Top 100 firme — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal, Gorj după cifră de afaceri în 2021
114 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 15,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 10,4 K RON, iar liderul atinge 994,8 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SIOMAX SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 994,8 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 181,5 K RON | |
| 2 | 2.ACCOUNTING DC SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 811,2 K RON▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 119,6 K RON | |
| 3 | 3.EXPERT ACNT SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 563,8 K RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 62,2 K RON | |
| 4 | 4.ALMISOL CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 344,3 K RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 266 K RON | |
| 5 | 5.2CL CONT SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 300 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 215,9 K RON | |
| 6 | 6.3AG SERVICE EXPERT SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 298,3 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 227,9 K RON | |
| 7 | 7.WAN. LEV. SOFY. 13 S.R.L.▲ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 295,6 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 75,5 K RON | |
| 8 | 8.MADALINA CONTEXPERT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 293 K RON▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | 159,1 K RON | |
| 9 | 9.BILCONTCARM SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 292,1 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 145,6 K RON | |
| 10 | 10.CONT DI SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 289,9 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 184 K RON | |
| 11 | 11.GRUPACONT DAV SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 285,9 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 179 K RON | |
| 12 | 12.ALIN ŞI ASOCIAŢII SRL▲ 7 | Sat Dolceşti, Comuna Săuleşti, Gorj | 282,4 K RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 250,9 K RON | |
| 13 | 13.LOOKEXPERT S.R.L.▼ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 276 K RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 127,2 K RON | |
| 14 | 14.VALISEVID SRL▲ 6 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 265,5 K RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 222 K RON | |
| 15 | 15.ACCOUNTOFFICE SRL▼ 8 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 263,8 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 101,2 K RON | |
| 16 | 16.DANYCONSULT SRL▲ 17 | Loc. Bumbeşti-Jiu, Oraş Bumbeşti-Jiu, Gorj | 262,7 K RON▲ 70,7 % | ▲ 70,7 % | 182,7 K RON | |
| 17 | 17.AVIMCONT COMPANY SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 261,7 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 162,9 K RON | |
| 18 | 18.NATEXPERT SRL▼ 8 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 255,5 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 112,2 K RON | |
| 19 | 19.BETAROTARAN CONT SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 253,5 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 214,3 K RON | |
| 20 | 20.SERVICII-RAPORTARI RME S.R.L.▲ 10 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 240,3 K RON▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 149 K RON | |
| 21 | 21.CAB MIREXPERT SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 236,8 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 155,1 K RON | |
| 22 | 22.CLASS CONTANETSOFT SRL▲ 74 | Municipiul Motru, Gorj | 236,8 K RON▲ 911,9 % | ▲ 911,9 % | 213,2 K RON | |
| 23 | 23.CONTFLOMAR SRL▼ 18 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 235,4 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 57,3 K RON | |
| 24 | 24.FINANCIAR ACCOUNTANT S.R.L.▲ 66 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 233,6 K RON▲ 542,1 % | ▲ 542,1 % | 198,3 K RON | |
| 25 | 25.HML SERVCONT SRL▼ 8 | Sat Ceauru, Comuna Băleşti, Gorj | 227,7 K RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 60,5 K RON | |
| 26 | 26.CONT GAMES 2016 SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 221,7 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 106,8 K RON | |
| 27 | 27.BEST CONSULTING SRL▲ 2 | Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Gorj | 216,9 K RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 64,6 K RON | |
| 28 | 28.AUDITSERV PROIECT SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 205,6 K RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 175,8 K RON | |
| 29 | 29.GOEXPERT CONTAB SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 202,8 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 76,8 K RON | |
| 30 | 30.GEOSYM EXPERT SRL▼ 2 | Municipiul Motru, Gorj | 201,5 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 2,5 K RON | |
| 31 | 31.LUPJITCONS S.R.L.▲ 40 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 199,3 K RON▲ 204,1 % | ▲ 204,1 % | 37,7 K RON | |
