Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, București după cifră de afaceri în 2012
943 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 5,3 mld. RON. Pragul de intrare în top este 1,7 mil. RON, iar liderul atinge 2,8 mld. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INTERAGRO SA= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,8 mld. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 202,3 mil. RON | |
| 2 | 2.REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,3 mld. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 58,9 mil. RON | |
| 3 | 3.GEMARCO WINE BEVERAGES S.R.L.= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 96,3 mil. RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 292,3 K RON | |
| 4 | 4.AVICOLA GAESTI SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 70,4 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 5 | 5.PREMIUM PORC SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 56 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 6 mil. RON | |
| 6 | 6.LEOSER S.A.= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 48,1 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 7 | 7.A & S INTERNATIONAL 2000 SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 44,5 mil. RON▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | 8,8 mil. RON | |
| 8 | 8.CONSINTERFIN SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 44 mil. RON▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 8,1 mil. RON | |
| 9 | 9.AGROZOOTEHNICA PIETROIU SA▲ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 43,5 mil. RON▲ 206,3 % | ▲ 206,3 % | 12,5 mil. RON | |
| 10 | 10.DEGARO SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 37,3 mil. RON▲ 302,1 % | ▲ 302,1 % | 6,8 mil. RON | |
| 11 | 11.AVICOLA BUCURESTI SA= | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 34,8 mil. RON▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 426,5 K RON | |
| 12 | 12.AGROCEREAL CARANI SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 31,5 mil. RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | -11,7 mil. RON | |
| 13 | 13.QUALITY CROPS AGRO SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 31,2 mil. RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 14 | 14.SARULA SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 29,2 mil. RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 153,3 K RON | |
| 15 | 15.VAMAAL COMIMPEX SRL▲ 24 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 29 mil. RON▲ 318,9 % | ▲ 318,9 % | -9,6 K RON | |
| 16 | 16.GRAINAGRO SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 27,3 mil. RON▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 115,7 K RON | |
| 17 | 17.B & B AGRO HOLDING SRL▲ 226 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 21,4 mil. RON▲ 10.323,3 % | ▲ 10.323,3 % | 4 mil. RON | |
| 18 | 18.TCE AGROSUIND S.R.L.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 18,6 mil. RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 26 K RON | |
| 19 | 19.TCE MOBILE DRYERS S.R.L.▲ 58 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 18,5 mil. RON▲ 592,1 % | ▲ 592,1 % | 338,5 K RON | |
| 20 | 20.GREEN FACTORY DESIGN SRL▲ 20 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 17,2 mil. RON▲ 157,2 % | ▲ 157,2 % | 2 mil. RON | |
| 21 | 21.TRANSLIBERTA IMPEX SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 16,5 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 3,3 mil. RON | |
| 22 | 22.HIDROZONE SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 15,2 mil. RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 89,8 K RON | |
| 23 | 23.AGROVET SA▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 14 mil. RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 200,1 K RON | |
| 24 | 24.FERMA AGROALIN IMPEX SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 14 mil. RON▲ 81,5 % | ▲ 81,5 % | 990,3 K RON | |
| 25 | 25.AGROCAPITAL MOLDOVA SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 13,9 mil. RON▲ 63,9 % | ▲ 63,9 % | 200,3 K RON | |
| 26 | 26.PREST SERV INTERNATIONAL SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 13,6 mil. RON▲ 66,9 % | ▲ 66,9 % | 3,6 mil. RON | |
| 27 | 27.OREZUL GIURGENI SRL▲ 32 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 13,1 mil. RON▲ 238,8 % | ▲ 238,8 % | 3,6 mil. RON | |
| 28 | 28.AGRO SEED MUNTENIA SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 13 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 2,5 mil. RON | |
| 29 | 29.IVCON SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 12,7 mil. RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 897,2 K RON | |
| 30 | 30.AGROCOV SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 12,1 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 987,4 K RON | |
| 31 | 31.ATLAS INVESTMENTS GROUP SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 11,5 mil. RON▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | 2,8 mil. RON | |
| 32 | 32.ANGED SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 11,5 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 147,2 K RON | |
| 33 | 33.ALGAP GROUP S.R.L.▼ 11 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 11,3 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 34 | 34.INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU APICULTURA SA▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 11,3 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 35 | 35.MARENA SILVA SRL▲ 104 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 11,1 mil. RON▲ 967,8 % | ▲ 967,8 % | 593,2 K RON | |
| 36 | 36.BERSER S.R.L.▼ 22 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 10,7 mil. RON▼ 30,6 % | ▼ 30,6 % | 102,4 K RON | |
