Top 100 firme — Imobiliare, Vrancea după cifră de afaceri în 2011
127 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 26 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 5,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.METEX SA= | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,5 mil. RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -589,9 K RON | |
| 2 | 2.ADMINISTRAŢIA PIEŢELOR FOCŞANI SA▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,5 mil. RON▲ 268,4 % | ▲ 268,4 % | 124,3 K RON | |
| 3 | 3.PALCOM INTERNATIONAL SA= | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,3 mil. RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 56,6 K RON | |
| 4 | 4.ONASIS SA▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,3 mil. RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 922,3 K RON | |
| 5 | 5.AIRALIN SRL▲ 1 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 2,6 K RON | |
| 6 | 6.EUROCONTINENTAL SA▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 64,1 K RON | |
| 7 | 7.TIPOGRAFUL SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 843,5 K RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 633,7 K RON | |
| 8 | 8.EFECTOFIL SA▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 639,3 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 23,9 K RON | |
| 9 | 9.EXIMCIIAP SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 381,6 K RON▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 225,8 K RON | |
| 10 | 10.SIRENI IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 371,6 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 136,4 K RON | |
| 11 | 11.BDOREAL ESTATE SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 363,1 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 200,6 K RON | |
| 12 | 12.COMPIL IMEX SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 324,9 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -51,8 K RON | |
| 13 | 13.INTERAM FOREST SRL▲ 4 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 257,2 K RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | -16,8 K RON | |
| 14 | 14.PARVIOLET SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 248,7 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | -1,5 mil. RON | |
| 15 | 15.RIF COMIMPEX SRL▲ 20 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 229,4 K RON▲ 189,3 % | ▲ 189,3 % | 766 RON | |
| 16 | 16.ALEN TOUR SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 204,8 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 267,2 K RON | |
| 17 | 17.SIRIUS INTERNATIONAL SA▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 194,8 K RON▼ 52,7 % | ▼ 52,7 % | 23,4 K RON | |
| 18 | 18.CRISTIFAR SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 178,4 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 64,8 K RON | |
| 19 | 19.DICOMET SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 165,7 K RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 60,7 K RON | |
| 20 | 20.COMAT-METAL VRANCEA S.R.L.▲ 31 | Municipiul Focşani, Vrancea | 158 K RON▲ 475,6 % | ▲ 475,6 % | -10,7 K RON | |
| 21 | 21.BUILD&RENT P.I.P SRL▲ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 137,1 K RON▲ 109,7 % | ▲ 109,7 % | 57 K RON | |
| 22 | 22.COSIR COM SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 131,3 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 14,4 K RON | |
| 23 | 23.DOSIFAB SAnou | Municipiul Adjud, Vrancea | 127,8 K RON— | — | — | 89,7 K RON |
| 24 | 24.PRO-RENT SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 127,6 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -6,3 K RON | |
| 25 | 25.IMMOBILIARE GIMA DI SILVESTRIN GINO & C. SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 117,3 K RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | -14,3 K RON | |
| 26 | 26.GERADMAG SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 109,9 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 15,5 K RON | |
| 27 | 27.VRANCEA PROIECT SA▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 104,2 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | -35,4 K RON | |
| 28 | 28.CENTRUL DE AFACERI VRANCEA SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 97,3 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 177 RON | |
| 29 | 29.SINAPSUM SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 96 K RON0,0% | 0,0% | 38 K RON | |
| 30 | 30.MICROTEHNIC INDUSTRY SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 83,7 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 21,7 K RON | |
| 31 | 31.PALCOM SA▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 82,4 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -3,5 K RON | |
| 32 | 32.TOTAL EVAL SRL▲ 7 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 80,8 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 19,7 K RON | |
| 33 | 33.PANORAMIC GROUP SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 70,7 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 4,4 K RON | |
| 34 | 34.DOILUMIVIOR SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 64,1 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 3,2 K RON | |
| 35 | 35.TIMIS 2002 SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 56,5 K RON▲ 37 % | ▲ 37 % | -10 K RON | |
| 36 | 36.GRUP REAL SRL▲ 10 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 46,2 K RON▲ 31 % | ▲ 31 % | 253 RON | |
| 37 | 37.EXPANSIUNE COM SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 44,8 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 5,1 K RON | |
| 38 | 38.MIDCO SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 44,4 K RON▼ 56,4 % | ▼ 56,4 % | -28,8 K RON | |
| 39 | 39.NORD EST GROUP SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 42,7 K RON▼ 31,8 % | ▼ 31,8 % | 5,5 K RON | |
| 40 | 40.VIOMAR STUDIO SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 42,6 K RON▲ 161,6 % | ▲ 161,6 % | 10,9 K RON | |
| 41 | 41.INTEGRATED FACILITY SERVICES-GDS SRL▲ 36 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 41,2 K RON— | — | -15,3 K RON | |
| 42 | 42.GECOM SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | 41,2 K RON▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | 4,1 K RON | |
| 43 | 43.TEHNOIMOBIL GROUP SRL▲ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 37,5 K RON▲ 438,5 % | ▲ 438,5 % | 2,8 K RON | |
| 44 | 44.COZLA IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 37,2 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 5,5 K RON | |
| 45 | 45.SERVLUX SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 35,2 K RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 9 K RON | |
| 46 | 46.A.B.C.-I.G. SRL▼ 1 | Municipiul Adjud, Vrancea | 35,1 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 17,4 K RON | |
| 47 | 47.ROMINVEST SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 32,4 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 16,6 K RON | |
| 48 | 48.RK TRADING SRL▲ 14 | Sat Rotileştii Mari, Comuna Câmpuri, Vrancea | 31,6 K RON▲ 83,2 % | ▲ 83,2 % | -17,7 K RON | |
| 49 | 49.RED BLUE SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,1 K RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | -34,1 K RON | |
| 50 | 50.GANIM 98 SRL▼ 2 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 27 K RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | -31 K RON | |
| 51 | 51.AVANTAJE SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 25,6 K RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | -15 K RON | |
| 52 | 52.DIGITAL TV SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 24,7 K RON▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 358 RON | |
| 53 | 53.MOBI SEV SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 24 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 9,2 K RON | |
| 54 | 54.MANCOT SRL▼ 35 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 23,3 K RON▼ 86,9 % | ▼ 86,9 % | -10,2 K RON | |
| 55 | 55.TECHNO HAUSE GROUP SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 22,5 K RON— | — | — | 1 K RON |
| 56 | 56.CASTELLO INVEST SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 22,5 K RON▲ 55,3 % | ▲ 55,3 % | -182,5 K RON | |
| 57 | 57.CORILU COMSERV SRL▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 21,9 K RON▲ 136,3 % | ▲ 136,3 % | 8,8 K RON | |
| 58 | 58.GANDCO SRL▼ 8 | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 21,7 K RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | -19,9 K RON | |
| 59 | 59.DAVIMAND 2003 SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 21,6 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -9,8 K RON | |
| 60 | 60.VELAS 2001 SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,2 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 145 RON | |
| 61 | 61.IMO-NIMAR SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 18,6 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | -7,2 K RON | |
| 62 | 62.CROMATIC SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 18,1 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 3 K RON | |
| 63 | 63.VASCOMA SRL▼ 8 | Municipiul Adjud, Vrancea | 17,3 K RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 1,6 K RON | |
| 64 | 64.BUONUM CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 17,2 K RON— | — | — | 3,2 K RON |
| 65 | 65.IMOBILIAR GIBI SRL▼ 44 | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 14 K RON▼ 91,5 % | ▼ 91,5 % | 62,6 K RON | |
| 66 | 66.PROD PLANETAR SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,7 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 3,2 K RON | |
| 67 | 67.GERI IMOBILIARE SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,6 K RON▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 2,3 K RON | |
| 68 | 68.SFINX OANA SRL▲ 2 | Sat Rădăcineşti, Comuna Corbiţa, Vrancea | 12,4 K RON▲ 93,8 % | ▲ 93,8 % | 2,3 K RON | |
| 69 | 69.ELGRIMA TRANS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 12 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 7,4 K RON | |
| 70 | 70.FLAMILIO SRL▼ 40 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 11,9 K RON▼ 86,1 % | ▼ 86,1 % | -49,2 K RON | |
| 71 | 71.PESCAGRUP SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,3 K RON— | — | -4,4 K RON | |
| 72 | 72.POGMARSIL SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9 K RON— | — | -4,1 K RON | |
| 73 | 73.ROMICA COM SRL▼ 1 | Municipiul Adjud, Vrancea | 8,1 K RON▲ 435,8 % | ▲ 435,8 % | -6,7 K RON | |
| 74 | 74.SAFIRO INVEST SRL▼ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7 K RON▼ 72,7 % | ▼ 72,7 % | -4,1 K RON | |
| 75 | 75.EXTENSPINK SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,6 K RON— | — | — | -4,7 K RON |
| 76 | 76.ANAREX 2007 SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,9 K RON▲ 359,1 % | ▲ 359,1 % | -538 RON | |
| 77 | 77.BRAŞOV INVEST SRL▼ 33 | Municipiul Adjud, Vrancea | 5,1 K RON▼ 86,2 % | ▼ 86,2 % | -68,1 K RON | |
| 78 | 78.PROPRIETARII SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,7 K RON— | — | 1,8 K RON | |
| 79 | 79.IMCOM IMPEX SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,4 K RON▼ 84,6 % | ▼ 84,6 % | -49,1 K RON | |
| 80 | 80.CLEFDOR CONSULT SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,9 K RON▼ 83,5 % | ▼ 83,5 % | -12,2 K RON | |
| 81 | 81.UNION SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 319 RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -180 RON | |
| 82 | 82.LOGIC NET SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 155 RON— | — | -890 RON | |
| 83 | 83.ROXANA IMPEX SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 84 | 84.RIR IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 85 | 85.TIRILA SI NEDELCU IMPEX SNCnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 86 | 86.THEO '95 COMSERV SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 87 | 87.AGROMEC MIHALCENI SA▼ 10 | Sat Mihălceni, Comuna Ciorăşti, Vrancea | 0 RON— | — | 113,7 K RON | |
| 88 | 88.ZODIAC SERVCOM SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 89 | 89.BIG EXPERT SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 90 | 90.COLI SPRINT SRL▼ 13 | Sat Străoane, Comuna Străoane, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 91 | 91.PANORAMIC 2001 SRL▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 92 | 92.OLD FAUNA 2005 SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 93 | 93.COMPANY T & M PREST SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 94 | 94.PETROSIM SRL▼ 17 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 95 | 95.AVENSIS COM SRL▼ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.MSI CARD SRL▼ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 97 | 97.KINGMAN SRL▼ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 98 | 98.IMOBILFIN SRL▼ 21 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | -17,2 K RON | |
| 99 | 99.EUROPEAN CONSULTING IMOBILIARE SRL▼ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.CLEARN DEVRO SRL▼ 23 | Sat Belciugele, Comuna Măicăneşti, Vrancea | 0 RON— | — | -15,7 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Vrancea
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
8 firme · 163,2 mil. RON
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
116 firme · 68,8 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
16 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
54 firme · 10 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
12 firme · 1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 513 K RON