Top 100 firme — Construcții, Sibiu după cifră de afaceri în 2017
1.560 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,7 mld. RON. Pragul de intrare în top este 3,7 mil. RON, iar liderul atinge 548,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CON-A SRL= | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 548,4 mil. RON▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | 28,9 mil. RON | |
| 2 | 2.CONSTRUCTII SA= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 77,3 mil. RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 3 | 3.CON-A MEP S.R.L.= | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 38,8 mil. RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 4 | 4.CON CASA SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 37,8 mil. RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 5 | 5.NISAL SRL▲ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 34,2 mil. RON▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 535,2 K RON | |
| 6 | 6.SIFEE ACTION SRL▲ 24 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 33,1 mil. RON▲ 207,6 % | ▲ 207,6 % | 3,6 mil. RON | |
| 7 | 7.SELSIB TEHNIC SRL▲ 314 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 29,5 mil. RON▲ 5.947,1 % | ▲ 5.947,1 % | 966,7 K RON | |
| 8 | 8.CBS EASTERN EUROPE SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 27,7 mil. RON▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 5,4 mil. RON | |
| 9 | 9.MAURER IMOBILIARE SIBIU S.R.L.▲ 1 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 27,1 mil. RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 5,8 mil. RON | |
| 10 | 10.DRUMURI ŞI PODURI SA▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 26,9 mil. RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | -491,3 K RON | |
| 11 | 11.GAMA CONSTRUCT SRL▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 26,6 mil. RON▲ 69,2 % | ▲ 69,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 12 | 12.TERRA BUILDING SRL▼ 1 | Sat Orlat, Comuna Orlat, Sibiu | 26,2 mil. RON▲ 33 % | ▲ 33 % | 3 mil. RON | |
| 13 | 13.CON-A PRODUCTIONS S.R.L.▼ 4 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 20,7 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 827,6 K RON | |
| 14 | 14.SOLID INVESTMENT SRL▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 20,5 mil. RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 5,3 mil. RON | |
| 15 | 15.ELECTROMONTAJ CARPATI SA▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 20,1 mil. RON▲ 53 % | ▲ 53 % | 539 K RON | |
| 16 | 16.CON-CONFORT SRL▲ 27 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 19,2 mil. RON▲ 143,7 % | ▲ 143,7 % | 3,2 mil. RON | |
| 17 | 17.ATLAS PROIECT SRL▲ 45 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 19 mil. RON▲ 269,4 % | ▲ 269,4 % | 7,1 mil. RON | |
| 18 | 18.EURONEST ASSETS SRL▲ 1.005 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 17,7 mil. RON— | — | 306,9 K RON | |
| 19 | 19.NICU IMOB SRL▲ 120 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 17,3 mil. RON▲ 699,1 % | ▲ 699,1 % | 8,9 mil. RON | |
| 20 | 20.ENERGOTEHNICA SRL▼ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 17,3 mil. RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | -420,2 K RON | |
| 21 | 21.MEGA CON GRUP SRL▲ 5 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 15,7 mil. RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 919,7 K RON | |
| 22 | 22.GGH SIB SRL▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 15,4 mil. RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 561,8 K RON | |
| 23 | 23.CRESCENT GROUP SRL▲ 1.000 | Loc. Săcel, Oraş Sălişte, Sibiu | 14,8 mil. RON— | — | 2,1 mil. RON | |
| 24 | 24.REPCONS SRL▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 14,5 mil. RON▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 25 | 25.EXXON CON IDEEA S.R.L.▲ 998 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 13,3 mil. RON— | — | 4,5 mil. RON | |
| 26 | 26.COMTRAM SA▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 13,2 mil. RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | -1,8 mil. RON | |
| 27 | 27.CAROSIB SRL▼ 2 | Sat Chirpăr, Comuna Chirpăr, Sibiu | 13,1 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 528,7 K RON | |
| 28 | 28.PRO HART GROUP SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 13,1 mil. RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 818,8 K RON | |
| 29 | 29.DINAMIC GRUP SRL▲ 9 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 13,1 mil. RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 2 mil. RON | |
| 30 | 30.CONECON RO S.R.L.▼ 7 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 12,9 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 26,3 K RON | |
| 31 | 31.VALLETTA RESIDENCE SRL▲ 992 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 12,9 mil. RON— | — | -1,1 mil. RON | |
| 32 | 32.IMMO INVEST HERMANNSTADT SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 12,1 mil. RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 33 | 33.TOTAL NSA AG CONSTRUCT SRL▲ 599 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 11,8 mil. RON▲ 10.681,2 % | ▲ 10.681,2 % | 321,5 K RON | |
| 34 | 34.HARD WORK SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 11,3 mil. RON▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 267 K RON | |
| 35 | 35.DIDI UDRDE S.R.L.▲ 23 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 10,9 mil. RON▲ 91 % | ▲ 91 % | 2,4 mil. RON | |
| 36 | 36.ELECTRO-CON IMPEX SRL▼ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,8 mil. RON▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 37 | 37.BALTUR SIB SRL▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,4 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 389,3 K RON | |
