Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Satu Mare după cifră de afaceri în 2014
163 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 35,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 25,1 K RON, iar liderul atinge 4,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GEMELLI PIZZA E PASTA SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,1 mil. RON▲ 143,4 % | ▲ 143,4 % | 173,8 K RON | |
| 2 | 2.CELEBRATE TASTE SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,5 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 7,6 K RON | |
| 3 | 3.DEEA SILVER SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,4 mil. RON▲ 69,1 % | ▲ 69,1 % | 407,4 K RON | |
| 4 | 4.CRUSHBAR SRL▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,1 mil. RON▲ 285,7 % | ▲ 285,7 % | 2,3 K RON | |
| 5 | 5.NO PARDON SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,5 mil. RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 36,1 K RON | |
| 6 | 6.VILA CLASS S.R.L.▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 169,7 % | ▲ 169,7 % | 42 K RON | |
| 7 | 7.ALI BABA CDH SRL▲ 16 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 202,1 % | ▲ 202,1 % | 47 K RON | |
| 8 | 8.ALI BABA GRILL SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 942,8 K RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 17,6 K RON | |
| 9 | 9.TOMI BOY SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 908,1 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 20,7 K RON | |
| 10 | 10.BRATUSCHA SRL▼ 2 | Sat Bercu, Comuna Lazuri, Satu Mare | 870,7 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | -124,8 K RON | |
| 11 | 11.BEST CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 846,7 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 64,9 K RON | |
| 12 | 12.DOBRA COM SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 759,4 K RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 18,3 K RON | |
| 13 | 13.YANG GUAN SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 663,8 K RON— | — | 68,6 K RON | |
| 14 | 14.TRIO CLASIC SRL▼ 8 | Municipiul Carei, Satu Mare | 614,2 K RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | -53,4 K RON | |
| 15 | 15.TIP TOP BOB SRL▼ 4 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 517,1 K RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | -9,4 K RON | |
| 16 | 16.NUBIA FOOD SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 485,2 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -11,2 K RON | |
| 17 | 17.ROVIL CO SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 483,2 K RON▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 5,1 K RON | |
| 18 | 18.VILA POESIS SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 448,9 K RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 1,4 K RON | |
| 19 | 19.THE SCORE CAFE SRL▲ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 437,6 K RON▲ 99,2 % | ▲ 99,2 % | -115,8 K RON | |
| 20 | 20.BLUE ESCAPE SRL▲ 26 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 385,3 K RON▲ 129 % | ▲ 129 % | 3,7 K RON | |
| 21 | 21.RC SOL 2014 SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 368,4 K RON— | — | — | -21 K RON |
| 22 | 22.WHITE IMPERIAL GARDEN SRLnou | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 348,9 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -151,9 K RON | |
| 23 | 23.MADEIRA SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 348,7 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -84,5 K RON | |
| 24 | 24.CATERING FOR PEOPLE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 344 K RON— | — | — | -72 K RON |
| 25 | 25.LIZA COM 2000 SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 314,7 K RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 4,2 K RON | |
| 26 | 26.KABE BOYS SRL▲ 42 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 305,3 K RON▲ 374,4 % | ▲ 374,4 % | 5,8 K RON | |
| 27 | 27.AGROPROD TURISM SRL▲ 1 | Sat Iojib, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 304,8 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 5,5 K RON | |
| 28 | 28.TAVERNA ITALIANA SRL▲ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 279,5 K RON▲ 130,6 % | ▲ 130,6 % | -215,2 K RON | |
| 29 | 29.GOLDEN YAGO SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 267,4 K RON▼ 37,9 % | ▼ 37,9 % | -83,9 K RON | |
| 30 | 30.ASIRAL TOP SRL▲ 82 | Municipiul Carei, Satu Mare | 266,3 K RON— | — | -54 K RON | |
| 31 | 31.ERLI & GENG SRL▲ 13 | Sat Turulung, Comuna Turulung, Satu Mare | 244,5 K RON▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | -150,6 K RON | |
| 32 | 32.CHIŞ CATERING EXPERT SRL▼ 11 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 239,7 K RON▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | -85,5 K RON | |
