP SRL▼ 3819,2 %▲ 30,7 %
EUROBUSINESS FAMILY SRLnou19,1 %▲ 31,2 %
ARISTOCRAT GROUP SRL▲ 2219 %▲ 21,4 %
SENATOR SRLnou18,8 %—
IULIA-ANA-MARIA SRL▼ 3118,8 %▲ 5,4 %
COTA 1200 PISCU NEGRU SRL▲ 1318,6 %▲ 18,6 %
PANORAMIC BUSINESS SERVICES (PBS) SRL▲ 3218,3 %▲ 16,9 %
PROSPER CLAN SRL▼ 2518,2 %▲ 22 %
OPRY IMPEX GENERAL SRL▲ 6617,6 %▲ 26,6 %
POSADA SA▲ 3717,3 %▲ 11,8 %
CROSSLINE SRL▼ 2416,9 %▲ 7,5 %
MIRADI CLUB 2005 SRL▲ 3116,9 %▲ 3,8 %
CONFIDEN TRAVEL SRL▲ 1516,2 %▲ 14,2 %
MATRIX MAGNUM 2004 SRL▼ 2515,9 %▲ 31 %
DEALLER SRLnou15,6 %▲ 22,7 %
BLUE-NIGHT 2003 SRL▲ 8815,4 %▲ 36,3 %
CASA DE OASPETI SRL▼ 4515,3 %▼ 9,1 %
PENSIUNEA CORA SRL▼ 3315,1 %▲ 18,5 %
POWER FOREVER SRL▼ 1814,9 %▼ 13,2 %
LOTRU COMIMPEX SRL▼ 6214,8 %▼ 20,3 %
DARMINA ANI SRL▲ 114,7 %▲ 14,3 %
GRAND GREENHOUSE TURISM SRL▼ 6914,3 %▲ 1,6 %
PUB HORUS I & S SRL▼ 1513,7 %▼ 19,7 %
EUROPA SUPER MARKET SRL▼ 7013,7 %▼ 0,2 %
NEDROF TRADING SRLnou13,5 %▲ 59,6 %
MONDO STAR TRADING SRL▼ 1313,5 %▲ 4,4 %
MADY MODEL 2005 SRL▲ 613,4 %▲ 18,6 %
MEDIENSIS - GRIG 2003 SRL▲ 813,4 %▲ 36 %
HR EDEN 2007 SRL▼ 1213,3 %▲ 6 %
ALEX-MARCO ALADIN SRL▼ 6213,3 %▼ 24,6 %
SIMET BGS DIRECT SRL▼ 5513,3 %▲ 8,7 %
AVR - RUXI 89 SRLnou13,2 %▼ 4,4 %
BEBY SRL▼ 3513,1 %▲ 16,9 %
SOFIMAR IULIA SRL▲ 3213 %▲ 35,9 %
ALEX CRUZ BLANCA SRL▼ 1112,8 %▼ 0,6 %
HOTEL YAKY SRL▲ 512,8 %▲ 8,9 %
REBI-CLAU-MAR S.R.L.▼ 5712,4 %▲ 1,3 %
UDUP TOMIS SRL▼ 7311,7 %▲ 18,6 %
CONSTRUMAT & VOS SRL▼ 1611,4 %▲ 52,5 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci