Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Cluj după cifră de afaceri în 2013
213 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 85 mil. RON. Pragul de intrare în top este 24,3 K RON, iar liderul atinge 26,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.E.ON BUSINESS SERVICES CLUJ SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 26,6 mil. RON▲ 1.195,7 % | ▲ 1.195,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 2 | 2.STEELCASE SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18 mil. RON▲ 904,4 % | ▲ 904,4 % | 4,9 mil. RON | |
| 3 | 3.G & D TOP DESIGN SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,1 mil. RON▲ 18 % | ▲ 18 % | -536,2 K RON | |
| 4 | 4.HOLANDROM RICCO SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,4 mil. RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 5,3 K RON | |
| 5 | 5.NOTE IMPEX SRL▲ 3 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 73,4 % | ▲ 73,4 % | 416,2 K RON | |
| 6 | 6.24 SEVEN 3D SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,4 mil. RON▲ 291,1 % | ▲ 291,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 7 | 7.MEDISERV SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 641,9 K RON | |
| 8 | 8.EVENT CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,1 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 120,6 K RON | |
| 9 | 9.CONFIRM CONSTRUCTII SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2 mil. RON▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 640,6 K RON | |
| 10 | 10.CORALLO SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 mil. RON— | — | 1,5 mil. RON | |
| 11 | 11.NOVO MANAGEMENT S.A.▲ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 mil. RON▲ 418,6 % | ▲ 418,6 % | 159,9 K RON | |
| 12 | 12.RAM SERVICII SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 986,4 K RON▲ 117,1 % | ▲ 117,1 % | 12,9 K RON | |
| 13 | 13.CORAL OIL SRL▼ 3 | Sat Călăraşi-Gară, Comuna Călărasi, Cluj | 949,7 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | -20,7 K RON | |
| 14 | 14.ZIMOL SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 880,1 K RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | -47,1 K RON | |
| 15 | 15.DOXA IMPEX SRL▲ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 769,3 K RON▲ 165,4 % | ▲ 165,4 % | -88 K RON | |
| 16 | 16.INTERCONEX PRODSERV SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 725,1 K RON▲ 97,4 % | ▲ 97,4 % | 128,3 K RON | |
| 17 | 17.SELENCO SERVICE SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 674,2 K RON▼ 30 % | ▼ 30 % | 19,8 K RON | |
| 18 | 18.RAPID PAY SRL▲ 62 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 639 K RON▲ 1.103,8 % | ▲ 1.103,8 % | 99,7 K RON | |
| 19 | 19.PROMOSERV SRL▼ 7 | Sat Căianu Mic, Comuna Căianu, Cluj | 613,5 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -1,6 K RON | |
| 20 | 20.ELECTROTERM PRODSERV SRL▼ 5 | Municipiul Turda, Cluj | 566,8 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 225,2 K RON | |
| 21 | 21.PIC O M V SRL▼ 4 | Municipiul Gherla, Cluj | 553,5 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 44,6 K RON | |
| 22 | 22.AHM SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 524,4 K RON▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | 85,9 K RON | |
| 23 | 23.MED SERV SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 508,1 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 79 K RON | |
| 24 | 24.CAR BOC SRL▲ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 503,2 K RON▲ 334,4 % | ▲ 334,4 % | 218,6 K RON | |
| 25 | 25.RTS ROMANIAN PSYCHOLOGICAL TESTING SERVICES SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 486,8 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 521,7 K RON | |
| 26 | 26.AUTOMEDIA SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 429,1 K RON▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | -167,2 K RON | |
| 27 | 27.BASC PRESTSERV IMPEX SRL▼ 6 | Municipiul Dej, Cluj | 392,7 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -3,8 K RON | |
| 28 | 28.MTM TRADING SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 391,8 K RON▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 27,5 K RON | |
| 29 | 29.FOCSTING SRL▲ 1 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 297,3 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 81,6 K RON | |
| 30 | 30.ROBIZA PROD SRL▼ 5 | Sat Unguras, Comuna Unguras, Cluj | 272,5 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 133,6 K RON | |
| 31 | 31.MARICOR SRL▲ 1 | Municipiul Dej, Cluj | 259,9 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 51,5 K RON | |
| 32 | 32.VAPEST SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 248,6 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | -82,2 K RON | |