| 33 | 33.BETAZOL CARE SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 237,9 K RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | -21,6 K RON | |
| 34 | 34.HOLLIDAY TRANS SRL▲ 6 | Municipiul Carei, Satu Mare | 219,5 K RON▲ 15 % | ▲ 15 % | -82,6 K RON | |
| 35 | 35.FRANPLAS S.R.L.▲ 17 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 219,3 K RON▲ 76 % | ▲ 76 % | -1,8 K RON | |
| 36 | 36.MUSTANG COOL SRL▲ 1 | Sat Căpleni, Comuna Căpleni, Satu Mare | 213,7 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | -17,9 K RON | |
| 37 | 37.MARDOREST 2000 SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 209,6 K RON— | — | — | 10,5 K RON |
| 38 | 38.TANIOANA SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 207,4 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | -51,6 K RON | |
| 39 | 39.RESTAURANT CATALEYA SRLnou | Sat Halmeu, Comuna Halmeu, Satu Mare | 203,6 K RON— | — | — | -113,9 K RON |
| 40 | 40.PRAGOCOM ALEXANDRU SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 202,8 K RON— | — | — | -2,4 K RON |
| 41 | 41.BRAND STYLE SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 200 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | -175,3 K RON | |
| 42 | 42.AFITOS AMPRENT SRL▲ 51 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 195,2 K RON▲ 1.581,8 % | ▲ 1.581,8 % | 18,3 K RON | |
| 43 | 43.STEVEN & RYAN SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 192,8 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 85,7 K RON | |
| 44 | 44.PINTEA CONSTRUCT SRL▼ 14 | Oraş Livada, Satu Mare | 190,6 K RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 19,9 K RON | |
| 45 | 45.BLU OSZTRIGA CLUB SRL-D▲ 49 | Sat Berveni, Comuna Berveni, Satu Mare | 190 K RON▲ 1.757,3 % | ▲ 1.757,3 % | 91,6 K RON | |
| 46 | 46.RAINER POP SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 189,3 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 54 K RON | |
| 47 | 47.ORTONVILLE SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 189,2 K RON▲ 71,2 % | ▲ 71,2 % | -48,1 K RON | |
| 48 | 48.KABUKI WOK & SUSHI SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 179,2 K RON— | — | — | -138,4 K RON |
| 49 | 49.HUTA COV SRL▼ 6 | Sat Huta Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 176,4 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 18 K RON | |
| 50 | 50.CARAMI SRL▼ 37 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 171,9 K RON▼ 72,8 % | ▼ 72,8 % | -127,7 K RON | |
| 51 | 51.ARTEMIS PLATINIUM SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 165,7 K RON— | — | — | 83,2 K RON |
| 52 | 52.THERME VALEA MARIEI S.R.L.▲ 4 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 162,7 K RON▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 834 RON | |
| 53 | 53.HOBYCY COM SRL▼ 24 | Loc. Ardud, Oraş Ardud, Satu Mare | 156,2 K RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 7,6 K RON | |
| 54 | 54.HANU LUI GICA SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 155,3 K RON— | — | — | 28,5 K RON |
| 55 | 55.CALSA COMIMPEX SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 155,3 K RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | -68,3 K RON | |
| 56 | 56.AUTORELAX LUCA SRLnou | Sat Apa, Comuna Apa, Satu Mare | 152,1 K RON▲ 442,8 % | ▲ 442,8 % | -26,6 K RON | |
| 57 | 57.RAZPOP HANSEN S.R.L.▲ 29 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 147,4 K RON▲ 629,1 % | ▲ 629,1 % | 26,2 K RON | |
| 58 | 58.HEMELOS FOOD SRLnou | Oraş Ardud, Satu Mare | 143,3 K RON— | — | — | 38 K RON |
| 59 | 59.CATERING ILEANA S.R.L.▼ 5 | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 141,9 K RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 8,6 K RON | |
| 60 | 60.BARBIZON GASTRO SRL-D▼ 34 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 139,5 K RON▼ 55,7 % | ▼ 55,7 % | -44,1 K RON | |
| 61 | 61.DINAMYC STOP SRL▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 131,3 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | -68,9 K RON | |
| 62 | 62.PARADISE FOOD SRL▼ 3 | Sat Cean, Comuna Săuca, Satu Mare | 128,1 K RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 7,5 K RON | |
| 63 | 63.ANGEL HERZ SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 125,4 K RON— | — | — | -94,8 K RON |
| 64 | 64.HELLO MARGOT SRL▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 113,6 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | -46,3 K RON | |
| 65 | 65.DELIGHT CUPCAKES SRLnou | Sat Tătăreşti, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 106,4 K RON— | — | — | -42 K RON |
| 66 | 66.MARAFINCOM SRL▼ 15 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 106 K RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | -42,4 K RON | |
