Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Vrancea după cifră de afaceri în 2020
177 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 78,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 32,3 K RON, iar liderul atinge 12,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BEST ROMANS COMPANY SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,1 mil. RON▲ 127,6 % | ▲ 127,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 2 | 2.ZANFIR SNCnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,5 mil. RON▼ 87,5 % | ▼ 87,5 % | 1 mil. RON | |
| 3 | 3.CICAVI SRL▼ 1 | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 5,7 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 991,6 K RON | |
| 4 | 4.NEMADA SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,1 mil. RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 675,4 K RON | |
| 5 | 5.MAROVIBAR SRL▼ 1 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 3,6 mil. RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 494,5 K RON | |
| 6 | 6.ATLANTIC TRANS SRL▼ 1 | Municipiul Adjud, Vrancea | 2,3 mil. RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 396,3 K RON | |
| 7 | 7.DIVERS PREST COM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,1 mil. RON▲ 59,7 % | ▲ 59,7 % | 390,5 K RON | |
| 8 | 8.WASSERMANN COM SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,9 mil. RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | -5,3 K RON | |
| 9 | 9.ROMINTUR SRLnou | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 1,6 mil. RON▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | 175,8 K RON | |
| 10 | 10.I.M.N. MAN - MIXT SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5 mil. RON▼ 32,7 % | ▼ 32,7 % | 481,7 K RON | |
| 11 | 11.THE BEST BĂLĂ & CORY SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5 mil. RON— | — | 466,5 K RON | |
| 12 | 12.HANUL LUI URECHE S.R.L.▲ 4 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 1,3 mil. RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 460,6 K RON | |
| 13 | 13.DOGAN COMIMPEX SRL▲ 31 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3 mil. RON▲ 312,5 % | ▲ 312,5 % | 431,6 K RON | |
| 14 | 14.VELLA CONSTANT COMPANY SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 mil. RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 66,2 K RON | |
| 15 | 15.BETA COM PREST SRL▲ 6 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 32,7 K RON | |
| 16 | 16.PIZZA DRAGONIC SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▼ 47,3 % | ▼ 47,3 % | 3,5 K RON | |
| 17 | 17.COLT DE RAI SRL▲ 3 | Municipiul Adjud, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 144,5 K RON | |
| 18 | 18.ROMADA SERV COM SRL▲ 7 | Municipiul Adjud, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 59,3 K RON | |
| 19 | 19.ZANDEEA TRADE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | -1,2 mil. RON | |
| 20 | 20.SENSE&COFFEE SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 188,3 K RON | |
| 21 | 21.RESTAURANT CASA ALBĂ SRL▼ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 1 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 202,4 K RON | |
| 22 | 22.MOVIANDAN SHOP SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1 mil. RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 230,7 K RON | |
| 23 | 23.CRISTOPHE TO BE FOOD S.R.L.= | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 1 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 165 K RON | |
| 24 | 24.LEOSERVCRIS SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | 936,4 K RON▼ 50,8 % | ▼ 50,8 % | -164,8 K RON | |
| 25 | 25.GRASSHOPPER SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 913,1 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 76,9 K RON | |
| 26 | 26.SILEPADIO GROUP S.R.L▲ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | 850,4 K RON▲ 186,9 % | ▲ 186,9 % | 32,7 K RON | |
| 27 | 27.TRATTORIA DA GIUSEPPE SRL▼ 17 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 775,9 K RON▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 92,4 K RON | |
| 28 | 28.POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL▲ 4 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 603,2 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 123,4 K RON | |
| 29 | 29.ABER-ROOMS ROYAL SRL▼ 5 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 587,8 K RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 6 K RON | |
| 30 | 30.GOSAFE FOOD S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 574,1 K RON— | — | — | 165,7 K RON |
| 31 | 31.ALEXIM SHANHAY S.R.L.▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 548 K RON▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | -37,6 K RON | |
| 32 | 32.S & V CORI SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 525,9 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 71,3 K RON | |
| 33 | 33.PITON COMIMPEX SRL▼ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 477,2 K RON▼ 75,1 % | ▼ 75,1 % | -341,2 K RON | |
| 34 | 34.STANCOMAR IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 420 K RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 3,5 K RON | |
| 35 | 35.DAVISOFPLUS SRL▼ 8 | Sat Ţifeşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | 401,5 K RON▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 25,2 K RON | |
| 36 | 36.VAGNEZIAS SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 395,8 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | -39,8 K RON | |
| 37 | 37.CGM VILAVECHE SRL▼ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 394,7 K RON▼ 65,3 % | ▼ 65,3 % | -88,7 K RON | |
| 38 | 38.EAT HERE BISTRO SRL▲ 21 | Sat Belciugele, Comuna Măicăneşti, Vrancea | 384,6 K RON▲ 86,2 % | ▲ 86,2 % | 183,3 K RON | |
| 39 | 39.PIGHIN & COCO S.R.L.▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 369,7 K RON▼ 33,2 % | ▼ 33,2 % | -172,4 K RON | |
| 40 | 40.MAGAZINUL VECHI S.R.L.▲ 15 | Sat Răstoaca, Comuna Răstoaca, Vrancea | 355,8 K RON▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 118,1 K RON | |
| 41 | 41.ALECRILAVI SRL▼ 4 | Sat Goleştii de Sus, Comuna Coteşti, Vrancea | 355,6 K RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 86,5 K RON | |
| 42 | 42.FLORAVAS SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 343,7 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | -1,2 mil. RON | |
| 43 | 43.AG VALENTINO EVENTS SRL▼ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 341,4 K RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | -79,1 K RON | |
| 44 | 44.IONISERVCOM SRL▼ 5 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 328,2 K RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 155,8 K RON | |
| 45 | 45.ELCO PLUS SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 318,5 K RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | -2,6 K RON | |
| 46 | 46.PIZZERIA ITALIANĂ WOW SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 314,6 K RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 1,1 K RON | |
| 47 | 47.PIZZERIA EISLER EMILIANO S.R.L.▲ 56 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 291,8 K RON— | — | 2,4 K RON | |
| 48 | 48.ZAMĂ ŞI PILAF 2020 S.R.L.nou | Sat Tercheşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 284,3 K RON— | — | — | 66,5 K RON |
| 49 | 49.APOS-NEAG GOURMET S.R.L.nou | Sat Obrejiţa, Comuna Obrejiţa, Vrancea | 283,9 K RON— | — | — | -33,2 K RON |
| 50 | 50.ROMEO MIKY SRL▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 280,7 K RON▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 6,4 K RON | |
| 51 | 51.LUCAFIL BUILD SRL▼ 5 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 279,3 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 19,7 K RON | |
| 52 | 52.ELADISTAR SRL▼ 11 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 277 K RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 25,2 K RON | |
| 53 | 53.EVERESTEXPRES SRL▼ 19 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 273,4 K RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 36,5 K RON | |
| 54 | 54.NABAR BIALMY S.R.L.▼ 6 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 269,2 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 62,5 K RON | |
| 55 | 55.DURANGO MAXFOOD SRL▼ 5 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 265,7 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | -75,8 K RON | |
| 56 | 56.ZEGEN SINEDELY SRL▼ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 264,4 K RON▼ 52 % | ▼ 52 % | -30,9 K RON | |
| 57 | 57.COSTUD ANAIMA S.R.L.▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 227,2 K RON▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | -30 K RON | |
| 58 | 58.MONABONITA STAR SRL▼ 5 | Sat Moviliţa, Comuna Moviliţa, Vrancea | 218 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 27,1 K RON | |
| 59 | 59.COREMA REVOLUTION S.R.L.▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 211,9 K RON▲ 53,4 % | ▲ 53,4 % | -3 K RON | |
| 60 | 60.FRESH BISTRO S.R.L.▲ 43 | Municipiul Adjud, Vrancea | 203,7 K RON— | — | -67,7 K RON | |
| 61 | 61.CARTUR TRANS SRL▼ 7 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 193,8 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 27,6 K RON | |
| 62 | 62.DRILEA COFEE SHOP S.R.L.▲ 41 | Municipiul Focşani, Vrancea | 190,6 K RON— | — | -33,3 K RON | |
| 63 | 63.OCHOINA SRL▼ 23 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 189,6 K RON▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | -14,8 K RON | |
| 64 | 64.GRĂTARUL CU JAR S.R.L.▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 189,3 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 10,4 K RON | |
| 65 | 65.NIKELDORF SRL▼ 9 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 159,3 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | -45,1 K RON | |
| 66 | 66.CASA POSTOLACHE S.R.L.nou | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 158 K RON— | — | — | 64,1 K RON |
| 67 | 67.HOT-DOG-UL VESEL S.R.L.▲ 16 | Municipiul Adjud, Vrancea | 157,5 K RON▲ 281,3 % | ▲ 281,3 % | 76,2 K RON | |
| 68 | 68.ELGEVAS PLUS SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 150,7 K RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 16,7 K RON | |
| 69 | 69.S.R. & S.M. IMPEX SRL▼ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 142,7 K RON▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 3,5 K RON | |
| 70 | 70.MIHALCENII ENTERPRISE S.R.L.▲ 2 | Sat Mihălceni, Comuna Ciorăşti, Vrancea | 135 K RON▲ 43,5 % | ▲ 43,5 % | -55,7 K RON | |
| 71 | 71.OLARU EXPERT SERV SRL▼ 1 | Sat Călienii Noi, Comuna Năneşti, Vrancea | 130,6 K RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | -13,7 K RON | |
| 72 | 72.MARICATIO EXTRA S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 120,8 K RON— | — | — | -70,6 K RON |
| 73 | 73.GL FOOD ALLDAY S.R.L.▲ 14 | Municipiul Adjud, Vrancea | 116 K RON▲ 218,4 % | ▲ 218,4 % | -2,4 K RON | |
| 74 | 74.RESTAURANTUL MOLDOVA '93 SRL▼ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 113,4 K RON▼ 65,1 % | ▼ 65,1 % | -67,1 K RON | |
| 75 | 75.PIZZERIA VERA VESUVIO S.R.L.▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 110,6 K RON▲ 79,1 % | ▲ 79,1 % | 19,5 K RON | |
| 76 | 76.AMBIENTAL PIZZA 2018 S.R.L.▼ 1 | Sat Tâmboeşti, Comuna Tâmboeşti, Vrancea | 110,2 K RON▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 19,3 K RON | |
| 77 | 77.CHIMARIFOOD 2019 S.R.L.▲ 26 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 109,4 K RON— | — | 45,9 K RON | |
| 78 | 78.FAST-FOOD BULEVARD 28 SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 106,7 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | -22,6 K RON | |
| 79 | 79.DJ ROMYDANA SRL▼ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 98,3 K RON▼ 67,2 % | ▼ 67,2 % | -10,5 K RON | |
| 80 | 80.MAD EFICIENT PROD S.R.L.nou | Municipiul Adjud, Vrancea | 96,9 K RON— | — | — | 1,9 K RON |
| 81 | 81.BEN COMPROD SRL▼ 13 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 92,1 K RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 64,1 K RON | |
| 82 | 82.MOLDISGRILL SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 91,4 K RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | -68,1 K RON | |
| 83 | 83.DRAGOPUB SUYRAM SRL▼ 19 | Municipiul Adjud, Vrancea | 88,6 K RON▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | -12,9 K RON | |
| 84 | 84.92COMARIUS CENTENAR S.R.L.▲ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 78,9 K RON▲ 463,2 % | ▲ 463,2 % | 2,5 K RON | |
| 85 | 85.RAMAG-SUIROM S.R.L.nou | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 78,7 K RON— | — | — | 37,5 K RON |
| 86 | 86.DALIMIGA SRL▼ 41 | Municipiul Adjud, Vrancea | 76,9 K RON▼ 75,5 % | ▼ 75,5 % | -33,8 K RON | |
| 87 | 87.EXCLUSIV BIOPAN S.R.L.nou | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 64,2 K RON— | — | — | -16,2 K RON |
| 88 | 88.ROMTIBVAL COM S.R.L.▲ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 63,2 K RON— | — | 1 K RON | |
| 89 | 89.ATURARY-NOI SRL▼ 18 | Sat Putna, Comuna Boloteşti, Vrancea | 62,2 K RON▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | 15,1 K RON | |
| 90 | 90.LA TURTIŢA ZÂMBĂREAŢĂ S.R.L.▲ 9 | Sat Răstoaca, Comuna Răstoaca, Vrancea | 60 K RON▲ 836,9 % | ▲ 836,9 % | 7,1 K RON | |
| 91 | 91.ELIO GABRILION S.R.L.▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 56,7 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 16,3 K RON | |
| 92 | 92.PAD PIZZA SRL▼ 64 | Municipiul Focşani, Vrancea | 55,4 K RON▼ 90,1 % | ▼ 90,1 % | -15 K RON | |
| 93 | 93.BARONLY M13 S.R.L.▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 54,3 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 13,7 K RON | |
| 94 | 94.PAMITAL TOUR SRL▼ 17 | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | 52 K RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | -10,9 K RON | |
| 95 | 95.MATTEO-FOOD DELICIOUS SRL▼ 19 | Sat Ploscuţeni, Comuna Ploscuţeni, Vrancea | 47,7 K RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | -717 RON | |
| 96 | 96.ROMAN VICSOP PAB S.R.L.▼ 10 | Municipiul Adjud, Vrancea | 45,2 K RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 1,1 K RON | |
| 97 | 97.ANACATERING EVPANCIU S.R.L.▲ 6 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 45 K RON— | — | -14,6 K RON | |
| 98 | 98.BRISANDER'S SHOP SRL▼ 25 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 41,7 K RON▼ 52,5 % | ▼ 52,5 % | -1,1 K RON | |
| 99 | 99.LA CIMBALĂ S.R.L.nou | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 40,9 K RON— | — | — | 3,2 K RON |
| 100 | 100.UMAMIH DIVERS S.R.L.▼ 16 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 32,3 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 2 K RON |