Top 100 firme — Construcții, Brașov după cifră de afaceri în 2020
3.214 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2,5 mld. RON. Pragul de intrare în top este 6,8 mil. RON, iar liderul atinge 188 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MAURER IMOBILIARE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 188 mil. RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 10 mil. RON | |
| 2 | 2.IMMO LODGIA SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 174,1 mil. RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 25,7 mil. RON | |
| 3 | 3.ISARAN SRL▲ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 108,9 mil. RON▲ 232,5 % | ▲ 232,5 % | 52,8 mil. RON | |
| 4 | 4.KASPER DEVELOPMENT KDC S.R.L.▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 98,1 mil. RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 1,7 mil. RON | |
| 5 | 5.DUPLEX SA▲ 369 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 73,2 mil. RON▲ 5.174,3 % | ▲ 5.174,3 % | 129,1 K RON | |
| 6 | 6.URBAN INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 69,4 mil. RON▼ 53 % | ▼ 53 % | 10,1 mil. RON | |
| 7 | 7.METAL HAMMER BAU SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 57,3 mil. RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 270,2 K RON | |
| 8 | 8.R.C.T.I. COMPANY SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 49,8 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 9 | 9.GEIGER BRAȘOV S.R.L.▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 49,6 mil. RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 5,2 mil. RON | |
| 10 | 10.ELECTROCONSTRUCTIA ELECON SA▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 48,5 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 2,7 mil. RON | |
| 11 | 11.NYM HOUSE SRL▲ 1 | Oraş Ghimbav, Braşov | 48,1 mil. RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 9,9 mil. RON | |
| 12 | 12.EREN CONS SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 44,9 mil. RON▼ 68,7 % | ▼ 68,7 % | 935,3 K RON | |
| 13 | 13.TRIVAG IMOB S.R.L.▲ 242 | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 44,1 mil. RON▲ 1.883 % | ▲ 1.883 % | -2,4 mil. RON | |
| 14 | 14.KRONSTARR BAU COMPANY SRL▲ 23 | Municipiul Braşov, Braşov | 42,4 mil. RON▲ 139 % | ▲ 139 % | 7,5 mil. RON | |
| 15 | 15.ELECTROPRECIZIA A.G. SRL▼ 6 | Municipiul Săcele, Braşov | 41,1 mil. RON▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 2,6 mil. RON | |
| 16 | 16.EURO STRADA SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,7 mil. RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 11,8 mil. RON | |
| 17 | 17.SUBCETATE APARTAMENTE SRL= | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 38 mil. RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 15,1 mil. RON | |
| 18 | 18.ICCO INSTAL SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 37,2 mil. RON▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 3,2 mil. RON | |
| 19 | 19.ICCO-SYSTEMS SRL▲ 3 | Oraş Ghimbav, Braşov | 35,4 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 20 | 20.ICCO AG SRL▲ 73 | Municipiul Braşov, Braşov | 34,5 mil. RON▲ 442,7 % | ▲ 442,7 % | 419,3 K RON | |
| 21 | 21.RECON SA▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 34,1 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | -2,4 mil. RON | |
| 22 | 22.RAP DEVELOPMENT SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 32,9 mil. RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 67,6 K RON | |
| 23 | 23.TEHNIMARKET SRL▲ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 31,4 mil. RON▲ 92,9 % | ▲ 92,9 % | 3,4 mil. RON | |
| 24 | 24.C.C.C. KRONSTADT SRL▼ 8 | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 30,1 mil. RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 25 | 25.MORANI CONSTRUCT SRL▲ 28 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 29,3 mil. RON▲ 151,6 % | ▲ 151,6 % | 5,1 mil. RON | |
| 26 | 26.GOPRO INFRASTRUCTURE SRL▲ 39 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 29 mil. RON▲ 215 % | ▲ 215 % | 2 mil. RON | |
| 27 | 27.COMET S.S.C. SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 27,9 mil. RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 28 | 28.RAP INSTAL SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 27,5 mil. RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 3,4 mil. RON | |
| 29 | 29.ROMFIT GRUP SRL▲ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 26,3 mil. RON▲ 80,1 % | ▲ 80,1 % | 3,8 mil. RON | |
| 30 | 30.NANDESZ COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Săcele, Braşov | 25,8 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 920,4 K RON | |
| 31 | 31.FINCODRUM SA▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 25 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -14,4 mil. RON | |
| 32 | 32.IMSAT-CUADRIPOL SA▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 24,5 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 92,8 K RON | |
| 33 | 33.LOGOSOL RENT SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 24 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 641,6 K RON | |
| 34 | 34.COMUNITAS SRL▼ 6 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 23,7 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 2,5 mil. RON | |
| 35 | 35.BOCCARD ROMANIA SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 23,1 mil. RON▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 1 mil. RON | |
| 36 | 36.UZINA BRAŞOV SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 22,5 mil. RON▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 3 mil. RON | |