| 67 | 67.BELIZA PUB SRL-D▼ 28 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 103,6 K RON▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | -202,6 K RON | |
| 68 | 68.SCHLACHTER IMPEX SRL▼ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 103,3 K RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | -19,3 K RON | |
| 69 | 69.CIPI FOOD SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 103 K RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 7,6 K RON | |
| 70 | 70.GABESZ WILD BIKERS SRL▲ 21 | Municipiul Carei, Satu Mare | 102,6 K RON▲ 745,3 % | ▲ 745,3 % | -29,7 K RON | |
| 71 | 71.TUTTI SRL▼ 11 | Municipiul Carei, Satu Mare | 97,5 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -13,1 K RON | |
| 72 | 72.MICLA BLACK SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 95,3 K RON— | — | — | -53,3 K RON |
| 73 | 73.SUXUL CAF SRL▲ 17 | Sat Halmeu, Comuna Halmeu, Satu Mare | 92,4 K RON▲ 481,8 % | ▲ 481,8 % | -18,5 K RON | |
| 74 | 74.CNR PI SRL▼ 13 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 88,3 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -11,3 K RON | |
| 75 | 75.MEZES HETEK SRL= | Municipiul Carei, Satu Mare | 86,6 K RON▲ 112,7 % | ▲ 112,7 % | -12,7 K RON | |
| 76 | 76.CIOCIRLIA SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 85,4 K RON▲ 397 % | ▲ 397 % | -38,5 K RON | |
| 77 | 77.ARDELEAN EST VEST S.R.L.▲ 3 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 78,8 K RON▲ 141,5 % | ▲ 141,5 % | -62,3 K RON | |
| 78 | 78.FAST CHICKEN SRLnou | Sat Cămărzana, Comuna Cămărzana, Satu Mare | 78,4 K RON— | — | — | -2,1 K RON |
| 79 | 79.HIP HOP SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 77,3 K RON▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | -54 K RON | |
| 80 | 80.DYUKOVA SRL▼ 22 | Municipiul Carei, Satu Mare | 76,8 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | -55,8 K RON | |
| 81 | 81.FILIPO SAN DANYDO SRLnou | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 70,3 K RON— | — | — | 8,8 K RON |
| 82 | 82.ROBAŞ SRL▼ 18 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 69,5 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | -45,2 K RON | |
| 83 | 83.HARTMANN MISTIC SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 69,2 K RON— | — | 13,4 K RON | |
| 84 | 84.WEST BUSINESS SRL= | Sat Chereuşa, Comuna Santău, Satu Mare | 66,4 K RON▲ 190,7 % | ▲ 190,7 % | -2,8 K RON | |
| 85 | 85.NIKI & PAT SRL▼ 20 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 65,6 K RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 6,1 K RON | |
| 86 | 86.UDILĂ & LARY SRL▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 55,7 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 3,8 K RON | |
| 87 | 87.CAELUM SRL▲ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53,5 K RON— | — | 542 RON | |
| 88 | 88.V & G GABY AMBROZIA SRL▼ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,8 K RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | -12,8 K RON | |
| 89 | 89.MOLDA PREST SRL▼ 17 | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 47,3 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 6,3 K RON | |
| 90 | 90.XBX LINE SRL▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 44,9 K RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | -39 K RON | |
| 91 | 91.SEROTI BREND SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,4 K RON— | — | — | -20,1 K RON |
| 92 | 92.TINCU FOOD SRL▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,2 K RON▲ 20 % | ▲ 20 % | -47,8 K RON | |
| 93 | 93.CRISTI & ORSI SRL▼ 51 | Sat Petreşti, Comuna Petreşti, Satu Mare | 38,4 K RON▼ 78,1 % | ▼ 78,1 % | -32,3 K RON | |
| 94 | 94.MOTEL VRAJA SRL▲ 4 | Sat Decebal, Comuna Vetiş, Satu Mare | 35,7 K RON▲ 590,1 % | ▲ 590,1 % | -9,6 K RON | |
| 95 | 95.AYWA LUNCH SRL▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 35,4 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | -13,4 K RON | |
| 96 | 96.UNIC SRL▼ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 34 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | -15,6 K RON | |
| 97 | 97.GLG MIORITA SRL▼ 50 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 33,2 K RON▼ 80,1 % | ▼ 80,1 % | -10,3 K RON | |
| 98 | 98.STELLA GALACTICA SRL▼ 10 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 29,1 K RON▲ 67,6 % | ▲ 67,6 % | 6,7 K RON | |
| 99 | 99.GOD CON SRL▼ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 28 K RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 20,4 K RON | |
| 100 | 100.BENCAM FLORIN SRL▼ 33 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 25,1 K RON▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | -3,1 K RON |