Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Brașov după cifră de afaceri în 2021
279 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 130,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 175,9 K RON, iar liderul atinge 32,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EXELIA SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 32,6 mil. RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 216 K RON | |
| 2 | 2.HERMI CONSTRUCT SRL= | Municipiul Săcele, Braşov | 17,4 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 3 | 3.ALP OIL TRADE SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 3,9 mil. RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 4 | 4.CARFIL INDUSTRIAL PARC SA▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 3 mil. RON▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 193,7 K RON | |
| 5 | 5.DESINAN COM SRL▼ 1 | Comuna Feldioara, Braşov | 2,9 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 241,9 K RON | |
| 6 | 6.ACCROCHE SRL▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,8 mil. RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 2 mil. RON | |
| 7 | 7.BERATUNG ADMINSERV SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,6 mil. RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 779,7 K RON | |
| 8 | 8.METROM INDUSTRIAL PARC SA▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,5 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 326,6 K RON | |
| 9 | 9.FRIGOMAT SRL▲ 2 | Municipiul Săcele, Braşov | 2,5 mil. RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 996,4 K RON | |
| 10 | 10.REBO FOOD SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,3 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 90,2 K RON | |
| 11 | 11.MARALIN PREST SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,3 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 225,6 K RON | |
| 12 | 12.MECATES BRAŞOV SRL▼ 2 | Loc. Ghimbav, Oraş Ghimbav, Braşov | 2,2 mil. RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 90,9 K RON | |
| 13 | 13.AUCONSYS SRL▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,2 mil. RON▲ 77,9 % | ▲ 77,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 14 | 14.ELBRUS 73 SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,1 mil. RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 186 K RON | |
| 15 | 15.TRANS VAT ROUMANIE SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 1,9 mil. RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 809,1 K RON | |
| 16 | 16.ROCOMIS SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 1,8 mil. RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 294,4 K RON | |
| 17 | 17.D.A.G. OIL SRL▲ 1 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 1,7 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 92 K RON | |
| 18 | 18.DACONA SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,6 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 52,8 K RON | |
| 19 | 19.PROFI RA&RA STORE SRL▲ 7 | Sat Feldioara, Comuna Feldioara, Braşov | 1,5 mil. RON▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | 425,4 K RON | |
| 20 | 20.BAU VWG SERVICII ADMINISTRARE SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,4 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 256,8 K RON | |
| 21 | 21.TRAFIC BUSINESS SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,4 mil. RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 558,7 K RON | |
| 22 | 22.AS OIL SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,4 mil. RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 34,6 K RON | |
| 23 | 23.ATRANI EAST EUROPE S.R.L.▲ 94 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,4 mil. RON▲ 1.339 % | ▲ 1.339 % | 1,3 mil. RON | |
| 24 | 24.DEMASIV SRL▲ 1 | Municipiul Săcele, Braşov | 1,3 mil. RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 119,3 K RON | |
| 25 | 25.ALPET-PROD SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,3 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 107,8 K RON | |
| 26 | 26.LAPES COM SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,1 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 952,2 K RON | |
| 27 | 27.GLOBAL KLKN SERVICES SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 1 mil. RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 780,6 K RON | |
| 28 | 28.S.I.S. SUPORT INDUSTRIAL ŞI SERVICII SRL▼ 1 | Municipiul Codlea, Braşov | 956,3 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 757,8 K RON | |
| 29 | 29.ROM PRESSAIR SRL▲ 17 | Sat Dridif, Comuna Voila, Braşov | 947,6 K RON▲ 102,1 % | ▲ 102,1 % | 438,7 K RON | |
| 30 | 30.TONER EXPRESS SRL▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 925,7 K RON▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 693,8 K RON | |
| 31 | 31.TUSAMIDRA SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 882,9 K RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 64,3 K RON | |
| 32 | 32.ACF DEVELOPMENT SERVICES SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 868,5 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 741,9 K RON | |
| 33 | 33.SORANDRE SRL= | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 814,8 K RON▲ 18 % | ▲ 18 % | -110 K RON | |
| 34 | 34.ELNYO 2011 VISION SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 780,8 K RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 6,1 K RON | |
| 35 | 35.PROSANO SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 779,7 K RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 532,4 K RON | |
| 36 | 36.DRALIS PREST S.R.L.▲ 1 | Loc. Rupea, Oraş Rupea, Braşov | 737,8 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 112,1 K RON | |
| 37 | 37.VRAMIR SERV SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 718,6 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 121,4 K RON | |
| 38 | 38.TALI NASARA S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 718,1 K RON— | — | — | 263,8 K RON |
| 39 | 39.MOBEFAST SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 683,2 K RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 15,9 K RON | |
| 40 | 40.AUTO PREMIUM SUPERCAR SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 641,9 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 101,5 K RON | |
| 41 | 41.REBO BRASOV 21 S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 600,4 K RON— | — | — | 90,1 K RON |
| 42 | 42.HOTELS CARD LOCKS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 566,7 K RON▲ 80,5 % | ▲ 80,5 % | 182,7 K RON | |
| 43 | 43.BAILA ACTIV SISTEM SRL▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 558 K RON▲ 50,9 % | ▲ 50,9 % | 119,2 K RON | |
| 44 | 44.AMTSERV CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 534,5 K RON— | — | — | 497 K RON |
| 45 | 45.TOTAL OIL SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 525,6 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 55,7 K RON | |
| 46 | 46.CONTGRIF SRL▲ 5 | Municipiul Săcele, Braşov | 512 K RON▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 119,5 K RON | |
| 47 | 47.TRANSCABLU SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 505,3 K RON▲ 63 % | ▲ 63 % | 194,5 K RON | |
| 48 | 48.RABEC OIL S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 498,2 K RON— | — | — | 15,7 K RON |
| 49 | 49.ANNARES INVEST SRL▼ 6 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 472,3 K RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 351,3 K RON | |
| 50 | 50.T.Q.M. CONSULTING SRL▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 460,7 K RON▼ 42 % | ▼ 42 % | 172,2 K RON | |
| 51 | 51.COOGA CONS SRL▲ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 457,1 K RON▲ 83 % | ▲ 83 % | 309,8 K RON | |
| 52 | 52.TEN4THEM SRL▲ 84 | Sat Barcut, Comuna Soars, Braşov | 449,4 K RON▲ 647,6 % | ▲ 647,6 % | 120 K RON | |
| 53 | 53.APPAREL SUPPORT Q.A. S.R.L.▼ 1 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 446,6 K RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 386,8 K RON | |
| 54 | 54.DUCOCA SRL▼ 7 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 441,8 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 34,8 K RON | |
| 55 | 55.GEPAS SRL▼ 10 | Comuna Comana, Braşov | 433,6 K RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 198,1 K RON | |
| 56 | 56.SECUROSTING SRL▼ 26 | Municipiul Braşov, Braşov | 379,8 K RON▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | 257,8 K RON | |
| 57 | 57.ANDREEA.H PSY S.R.L.▲ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 373 K RON▲ 57,6 % | ▲ 57,6 % | 84,1 K RON | |
| 58 | 58.ADA AVANTAJ SERV SRL▼ 10 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 372,2 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 1,8 K RON | |
| 59 | 59.A & G IMPEX SRL▼ 2 | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 371,6 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 230 K RON | |
| 60 | 60.M. LINE WORK SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 370,9 K RON▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 317,7 K RON | |
| 61 | 61.VENDAX SRL▲ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 354,5 K RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | -138,7 K RON | |
| 62 | 62.EURO-R.C.A. SRL▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 348,8 K RON▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 7,5 K RON | |
| 63 | 63.KITTY SRL▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 344 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 34,9 K RON | |