| 37 | 37.AGRO INVESTMENTS MOLDOVA SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 10,3 mil. RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | -1,4 mil. RON | |
| 38 | 38.SEMROM OLTENIA SA▼ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 10,1 mil. RON▲ 22 % | ▲ 22 % | -1,9 mil. RON | |
| 39 | 39.HADITON CEREALE SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 633 K RON | |
| 40 | 40.PROBSTDORFER SAATZUCHT ROMANIA SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 9,7 mil. RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 600,9 K RON | |
| 41 | 41.I.T.C. SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 9,2 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 255,9 K RON | |
| 42 | 42.OMPACA AGREXIM SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 8,2 mil. RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 3 mil. RON | |
| 43 | 43.VIAMO IMPEX SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,8 mil. RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 142,3 K RON | |
| 44 | 44.EUROEST PROD COM GRUP SRL▲ 48 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 7,2 mil. RON▲ 228,5 % | ▲ 228,5 % | 579,7 K RON | |
| 45 | 45.MFOREST PRODUCTIE TRUST SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7 mil. RON▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 685,6 K RON | |
| 46 | 46.AGRO GENERAL PROD SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 6,8 mil. RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 419,8 K RON | |
| 47 | 47.OREZUL LATINU SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 6,6 mil. RON▲ 113,7 % | ▲ 113,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 48 | 48.PRIMOS GENERAL SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 6,3 mil. RON▲ 58,5 % | ▲ 58,5 % | 683,9 K RON | |
| 49 | 49.HADITON 2002 SRL▲ 37 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 6,1 mil. RON▲ 154,7 % | ▲ 154,7 % | 121,5 K RON | |
| 50 | 50.AGRI CONSORTIUM MIZIL SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 6 mil. RON▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | -1,4 mil. RON | |
| 51 | 51.BANGKOK 84 IMPEX SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 5,9 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 21,8 K RON | |
| 52 | 52.FIELD ROM TRADE SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 5,6 mil. RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 53 | 53.PRESTAGRO TOTAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,6 mil. RON▲ 77,7 % | ▲ 77,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 54 | 54.AGRODELTA SIREASA S.A.▲ 49 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 5,5 mil. RON▲ 194,2 % | ▲ 194,2 % | 257,8 K RON | |
| 55 | 55.INDEPENDENŢA SEED SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,5 mil. RON▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 56 | 56.ECOMED MAISONS BOIS SRL▲ 35 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,2 mil. RON▲ 135 % | ▲ 135 % | -1,2 mil. RON | |
| 57 | 57.CHIRA GROUP SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,8 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 104,9 K RON | |
| 58 | 58.DENVER COM SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 4,7 mil. RON▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | -1,3 mil. RON | |
| 59 | 59.TONELI FREE RANGE SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,4 mil. RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | -406,6 K RON | |
| 60 | 60.INDUSTRIAL CONSTRUCT SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 4,3 mil. RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 267,4 K RON | |
| 61 | 61.FERMA DAVICARM SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,9 mil. RON▲ 815,8 % | ▲ 815,8 % | 120,7 K RON | |
| 62 | 62.AKKERON FARMING SRL▼ 44 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3,8 mil. RON▼ 72,9 % | ▼ 72,9 % | -2,9 mil. RON | |
| 63 | 63.LAND & BUILDINGS REAL ESTATE SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 3,8 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 64 | 64.KAMPARO INVESTMENT ENOTRIA S.R.L.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,5 mil. RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | -1,8 mil. RON | |
| 65 | 65.GADA IMMO SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,1 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | -3 mil. RON | |
| 66 | 66.GABANA FERM SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,1 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | -159,7 K RON | |
| 67 | 67.FITOTEHNIC SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3 mil. RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 557,9 K RON | |
| 68 | 68.RATLY INTERNATIONAL 98 SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 169,2 K RON | |
| 69 | 69.NEDARCO SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3 mil. RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | -179 K RON | |
| 70 | 70.JANTZEN DEVELOPMENT MANAGEMENT SRL▲ 118 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3 mil. RON▲ 593,6 % | ▲ 593,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 71 | 71.GKLIATIS CONSTRUCTIONS & EQUIPMENTS SRL▲ 115 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,8 mil. RON▲ 540,2 % | ▲ 540,2 % | -441,3 K RON | |
| 72 | 72.TERANOVA NALBANT S.A.▲ 11 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,8 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | -218,5 K RON | |
| 73 | 73.T D BODRA IMPEX SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,8 mil. RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 27,4 K RON | |
| 74 | 74.OFERTA-BOB SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,7 mil. RON▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 7,3 K RON | |
| 75 | 75.AGRO INDUSTRIE&COMPANY SRL▲ 439 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,7 mil. RON— | — | 378,1 K RON | |
| 76 | 76.AGRIEURO SPECIAL SERVICES SRL▲ 310 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,7 mil. RON▲ 6.655,6 % | ▲ 6.655,6 % | 331 K RON | |
| 77 | 77.FERMA NEAGU SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,7 mil. RON— | — | 20,8 K RON | |
| 78 | 78.VEGA-2000 SA▲ 23 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,7 mil. RON▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 544,6 K RON | |
| 79 | 79.OLSUIN SRL▲ 435 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,6 mil. RON— | — | -384 RON | |
| 80 | 80.CERES PRO SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 807,7 K RON | |
| 81 | 81.IRISCOM INTERNATIONAL SRL▼ 29 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,5 mil. RON▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | 313,2 K RON | |
| 82 | 82.POENARIU CONST SRL▲ 34 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 94,4 % | ▲ 94,4 % | 61,4 K RON | |
| 83 | 83.SACOM AGRO SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | -247,5 K RON | |
| 84 | 84.B & B GRUP AGRO SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,4 mil. RON▼ 34 % | ▼ 34 % | 95,4 K RON | |
| 85 | 85.RCF SERVICE S.R.L.▼ 9 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,4 mil. RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 868,5 K RON | |
| 86 | 86.AVINCIS VINURI SRL▲ 136 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 746,2 % | ▲ 746,2 % | -1,4 mil. RON | |
| 87 | 87.COMOARA PIVNITEI SRL▲ 34 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 87,6 % | ▲ 87,6 % | 177,7 K RON | |
| 88 | 88.ROAGRO INTERNATIONAL SRL▼ 38 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,3 mil. RON▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | 703,5 K RON | |
| 89 | 89.FERMA VEROM SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,2 mil. RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | -1,8 mil. RON | |
| 90 | 90.CASA AGRO FARM S.R.L.▲ 15 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 523,7 K RON | |
| 91 | 91.PLUGARIA SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 53,5 K RON | |
| 92 | 92.RELIAN SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2 mil. RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 1,1 K RON | |
| 93 | 93.PUNTAPLATA INVESTMENT SRL▲ 55 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 115 % | ▲ 115 % | -1,5 mil. RON | |
| 94 | 94.AGROMAXI 007 AGAR SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,9 mil. RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 339,3 K RON | |
| 95 | 95.BAVARIA GROUP SRL▲ 22 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 32,7 K RON | |
| 96 | 96.AQUAROM ELITE DISTRIBUTIONS SRL▼ 21 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,8 mil. RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 10 K RON | |
| 97 | 97.SOLUTII ELEGANTE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,8 mil. RON— | — | 957,4 K RON | |
| 98 | 98.AGRIROM GREEN ENERGY SRL▼ 51 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,8 mil. RON▼ 65,5 % | ▼ 65,5 % | 61,1 K RON | |
| 99 | 99.NEDARCO PRODUCE SRL▼ 21 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,8 mil. RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 4,1 K RON | |
| 100 | 100.FERMA DRUMETUL SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,7 mil. RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | -38,4 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — București
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
19 firme · 3,1 mld. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
298 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
30 firme · 584,4 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
60 firme · 103 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
35 firme · 96 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
40 firme · 93,8 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
65 firme · 93,7 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
23 firme · 92,8 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
20 firme · 39,4 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
77 firme · 31,1 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
18 firme · 15 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
25 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
28 firme · 9,3 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
16 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
5 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
6 firme · 4 mil. RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
15 firme · 3 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
8 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
6 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
13 firme · 924,2 K RON
CAEN 0127
Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
2 firme · 362,6 K RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
3 firme · 311,3 K RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
10 firme · 262,4 K RON
CAEN 0115
Cultivarea tutunului
1 firme · 150,8 K RON
CAEN 0126
Cultivarea fructelor oleaginoase
2 firme · 130,7 K RON
CAEN 0122
Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale
1 firme · 37,2 K RON
CAEN 0112
Cultivarea orezului
2 firme · 4,3 K RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
3 firme · 0 RON
CAEN 0114
Cultivarea trestiei de zahăr
1 firme · 0 RON