| 37 | 37.MV RESIDENTIAL S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 22,4 mil. RON▲ 587,3 % | ▲ 587,3 % | -10,8 K RON | |
| 38 | 38.PRIMA HEIGHTS SRL▼ 23 | Municipiul Braşov, Braşov | 22 mil. RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | -326 K RON | |
| 39 | 39.AZA BRASOV SRL▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,5 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 957,4 K RON | |
| 40 | 40.QUALIS PROPERTIES S.A.▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,4 mil. RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 2,9 mil. RON | |
| 41 | 41.COMPANIA CINCI STELE SRL▲ 56 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,2 mil. RON▲ 238 % | ▲ 238 % | 4 mil. RON | |
| 42 | 42.BRACOMA SPORT SRL▲ 4 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 20,1 mil. RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 3,6 mil. RON | |
| 43 | 43.ELECTROMATIC-SYSTEMS SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 19,8 mil. RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 952 K RON | |
| 44 | 44.TRIATIC BAU S.R.L.▲ 61 | Sat Sohodol, Comuna Bran, Braşov | 19,3 mil. RON▲ 260,6 % | ▲ 260,6 % | 217,3 K RON | |
| 45 | 45.KLEINE NEUSTADT SRL▲ 3 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 18,9 mil. RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 46 | 46.RAVENSDALE INVESTMENTS SRL▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 18,1 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 2,6 mil. RON | |
| 47 | 47.AGETAPS CONSTRUCT SRL▼ 29 | Municipiul Braşov, Braşov | 17,1 mil. RON▼ 49,7 % | ▼ 49,7 % | -6 mil. RON | |
| 48 | 48.COSMOPOLIT DEVELOPMENT S.R.L.▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,7 mil. RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 488,1 K RON | |
| 49 | 49.AEON BUILDING SRL▼ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,6 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 223,4 K RON | |
| 50 | 50.ELGOM SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,6 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 955,2 K RON | |
| 51 | 51.TRANSILVANIA IDEAL CONSTRUCT RESIDENCE SRL▲ 285 | Municipiul Braşov, Braşov | 15,9 mil. RON▲ 883,8 % | ▲ 883,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 52 | 52.ENERGO CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE SRL▲ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 14,5 mil. RON▲ 33 % | ▲ 33 % | 2,3 mil. RON | |
| 53 | 53.COSMOPOLIT GENERAL CONSTRUCT S.R.L.▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 14,5 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 373,8 K RON | |
| 54 | 54.HAR & H SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 13,9 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 887,7 K RON | |
| 55 | 55.DAMELECTROTERM V.B. SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 13,9 mil. RON▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | 222,7 K RON | |
| 56 | 56.KRONSTADT ENERGII REGENERABILE SRL▼ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 13,7 mil. RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 1 mil. RON | |
| 57 | 57.TECHNO MONTAJ SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 13,2 mil. RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 866,3 K RON | |
| 58 | 58.SANEL SRL▼ 9 | Loc. Rupea, Oraş Rupea, Braşov | 12,6 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 59 | 59.CUADRIPOL SA▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,3 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 16,9 K RON | |
| 60 | 60.AGVA - ORC S.R.L.▲ 88 | Municipiul Braşov, Braşov | 11,8 mil. RON▲ 178,8 % | ▲ 178,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 61 | 61.KBK KRAFT PROJEKT S.R.L.▲ 112 | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 11,6 mil. RON▲ 211,2 % | ▲ 211,2 % | 586,9 K RON | |
| 62 | 62.A & C METAL INDUSTRY SRL▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 11,3 mil. RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 657,9 K RON | |
| 63 | 63.MAGNETIC PARK SRL▲ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 11,2 mil. RON▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | 1 mil. RON | |
| 64 | 64.LISSCOM SRL▲ 39 | Municipiul Braşov, Braşov | 11,2 mil. RON▲ 107,8 % | ▲ 107,8 % | 2 mil. RON | |
| 65 | 65.OPTIC SHINE SRLnou | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 10,8 mil. RON▲ 2.699,4 % | ▲ 2.699,4 % | 727,9 K RON | |
| 66 | 66.AREA F & G SRL▲ 57 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,7 mil. RON▲ 128,9 % | ▲ 128,9 % | 2,7 mil. RON | |
| 67 | 67.THERMOFIX FACILITY SERVICES SRL▼ 7 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 10,4 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 104,2 K RON | |
| 68 | 68.GOTT STRASSE SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,1 mil. RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 397,8 K RON | |
| 69 | 69.COBCO PROJECTS SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,8 mil. RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 587,3 K RON | |
| 70 | 70.ELIAL DESIGN S.R.L.▲ 362 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,6 mil. RON▲ 729 % | ▲ 729 % | 558,7 K RON | |
| 71 | 71.THECOFOR SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,5 mil. RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 486,7 K RON | |
| 72 | 72.PRANA ESSENCE S.R.L.▲ 75 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,5 mil. RON▲ 123,7 % | ▲ 123,7 % | 2,4 mil. RON | |
