Top 100 firme — IT și comunicații, Giurgiu după cifră de afaceri în 2021
174 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 25,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 26,9 K RON, iar liderul atinge 3,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FLIPLUCK IGAMING S.R.L.▲ 6 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 3,5 mil. RON▲ 343,2 % | ▲ 343,2 % | 1,8 mil. RON | |
| 2 | 2.LIFE IN CODES SOLUTIONS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,2 mil. RON▼ 50,7 % | ▼ 50,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 3 | 3.INFO GRUP SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,1 mil. RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 174 K RON | |
| 4 | 4.ADD TELCO MOBILE S.R.L.▲ 5 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 116,6 % | ▲ 116,6 % | 96 K RON | |
| 5 | 5.PAMRO BUSINESS SOLUTIONS SRL▲ 1 | Sat Obedeni, Comuna Bucşani, Giurgiu | 1 mil. RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 312 K RON | |
| 6 | 6.MEDILIS TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 98 | Sat Tântava, Comuna Grădinari, Giurgiu | 905,1 K RON▲ 11.968,1 % | ▲ 11.968,1 % | 97,1 K RON | |
| 7 | 7.DIGITAL FARMERS S.R.L.▲ 50 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 695,3 K RON▲ 726,1 % | ▲ 726,1 % | 661,9 K RON | |
| 8 | 8.GEMA COMPROD SRL▲ 2 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 558,9 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 151,9 K RON | |
| 9 | 9.GEDAL PROD ACTIV SRL▲ 2 | Sat Poşta, Comuna Buturugeni, Giurgiu | 548,2 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | -104,2 K RON | |
| 10 | 10.LEAN SECURITY HELP SRL▲ 11 | Sat Suseni, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 534,4 K RON▲ 82 % | ▲ 82 % | 221,3 K RON | |
| 11 | 11.AT PLAN S.R.L.▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 459,4 K RON▼ 57,6 % | ▼ 57,6 % | 119,3 K RON | |
| 12 | 12.PRO IT GRUP SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 459,4 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 60,9 K RON | |
| 13 | 13.GLOSOFT SOLUTIONS SRL▲ 6 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 424,1 K RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 178,3 K RON | |
| 14 | 14.UNUBY SOFTWARE S.R.L.▲ 12 | Sat Comana, Comuna Comana, Giurgiu | 422,8 K RON▲ 71,4 % | ▲ 71,4 % | 386 K RON | |
| 15 | 15.NETDESIGN SRL▲ 3 | Sat Plopşoru, Comuna Daia, Giurgiu | 408,3 K RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 72,2 K RON | |
| 16 | 16.SAGES SISTEM SRL▼ 4 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 395,7 K RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | -155,7 K RON | |
| 17 | 17.SPECTRA - IT SRL▼ 3 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 391,4 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 333,1 K RON | |
| 18 | 18.SOFT SERVICE SOLUTIONS S.R.L.▼ 1 | Sat Moşteni, Comuna Ulmi, Giurgiu | 329,9 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 138,8 K RON | |
| 19 | 19.ADDVICES MEDIA DEVELOPMENT SRL▲ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 329,8 K RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 79,6 K RON | |
| 20 | 20.OPEN TECHNOLOGIES SRL▲ 2 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 289,6 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 259,9 K RON | |
| 21 | 21.IT MANAGEMENT HQ S.R.L.▼ 1 | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 279 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 58,6 K RON | |
| 22 | 22.DAKOTA GRUP SRL▲ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 267,5 K RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 47,5 K RON | |
| 23 | 23.TAKO SYSTEM SERVICES S.R.L.▲ 2 | Sat Uzunu, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 259,8 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 13,6 K RON | |
| 24 | 24.RED CAT CORPORATION SRL= | Sat Moşteni, Comuna Ulmi, Giurgiu | 255,3 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 103,4 K RON | |
| 25 | 25.CREATIVE EUROSOLUTIONS S.R.L.▲ 34 | Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu | 253,5 K RON▲ 206,5 % | ▲ 206,5 % | 138,5 K RON | |