| 33 | 33.KLM PROFESSIONAL SRL-D▲ 12 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 242,6 K RON▲ 68,4 % | ▲ 68,4 % | 39,9 K RON | |
| 34 | 34.KAI ENTERPRISE SYSTEM SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 231,3 K RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 28 K RON | |
| 35 | 35.KNIT MACHINE SERVICE SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 221,8 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 46,4 K RON | |
| 36 | 36.LUCIA SERVICII SRL▲ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 219 K RON▲ 74 % | ▲ 74 % | 126,8 K RON | |
| 37 | 37.NUOVO DECOR SRL▲ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 211,7 K RON▲ 70,2 % | ▲ 70,2 % | -121,1 K RON | |
| 38 | 38.AGENTIA INFINITY SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 197,1 K RON▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | 10,5 K RON | |
| 39 | 39.ARTALIS CONSULT SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 196 K RON▲ 43 % | ▲ 43 % | 95,2 K RON | |
| 40 | 40.MARGRAN CONSTRUCT SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 195,5 K RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | -4,6 K RON | |
| 41 | 41.PROTEHCONS SRL▲ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 194,8 K RON▲ 93,4 % | ▲ 93,4 % | 30,9 K RON | |
| 42 | 42.PERTINAX INVEST SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 189 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 4,2 K RON | |
| 43 | 43.ROY & RIP CONSULTING SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 183,3 K RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 71,8 K RON | |
| 44 | 44.EXON ENERGY SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 181,8 K RON— | — | — | 11,9 K RON |
| 45 | 45.ANCORMEDIA SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 176,6 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 33,8 K RON | |
| 46 | 46.ELECTROVISION SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 164,8 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 42,2 K RON | |
| 47 | 47.AT ICE PRODCOM SRL▲ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 158,7 K RON▲ 110 % | ▲ 110 % | 45,3 K RON | |
| 48 | 48.MAGDA SERVICE SRL▲ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 158,6 K RON▲ 87,8 % | ▲ 87,8 % | -110,5 K RON | |
| 49 | 49.NERO DATA SYSTEM SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 157,8 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -44,4 K RON | |
| 50 | 50.STIVUITOARE SERVIS SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 152,1 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 34 K RON | |
| 51 | 51.ANTHURIUM KLASS SRL▲ 5 | Municipiul Gherla, Cluj | 147,5 K RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | -25,9 K RON | |
| 52 | 52.WILLEMINA SRL▼ 11 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 147 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 12,4 K RON | |
| 53 | 53.ARISAN SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 144,4 K RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 47,7 K RON | |
| 54 | 54.EURO CONTEXT SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 140,7 K RON▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 11,3 K RON | |
| 55 | 55.BAMINVEST SRL▼ 3 | Sat Luna de Sus, Comuna Floreşti, Cluj | 120,4 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 23,9 K RON | |
| 56 | 56.CRIDIPA SRL▲ 70 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 117,9 K RON— | — | 113,9 K RON | |
| 57 | 57.GOLD EXPERT SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 115,5 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 7,7 K RON | |
| 58 | 58.ALL SUPORT SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 106,4 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | -19,3 K RON | |
| 59 | 59.QUALICON SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 106,1 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 36,4 K RON | |
| 60 | 60.WELLEN SERV SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 106 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | -9,7 K RON | |
| 61 | 61.MANAGEMENT STUDIO SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 104 K RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | -124,9 K RON | |
| 62 | 62.FI SRL▲ 45 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 102,8 K RON▲ 375,3 % | ▲ 375,3 % | 6,3 K RON | |
| 63 | 63.DOSARUL SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 99,4 K RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 67,5 K RON | |
| 64 | 64.SARKOILUK 2013 S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 98,3 K RON— | — | — | -10,8 K RON |
| 65 | 65.PROM SEC CONSUL SRL= | Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj | 96,8 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 44,8 K RON | |
| 66 | 66.HR MANAGEMENT SRL▲ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,8 K RON▲ 216 % | ▲ 216 % | 87,8 K RON | |