| 38 | 38.WOLF BEST ESTATE SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,3 mil. RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 39 | 39.PACONSTRUCT SRL▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,2 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 878,4 K RON | |
| 40 | 40.UNIVERSAL BUSINESS S.R.L.▼ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9 mil. RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 39,4 K RON | |
| 41 | 41.PROIECT CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9 mil. RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 47,8 K RON | |
| 42 | 42.BALOR-CONS SRL▲ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 8,9 mil. RON▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 63,6 K RON | |
| 43 | 43.MARCEL EUROP CONSTRUCT SRL▲ 10 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 8,9 mil. RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 44 | 44.EMCO SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 8,1 mil. RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 168,5 K RON | |
| 45 | 45.B.S.D.CONSTRUCTION SRL▲ 16 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 8 mil. RON▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 46 | 46.ORSA ASFALT SRL▼ 40 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,9 mil. RON▼ 69,6 % | ▼ 69,6 % | -2,5 mil. RON | |
| 47 | 47.ENERGOTHERM CONSTRUCT SRL▲ 53 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,8 mil. RON▲ 147,3 % | ▲ 147,3 % | 2,4 mil. RON | |
| 48 | 48.ELECTRIC SERV SRL▼ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,7 mil. RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 106,5 K RON | |
| 49 | 49.PRODIAL SRL▼ 25 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 7,6 mil. RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | -1,6 mil. RON | |
| 50 | 50.ENERGO STAR SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,5 mil. RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 474,4 K RON | |
| 51 | 51.NV CONST SRL▲ 38 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 7,3 mil. RON▲ 106,7 % | ▲ 106,7 % | 764,2 K RON | |
| 52 | 52.EURO CONSTRUCT LOM SRL▲ 65 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,1 mil. RON▲ 174,6 % | ▲ 174,6 % | 2 mil. RON | |
| 53 | 53.TYRAMIS INSTAL SRL▲ 69 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 6,8 mil. RON▲ 172 % | ▲ 172 % | 1,7 mil. RON | |
| 54 | 54.ECO GRAMAT SRL▲ 79 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 6,7 mil. RON▲ 200,4 % | ▲ 200,4 % | 894,4 K RON | |
| 55 | 55.CON-A OPERATIONS S.R.L.▲ 24 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 6,7 mil. RON▲ 70,4 % | ▲ 70,4 % | 500,6 K RON | |
| 56 | 56.B.M.T. TRANS CONSTRUCT SRL▼ 39 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 6,5 mil. RON▼ 57,7 % | ▼ 57,7 % | 48,1 K RON | |
| 57 | 57.EXELA CONCEPT SRL▲ 118 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 6,4 mil. RON▲ 326,9 % | ▲ 326,9 % | 3,3 mil. RON | |
| 58 | 58.DIANA DECOR SRL▲ 94 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 6,2 mil. RON▲ 219,6 % | ▲ 219,6 % | 60,4 K RON | |
| 59 | 59.RBW ELITE CONBET GROUP S.R.L.▼ 5 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 6,2 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 87,1 K RON | |
| 60 | 60.BAHNHOF SRL▼ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 6,1 mil. RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 61 | 61.STARK CONSTRUCTION SRL▲ 962 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 6,1 mil. RON— | — | 1,2 mil. RON | |
| 62 | 62.DEKO DOORS SRL▲ 1 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 5,7 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 680 K RON | |
| 63 | 63.ALEX ROM SRL▲ 8 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 5,7 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | -291,1 K RON | |
| 64 | 64.VB-ROM SRL▲ 23 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5,6 mil. RON▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | 750,8 K RON | |
| 65 | 65.KONIGPLUG SRL▼ 5 | Sat Buia, Comuna Şeica Mare, Sibiu | 5,5 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 430,9 K RON | |
| 66 | 66.INSTAL GRUP SRL▼ 11 | Sat Şura Mică, Comuna Şura Mică, Sibiu | 5,4 mil. RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 461,2 K RON | |
| 67 | 67.CITY RESIDENCE CONSTRUCT SRL▲ 956 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5,4 mil. RON— | — | 1,7 mil. RON | |
| 68 | 68.START TERRA IMOB SRL▲ 840 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5,2 mil. RON▲ 31.094,6 % | ▲ 31.094,6 % | 2 mil. RON | |
| 69 | 69.MULTIMON S.R.L.▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5,1 mil. RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | -781,9 K RON | |
| 70 | 70.EURO WAGEN SRL▼ 11 | Sat Bradu, Oraş Avrig, Sibiu | 5,1 mil. RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 436,9 K RON | |
| 71 | 71.UNIC INVEST CONSTRUCT SRL▼ 30 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5,1 mil. RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 119,9 K RON | |
| 72 | 72.EURO IMOB INTERNATIONAL SRL▲ 342 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5 mil. RON▲ 1.506,9 % | ▲ 1.506,9 % | 2 mil. RON | |
| 73 | 73.INOVUS CONCEPT SRL▲ 950 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,9 mil. RON— | — | 890,6 K RON | |
| 74 | 74.REVIVO SRL▲ 18 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 4,8 mil. RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 754 K RON | |
