Top 100 firme — Construcții, Dâmbovița după cifră de afaceri în 2023
1.689 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,6 mld. RON. Pragul de intrare în top este 3,3 mil. RON, iar liderul atinge 278,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MARISTAR COM SRL= | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 278,5 mil. RON▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | 40,4 mil. RON | |
| 2 | 2.BIT INVEST SRL= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 115,1 mil. RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 10,6 mil. RON | |
| 3 | 3.RAD PANORAMA CONSTRUCT S.R.L.▲ 2 | Sat Dărmăneşti, Comuna Dărmăneşti, Dâmboviţa | 87,8 mil. RON▲ 107,3 % | ▲ 107,3 % | 8,2 mil. RON | |
| 4 | 4.CHIRULLI ANDREA SRL SUCURSALA ULMI▼ 1 | Sat Dumbrava, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 67,9 mil. RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 746,2 K RON | |
| 5 | 5.POTENTIAL CONS SRL▲ 6 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 66,5 mil. RON▲ 150,8 % | ▲ 150,8 % | 20,6 mil. RON | |
| 6 | 6.AMIRAS C&L IMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 59,6 mil. RON▲ 88,8 % | ▲ 88,8 % | 22,6 mil. RON | |
| 7 | 7.EURO-AUDIT SERVICE SRL▲ 9 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 58,4 mil. RON▲ 205,2 % | ▲ 205,2 % | 15,5 mil. RON | |
| 8 | 8.PRO STRATEGY CONSTRUCTION SRL▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 56,5 mil. RON▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | 3,2 mil. RON | |
| 9 | 9.CONTEH BARENGOTT S.R.L.▲ 13 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 50,6 mil. RON▲ 313,3 % | ▲ 313,3 % | 8,3 mil. RON | |
| 10 | 10.GROUP ABI CONSULT SRL▲ 2 | Sat Lazuri, Comuna Comişani, Dâmboviţa | 33,3 mil. RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 1,1 mil. RON | |
| 11 | 11.LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA▼ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 32,1 mil. RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 12 | 12.ANDRA ZAH BUILDING S.R.L.▲ 2 | Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Dâmboviţa | 31,5 mil. RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 33,6 K RON | |
| 13 | 13.MICONSTRUCT SRL▼ 6 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 29,2 mil. RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 4,1 mil. RON | |
| 14 | 14.NOVA REAL EXPERT S.R.L.▲ 6 | Sat Voineşti, Comuna Voineşti, Dâmboviţa | 27,4 mil. RON▲ 106,1 % | ▲ 106,1 % | 375,1 K RON | |
| 15 | 15.BLUE POWER PROIECT S.R.L.nou | Sat Sălcuţa, Oraş Titu, Dâmboviţa | 21,1 mil. RON▲ 6.833,6 % | ▲ 6.833,6 % | 652,9 K RON | |
| 16 | 16.ANGIMETAL IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 21,1 mil. RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 547,6 K RON | |
| 17 | 17.BUROM BM INVEST S.R.L.▲ 131 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 21 mil. RON▲ 904,2 % | ▲ 904,2 % | 7,7 mil. RON | |
| 18 | 18.VETA GLOBAL S.R.L.▲ 1.091 | Sat Priboiu, Comuna Brăneşti, Dâmboviţa | 20,8 mil. RON▲ 80.809,1 % | ▲ 80.809,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 19 | 19.SERVICII PUBLICE MUNICIPALE TÂRGOVIŞTE S.R.L.= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 20,1 mil. RON▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 163,8 K RON | |
| 20 | 20.SEE SRL▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 19,9 mil. RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 4,4 mil. RON | |
| 21 | 21.MUNICIPAL CONSTRUCT SA▼ 13 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 17,9 mil. RON▼ 44,2 % | ▼ 44,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 22 | 22.MATE GREEN ENERGY S.R.L.nou | Loc. Fieni, Oraş Fieni, Dâmboviţa | 17,9 mil. RON▲ 347,2 % | ▲ 347,2 % | 4,8 mil. RON | |
| 23 | 23.CLASS PARK RESIDENCE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 15,8 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 474 K RON | |
| 24 | 24.ELECTRIC COMPANY SRL▲ 25 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 14,2 mil. RON▲ 157,4 % | ▲ 157,4 % | 4,5 mil. RON | |
| 25 | 25.BUBU CONS SRL▼ 2 | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 13,3 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 26 | 26.CHINDIA INVEST S.R.L.▲ 76 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 12 mil. RON▲ 348,5 % | ▲ 348,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 27 | 27.OMEGA MET CONSTRUCT SRL▼ 6 | Sat Bezdead, Comuna Bezdead, Dâmboviţa | 11,7 mil. RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 33 K RON | |
