COMERCIAL.ro

Top 100 firme din Gorj după cifră de afaceri în 2018

8.585 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 5 mld. RON. Pragul de intrare în top este 8,2 mil. RON, iar liderul atinge 2,8 mld. RON.

FirmăCifră de afaceri
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA S.A.=2,8 mld. RON▼ 3 %
ARTEGO SA=169 mil. RON▲ 26,3 %
TOBACCO LOGISTIC & MARKETING SRL▲ 6168,8 mil. RON▲ 529,6 %
ENERO FURNIZARE S.R.L.▲ 1065,1 mil. RON▲ 100,2 %
SOCIETATEA "UZINA MECANICĂ SADU" SA FILIALA A COMPANIEI NAŢIONALE "ROMARM" S.A.▼ 262 mil. RON▼ 13,8 %
YANIDA COM SRL▼ 257,3 mil. RON▼ 1,3 %
YDAIL CONSTRUCT SRL▼ 151,6 mil. RON▲ 14,9 %
REMAT GORJ SA▼ 348,6 mil. RON▲ 6,1 %
GHIOCELA PROD COM SRL▼ 148,2 mil. RON▲ 15,5 %
POMADIL COM SRL▼ 342,3 mil. RON▲ 1 %
FLITEXIM COM SRL▼ 141,3 mil. RON▲ 5 %
GDM LOGISTICS S.R.L.▼ 340,5 mil. RON▼ 0 %
CENTER NICOS 2014 SRL▼ 136,6 mil. RON▲ 10,1 %
TRIVOLI IMPEX SRL▼ 336,4 mil. RON▲ 1,9 %
MARIGAB COM SRL=34 mil. RON▲ 9,6 %
ABATOR COSTIPROD 2000 SRL▼ 333,4 mil. RON▲ 1 %
MACOFIL SA▲ 232,1 mil. RON▲ 13,6 %
MINPREST SERV SA▲ 631,7 mil. RON▲ 29,2 %
CUW IMPEX SRL▼ 330,7 mil. RON▲ 1,8 %
VITMESSTIL GAMES SRL▲ 1630,5 mil. RON▲ 61,7 %
EDILITARA PUBLIC SA=30,4 mil. RON▲ 11,2 %
RINACAR IMPEX SRL=30,3 mil. RON▲ 12,8 %
ROEXIM COM SRL▼ 630,1 mil. RON▲ 0,7 %
GOTERA 2012 S.A.▲ 729,4 mil. RON▲ 43,6 %
APAREGIO GORJ SA▼ 228,6 mil. RON▲ 11,7 %
ENIGMA COM SRL▼ 827,4 mil. RON▼ 3,3 %
IPECO SA▲ 327,2 mil. RON▲ 26,1 %
MOVEOS SRL▲ 2426,2 mil. RON▲ 100,1 %
ACTFARM SRL▼ 125,9 mil. RON▲ 15,9 %
CRESCENDO SRL▼ 524,9 mil. RON▲ 1,8 %
Q.A.B. DISTRIBUTION SRL▲ 223,5 mil. RON▲ 20,3 %
ECONOMIC SRL▲ 222,8 mil. RON▲ 20,6 %
UROD-SAND SRL▼ 722,8 mil. RON▼ 6,1 %
A&S TURISM CONSTRUCT SRL▲ 522,5 mil. RON▲ 29,2 %
MIRFO MACHINE TOOLS SRL▲ 522,5 mil. RON▲ 33,6 %
FARBUM SRL▲ 921,9 mil. RON▲ 49,5 %
RYLKE PROD SRL▼ 521,4 mil. RON▲ 8,6 %
ARMEANCA PREST COM SRL▼ 920,4 mil. RON▼ 5,9 %
MANUFACTURA DE MOTRU SRL▼ 420,2 mil. RON▲ 7,2 %
TMG GUARD SRL▲ 4119,7 mil. RON▲ 133 %
STRALIS COM SRL▲ 218,7 mil. RON▲ 26,2 %
M.A.R.S.A.T. SA▼ 518 mil. RON▼ 0,2 %
CRILELMAR SRL▼ 217,7 mil. RON▲ 11,6 %
GREENADEL PROD SRL▲ 1717,3 mil. RON▲ 47,5 %
MANINTER CAR SRL▼ 317,1 mil. RON▲ 14 %
LAZĂR SERVICE COM SRL=16,8 mil. RON▲ 17,1 %
DACOREX COM SRL▼ 916,1 mil. RON▼ 8,9 %