| 75 | 75.SOLID CONSTRUCT SRL▲ 26 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 4,7 mil. RON▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 655,3 K RON | |
| 76 | 76.VAS CONSTRUCTOR SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,7 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 17,4 K RON | |
| 77 | 77.DORNSEIFF SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,6 mil. RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 78 | 78.CDI COMPANY SRL▲ 6 | Loc. Miercurea Sibiului, Oraş Miercurea Sibiului, Sibiu | 4,5 mil. RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | -1,8 mil. RON | |
| 79 | 79.SELECT PREST SIB SRL▼ 15 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,5 mil. RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | -493,2 K RON | |
| 80 | 80.JUR CONSTRUCT SRL▼ 46 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,4 mil. RON▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 81 | 81.LLD SERVICES SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,4 mil. RON▲ 405,1 % | ▲ 405,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 82 | 82.DRAGOMIR ELECTRO DEL SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,4 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 396,2 K RON | |
| 83 | 83.TERA COM SRL▲ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 4,3 mil. RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | -124,8 K RON | |
| 84 | 84.TOTAL LOGYCON SRL▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,3 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 463,4 K RON | |
| 85 | 85.BST CONCEPT SRL▲ 938 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 4,3 mil. RON— | — | 917 K RON | |
| 86 | 86.COSTEIU CONSTRUCT SRL▼ 41 | Sat Turnu Roşu, Comuna Turnu Roşu, Sibiu | 4,3 mil. RON▼ 43 % | ▼ 43 % | 450 K RON | |
| 87 | 87.DRUMURI ŞI PRESTĂRI CONSTRUCŢII SA▼ 54 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,2 mil. RON▼ 59,7 % | ▼ 59,7 % | -9,2 mil. RON | |
| 88 | 88.BAC CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,2 mil. RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 304,7 K RON | |
| 89 | 89.DAVID & G SRL▲ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,2 mil. RON▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 47,3 K RON | |
| 90 | 90.TIN BAU CONSTRUCT SRL▼ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 4,3 K RON | |
| 91 | 91.NEEB SRL▲ 56 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 4 mil. RON▲ 99,7 % | ▲ 99,7 % | 375,2 K RON | |
| 92 | 92.AUTORUN SRL▲ 38 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 4 mil. RON▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | 123,5 K RON | |
| 93 | 93.KASE PROFESSIONAL SRL▲ 58 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4 mil. RON▲ 103,5 % | ▲ 103,5 % | 146,2 K RON | |
| 94 | 94.SERVICE CONF SRL▲ 22 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4 mil. RON▲ 51,6 % | ▲ 51,6 % | 58,5 K RON | |
| 95 | 95.CONCEFA SAnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 3,9 mil. RON— | — | -6,4 mil. RON | |
| 96 | 96.ZAC-DEV ŞTRAND SRL▼ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 3,9 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -81,2 K RON | |
| 97 | 97.LINESOFT SRL▲ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 3,8 mil. RON▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 11,7 K RON | |
| 98 | 98.EUROSOLAR SRL▼ 13 | Loc. Agnita, Oraş Agnita, Sibiu | 3,7 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 541,7 K RON | |
| 99 | 99.MAGNETU IMOBILIARE SRL▲ 924 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 3,7 mil. RON— | — | 1,3 mil. RON | |
| 100 | 100.TEKNO KLIMA SRL▲ 23 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 3,7 mil. RON▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 431,4 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Sibiu
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
663 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
224 firme · 583,3 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
219 firme · 470 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 469,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
238 firme · 399,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
159 firme · 385,9 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
15 firme · 247,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
94 firme · 228,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
34 firme · 213,6 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
23 firme · 111,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 65,6 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
73 firme · 50,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
82 firme · 31,8 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
87 firme · 28 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
8 firme · 27 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
59 firme · 21,7 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
14 firme · 20,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
33 firme · 15,4 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 12 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
14 firme · 9 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
13 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
13 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
12 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
3 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 766,1 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 408,1 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 325,3 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 261 K RON