Top 100 firme — IT și comunicații, Ialomița după cifră de afaceri în 2023
194 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 63,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 84,7 K RON, iar liderul atinge 6,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MULTIDIMENSION S.R.L.▲ 4 | Comuna Săveni, Ialomiţa | 6,4 mil. RON▲ 147,4 % | ▲ 147,4 % | 2 mil. RON | |
| 2 | 2.EASY DATA INTEGRATION SRL▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 5,6 mil. RON▲ 102,4 % | ▲ 102,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 3 | 3.ELAREDUCERE S.R.L.= | Oraş Amara, Ialomiţa | 5 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.COUNSEL GROUP FRANKFURT S.R.L.▼ 3 | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 2,6 mil. RON▼ 66,3 % | ▼ 66,3 % | -559,7 K RON | |
| 5 | 5.MEDIA NET SRL▲ 4 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 2,3 mil. RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 468 K RON | |
| 6 | 6.CEZTEL SOLUTIONS S.R.L.▲ 1 | Sat Munteni-Buzău, Comuna Munteni-Buzău, Ialomiţa | 2,2 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 7 | 7.IMPULS CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Fierbinţii de Sus, Oraş Fierbinţi-Târg, Ialomiţa | 2,1 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 845,3 K RON | |
| 8 | 8.BRINOKO INDUSTRIES S.R.L.nou | Sat Maia, Comuna Maia, Ialomiţa | 2 mil. RON— | — | 832,5 K RON | |
| 9 | 9.SKY PROJECT SRL▲ 1 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 10 | 10.AVENUE INVENT S.R.L.▲ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 11 | 11.COUNSEL GROUP INTEGRATION S.R.L.▼ 5 | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 1,3 mil. RON▼ 48 % | ▼ 48 % | -430,6 K RON | |
| 12 | 12.COUNSEL GROUP TECHNOLOGY S.R.L.▼ 10 | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 1,2 mil. RON▼ 80,9 % | ▼ 80,9 % | -455,6 K RON | |
| 13 | 13.CYBER SPARKLE SECURE CONSULTING S.R.L.▼ 1 | Sat Scânteia, Comuna Scînteia, Ialomiţa | 1,2 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 913,1 K RON | |
| 14 | 14.LICENSEWARE TECHNOLOGY SERVICES S.R.L.▲ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,2 mil. RON▲ 130,3 % | ▲ 130,3 % | -5,1 mil. RON | |
| 15 | 15.VOITEANU INNOVATION CENTER S.R.L.▲ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,2 mil. RON▲ 100,1 % | ▲ 100,1 % | 943,3 K RON | |
| 16 | 16.SOFTHOUSE OPERATIONS SRL▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 15 K RON | |
| 17 | 17.COUNSEL GROUP ANALYTICS S.R.L.nou | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 1,1 mil. RON— | — | — | -698,5 K RON |
| 18 | 18.EASY DATAPATH S.R.L.▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | -15,8 K RON | |
| 19 | 19.AMT SOFT SRL▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 698,9 K RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 302,7 K RON | |
| 20 | 20.RAISED FOR TECH S.R.L.▼ 1 | Sat Ion Ghica, Comuna Ciulniţa, Ialomiţa | 695,5 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 525,7 K RON | |
| 21 | 21.UIVIL SOFTWARE S.R.L.▲ 125 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 691,8 K RON— | — | 604,6 K RON | |
| 22 | 22.SRDSFIT CONSULT S.R.L.▲ 6 | Sat Fierbinţii de Sus, Oraş Fierbinţi-Târg, Ialomiţa | 660,2 K RON▲ 43 % | ▲ 43 % | 602,4 K RON | |
| 23 | 23.TELECOM PLUS S.R.L.▲ 8 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 588,4 K RON▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 392,1 K RON | |
| 24 | 24.COUNSEL GROUP SERVICES S.R.L.nou | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 587,9 K RON— | — | -1,1 mil. RON | |
| 25 | 25.ERGOBYTE SOLUTIONS S.R.L.▲ 10 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 569,9 K RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 494,2 K RON | |
| 26 | 26.DORAMA PROJECT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 569,2 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 191,5 K RON | |
| 27 | 27.CODECODAK S.R.L.▼ 6 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 549 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 458,6 K RON | |
| 28 | 28.RED GREEN DEVELOPMENT S.R.L.nou | Loc. Feteşti-Gară, Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 536,4 K RON— | — | — | 479,7 K RON |