| 28 | 28.LIN IMPEX SRL▲ 12 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 10,6 mil. RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 117,3 K RON | |
| 29 | 29.CASA PROIECT INSTAL CONSULT SRL▲ 8 | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 10,4 mil. RON▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 30 | 30.HB POTLOGI S.R.L.▼ 6 | Sat Potlogi, Comuna Potlogi, Dâmboviţa | 10,2 mil. RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | -357,2 K RON | |
| 31 | 31.DEMETER GENERAL S.R.L.▲ 8 | Sat Gulia, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 9,9 mil. RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | -1,4 mil. RON | |
| 32 | 32.FĂNUŢĂ IMPEX SRL▼ 4 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 9,7 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 540,1 K RON | |
| 33 | 33.ALISSEL-ESP SRL▲ 23 | Loc. Fieni, Oraş Fieni, Dâmboviţa | 9,7 mil. RON▲ 106,1 % | ▲ 106,1 % | 4,1 mil. RON | |
| 34 | 34.CLASS PARK DEVELOPMENT S.R.L.▼ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 9,1 mil. RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 120,3 K RON | |
| 35 | 35.ZPP BETON GRUP SRL▼ 1 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 8,9 mil. RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 76,9 K RON | |
| 36 | 36.IOCONS EXPERT S.R.L.= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 8,8 mil. RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | -1,3 mil. RON | |
| 37 | 37.GRAND TECHNOLOGY SYSTEM S.R.L.▼ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 8,8 mil. RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 202,3 K RON | |
| 38 | 38.SC VACOMAN EXPERT 2012 S.R.L.▲ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 8,2 mil. RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 447,5 K RON | |
| 39 | 39.TEAM-M CONSTRUCT SRL▼ 10 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 7,9 mil. RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 583,9 K RON | |
| 40 | 40.NOSFILS SRL▲ 30 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 7,9 mil. RON▲ 111 % | ▲ 111 % | 86,5 K RON | |
| 41 | 41.SIMANG CONSTRUCT SRL▼ 6 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 7,8 mil. RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 42 | 42.ERISTAR LUCA S.R.L.▲ 110 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 7,3 mil. RON▲ 255,9 % | ▲ 255,9 % | 215,5 K RON | |
| 43 | 43.SHOWMINE TECH SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 7,1 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 44 | 44.PROCOR SA▼ 13 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 7,1 mil. RON▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 163,7 K RON | |
| 45 | 45.ADAMO TEMAO CONSTRUCT S.R.L.▼ 2 | Sat Dumbrava, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 6,9 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 46 | 46.UTIL-GABMIR SRL▲ 41 | Sat Băleni Sârbi, Comuna Băleni, Dâmboviţa | 6,3 mil. RON▲ 105 % | ▲ 105 % | 1,9 mil. RON | |
| 47 | 47.TARABOSTES BIO ORGANIC STIL S.R.L.▲ 156 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 6,1 mil. RON▲ 313,1 % | ▲ 313,1 % | 45,9 K RON | |
| 48 | 48.APACRIS INSTAL 2012 S.R.L.▲ 21 | Sat I. L. Caragiale, Comuna I. L. Caragiale, Dâmboviţa | 5,9 mil. RON▲ 55,3 % | ▲ 55,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 49 | 49.GHIMI TOP SERVICE S.R.L.▲ 37 | Sat Produleşti, Comuna Produleşti, Dâmboviţa | 5,9 mil. RON▲ 87,7 % | ▲ 87,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 50 | 50.GILEON INST-EL SRL▲ 17 | Sat Teis, Comuna Şotânga, Dâmboviţa | 5,8 mil. RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 159 K RON | |
| 51 | 51.PLACOFIX CONSTRUCT SRL= | Sat Picior de Munte, Comuna Dragodana, Dâmboviţa | 5,7 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 586,1 K RON | |
| 52 | 52.INSTALATII-ENERGO-REPARATII SRL▼ 5 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,5 mil. RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 2 mil. RON | |
| 53 | 53.GENERAL INSTAL COMP SRL▲ 12 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,5 mil. RON▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 651,3 K RON | |