| 67 | 67.MG TOTAL SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,6 K RON— | — | 87,2 K RON | |
| 68 | 68.CONT ELVIRA SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 93,3 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 43,7 K RON | |
| 69 | 69.ELECTRO SICOB SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 91,8 K RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | -32,8 K RON | |
| 70 | 70.SCORTACOS SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 80,7 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -10,8 K RON | |
| 71 | 71.ADFEL SERVICII SRL-D▲ 3 | Municipiul Turda, Cluj | 77,2 K RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 42,9 K RON | |
| 72 | 72.STRIA CONSULTING SRL▼ 36 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 74,3 K RON▼ 65,2 % | ▼ 65,2 % | 2,1 K RON | |
| 73 | 73.F & B RO SRL▼ 38 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 66,7 K RON▼ 70,6 % | ▼ 70,6 % | 45,3 K RON | |
| 74 | 74.SCALA ASSISTANCE PAY SRL▲ 52 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 63,3 K RON— | — | 2,7 K RON | |
| 75 | 75.SHARP CREX SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 62,6 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 5,2 K RON | |
| 76 | 76.SALPRINT SRL▲ 50 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 55 K RON— | — | 19,1 K RON | |
| 77 | 77.MASTER SOURCE SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 51 K RON▼ 51,3 % | ▼ 51,3 % | -53 K RON | |
| 78 | 78.AUTO ZECA SRL▲ 9 | Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj | 49,8 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | -18 K RON | |
| 79 | 79.SGS TRADING SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 49,7 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 5,8 K RON | |
| 80 | 80.AUTO GEO SRLnou | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 46,9 K RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 260 RON | |
| 81 | 81.LAURAZ TRADING SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 46,1 K RON▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | 26,3 K RON | |
| 82 | 82.BIC CONSULT SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,2 K RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | -10 K RON | |
| 83 | 83.ARC SERVICE SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,7 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 881 RON | |
| 84 | 84.NARED PRODCOM SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,6 K RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 20,2 K RON | |
| 85 | 85.SAFETY OLY SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 39,4 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | -7,1 K RON | |
| 86 | 86.CLAMION SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 38 K RON▼ 42,3 % | ▼ 42,3 % | 34,2 K RON | |
| 87 | 87.MARADI CONSULTING SRL▼ 11 | Sat Vâlcele, Comuna Feleacu, Cluj | 38 K RON▼ 42,3 % | ▼ 42,3 % | 34,2 K RON | |
| 88 | 88.CALICONS SERV SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 37,5 K RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | -4,5 K RON | |
| 89 | 89.ALEDA PROD SRL▲ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 37,1 K RON▲ 100 % | ▲ 100 % | 15,2 K RON | |
| 90 | 90.CLASS IMAGE EVENTS SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,4 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 17,5 K RON | |
| 91 | 91.IMAGINEA AGENTIE SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,3 K RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 18,9 K RON | |
| 92 | 92.CARMAZOL SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 35 K RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | -6,4 K RON | |
| 93 | 93.AP SERVICES & LOGISTIC SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 34,4 K RON▼ 33 % | ▼ 33 % | 28,1 K RON | |
| 94 | 94.PRO PROT SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 32,9 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 12,3 K RON | |
| 95 | 95.KIA STUDIO LINE SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 31,4 K RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 1,8 K RON | |
| 96 | 96.API NEWSERV SRL▲ 26 | Municipiul Turda, Cluj | 31,2 K RON▲ 808,2 % | ▲ 808,2 % | 11,9 K RON | |
| 97 | 97.TEAM BOX SRL▼ 31 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 30,4 K RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | -16,2 K RON | |
| 98 | 98.WORLD WIDE TRANSFER SRL▲ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30 K RON— | — | 23,7 K RON | |
| 99 | 99.COMINO SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 29,5 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | -3,2 K RON | |
| 100 | 100.VAL DECOR SRL▲ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 24,3 K RON▲ 211,5 % | ▲ 211,5 % | -316 RON |