| 26 | 26.NETWORX SRL▲ 14 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 253,2 K RON▲ 72,9 % | ▲ 72,9 % | -221,2 K RON | |
| 27 | 27.CONTENTSEO SRL▲ 12 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 234,2 K RON▲ 58,6 % | ▲ 58,6 % | 183,3 K RON | |
| 28 | 28.RAB SWE SOL S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 229,4 K RON— | — | — | 179,1 K RON |
| 29 | 29.HOSTIK STORAGE S.R.L.▲ 32 | Sat Toporu, Comuna Toporu, Giurgiu | 216,8 K RON▲ 167,7 % | ▲ 167,7 % | -70,5 K RON | |
| 30 | 30.DIGITAL DYNAMICS SRL▲ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 214,1 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 154,8 K RON | |
| 31 | 31.CONTBUG SOFTWARE SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 211,2 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 76,2 K RON | |
| 32 | 32.BV IT SOFTWARE SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 207,8 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 175 K RON | |
| 33 | 33.BAMBINI SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 202 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 163,1 K RON | |
| 34 | 34.BRINKMAN EUROLINK SRL▼ 1 | Sat Gogoşari, Comuna Gogoşari, Giurgiu | 197,5 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 19,7 K RON | |
| 35 | 35.NEXT RISESOFT SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 185 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 56,6 K RON | |
| 36 | 36.ZEROXUNU SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 183,2 K RON— | — | 157,4 K RON | |
| 37 | 37.TIRIRIRI MUSIC SRL▲ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 180 K RON▲ 65,1 % | ▲ 65,1 % | 95,6 K RON | |
| 38 | 38.ROI MEDIA SRL▲ 59 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 174,5 K RON▲ 929,6 % | ▲ 929,6 % | -16,3 K RON | |
| 39 | 39.GRAMOFON MEDIA SRL▲ 19 | Sat Mârşa, Comuna Mârşa, Giurgiu | 173,7 K RON▲ 108,6 % | ▲ 108,6 % | -95,5 K RON | |
| 40 | 40.POWER COMPUTERS CONCEPT S.R.L.▲ 6 | Sat Varlaam, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 161,1 K RON▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 3,2 K RON | |
| 41 | 41.PATY MEDIA SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 152,5 K RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 97,1 K RON | |
| 42 | 42.ANDI SOFT SRL▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 150,1 K RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 102,3 K RON | |
| 43 | 43.ONE IT SOLUTION S.R.L.▲ 74 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 150 K RON▲ 5.314,8 % | ▲ 5.314,8 % | 82,9 K RON | |
| 44 | 44.GEO CONSULTING MANAGEMENT SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 142,8 K RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 135,1 K RON | |
| 45 | 45.IT DATA AND SYSTEMS PROTECTION S.R.L.▲ 21 | Sat Zorile, Comuna Grădinari, Giurgiu | 141,1 K RON▲ 93,4 % | ▲ 93,4 % | 38,1 K RON | |
| 46 | 46.WEBSOFT EXCLUSIV 2018 S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 139,6 K RON— | — | — | 55,3 K RON |
| 47 | 47.SIDEWORK S.R.L.▼ 6 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 136,7 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 83 K RON | |
| 48 | 48.E-PLATFORM CONSULTING SRL▼ 5 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 134,6 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 114,9 K RON | |
| 49 | 49.NEXT IT CONSULTING S.R.L.nou | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 132,7 K RON— | — | — | 125,8 K RON |
| 50 | 50.DANIC PRED COMPLET S.R.L.▲ 19 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 113,6 K RON▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | 98,9 K RON | |
| 51 | 51.LOMBARDO SOFTWARE SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 110,8 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 30,2 K RON | |
| 52 | 52.PROINET WIRELESS SRL▲ 12 | Sat Cosoba, Comuna Cosoba, Giurgiu | 107,8 K RON▲ 46,5 % | ▲ 46,5 % | 54,2 K RON | |
| 53 | 53.EVOLI TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 43 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 107 K RON▲ 494,3 % | ▲ 494,3 % | 92,1 K RON | |
| 54 | 54.PRINT SAMBI SRL▲ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 104,6 K RON▲ 26,9 % | ▲ 26,9 % | 2,7 K RON | |