INIDAN SRL▲ 1415,8 mil. RON▲ 35,1 %
ELIGAT PROD SRL▼ 115,6 mil. RON▲ 11,5 %
EUROSPORT TRADING SA=15,6 mil. RON▲ 11,9 %
BEDAROC SRL▼ 415,3 mil. RON▲ 8,2 %
UZINA DE AGENT TERMIC ŞI ALIMENTARE CU APĂ MOTRU SA▼ 315,1 mil. RON▲ 8,6 %
ROMÂNIA HIDRO SERVICE SRL▼ 915 mil. RON▲ 2,5 %
TEMPERA SRL▲ 2913,8 mil. RON▲ 64,7 %
RENTA IMPEX SRL▲ 413,7 mil. RON▲ 12,2 %
SIRACRIS SRL▲ 1013,6 mil. RON▲ 30,8 %
LORGIS SRL▼ 613,4 mil. RON▲ 2,2 %
GEORGIA INTER ROM SRL▼ 313,3 mil. RON▲ 7,1 %
TIPOGRAFIA PROD COM SRL▲ 1013,2 mil. RON▲ 30,1 %
UZITMET INDUSTRY SRL▲ 10013 mil. RON▲ 158,3 %
CONBET PROD SRL▲ 413 mil. RON▲ 22,3 %
APRILIA SRL▼ 412,9 mil. RON▲ 5,3 %
GASFIVAL SRL▲ 412,5 mil. RON▲ 21,6 %
GREENWOOD SRL▼ 1112,5 mil. RON▼ 1,8 %
GAMIATRICOS COM S.R.L.▲ 4412,5 mil. RON▲ 76,2 %
MIRFO TRADING SA▲ 712,3 mil. RON▲ 23,5 %
LEURDA IMPEX SRL▼ 712,1 mil. RON▲ 0,6 %
ESTARTEM COM SRL▲ 9711,9 mil. RON▲ 141,8 %
AGRICOLA PAGNAN SRL▲ 310,6 mil. RON▲ 6,3 %
MIRUAL PROD SRL▼ 210,5 mil. RON▲ 3,3 %
ELIO CONS SRL▲ 4710,4 mil. RON▲ 57,9 %
EXPLOCARB SRL▲ 1710,3 mil. RON▲ 31,9 %
FRIGO TEHNICA SRL▲ 210,1 mil. RON▲ 1,7 %
IUTKO S.R.L.▲ 610 mil. RON▲ 18,6 %
TRANSALPIN 2008 SRL▲ 1610 mil. RON▲ 28,8 %
STEFALMAT SRL=9,9 mil. RON▲ 10,3 %
INDUSTRIAL EUMECA SRL▼ 79,9 mil. RON▼ 2,2 %
GERMOIL IMPEX SRL▲ 129,6 mil. RON▲ 23 %
ELECTROCONSTRUCŢIA ELCO TÎRGU JIU SA▲ 289,6 mil. RON▲ 31,7 %
MENTOR S.M. SRL▼ 249,5 mil. RON▼ 23,1 %
METALCOLECT PROD SRL▼ 189,5 mil. RON▼ 13,2 %
MWGASTRADE PETROLEUM SRL▲ 6639,5 mil. RON▲ 852,8 %
INMELCON PROD SA▼ 59,4 mil. RON▲ 7,8 %
OILPETROMARIO SRL▲ 469,2 mil. RON▲ 49,3 %
ŞUPELNIŢA SRL▲ 499,2 mil. RON▲ 53,9 %
ELENFARM SRL▲ 119,1 mil. RON▲ 18,7 %
AMV STYLE SRL▼ 309 mil. RON▼ 26,9 %
GALENUS SRL▼ 19 mil. RON▲ 11,1 %
ELSAT SRL▼ 78,8 mil. RON▲ 5,1 %
POLARIS MEDIU SRL▲ 88,8 mil. RON▲ 15,1 %
ALISPEDOL INSTAL SRL▲ 128,7 mil. RON▲ 18,5 %
CARLEXIM SRL▼ 188,7 mil. RON▼ 12 %
TRANSLOC SA▲ 78,7 mil. RON▲ 15,2 %
MITANOV TRANS SRL▲ 28,7 mil. RON▲ 13 %
ROMFEREX IMPORT EXPORT SRL▲ 168,6 mil. RON▲ 23,4 %
BORIS FUNGHI SRL▲ 808,5 mil. RON▲ 83,2 %
HALA DE CARNE SRL▼ 58,5 mil. RON▲ 9,6 %
FAITH SRL▲ 18,4 mil. RON▲ 11,2 %
GRUPUL DE COMERŢ ŞI INVESTIŢII SRL▼ 288,3 mil. RON▼ 17,6 %
COLECŢIA IMPEX SRL▼ 238,2 mil. RON▼ 6,8 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci