Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Galați după cifră de afaceri în 2021
80 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 80 cumulează 21,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 3,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EXICON SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,2 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 380,9 K RON | |
| 2 | 2.UPOIL SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2 mil. RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 74,8 K RON | |
| 3 | 3.ALGIROX 70 SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 177,4 K RON | |
| 4 | 4.RADUMARIUSFOOD S.R.L.▲ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 532,2 % | ▲ 532,2 % | 444,4 K RON | |
| 5 | 5.CONSALMA SRL▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 100 % | ▲ 100 % | 320,5 K RON | |
| 6 | 6.TOP CMA SRL▲ 1 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | -26,4 K RON | |
| 7 | 7.TRIFAN ŞTEFAN-LAURENŢIU S.R.L.▲ 30 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 805,1 K RON▲ 848,7 % | ▲ 848,7 % | 168,9 K RON | |
| 8 | 8.PROTSERVIS SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 612,3 K RON▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 456,1 K RON | |
| 9 | 9.CROITORU GA COMERCIAL S.R.L.nou | Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi | 596,9 K RON— | — | — | 205,1 K RON |
| 10 | 10.AUTO-CENTER SRL▼ 4 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 571,1 K RON▼ 43,2 % | ▼ 43,2 % | 43,2 K RON | |
| 11 | 11.PESTCONTROL SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 561,4 K RON▼ 54,4 % | ▼ 54,4 % | 208,1 K RON | |
| 12 | 12.GCR HOLDINGS CONCEPT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 502,3 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | -604,2 K RON | |
| 13 | 13.MC MARLLIN SRL▲ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 497,1 K RON▲ 285 % | ▲ 285 % | 385,3 K RON | |
| 14 | 14.NEW'S STORE TEAM S.R.L.= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 384,5 K RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 80,7 K RON | |
| 15 | 15.WORK SAFETY DORIN SRL▼ 2 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 341,4 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 247 K RON | |
| 16 | 16.VANROM BUSSINES S.R.L.▲ 33 | Sat Munteni, Comuna Munteni, Galaţi | 327,6 K RON▲ 1.481,9 % | ▲ 1.481,9 % | 48,4 K RON | |
| 17 | 17.HOZOC ANALITICS S.R.L.▲ 24 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 298,4 K RON▲ 454,6 % | ▲ 454,6 % | 16,8 K RON | |
| 18 | 18.SCORPIO MEDIA ADVERTISING SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 298 K RON▲ 1.515,4 % | ▲ 1.515,4 % | 193,6 K RON | |
| 19 | 19.PROVIDER ENERGY CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 295,1 K RON▲ 49,5 % | ▲ 49,5 % | 239,7 K RON | |
| 20 | 20.AGACHE STUDIO S.R.L.= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 291,3 K RON▲ 66,5 % | ▲ 66,5 % | 276,7 K RON | |
| 21 | 21.ELECTROMET SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 267,5 K RON▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 13,2 K RON | |
| 22 | 22.CSM COSMIN 37 S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 264,8 K RON— | — | — | 89,6 K RON |
| 23 | 23.CARPE VITAM SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 260,6 K RON▲ 76,8 % | ▲ 76,8 % | 151,4 K RON | |
| 24 | 24.BLV LIDPROCRISS S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 259,2 K RON— | — | — | 79,8 K RON |
| 25 | 25.WINCONSVAL SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 240,4 K RON▲ 80,3 % | ▲ 80,3 % | 9 K RON | |
| 26 | 26.IULDAVIR TOP S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 234,6 K RON— | — | — | 76,2 K RON |
| 27 | 27.ASCENT CREATIVE SOLUTIONS SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 225 K RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 168,7 K RON | |
| 28 | 28.INTERSIRO SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 221,9 K RON▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 143,4 K RON | |
| 29 | 29.AIENTICOM S.R.L.nou | Sat Munteni, Comuna Munteni, Galaţi | 211,9 K RON— | — | — | 35,3 K RON |
| 30 | 30.PIMCEF STORE S.R.L.nou | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 211,6 K RON— | — | — | 44,1 K RON |
| 31 | 31.SALINA SRL▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 204,6 K RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 83,5 K RON | |
| 32 | 32.GARCIAVAL S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 174,7 K RON— | — | — | -48,1 K RON |
| 33 | 33.DRESTAN SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 161,7 K RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 132,7 K RON | |
| 34 | 34.IRIS XPRESS TABAC S.R.L.▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 155,1 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 48,7 K RON | |
| 35 | 35.GALACEZAR SRL▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 147,5 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 54,8 K RON | |
| 36 | 36.RONADA STORE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 136,3 K RON— | — | — | 33,7 K RON |
| 37 | 37.BRAINWAVES S.R.L.▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 132 K RON▲ 200,1 % | ▲ 200,1 % | 76,3 K RON | |
| 38 | 38.MANTON MIH SRL▼ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 129,3 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 71,2 K RON | |
| 39 | 39.GENIDECO SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 115,5 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 80,6 K RON | |
| 40 | 40.SERIOMAD SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 113 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 35,8 K RON | |
| 41 | 41.STILL AND TASTE MANAGER S.R.L.▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 106,3 K RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 44,8 K RON | |
| 42 | 42.SANPROT SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 103,1 K RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 17,6 K RON | |
| 43 | 43.LAGO SOLUTIONS SRL▼ 8 | Sat Corod, Comuna Corod, Galaţi | 102,9 K RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 40,6 K RON | |
| 44 | 44.INDUSTRIAL PARC SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 101,7 K RON▲ 173,5 % | ▲ 173,5 % | -314,2 K RON | |
| 45 | 45.GEOMED CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 67,4 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 26,2 K RON | |
| 46 | 46.INTERVIO ARIDA&VIOLETE S.R.L.nou | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 64,4 K RON— | — | — | 22,9 K RON |
| 47 | 47.TB SAFETY SERVICES SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 63,2 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 268 RON | |
| 48 | 48.ALT NEACȘU STORE SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 62,4 K RON▲ 231,2 % | ▲ 231,2 % | 37,2 K RON | |
| 49 | 49.MATRUNA GCC 2020 S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 57,6 K RON— | — | — | 51,8 K RON |
| 50 | 50.NICO&VIO CONSULTING S.R.L.nou | Sat Cudalbi, Comuna Cudalbi, Galaţi | 56,3 K RON— | — | — | 19,7 K RON |
| 51 | 51.HOBMARKET BLUE STORE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 55,9 K RON— | — | — | 12,3 K RON |
| 52 | 52.PRIMO AVANT SRL▼ 20 | Sat Drăguşeni, Comuna Drăguşeni, Galaţi | 53,2 K RON▼ 56,3 % | ▼ 56,3 % | -3,5 K RON | |
| 53 | 53.STEFANUT CONCEPT 2018 S.R.L.nou | Loc. Târgu Bujor, Oraş Târgu Bujor, Galaţi | 44,3 K RON— | — | — | 8,9 K RON |
| 54 | 54.POPARTY FOOD S.R.L.nou | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 43,7 K RON— | — | — | 7,7 K RON |
| 55 | 55.RARVIFLOR GRUP S.R.L.nou | Sat Barcea, Comuna Barcea, Galaţi | 43,4 K RON— | — | — | 12,9 K RON |
| 56 | 56.CONFLORZYP S.R.L.nou | Sat Corod, Comuna Corod, Galaţi | 43,3 K RON— | — | — | 11,3 K RON |
| 57 | 57.GHEPIN ASIG SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 35,2 K RON▲ 83,2 % | ▲ 83,2 % | 21,9 K RON | |
| 58 | 58.ANGELIKA MAMCZURA S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 33,7 K RON— | — | — | 31,9 K RON |
| 59 | 59.VERITEC WERK S.R.L.▼ 38 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 31 K RON▼ 81,1 % | ▼ 81,1 % | 4,5 K RON | |
| 60 | 60.LTC C&C BEAUTY 19 S.R.L.nou | Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi | 16,1 K RON— | — | — | 6,8 K RON |
| 61 | 61.N.B.E. FREEMOTION CONCEPT SRL▼ 16 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 15,5 K RON▼ 53,7 % | ▼ 53,7 % | 14,4 K RON | |
| 62 | 62.SORTGAL TRANS SRL▼ 16 | Comuna Tuluceşti, Galaţi | 13,4 K RON▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | -4,4 K RON | |
| 63 | 63.XAYAH REDSERV S.R.L.nou | Sat Tuluceşti, Comuna Tuluceşti, Galaţi | 10,4 K RON— | — | — | 6,2 K RON |
| 64 | 64.BSKANDSERV S.R.L.nou | Sat Tătarca, Comuna Tuluceşti, Galaţi | 9,2 K RON— | — | — | 5,3 K RON |
| 65 | 65.MARCANA 2011 SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,2 K RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | -706 RON | |
| 66 | 66.GREGORIO AAC S.R.L.▼ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,6 K RON▼ 77,9 % | ▼ 77,9 % | -421 RON | |
| 67 | 67.CTG CONT SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,1 K RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 1,1 K RON | |
| 68 | 68.MICROMEGA SRL▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON— | — | -2,5 K RON | |
| 69 | 69.SIPRAV SRL▼ 9 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 70 | 70.INFO ELECTRONIC SYSTEM SRL▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 71 | 71.HELIOCOLOR SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -769 RON | |
| 72 | 72.CONS MANAGEMENT PARC DE SOFT SRL▼ 33 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -308,8 K RON | |
| 73 | 73.GABI PROMOTION SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 74 | 74.ASSESSMENT COMPANY SRL▼ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 75 | 75.IZOCONSULT SOLUTIONS SRL▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON— | — | -515 RON | |
| 76 | 76.CĂTĂLINA CRISTEA BUSINESS SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON— | — | 59 RON | |
| 77 | 77.MONTALBANO VIGATA SRL▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON— | — | -2,4 K RON | |
| 78 | 78.PRAISLER CONSULTING SRL-D▼ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -326 RON | |
| 79 | 79.BUYER FOOD CONSULTING SRL▼ 19 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 80 | 80.OPTIMA ATLANTIC S.R.L.▼ 72 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -115,9 K RON |