COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Gorj după cifră de afaceri în 2009

520 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 89,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 194,9 K RON, iar liderul atinge 10 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
CAZARE CANTINE MOTRU SA=10 mil. RON▼ 6,8 %
CAZARE CANTINE ROVINARI SA=8,1 mil. RON▼ 5 %
S.L.S. MOTRU SRL=7,7 mil. RON▼ 1,1 %
DELTASOFT SRL=3,5 mil. RON▼ 38,2 %
TURISM PARC SA▲ 23,2 mil. RON▲ 3,9 %
DEBORA SRL▲ 32,8 mil. RON▲ 46,4 %
GASTROM GROUP SRL▲ 122,7 mil. RON▲ 134 %
COMPLEX HOTELIER GORJUL SA=2 mil. RON▼ 9,9 %
ROLSA 72 SRL▲ 11,7 mil. RON▼ 7,6 %
TARA IMPEX SRL▲ 11,6 mil. RON▼ 7,3 %
CALZONE SRL▲ 181,3 mil. RON▲ 52,8 %
DALMERS PREST SRL▼ 61,3 mil. RON▼ 57,9 %
ATLAS SRL▲ 141,3 mil. RON▲ 50,4 %
COSTVIC SRL▲ 111,1 mil. RON▲ 29 %
LAROMA & CO SRL▲ 11,1 mil. RON▼ 21,2 %
KRISTAL PLUS SRL▼ 21,1 mil. RON▼ 22,8 %
ŞERBAN SRL▲ 11,1 mil. RON▼ 19 %
GLAMAN PROD SA▼ 61,1 mil. RON▼ 26,5 %
CRASDOM SRL▼ 61 mil. RON▼ 28,3 %
SNACK ATTACK SRL▲ 11 mil. RON▼ 2,4 %
CAFFE M SRL▲ 21 mil. RON▲ 12,2 %
WIENER SHOP SRL▲ 8996 K RON▲ 18,6 %
LESTAR IMPEX SRL▲ 10916 K RON▲ 16,3 %
ECOLANDIA SRL▲ 296887,1 K RON▲ 3.123 %
ALPIS SA▲ 15884,6 K RON▲ 22,6 %
ROKA STAR SRL▼ 6840,8 K RON▼ 26,2 %
DBM IMPEX SRL▲ 1809,3 K RON▼ 5,1 %
ACIVA SRL▲ 8797,1 K RON▲ 5,1 %
IUNONA TRAVEL S.R.L.▲ 10791,7 K RON▲ 7,6 %
TURSIND MIN SRL▲ 1775,2 K RON▼ 4,3 %
SOHODOL SRL▲ 1743,5 K RON▼ 7,4 %
RUGET PROD SRL▲ 13715,3 K RON▲ 19,9 %
ALPTUR SRL▲ 1696,4 K RON▼ 11,4 %
IULIA SRL▲ 3693,9 K RON▼ 7,2 %
REITEX IMPEX SRL▼ 20687,5 K RON▼ 51,4 %
LIRA SRL▲ 7648,8 K RON▼ 0,3 %
WINSERV SRL▲ 19636,3 K RON▲ 49,2 %
VIMALIS PREST SRL▲ 15630,2 K RON▲ 34,7 %
LA FRANCE SRL▲ 57628 K RON▲ 179,7 %
PARADIS SRL▼ 5618 K RON▼ 20,4 %
ROVERS SRL▲ 7585,1 K RON▲ 12,5 %
KILTEC SRL▼ 18563 K RON▼ 36 %
GHEDOCRIN SRL▼ 5558,5 K RON▼ 25,2 %
BĂILE ŢICLENI SRLnou544,1 K RON—
CORMAREX PROD COM SRL▼ 3531,8 K RON▼ 19,8 %
GEDAL SRLnou519,9 K RON—
NIC & SUM SRL▲ 20484,6 K RON▲ 33,7 %
A&B 13 SRL▲ 14450,1 K RON▲ 13,1 %