| 29 | 29.LZA GROUP S.R.L.▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 511,9 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 327,1 K RON | |
| 30 | 30.POWDER TECH S.R.L.▲ 6 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 486,5 K RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 378 K RON | |
| 31 | 31.R T S TELECOM SRL▲ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 483,3 K RON▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | -13,3 K RON | |
| 32 | 32.ROMTEST CENTER S.R.L.▲ 2 | Loc. Slobozia Nouă, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 467,6 K RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 327,4 K RON | |
| 33 | 33.RAGON ENTERPRISE S.R.L.▲ 113 | Loc. Feteşti-Gară, Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 453,9 K RON— | — | 64,9 K RON | |
| 34 | 34.WEBMAKER PRODUCTS S.R.L.▲ 13 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 442,7 K RON▲ 58,8 % | ▲ 58,8 % | 261,5 K RON | |
| 35 | 35.INTEGRATION FRAMEWORK SOLUTIONS S.R.L.▲ 19 | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 430,5 K RON▲ 73,4 % | ▲ 73,4 % | 387,3 K RON | |
| 36 | 36.3M GROUP SERVICES S.R.L.▼ 7 | Sat Ion Roată, Comuna Ion Roată, Ialomiţa | 422,4 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 275,4 K RON | |
| 37 | 37.JFORBIZ SRL▼ 5 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 377,7 K RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 341,1 K RON | |
| 38 | 38.TEHNIC PROFESIONAL SRL▼ 11 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 376,7 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 41 K RON | |
| 39 | 39.BURICEANU TECH S.R.L.▼ 17 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 375,6 K RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 309,6 K RON | |
| 40 | 40.VERTICAL TELEKOM S.R.L.▼ 3 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 346 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 151,6 K RON | |
| 41 | 41.REDFACE LABS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 335,1 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 274,8 K RON | |
| 42 | 42.VIEW MORE S.R.L.▼ 26 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 321,1 K RON▼ 55 % | ▼ 55 % | 168,2 K RON | |
| 43 | 43.CORIS 2000 SRL▲ 2 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 300 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 262,7 K RON | |
| 44 | 44.MILENIUM LAND SRL▲ 13 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 299,8 K RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 309,6 K RON | |
| 45 | 45.KONY SOUND S.R.L.▲ 17 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 299,6 K RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 106,5 K RON | |
| 46 | 46.INCORPORATE S.R.L.▲ 12 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 299,3 K RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 107,6 K RON | |
| 47 | 47.ANTENA IALOMIŢEANĂ TV S.R.L.▲ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 298,5 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 230,7 K RON | |
| 48 | 48.EXCLUSIV CONCEPT S.R.L.nou | Sat Hagieşti, Comuna Sineşti, Ialomiţa | 298,3 K RON— | — | — | 91,8 K RON |
| 49 | 49.CLEVERBLOCKS TECHNOLOGY S.R.L.▲ 50 | Oraş Amara, Ialomiţa | 296,9 K RON▲ 376,8 % | ▲ 376,8 % | 160 K RON | |
| 50 | 50.DAVID MEDIASTAR SRL▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 290,5 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 291,1 K RON | |
| 51 | 51.SHELFIE EXPERTISE S.R.L.▲ 19 | Sat Dragoeşti, Comuna Dragoeşti, Ialomiţa | 290 K RON▲ 94,7 % | ▲ 94,7 % | 71,7 K RON | |
| 52 | 52.COPIATOARE S.R.L.nou | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 287,7 K RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 218,6 K RON | |
| 53 | 53.STAND SOFT SRL▼ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 278,6 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 104,3 K RON | |
| 54 | 54.SOFTHOUSE MEDIA SRL▲ 92 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 278,1 K RON— | — | 236,4 K RON | |
| 55 | 55.ISLAND IMAGE CONSULT S.R.L.▲ 16 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 274,2 K RON▲ 88,5 % | ▲ 88,5 % | 98,5 K RON | |
| 56 | 56.PARADOXAL S.R.L.-D.▼ 7 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 271,4 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 221,9 K RON | |
| 57 | 57.AGRICOLOURS DESIGN S.R.L.▲ 70 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 259,2 K RON▲ 1.833,3 % | ▲ 1.833,3 % | -186,9 K RON | |
| 58 | 58.T L PERSONAL CONSULTANCE S.R.L.nou | Sat Cocora, Comuna Cocora, Ialomiţa | 259,1 K RON— | — | — | 142,7 K RON |
| 59 | 59.TRIGGERING MEDIA SRL▼ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 253,5 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 141,1 K RON | |
| 60 | 60.AMT CONSULTING SRL▼ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 249,2 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 42,2 K RON | |
| 61 | 61.DAN PRESS SRL▼ 31 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 248,1 K RON▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 10,7 K RON | |
| 62 | 62.WEB SAAS TECH S.R.L.nou | Sat Coşereni, Comuna Coşereni, Ialomiţa | 242,6 K RON— | — | — | 177,2 K RON |
| 63 | 63.KRIOFT TEAM HUB S.R.L.▼ 20 | Sat Coşereni, Comuna Coşereni, Ialomiţa | 242,5 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 56,5 K RON | |
| 64 | 64.UBI NET S.R.L.▲ 16 | Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa | 240,1 K RON▲ 88 % | ▲ 88 % | 59,8 K RON | |
| 65 | 65.ORKAAN STUDIO S.R.L.▲ 64 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 238,3 K RON▲ 2.327,5 % | ▲ 2.327,5 % | 160,6 K RON | |
| 66 | 66.AGGADA SOLUTIONS SRL▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 232,3 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 113 K RON | |
| 67 | 67.GENIUS INF SRL▼ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 228,1 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 83,4 K RON | |
| 68 | 68.GLOBAL DINCO S.R.L.▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 223,6 K RON▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 179,2 K RON | |
| 69 | 69.TOPCROPSOFT S.R.L.▼ 31 | Sat Adâncata, Comuna Adâncata, Ialomiţa | 221,3 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 166,1 K RON | |
| 70 | 70.ZUMA -LAND S.R.L.▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 219,5 K RON▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 121,5 K RON | |
| 71 | 71.MOL FILM PRODUCTION S.R.L.▼ 19 | Sat Fierbinţii de Sus, Oraş Fierbinţi-Târg, Ialomiţa | 203,5 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 72,9 K RON | |
| 72 | 72.DAC MULTITRADE S.R.L.▼ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 200 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 36,8 K RON | |
| 73 | 73.EDITOR SRL▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 199,6 K RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 78,8 K RON | |
| 74 | 74.CUSTOM SECURITY SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Movila, Comuna Movila, Ialomiţa | 195,8 K RON— | — | — | 144,3 K RON |
| 75 | 75.HERON COM SRL▼ 6 | Sat Perieţi, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 177,2 K RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 65,1 K RON | |
| 76 | 76.AGENDA IALOMIŢEANĂ TV S.R.L.▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 174,4 K RON▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 110,9 K RON | |
| 77 | 77.STROE CONSULTANCY S.R.L.nou | Sat Munteni-Buzău, Comuna Munteni-Buzău, Ialomiţa | 166,7 K RON— | — | 125 K RON | |
| 78 | 78.ELAX SOFT TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 68 | Sat Coşereni, Comuna Coşereni, Ialomiţa | 159 K RON— | — | 107,4 K RON | |
| 79 | 79.AKCENT INFO TRUST SRL▼ 14 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 158,2 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 14,4 K RON | |
| 80 | 80.DANMAN CONSULTING S.R.L.▲ 7 | Sat Ograda, Comuna Ograda, Ialomiţa | 145,6 K RON▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 41,5 K RON | |
| 81 | 81.KEPKO VISION S.R.L.▲ 4 | Sat Coşereni, Comuna Coşereni, Ialomiţa | 144,6 K RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 97,7 K RON | |
| 82 | 82.STEEL WEB IT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 144,3 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 9,6 K RON | |
| 83 | 83.PRO EDGE NET S.R.L.▲ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 143,2 K RON▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | 41,2 K RON | |
| 84 | 84.VERSATECH S.R.L.▼ 5 | Sat Fundata, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 137,2 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 92,8 K RON | |
| 85 | 85.CREATIVE MEDIA ADVERTISING S.R.L.▼ 17 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 131,6 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 6,7 K RON | |
| 86 | 86.OPTIMIST INDUSTRIES S.R.L.▲ 17 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 129,7 K RON▲ 155,3 % | ▲ 155,3 % | 7 K RON | |
| 87 | 87.DATASYSTEMS SRL▼ 27 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 129,2 K RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | -14,4 K RON | |
| 88 | 88.MPC ART DESIGN S.R.L.▲ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 127,1 K RON▲ 45 % | ▲ 45 % | 66,5 K RON | |
| 89 | 89.AZIMUT TELECOM SRL▼ 13 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 126,8 K RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | -38,4 K RON | |
| 90 | 90.RADIO CAMPUS SRL▲ 28 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 124,9 K RON▲ 325,8 % | ▲ 325,8 % | 2,5 K RON | |
| 91 | 91.DISESO S.R.L.▲ 5 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 123,7 K RON▲ 85,4 % | ▲ 85,4 % | -26,5 K RON | |
| 92 | 92.TRANDA GROUP SRL▲ 12 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 123,3 K RON▲ 155,1 % | ▲ 155,1 % | -19,1 K RON | |
| 93 | 93.NICOFLORICOM SRL▲ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 122,4 K RON▲ 86,5 % | ▲ 86,5 % | 19 K RON | |
| 94 | 94.HASHTAG COMMUNICATION S.R.L.▼ 4 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 118,5 K RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 99,9 K RON | |
| 95 | 95.RO TV SRL▲ 5 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 114,6 K RON▲ 103,3 % | ▲ 103,3 % | -25,4 K RON | |
| 96 | 96.DANMARK COMPANY SRL▼ 23 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 113,2 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | -13,1 K RON | |
| 97 | 97.NORO PRODUCTION S.R.L.▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 112,6 K RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 21 K RON | |
| 98 | 98.DORULOGIC TECH S.R.L.nou | Loc. Vlaşca, Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 97,4 K RON— | — | — | 85,8 K RON |
| 99 | 99.IALPRESS SRL▼ 10 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 91,1 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | -4,4 K RON | |
| 100 | 100.METADATE S.R.L.▼ 14 | Sat Fierbinţii de Jos, Oraş Fierbinţi-Târg, Ialomiţa | 84,7 K RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 44,7 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Ialomița
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
17 firme · 19,9 mil. RON
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
60 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
11 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
11 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
9 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
4 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
16 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
3 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
2 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
5 firme · 986,9 K RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
4 firme · 985,7 K RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
3 firme · 939,5 K RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
6 firme · 878,4 K RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
2 firme · 744,8 K RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
4 firme · 561,5 K RON
CAEN 6130
Activități de telecomunicații prin satelit
1 firme · 544,4 K RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
5 firme · 438,9 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
5 firme · 338 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
1 firme · 300,4 K RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
2 firme · 257,1 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
1 firme · 148,3 K RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
3 firme · 128,5 K RON
CAEN 5814
Activități de editare a revistelor și periodicelor
1 firme · 114,8 K RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
1 firme · 57,9 K RON
CAEN 6031
Activități ale agențiilor de știri
1 firme · 21,2 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
1 firme · 0 RON