| 55 | 55.DAVISAT SIMI SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 102,3 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 41,4 K RON | |
| 56 | 56.PATI NEWS SRL▼ 18 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 97,5 K RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | -11,3 K RON | |
| 57 | 57.AVECO SRL▲ 17 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 96,2 K RON▲ 94,8 % | ▲ 94,8 % | 34,4 K RON | |
| 58 | 58.ROMPROD SRL▲ 40 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 95,4 K RON▲ 493,5 % | ▲ 493,5 % | 75,6 K RON | |
| 59 | 59.LOW SALT S.R.L.▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 94,3 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 27,2 K RON | |
| 60 | 60.GAM SOFT CONTA SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 92,5 K RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 79,3 K RON | |
| 61 | 61.AUDIOLAB TEAM S.R.L.▲ 25 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 86,8 K RON▲ 128,7 % | ▲ 128,7 % | 65 K RON | |
| 62 | 62.FINCONSULT SMART SOLUTION S.R.L.▲ 25 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 86,5 K RON▲ 138,8 % | ▲ 138,8 % | 29,9 K RON | |
| 63 | 63.BYB-AMA 979 SMART SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 82,5 K RON— | — | — | 78,7 K RON |
| 64 | 64.FINANCIAL PLANS ENTERPRISE SRL-D▲ 9 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 82,2 K RON▲ 63 % | ▲ 63 % | 52,1 K RON | |
| 65 | 65.NSD SOFT S.R.L.▼ 28 | Sat Mogoşeşti, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 79,2 K RON▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 4,7 K RON | |
| 66 | 66.BLUE ONLINE MEDIA SRL▲ 28 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 78,7 K RON▲ 290 % | ▲ 290 % | 7,7 K RON | |
| 67 | 67.BBS DIGITAL FACTORY S.R.L.▼ 12 | Sat Vărăşti, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 77,4 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | -27,5 K RON | |
| 68 | 68.GEORGIS P SRL▲ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 76 K RON▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 69,2 K RON | |
| 69 | 69.DIGITAL PATH AGENCY S.R.L.▲ 38 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 73,5 K RON▲ 1.024 % | ▲ 1.024 % | 67,7 K RON | |
| 70 | 70.MONITECH DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 71 K RON▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 43,5 K RON | |
| 71 | 71.STATEFUL CONSULTING & DEVELOPMENT S.R.L.▼ 15 | Sat Cosoba, Comuna Cosoba, Giurgiu | 66,8 K RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 63,5 K RON | |
| 72 | 72.TRILOBYTE NEW IMAGE S.R.L.▲ 28 | Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Giurgiu | 66,4 K RON▲ 424,8 % | ▲ 424,8 % | 9,3 K RON | |
| 73 | 73.WAR ENSEMBLE SRL▲ 17 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 63,5 K RON▲ 101,6 % | ▲ 101,6 % | 51,1 K RON | |
| 74 | 74.IDMEDIA SERV COMPANY SRL▲ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 63,3 K RON▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | 21,7 K RON | |
| 75 | 75.TEAMDESIGNMEDIA SRL▼ 13 | Sat Toporu, Comuna Toporu, Giurgiu | 60,6 K RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 44,5 K RON | |
| 76 | 76.MANADY-PRESS SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 58,4 K RON— | — | — | 45,3 K RON |
| 77 | 77.DEINDE CEREBRUM SRL▼ 61 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 55,4 K RON▼ 85,3 % | ▼ 85,3 % | 28,5 K RON | |
| 78 | 78.ESKIRA S.R.L.▼ 15 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 54,5 K RON▼ 28 % | ▼ 28 % | 44,2 K RON | |
| 79 | 79.DUNAV MEDIA SRL▼ 28 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 51 K RON▼ 50,8 % | ▼ 50,8 % | 22,6 K RON | |
| 80 | 80.PIXELTIME WEB SOLUTIONS S.R.L.▲ 32 | Sat Câmpurelu, Comuna Colibaşi, Giurgiu | 46,7 K RON▲ 744,7 % | ▲ 744,7 % | 31,8 K RON | |
| 81 | 81.MUFFINRIDES ENTERPRISE S.R.L.▲ 44 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 46,4 K RON— | — | 44,7 K RON | |
| 82 | 82.TICY MUSIC PRODUCTION S.R.L.nou | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 45,7 K RON— | — | — | 18,7 K RON |
| 83 | 83.BTS TELECOM SERVICES S.R.L.▲ 42 | Sat Oinacu, Comuna Oinacu, Giurgiu | 45,1 K RON— | — | 25,9 K RON | |