| 73 | 73.RADSOR IMOBILIARE S.R.L.▲ 12 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 9,4 mil. RON▲ 38 % | ▲ 38 % | 2,4 mil. RON | |
| 74 | 74.ZADA SA▼ 16 | Municipiul Codlea, Braşov | 9,2 mil. RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 373,5 K RON | |
| 75 | 75.AUTOMATION ELEKTRO KREUTZPOINTNER-AER SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,1 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 395,6 K RON | |
| 76 | 76.CONSTRUCTII INDUSTRIALE CIVILE SRL ( C.I.C.SRL )▲ 38 | Municipiul Săcele, Braşov | 8,9 mil. RON▲ 84,3 % | ▲ 84,3 % | 793,4 K RON | |
| 77 | 77.GIROSIL MASTER CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Beclean, Comuna Beclean, Braşov | 8,9 mil. RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 206,1 K RON | |
| 78 | 78.AGVA REAL ESTATE PROJECTS S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 8,5 mil. RON— | — | 764,7 K RON | |
| 79 | 79.DIVERCO P.M. SRL▼ 17 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 8,3 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 80 | 80.KUKAP SRL▲ 52 | Municipiul Braşov, Braşov | 8,2 mil. RON▲ 84,4 % | ▲ 84,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 81 | 81.ALKE-TOTAL CONFORT SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 8,2 mil. RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 994,7 K RON | |
| 82 | 82.KEBAMO CONSTRUCT SRL▼ 11 | Municipiul Săcele, Braşov | 8 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 6,6 K RON | |
| 83 | 83.DEXTRA A.M.T. INSTAL SRL▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 8 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 296,9 K RON | |
| 84 | 84.HAPPY EYES SRL▲ 109 | Municipiul Braşov, Braşov | 7,8 mil. RON▲ 142,1 % | ▲ 142,1 % | 3,4 mil. RON | |
| 85 | 85.G.V. MONTITON S.R.L.▲ 727 | Municipiul Săcele, Braşov | 7,7 mil. RON▲ 1.853,4 % | ▲ 1.853,4 % | 694,9 K RON | |
| 86 | 86.CREPET CONSTRUCT SRL▲ 200 | Municipiul Braşov, Braşov | 7,7 mil. RON▲ 281,1 % | ▲ 281,1 % | 1 mil. RON | |
| 87 | 87.TWINS CONSTRUCT SRL▲ 11 | Sat Racoş, Comuna Racoş, Braşov | 7,7 mil. RON▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 88 | 88.NOVAGLASS CONSTRUCT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 7,7 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 49,7 K RON | |
| 89 | 89.REAL AUTOMATIC SRL▲ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 7,7 mil. RON▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 499,4 K RON | |
| 90 | 90.R.D.B. GROUP SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 7,7 mil. RON▲ 72,9 % | ▲ 72,9 % | 677,6 K RON | |
| 91 | 91.BLUEL SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 7,6 mil. RON▲ 15 % | ▲ 15 % | 2,3 mil. RON | |
| 92 | 92.ARHITRAVA SRL▲ 114 | Comuna Sânpetru, Braşov | 7,6 mil. RON▲ 161,1 % | ▲ 161,1 % | -935,7 K RON | |
| 93 | 93.GRAELLS & LLONCH INVEST S.R.L.▼ 30 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 7,6 mil. RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 80,9 K RON | |
| 94 | 94.INSTAL CIP SRL▲ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 7,5 mil. RON▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 99,4 K RON | |
| 95 | 95.RAPTRONIC SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 7,4 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 96 | 96.H.L.M. INVEST SRL▲ 528 | Municipiul Braşov, Braşov | 7,2 mil. RON▲ 1.024,7 % | ▲ 1.024,7 % | 932,8 K RON | |
| 97 | 97.TECTON TRUST SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 6,9 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 622,3 K RON | |
| 98 | 98.STADI DESIGN SRL▲ 4 | Municipiul Codlea, Braşov | 6,8 mil. RON▲ 22 % | ▲ 22 % | 1,3 mil. RON | |
| 99 | 99.PETAL SILVA SRL▲ 84 | Municipiul Braşov, Braşov | 6,8 mil. RON▲ 94,4 % | ▲ 94,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 100 | 100.AFIMIR TRADE SRL▼ 17 | Municipiul Săcele, Braşov | 6,8 mil. RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 465,2 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Brașov
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.217 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
423 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
341 firme · 727,6 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
370 firme · 650,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
152 firme · 298,9 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
26 firme · 289,4 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
44 firme · 287,4 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
229 firme · 271 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 106,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
111 firme · 71,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
55 firme · 60,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
24 firme · 56,5 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
32 firme · 44,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
85 firme · 42,9 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
28 firme · 29 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
61 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
55 firme · 21 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
19 firme · 12,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
15 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
5 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
24 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
1 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
16 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 114 K RON