| 32 | 32.EUROCONTAB FISCAL CONSULT DML SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 195,8 K RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 68,3 K RON | |
| 33 | 33.DELTACONT INVEST SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 188,2 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 37,1 K RON | |
| 34 | 34.SERA CONT SRL▲ 6 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 180,8 K RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 129,9 K RON | |
| 35 | 35.EN-EVAL SRL▲ 13 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 167,6 K RON▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 134,5 K RON | |
| 36 | 36.ADEFER EXPERT CONT SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 158,4 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 55,8 K RON | |
| 37 | 37.INIŢIAL CONT SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 156,6 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 91,7 K RON | |
| 38 | 38.FILOPOP CONTA SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 152,6 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 53,8 K RON | |
| 39 | 39.ACCOUNTING FIRM EXPERT SRL▼ 3 | Municipiul Motru, Gorj | 152,1 K RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 89,5 K RON | |
| 40 | 40.DND EXPERT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 150,9 K RON▲ 41,6 % | ▲ 41,6 % | 66,1 K RON | |
| 41 | 41.CM CONTABILIS SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 144,9 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 23,6 K RON | |
| 42 | 42.LG CONTCRED SRL▲ 9 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 143 K RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | 95,1 K RON | |
| 43 | 43.CONTABILITATE MITU SRL▼ 1 | Sat Padeş, Comuna Padeş, Gorj | 143 K RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 35,1 K RON | |
| 44 | 44.HELENE VB CONT SRL▼ 10 | Loc. Rovinari, Oraş Rovinari, Gorj | 136,7 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 67,4 K RON | |
| 45 | 45.TEAMCONSULT SRL▲ 9 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 136,3 K RON▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 46,4 K RON | |
| 46 | 46.MIVASCONT SRL▼ 7 | Loc. Romaneşti, Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 136,3 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 48,1 K RON | |
| 47 | 47.JACQUELINE CLUB SRL▲ 20 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 128,9 K RON▲ 76,6 % | ▲ 76,6 % | 84,1 K RON | |
| 48 | 48.EXPERTSIENA SRL▼ 5 | Sat Stroieşti, Comuna Arcani, Gorj | 127,7 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 76,9 K RON | |
| 49 | 49.MARINI76 CONT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 127 K RON— | — | — | 88 K RON |
| 50 | 50.DAN&EL CONT SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 126,6 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 46,8 K RON | |
| 51 | 51.WADCONTI SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 123 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 23,4 K RON | |
| 52 | 52.AVN 2017 COMPANY SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 122 K RON▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 111,7 K RON | |
| 53 | 53.GIDUCONT SRL▼ 1 | Oraş Turceni, Gorj | 121,2 K RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 80,7 K RON | |
| 54 | 54.CXA EXPERTCONT SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 117,4 K RON▲ 45 % | ▲ 45 % | 56,6 K RON | |
| 55 | 55.SASS SRL▲ 6 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 114,8 K RON▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 26,2 K RON | |
| 56 | 56.LCK CONTA SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 112,5 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 43,3 K RON | |
| 57 | 57.EVODELUMI EXPERT SRL▼ 11 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 109 K RON0,0% | 0,0% | 88,3 K RON | |
| 58 | 58.GITAXCONTBILL S.R.L.nou | Sat Andreeşti, Comuna Vladimir, Gorj | 106 K RON— | — | — | 41,8 K RON |
| 59 | 59.WISECONT SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 94,3 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 19,1 K RON | |
| 60 | 60.MENMID CONSULTING SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 89,8 K RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 75,3 K RON | |
| 61 | 61.AIVILEX CONT SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 88,3 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 79,2 K RON | |
| 62 | 62.NIMPEX SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 84,7 K RON▲ 28,8 % | ▲ 28,8 % | 50,6 K RON | |
| 63 | 63.TXT SLT SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 12 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 83,3 K RON▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | 87,2 K RON | |
| 64 | 64.SIMVAS CONSULT SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 83 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 22,4 K RON | |
| 65 | 65.ADRAM CONSULT EXPERT SRL▲ 12 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 82,6 K RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 36,7 K RON | |
| 66 | 66.SYSCONT SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 79,3 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 39,3 K RON | |
| 67 | 67.ANDEXPERT SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 79 K RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 39,5 K RON | |
| 68 | 68.MISCONT TOTAL SRL▼ 23 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 74,4 K RON▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | 62,5 K RON | |
| 69 | 69.CRISMARCONT SRL▼ 45 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 73,2 K RON▼ 60,4 % | ▼ 60,4 % | 41,5 K RON | |
| 70 | 70.JILIUGORNEMU S.R.L.nou | Sat Peşteana de Jos, Comuna Farcaseşti, Gorj | 72,8 K RON— | — | — | 68,3 K RON |
| 71 | 71.OFFICE CONT SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 71,5 K RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 9,7 K RON | |
| 72 | 72.PROCONTEX SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 70,2 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 29 K RON | |
| 73 | 73.GC SAVA EXPERT CONTABIL SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 69,7 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 21,7 K RON | |
| 74 | 74.ACCOUNTING RELAX S.R.L.▲ 19 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 69 K RON▲ 162,9 % | ▲ 162,9 % | 25,6 K RON | |
| 75 | 75.ANADELOR EXPERT SRL▼ 9 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 68,9 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 56,3 K RON | |
| 76 | 76.VIABIL CONSULTING SRL▼ 13 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 65,5 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 58,3 K RON | |
| 77 | 77.AYLINE & CODRI PREST S.R.L.nou | Sat Rugi, Comuna Turcineşti, Gorj | 62,1 K RON— | — | — | 3,6 K RON |
| 78 | 78.GV RENADAR CONTA S.R.L.▼ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 59,8 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 35,8 K RON | |
| 79 | 79.NATAŞA SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 59,2 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 42 K RON | |
| 80 | 80.ELENACONT & ITFLORIN S.R.L.▲ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 56,3 K RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 15,2 K RON | |
| 81 | 81.MERLIN CONT SRL▼ 3 | Sat Hodoreasca, Comuna Câlnic, Gorj | 56 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 32,4 K RON | |
| 82 | 82.GALNIMIR SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 55,2 K RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 24,8 K RON | |
| 83 | 83.GRUPUL DE EXPERTIZE TEHNICE ŞI CONTABILE SRL▲ 9 | Municipiul Motru, Gorj | 54,1 K RON▲ 94,6 % | ▲ 94,6 % | 10,9 K RON | |
| 84 | 84.CONTEXPERT SM SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 53,9 K RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 25,3 K RON | |
| 85 | 85.MAJOR ACCOUNT PRACTITIONER SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 53,5 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 16,8 K RON | |
| 86 | 86.TUTMIRAD EXPERT SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 53,1 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 44,7 K RON | |
| 87 | 87.GFR ACCOUNTING TAX S.R.L.nou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 46,9 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | -25,9 K RON | |
| 88 | 88.DAVELY EXPCONTAB SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 46,6 K RON▲ 95,7 % | ▲ 95,7 % | 25 K RON | |
| 89 | 89.PUBLIGENOM CONT SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 40,1 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 35,2 K RON | |
| 90 | 90.ELITCONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 37,4 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 935 RON | |
| 91 | 91.ADACONT SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 36,8 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 11,7 K RON | |
| 92 | 92.PABLO RADU CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 35,6 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 25,9 K RON | |
| 93 | 93.CONTABILITATE CORLAN SRL▲ 5 | Sat Motru Sec, Comuna Padeş, Gorj | 33,5 K RON▲ 121,9 % | ▲ 121,9 % | 11,1 K RON | |
| 94 | 94.WANCONS SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 32,2 K RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 31,2 K RON | |
| 95 | 95.IK DAMME EXPERT SRL▼ 9 | Sat Turcineşti, Comuna Turcineşti, Gorj | 28,9 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 17,4 K RON | |
| 96 | 96.2EN ALCO SRL▼ 8 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 25,4 K RON▼ 30,6 % | ▼ 30,6 % | -18,3 K RON | |
| 97 | 97.ACTIVDUAL CONT SRL= | Sat Mătăsari, Comuna Mătăsari, Gorj | 22,6 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 7 K RON | |
| 98 | 98.ICC LOREXPERT S.R.L.▲ 8 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 10,9 K RON— | — | 2,6 K RON | |
| 99 | 99.COMPUTANTIS & PECUNIAM REX S.R.L.nou | Loc. Novaci, Oraş Novaci, Gorj | 10,6 K RON— | — | — | 7,6 K RON |
| 100 | 100.KOXIMEX IMPEX SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 10,4 K RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 5,2 K RON |