EUROFISH TRADE SRLnou440,8 K RON▲ 10,6 %
TRATTORIA SRL▲ 4439,7 K RON▼ 2,1 %
INMELCON GORO PREST SRL▲ 14417,3 K RON▲ 9,1 %
IDASON SRL▼ 11397,6 K RON▼ 41,7 %
FIŞNIL SRL▲ 7396,1 K RON▼ 3,1 %
ROTGEN COM SRL▲ 22381,6 K RON▲ 29,3 %
BULEVARD SRL▲ 4380,5 K RON▼ 7,2 %
JUDASIM SRL▼ 30375,9 K RON▼ 56,3 %
CARVAD PREST SRL▼ 10375 K RON▼ 31,1 %
STAVIM SRL▼ 12373,8 K RON▼ 34,2 %
TAVCOS CONSTRUCT SRL▼ 1372,5 K RON▼ 10,4 %
VINI-COALIN SRL▼ 3361,3 K RON▼ 13,7 %
C T M RÎNCA SRL▲ 16357,3 K RON▲ 21,2 %
XANTIAS SRL▲ 26356,8 K RON▲ 35,9 %
REVEGE SRL▲ 85356,6 K RON▲ 182,5 %
DIAXIMPEX PREST SRL▲ 11338,7 K RON▲ 12,1 %
LA GURA VĂII SRL▲ 36334,6 K RON▲ 56,5 %
DEFILEU COM SRL▼ 17330,2 K RON▼ 35,9 %
EUROINA COM SRL▲ 14307,7 K RON▲ 8,7 %
CAMIZON SERV SRLnou305,7 K RON▲ 1.304,5 %
BOCAPE IMPEX SRL▲ 2299,5 K RON▼ 11 %
INTUIŢIA IMPEX SRL▼ 1299,4 K RON▼ 13,8 %
YAKUBU CONSTRUCT SRL▲ 21295,5 K RON▲ 25,3 %
EMMACOMPANY SRL▲ 8290,7 K RON▲ 0,7 %
PANAN TOUR SRL▼ 10290,5 K RON▼ 26,4 %
RADIMI SRL▼ 1285,7 K RON▼ 5,8 %
EBA SERVICE SRL▲ 24284 K RON▲ 29,5 %
NEW STAR COM SRL▼ 21280,3 K RON▼ 35 %
CEPI MOBILA S.R.L.nou268,3 K RON—
ELCA SRL▲ 81266,6 K RON▲ 127,7 %
INTERSTAR SRL▼ 27262,1 K RON▼ 45,8 %
FAFIN COM SRL▲ 32258,2 K RON▲ 45,8 %
NICOLAS SRL▲ 5249 K RON▼ 7,4 %
VERONICA SRL▼ 18245,4 K RON▼ 37,1 %
PENSIUNEA CASA BRÎNCUŞ SRL▲ 153245,3 K RON▲ 290,8 %
HORNET PRODIMPEX SRL▲ 25244,3 K RON▲ 34,7 %
EL MORENITO SRLnou241,9 K RON—
DRAINA CONSTRUCT SRL▼ 1233,2 K RON▼ 15 %
ASOLTANEI SRL▼ 15232 K RON▼ 31 %
OLTENIA BUCUREŞTI SRL▲ 20227,1 K RON▲ 23,8 %
WASCO SRL▼ 6223,6 K RON▼ 20,3 %
JENI MI SRL▲ 87223,5 K RON▲ 120,2 %
KEVI DAY COM SRL▲ 3222,6 K RON▼ 2,8 %
JEROSC SRL▲ 36217,4 K RON▲ 50,6 %
PETERS SRL▲ 5214,9 K RON▼ 3,8 %
RASOZI SRL▲ 1214,7 K RON▼ 5,8 %
LIVALCLUB SRL▲ 108202,7 K RON▲ 146,1 %
BELLE FLEUR SRL▼ 6201,8 K RON▼ 15,8 %
GREPANIS SRL▲ 5200,2 K RON▼ 1,5 %
BEATITA SAGON SRL▲ 337199,3 K RON—
INDEPENDENT CIOCEA SRL▼ 29198 K RON▼ 42,2 %
DĂI DOAMNE SRL▲ 3194,9 K RON▼ 2,9 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci