COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Lucrări de pardosire și placare a pereților după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2011

108 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 3,5 %, iar liderul atinge 145 %.

FirmăCAGR 3 ani
ACTIV PAVIMENTE SRLnou145 %▼ 15 %
CRISOR INVESTMENT SRLnou139,3 %▲ 181 %
BE.MASS SRLnou126,1 %▲ 127 %
MYMAX SERVICII SRLnou92,3 %▲ 49,1 %
SOLEXPERT COMPANY SRLnou92 %▲ 49,9 %
FLOMAR ELECTRIC SRLnou91,9 %▲ 392 %
FLOOR TEAM ARAD SRLnou89,5 %▲ 34,2 %
MASIV PARTENER GRUP SRLnou83,9 %▲ 1.604,3 %
BAUFLOORING EXPERT SRLnou78,8 %▲ 11,5 %
FILREB SRLnou76,5 %▲ 53,7 %
TECHNOFLOOR SRLnou74,6 %▲ 12,1 %
FIPA CONSTRUCT PARTENER SRLnou70,2 %▲ 11,9 %
CLASS PARCHET SRLnou69 %—
SOLEURO SRLnou66,2 %▼ 19,9 %
DUŢI CONSTRUCTOR SRLnou62,9 %▲ 36,3 %
STESO GROUP SRLnou61,5 %▼ 40,7 %
CONSULT IMA 2008 SRLnou61 %▼ 67,1 %
MASSIMUS PRO CONSTRUCT SRLnou60,6 %▲ 66,8 %
TOTOPAV SRLnou56,1 %▲ 60,5 %
MV 34 PROFESION SRLnou50,8 %▲ 143 %
GEO GRANDE CONSTRUCT DESIGN SRLnou50,1 %▲ 4,1 %
DANIELA CONSTRUCT SRLnou50 %▲ 95,5 %
MODERN COMPANY CONSTRUCT SRLnou48,7 %▼ 0,3 %
DUNTZER-CONSTRUCT SRLnou47,2 %▲ 24,1 %
KARINA R SRLnou46,8 %▲ 158,1 %
LAVORY SERV IMPEX SRLnou42,9 %▲ 10,6 %
ADDATI SRLnou42,4 %▲ 36,2 %
ALBROM SRLnou42,3 %▲ 140,9 %
ACTIV SERV DESIGN SRLnou41,1 %▼ 22,6 %
TOBIAS CONST SRLnou38 %▲ 211,5 %
CIPI HOUSE DESIGN SRLnou37,3 %▲ 12 %
RAIDTIM SRLnou37,1 %—
CRISTMETRO COM SRLnou35,1 %▲ 220,9 %
LAR & DEN SRLnou32,8 %▼ 14 %
GULMAR EXCLUSIV SRLnou32,6 %▲ 89 %
LIVERSTAR COMPANY SRLnou31,1 %▲ 54,7 %
MORDOR DESIGN-CONSTRUCT SRLnou28,8 %▼ 3,3 %
ALIMAR DESIGN SRLnou27,6 %▲ 328,3 %
SABRINA COM SRLnou26,3 %▲ 36,8 %
STEP BY STEP TOUR SRLnou25,9 %▲ 20,1 %
ALEXIA DESIGN SRLnou23,7 %▲ 101,2 %
CONSTRUCT LUCIA SRLnou22,7 %▲ 93,6 %
CONSTRUCT DESIGN SRLnou22 %▲ 22,2 %
STECOPAL SRLnou21,6 %▲ 12,8 %
ALVECO MONTAJ SRLnou21,2 %▲ 71,3 %
FINITURE SIN SRLnou21,2 %▲ 29,6 %
CODIMA COM SRLnou21 %▲ 165 %
CARLIN DESIGN SRLnou20,6 %▼ 7,6 %
HIGH CONSTRUCT INTERNATIONAL SRLnou18 %▼ 49,6 %
MOCHETA SRLnou17,3 %▲ 7,3 %
DUAL INSTAL SERV SRLnou16,2 %—
CABI BATIMENT SRLnou16 %▼ 12,5 %
ACTIDESIGN S.R.L.nou15,9 %▲ 135,2 %
MIDROM SRLnou15,4 %▲ 1.074 %
GALI PROD SRLnou15,1 %▲ 289 %
CON IND & CIV VALENTIN SRLnou14,6 %▼ 19,8 %
EUROPAV 2006 SRLnou14,5 %▲ 193,9 %
ENJOY BUSINESS CONSTRUCT SRLnou14,5 %—
INTAM STIL SRLnou13,7 %▲ 26,8 %
ALEXON PROD SRLnou13,3 %▲ 67,8 %
TRADY LUX SRLnou13,2 %▲ 87,7 %
CONSTINSTAL SRLnou13,2 %▲ 0,4 %
SERVOLAR SRLnou12,9 %▲ 46,3 %
UNIFY CO LTD SRLnou12,8 %▲ 1,8 %
ARCADIA CONSTRUCT SRLnou12,3 %▲ 16,6 %
NICAR TRADE SRLnou12,2 %▼ 23 %
DUNA PLAST INVEST SRLnou11,9 %▲ 55,8 %
ADMA GRUP AG S.R.L.nou11,5 %▲ 44,5 %
PEFOC.RO SRLnou11,3 %▼ 29,5 %
DINAP DESIGN SRLnou10,4 %▲ 677,7 %
CONSTRUCT-AURELY SRLnou9,7 %▲ 407,1 %
LINOSOL 2000 SRLnou9,5 %▲ 27,8 %
FRAŢII DOLĂNESCU SRLnou9,3 %▼ 45,3 %
BREBAN IMOBILIARE SRLnou9,3 %▲ 56,2 %
RESTAURI GIUSEPPE SRLnou9,2 %▲ 10 %
MODIMOROM CONS SRLnou8,9 %▲ 123,9 %
EDYF COM SRLnou8,6 %▲ 11,3 %
CONCRETE ART CONSTRUCT SRLnou8,3 %▲ 74,1 %
ROMPAV SRLnou7,8 %▲ 2.418,6 %
VALDEC CONSTRUCT SRLnou7,6 %▼ 31 %
INTERNI & STAND SRLnou7,4 %—
MODUS CONSTRUCT SRLnou7,2 %▲ 225,6 %
ADI CONSTRUCT SRLnou6,8 %▼ 24,1 %
BETON HOUSE SRLnou6,7 %▲ 84,9 %
LB VEST SRLnou6,3 %▲ 465,2 %
ELEN D.M. UNIVERSAL PROTECTION SRLnou5,9 %▲ 25,6 %
ALEFSTAR SRLnou5,7 %▼ 35,5 %
DO & DO COMPANY SRLnou5,6 %▲ 9,7 %
INTERFLOOR SYSTEM S.R.L.nou5,6 %▲ 5,1 %
TANDOR CONSTRUCT SRLnou5,3 %▼ 17,5 %
SONERG MONTAJ SRLnou5,1 %▼ 82,2 %
CONS PARD SRLnou4,8 %▼ 59 %
ILGIMI CONST SRLnou4,6 %▲ 244,4 %
EUTERRA SIB INDUSTRIAL SRLnou4,6 %▲ 0,2 %
DIAZO CONSTRUCT SRLnou4,4 %▲ 67,5 %
DOMUS P.G.M. SRLnou4,2 %▼ 9,5 %
SEB-NEVIS SRLnou4,1 %▲ 18,1 %
ECOFLOR SRLnou3,8 %▼ 32,3 %
2008 CRIM SRLnou3,8 %▼ 18,5 %
EUROPARD SRLnou3,5 %▲ 5,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci