Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Timiș după cifră de afaceri în 2010
500 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 115,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 311,7 K RON, iar liderul atinge 8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CHICAGO-B SRL= | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 8 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 3,9 K RON | |
| 2 | 2.MANON LESCAUT SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 7,7 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 427,4 K RON | |
| 3 | 3.MONROVIA IMPEX SRL= | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 5,8 mil. RON▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 433,1 K RON | |
| 4 | 4.COSEI SRL= | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 4,8 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | -196,5 K RON | |
| 5 | 5.D.A.F. JUNIOR SRL= | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 4,4 mil. RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 181,8 K RON | |
| 6 | 6.LUSSAM SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,2 mil. RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | -320,1 K RON | |
| 7 | 7.PALACE SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,2 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -2,3 mil. RON | |
| 8 | 8.PARADISUL PIRAŢILOR SRL▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3 mil. RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 23,2 K RON | |
| 9 | 9.MUFMAN SRL▲ 20 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 2,8 mil. RON▲ 158,9 % | ▲ 158,9 % | -234,3 K RON | |
| 10 | 10.SERENO GROUP SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,7 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 246 K RON | |
| 11 | 11.ONIT RIANDA SRL▼ 2 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 2,6 mil. RON▼ 10 % | ▼ 10 % | -170,4 K RON | |
| 12 | 12.ILLINOIS COM SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,5 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -56,4 K RON | |
| 13 | 13.IKEBANA SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,3 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 4,9 K RON | |
| 14 | 14.CN RUMBOTEAMS SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,1 mil. RON▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | -165,8 K RON | |
| 15 | 15.VICTORY LAND 2009 SRL▲ 16 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 2,1 mil. RON▲ 94,9 % | ▲ 94,9 % | -104,2 K RON | |
| 16 | 16.METROPOLITAN 2000 SRL▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 5,1 K RON | |
| 17 | 17.FONTEMAR SRL▲ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,8 mil. RON▲ 65,4 % | ▲ 65,4 % | 17,3 K RON | |
| 18 | 18.DORNA SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,7 mil. RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 24,4 K RON | |
| 19 | 19.DUO GROUP SRL▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,6 mil. RON▲ 57,1 % | ▲ 57,1 % | 5,6 K RON | |
| 20 | 20.ABP ALINA CLUB SRL▼ 6 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 1,5 mil. RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | -48 K RON | |
| 21 | 21.GERECO SRL= | Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş | 1,4 mil. RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | -579,4 K RON | |
| 22 | 22.CRYS & MY SRL▲ 23 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,3 mil. RON▲ 81,3 % | ▲ 81,3 % | 132,3 K RON | |
| 23 | 23.RESTAURANT LLOYD SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,3 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 56,3 K RON | |
| 24 | 24.SOL MUSIC SRL▼ 4 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 1,2 mil. RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 34,1 K RON | |
| 25 | 25.MIORITIC SRL▼ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,2 mil. RON▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | -252,1 K RON | |
| 26 | 26.BIANCO GROUP SRLnou | Sat Murani, Comuna Pişchia, Timiş | 1,1 mil. RON▲ 219,7 % | ▲ 219,7 % | 2,6 K RON | |
| 27 | 27.RALEX SRLnou | Sat Grabaţ, Comuna Lenauheim, Timiş | 1,1 mil. RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | -69,3 K RON | |
| 28 | 28.LUCAS SUPER SANDWICH SRL▲ 242 | Sat Şag, Comuna Şag, Timiş | 1,1 mil. RON▲ 2.446,6 % | ▲ 2.446,6 % | 94,7 K RON | |
| 29 | 29.CODEMA SRL▼ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1 mil. RON▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | -205 K RON | |
| 30 | 30.THALIA SUD SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -106,3 K RON | |
| 31 | 31.BICAT SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1 mil. RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | -155 K RON | |
| 32 | 32.THALIAFOOD SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 985,6 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | -180,9 K RON | |
| 33 | 33.DSRBK PROD IMPEX SRL▲ 71 | Municipiul Timişoara, Timiş | 977,9 K RON▲ 283 % | ▲ 283 % | 2,8 K RON | |
| 34 | 34.ALLSTAR HOLDINGS SRL▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 976,7 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | -134 RON | |
| 35 | 35.B MARIA & CO SRL▼ 12 | Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiş | 943,3 K RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | -214,3 K RON | |
| 36 | 36.THALIA CENTRUM SRL▲ 229 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 921,3 K RON▲ 1.983,2 % | ▲ 1.983,2 % | 18,3 K RON | |
| 37 | 37.IMI SRL▼ 11 | Municipiul Lugoj, Timiş | 896,7 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 7,2 K RON | |
| 38 | 38.DANTINO RISTORANTE S.R.L.▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 880,4 K RON▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | -77,6 K RON | |
| 39 | 39.CITY RENAISSANCE SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 868,8 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 112,4 K RON | |
| 40 | 40.OBSESIA SRL▲ 6 | Loc. Silagiu, Oraş Buziaş, Timiş | 860,4 K RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 16,7 K RON | |
| 41 | 41.REK-CAR SRL▼ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 813,2 K RON▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | -364,9 K RON | |
| 42 | 42.CAPRICE SRL▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 812,2 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | -332,1 K RON | |
| 43 | 43.CODIN SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 803,6 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 4,7 K RON | |
| 44 | 44.TINECZ SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 787,8 K RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 36,4 K RON | |
| 45 | 45.GPG COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 781,2 K RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 122,1 K RON | |
| 46 | 46.PUB HOUSE SRL▲ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 698,7 K RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | -11,7 K RON | |
| 47 | 47.VELVET MUSIC SRL▲ 286 | Municipiul Timişoara, Timiş | 692,3 K RON▲ 5.370,1 % | ▲ 5.370,1 % | -30,1 K RON | |
| 48 | 48.GRAND KEN SRL▲ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 675,3 K RON▲ 27 % | ▲ 27 % | -219,3 K RON | |
| 49 | 49.TESARINA SRL▼ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 661,4 K RON▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | -210,8 K RON | |
| 50 | 50.SOLAR FIRE SRL▲ 251 | Municipiul Timişoara, Timiş | 654,5 K RON▲ 2.713,7 % | ▲ 2.713,7 % | 3,5 K RON | |
| 51 | 51.NICOROM IMPORT-EXPORT SRL▼ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 632,3 K RON▼ 19 % | ▼ 19 % | -164,8 K RON | |
| 52 | 52.A & D GENETA SRL▼ 2 | Sat Cărpiniş, Comuna Cărpiniş, Timiş | 620,4 K RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | -15,3 K RON | |
| 53 | 53.ZIUA SI NOAPTEA SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 598,1 K RON— | — | 26,9 K RON | |
| 54 | 54.MODISSIMO STYLE SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 592 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | -223,8 K RON | |
| 55 | 55.DESTINA-IMPEX SRL▼ 42 | Municipiul Timişoara, Timiş | 590,7 K RON▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | -311,7 K RON | |
| 56 | 56.CONSUMCOOP TIMIŞOARA SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 561,9 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | -13,9 K RON | |
| 57 | 57.CINDEI SRL▼ 3 | Loc. Recaş, Oraş Recaş, Timiş | 555,5 K RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 224 RON | |
| 58 | 58.SPECO JUNIOR SRLnou | Sat Moraviţa, Comuna Moraviţa, Timiş | 554,9 K RON— | — | — | 50,1 K RON |
| 59 | 59.LUMICOR EXIM S.R.L.▲ 7 | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 547,8 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | -120,8 K RON | |
| 60 | 60.PUB 33 SRL▲ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 520,3 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 1,3 K RON | |
| 61 | 61.DUVA & T COMPANY SRL▲ 153 | Municipiul Timişoara, Timiş | 498,5 K RON▲ 526,5 % | ▲ 526,5 % | -126,1 K RON | |
| 62 | 62.MISTRAL SRL▼ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 498,3 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | -30,9 K RON | |
| 63 | 63.MANITARIS COMPANY SRL▼ 2 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 495,2 K RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | -136,4 K RON | |
| 64 | 64.WESTOFFICE MANAGEMENT SRL▼ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 479,1 K RON▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | -13,3 K RON | |
| 65 | 65.NAPOLEON PIZZA-SERVICE SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 471,2 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | -189,5 K RON | |
| 66 | 66.BELPART SRL▲ 14 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 453,6 K RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | -136,1 K RON | |
| 67 | 67.COLINA-VANETTI SRL▲ 33 | Sat Sanovita, Comuna Ghizela, Timiş | 450,4 K RON▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | -21,2 K RON | |
| 68 | 68.GRILL BISON SRL▲ 126 | Municipiul Timişoara, Timiş | 445,6 K RON▲ 356,8 % | ▲ 356,8 % | -72,4 K RON | |
| 69 | 69.HUA LONG INTERNATIONAL IMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 442,4 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -178,6 K RON | |
| 70 | 70.IALIDI SRL▲ 54 | Sat Cliciova, Comuna Bethausen, Timiş | 426,3 K RON▲ 120,3 % | ▲ 120,3 % | -4,2 K RON | |
| 71 | 71.DEW CONSULTING SRL▲ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 420,2 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | -356,3 K RON | |
| 72 | 72.ANDRALEX SRL▲ 303 | Sat Topolovăţu Mic, Comuna Topolovăţu Mare, Timiş | 416,2 K RON— | — | -109 K RON | |
| 73 | 73.COTI SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 414,2 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 4,7 K RON | |
| 74 | 74.GRINTA SRL▲ 68 | Municipiul Timişoara, Timiş | 411,5 K RON▲ 135,3 % | ▲ 135,3 % | 17,1 K RON | |
| 75 | 75.CORA SRL▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 403,6 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -342 K RON | |
| 76 | 76.LAVIMEL SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 400,2 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | -30,3 K RON | |
| 77 | 77.REPULSE BAY SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 382,2 K RON— | — | -214,4 K RON | |
| 78 | 78.INTERMEZZO SRL▲ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 381 K RON▲ 31 % | ▲ 31 % | -108,4 K RON | |
| 79 | 79.TORONTO SRL▼ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 380,6 K RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | -366,1 K RON | |
| 80 | 80.HAROLD'S PAM SRL▼ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 380,6 K RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | -23,2 K RON | |
| 81 | 81.DETA-DORIS SRL▼ 40 | Loc. Deta, Oraş Deta, Timiş | 380,1 K RON▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | -87,3 K RON | |
| 82 | 82.BUN-VAST SRL▲ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 370,1 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | -64,7 K RON | |
| 83 | 83.MC ROLI'S SRL▼ 28 | Municipiul Timişoara, Timiş | 362,4 K RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | -221,3 K RON | |
| 84 | 84.DECE SRL▲ 67 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 349,2 K RON▲ 110,7 % | ▲ 110,7 % | -36,5 K RON | |
| 85 | 85.PLIEVLIA SRL▼ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 347,2 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | -60,8 K RON | |
| 86 | 86.ALEXIX NOTTE SRL▼ 38 | Municipiul Lugoj, Timiş | 347,1 K RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | -22,9 K RON | |
| 87 | 87.STIG CARA SRL▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 347,1 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 5,7 K RON | |
| 88 | 88.SABRES SRL▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 345,8 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | -141,6 K RON | |
| 89 | 89.IONUT PAVEL CENTER SRL▼ 30 | Sat Tomnatic, Comuna Tomnatic, Timiş | 343,5 K RON▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | -32,1 K RON | |
| 90 | 90.RBM COMPANY SRL▼ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 343,1 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | -50 K RON | |
| 91 | 91.CASA LUI ALI BABA SRL▲ 238 | Municipiul Timişoara, Timiş | 341,7 K RON▲ 2.519,2 % | ▲ 2.519,2 % | -50,1 K RON | |
| 92 | 92.ISTANBUL IMPEX SRL▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 341,4 K RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 54,3 K RON | |
| 93 | 93.PROFI BRI SRLnou | Sat Bara, Comuna Bara, Timiş | 340,3 K RON— | — | — | 15,9 K RON |
| 94 | 94.COD IRISH CONNECTION SRL▼ 34 | Municipiul Timişoara, Timiş | 338,1 K RON▼ 39,2 % | ▼ 39,2 % | -91,2 K RON | |
| 95 | 95.PRODAI SRL▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 337,8 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | -195,8 K RON | |
| 96 | 96.TRIANGOLO VERDE SRL▼ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 333,8 K RON▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | -23,3 K RON | |
| 97 | 97.RAINDOR SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 332,1 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 1,1 K RON | |
| 98 | 98.AELISBOGDANA SRL▼ 15 | Municipiul Lugoj, Timiş | 328,2 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | -98,8 K RON | |
| 99 | 99.GAMA CENTRUM SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 326,3 K RON— | — | — | -143,9 K RON |
| 100 | 100.NEW ANTALYA FAST FOOD SRL▼ 42 | Municipiul Timişoara, Timiş | 311,7 K RON▼ 45,5 % | ▼ 45,5 % | -213,6 K RON |