| 54 | 54.ACON GAZ SRL▲ 18 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,5 mil. RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 55 | 55.EXPERT CRISNIC S.R.L.▲ 66 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 5,3 mil. RON▲ 123,2 % | ▲ 123,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 56 | 56.LORCONSTRUCT SRL▼ 18 | Sat Bezdead, Comuna Bezdead, Dâmboviţa | 5,3 mil. RON▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 57 | 57.ADRIA LUX SRL▼ 13 | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 5 mil. RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 72,6 K RON | |
| 58 | 58.CONSTANT SECURITY S.R.L.nou | Sat Ilfoveni, Comuna Nucet, Dâmboviţa | 4,8 mil. RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 673,7 K RON | |
| 59 | 59.ROYALVIL S.R.L.▼ 29 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,8 mil. RON▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 60 | 60.BOGALEX ACTIV SRL▲ 142 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,8 mil. RON▲ 225,4 % | ▲ 225,4 % | 320,6 K RON | |
| 61 | 61.TERMOHIDROSANITARE CONSULT SRL▼ 34 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,7 mil. RON▼ 56 % | ▼ 56 % | -1,7 mil. RON | |
| 62 | 62.SC AFA SPECIAL LOGISTIC S.R.L.▲ 6 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,7 mil. RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 11 K RON | |
| 63 | 63.STEELTECHEXPERT SRL▲ 21 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,6 mil. RON▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | 68,8 K RON | |
| 64 | 64.DESIGN GROUP REGARDS S.R.L.▼ 60 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 4,6 mil. RON▼ 92 % | ▼ 92 % | 247,2 K RON | |
| 65 | 65.RMG SMART SECURITY S.R.L.▲ 84 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,5 mil. RON▲ 117,1 % | ▲ 117,1 % | 426 K RON | |
| 66 | 66.MAGIC ART HOUSES S.R.L.▲ 237 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,5 mil. RON▲ 416,7 % | ▲ 416,7 % | 213,9 K RON | |
| 67 | 67.DEN INSTALAŢII SERV S.R.L.▲ 83 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 4,4 mil. RON▲ 113,1 % | ▲ 113,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 68 | 68.MIDECO EVERY DAY CONSTRUCT S.R.L.▼ 26 | Sat Gura Sutii, Comuna Gura Sutii, Dâmboviţa | 4,4 mil. RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 90 K RON | |
| 69 | 69.EURONEVMAD S.R.L.▼ 8 | Sat Cojasca, Comuna Cojasca, Dâmboviţa | 4,4 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 70 | 70.U.V. SERVICE SRL▼ 11 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,4 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 759,2 K RON | |
| 71 | 71.TEAM 4 CONSTRUCT S.R.L.▲ 114 | Sat Brezoaele, Comuna Brezoaele, Dâmboviţa | 4,3 mil. RON▲ 163,8 % | ▲ 163,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 72 | 72.ANDU CONCRETE & SERVICES S.R.L.▲ 59 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 4,2 mil. RON▲ 85 % | ▲ 85 % | 253,7 K RON | |
| 73 | 73.GAD CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.▲ 32 | Sat Merii, Comuna Mogoşani, Dâmboviţa | 4,2 mil. RON▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 153,5 K RON | |
| 74 | 74.ILVA IMPEX SRL▲ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,2 mil. RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 70,6 K RON | |
| 75 | 75.CONSTRUCT ASU SRL▲ 17 | Sat Perşinari, Comuna Perşinari, Dâmboviţa | 4,1 mil. RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 76 | 76.ANYTA - FALKO SRL▼ 5 | Sat Ocniţa, Comuna Ocniţa, Dâmboviţa | 4 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 676,5 K RON | |
| 77 | 77.MONTAJ PALADIU SRL▲ 23 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4 mil. RON▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 12,9 K RON | |
| 78 | 78.CHIŢOIU-MIH CONSTRUCT SRL▲ 68 | Sat Stubeie Tisa, Comuna Valea Lungă, Dâmboviţa | 4 mil. RON▲ 89,9 % | ▲ 89,9 % | 85,3 K RON | |
| 79 | 79.CREATIV GENERAL IMOBILIAR S.R.L.▲ 613 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4 mil. RON▲ 1.682,8 % | ▲ 1.682,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 80 | 80.MASTERSTRUCT-ON S.R.L.▲ 13 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4 mil. RON▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 81 | 81.SIAAS SERVICE SRL▲ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,8 mil. RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 1 mil. RON | |
| 82 | 82.COLECT REMAT GAESTI S.R.L.▼ 32 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 3,8 mil. RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 53,2 K RON | |