| 84 | 84.PLOT TWIST S.R.L.▲ 9 | Sat Grădiştea, Comuna Comana, Giurgiu | 44,9 K RON▲ 98,1 % | ▲ 98,1 % | 22,7 K RON | |
| 85 | 85.EDY LASSEL COM SRL▼ 10 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 41 K RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 23,2 K RON | |
| 86 | 86.DONA UNIQUE VISION S.R.L.▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 40,3 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 8,5 K RON | |
| 87 | 87.SAPRON IT SOLUTIONS S.R.L.▲ 14 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 40,2 K RON▲ 234,6 % | ▲ 234,6 % | 2,3 K RON | |
| 88 | 88.IOANA SRL▲ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 39,3 K RON▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 19,7 K RON | |
| 89 | 89.DIGITAL SUPPORT S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 37,7 K RON— | — | — | 5,1 K RON |
| 90 | 90.PRESS MEDIA DESIGN S.R.L.▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 37,6 K RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 33 K RON | |
| 91 | 91.ESCAPE THEATRE S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 37,1 K RON— | — | — | 33,3 K RON |
| 92 | 92.ETERNAL SRL▼ 24 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 35,9 K RON▼ 45,7 % | ▼ 45,7 % | 15,4 K RON | |
| 93 | 93.CINESTORY S.R.L.▲ 32 | Sat Bucşani, Comuna Bucşani, Giurgiu | 34,4 K RON— | — | -4 K RON | |
| 94 | 94.GABSOFT SRL▼ 14 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 32,6 K RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 3,8 K RON | |
| 95 | 95.VASCANDI SERVCONT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 31,9 K RON▲ 100,2 % | ▲ 100,2 % | 28,8 K RON | |
| 96 | 96.REDKORP SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 31,7 K RON— | — | — | 30,7 K RON |
| 97 | 97.SHARMA CREATION S.R.L.nou | Sat Varlaam, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 30,7 K RON— | — | — | 28,4 K RON |
| 98 | 98.VOLVER FILMS S.R.L.▼ 13 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 30,7 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 20,6 K RON | |
| 99 | 99.CONTRASTE CULTURALE 2017 SRL▼ 20 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 27 K RON▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 17,5 K RON | |
| 100 | 100.RRR SOFTWARE SYSTEMS S.R.L.▼ 29 | Sat Cărpenişu, Comuna Găiseni, Giurgiu | 26,9 K RON▼ 55,2 % | ▼ 55,2 % | 1,8 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Giurgiu
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
63 firme · 15,6 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
20 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
10 firme · 9,1 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
18 firme · 6 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
6 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
20 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
7 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
8 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
7 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
3 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
4 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
5 firme · 671,2 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
4 firme · 622,5 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
6 firme · 581,9 K RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
5 firme · 426,1 K RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
7 firme · 409,4 K RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
6 firme · 407,5 K RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
3 firme · 335,3 K RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
5 firme · 220,8 K RON
CAEN 6130
Activități de telecomunicații prin satelit
1 firme · 169 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
2 firme · 102,3 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
1 firme · 62,7 K RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
1 firme · 36,2 K RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
2 firme · 30 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
1 firme · 25 K RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
1 firme · 22,5 K RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
1 firme · 0 RON