| 83 | 83.BANCON SRL▲ 28 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,8 mil. RON▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 718,6 K RON | |
| 84 | 84.CONICONSTRUCT COM SRL▼ 10 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 3,8 mil. RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 292,7 K RON | |
| 85 | 85.CROMPREST SRL▲ 124 | Sat Vizureşti, Comuna Ciocăneşti, Dâmboviţa | 3,8 mil. RON▲ 168,1 % | ▲ 168,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 86 | 86.INFINIT EURO SECURITY SRL▼ 1 | Sat Cuparu, Comuna Dragodana, Dâmboviţa | 3,7 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 364,4 K RON | |
| 87 | 87.GADIAN CONSTRUCTION TEAM S.R.L.▼ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,7 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 29,4 K RON | |
| 88 | 88.RAZVAL TIG CONSTRUCT S.R.L.▲ 10 | Sat Vişina, Comuna Vişina, Dâmboviţa | 3,6 mil. RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 156,1 K RON | |
| 89 | 89.LMG ULMI RESIDENCE S.R.L.▼ 41 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,6 mil. RON▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | 443 K RON | |
| 90 | 90.PRIMSTAL CENTRAL S.R.L.▲ 27 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,6 mil. RON▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 416,5 K RON | |
| 91 | 91.DANIEL ŞI DANA CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,5 mil. RON— | — | 540,6 K RON | |
| 92 | 92.NAST 2011 CONSTRUCT S.R.L.▼ 15 | Sat Ungureni, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 3,5 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 400,6 K RON | |
| 93 | 93.MARKLINE ROOFS S.R.L.▼ 20 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,5 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 126,8 K RON | |
| 94 | 94.TRICON WOOD S.R.L.▲ 141 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 3,5 mil. RON▲ 180,3 % | ▲ 180,3 % | 105,9 K RON | |
| 95 | 95.CLEROX SRL▼ 20 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,4 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 4,4 K RON | |
| 96 | 96.TUDIMEX SRL▲ 3 | Sat Braniştea, Comuna Braniştea, Dâmboviţa | 3,4 mil. RON▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 90,4 K RON | |
| 97 | 97.CASA PRIM TECH S.R.L.▼ 9 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 3,3 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 58,1 K RON | |
| 98 | 98.RAZVIRA CONSTRUCT SRL▲ 11 | Sat Lunca, Comuna Moroeni, Dâmboviţa | 3,3 mil. RON▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 585,6 K RON | |
| 99 | 99.KEVINNITA CONSTRUCTION S.R.L.▲ 338 | Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 3,3 mil. RON▲ 587,2 % | ▲ 587,2 % | 2,2 K RON | |
| 100 | 100.SWITCHIT S.R.L.▲ 173 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,3 mil. RON▲ 209,3 % | ▲ 209,3 % | 11,6 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Dâmbovița
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
615 firme · 678,1 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
161 firme · 565,8 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
41 firme · 284,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
53 firme · 260,7 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
196 firme · 230,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
23 firme · 120,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
152 firme · 76 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
29 firme · 34,3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
10 firme · 27,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
48 firme · 26,6 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 9,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
28 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 7 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
36 firme · 6,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
6 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
7 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
3 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
9 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
7 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
6 firme · 2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 344,7 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 251,4 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 139,5 K RON