| 64 | 64.PROSERV SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 342,6 K RON▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 170,9 K RON | |
| 65 | 65.KOM AUTOMATICS SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 341,8 K RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 20,1 K RON | |
| 66 | 66.CAMSA TECHNICS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 336,5 K RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 121,3 K RON | |
| 67 | 67.AMBAFLEX DISTRIBUTION SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 333,6 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 246,2 K RON | |
| 68 | 68.ENTER C.C. SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 318,3 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -3 K RON | |
| 69 | 69.PULSE F.C. SRL▲ 103 | Municipiul Braşov, Braşov | 308,6 K RON▲ 1.159,7 % | ▲ 1.159,7 % | 206,6 K RON | |
| 70 | 70.REGITEX SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 305,3 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 39,9 K RON | |
| 71 | 71.SANA SRL▼ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 303,6 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -45,1 K RON | |
| 72 | 72.IULCLAU SEAIL SERVICII S.R.L.▼ 32 | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 302,8 K RON▼ 47,2 % | ▼ 47,2 % | 63 K RON | |
| 73 | 73.33 L.M.P. BUSINESS CONSULTING SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 298,8 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 281,9 K RON | |
| 74 | 74.ANEMOTO S.R.L.= | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 296,8 K RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 170,9 K RON | |
| 75 | 75.ERICIUS S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 295,2 K RON— | — | — | 277,3 K RON |
| 76 | 76.PROFI RAY FOOD S.R.L.nou | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 293,9 K RON— | — | — | 143,8 K RON |
| 77 | 77.S.D.N. HUB SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 286,8 K RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 265,3 K RON | |
| 78 | 78.PRO ATIX GOLD S.R.L.▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 285,9 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 231,5 K RON | |
| 79 | 79.LICAROM IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 280,3 K RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | -15,8 K RON | |
| 80 | 80.KHALIMADE NN S.R.L.▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 274,9 K RON▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 176,5 K RON | |
| 81 | 81.G.S.D. SALES SERVICE SRL▼ 14 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 274,3 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 116,2 K RON | |
| 82 | 82.AZUGADI FOOD S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 272,6 K RON— | — | — | 76,5 K RON |
| 83 | 83.PINK CUSTOMER SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 263,1 K RON— | — | — | -12 K RON |
| 84 | 84.ARKAS GLOBAL GROUP AGG SRL▼ 23 | Municipiul Braşov, Braşov | 259,9 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 226,4 K RON | |
| 85 | 85.M.P. NEON PLAN SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 259 K RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 240,3 K RON | |
| 86 | 86.AERIS XPRESS SRL▼ 1 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 258,9 K RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 135,7 K RON | |
| 87 | 87.LAMXPERT CONSULTING S.R.L.▼ 45 | Municipiul Braşov, Braşov | 257,1 K RON▼ 49,6 % | ▼ 49,6 % | 581 RON | |
| 88 | 88.GEOSIGMUN S.R.L.▼ 32 | Municipiul Braşov, Braşov | 249,7 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 151,8 K RON | |
| 89 | 89.ESCHIMADE SRL▼ 10 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 238,8 K RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 124,3 K RON | |
| 90 | 90.EDN PROFI EXCLUSIVE S.R.L.nou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 233,6 K RON— | — | — | 69,6 K RON |
| 91 | 91.STARIANDRU SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 228,1 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 10 K RON | |
| 92 | 92.CALCEDONIA SERV SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 227,1 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 93,5 K RON | |
| 93 | 93.ZELCOM SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 212,8 K RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | -38,9 K RON | |
| 94 | 94.H.R. CONSEILS SRL▼ 13 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 204 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -44,4 K RON | |
| 95 | 95.MINIMASTER S.R.L.▲ 37 | Municipiul Braşov, Braşov | 188,1 K RON▲ 157,7 % | ▲ 157,7 % | 161,8 K RON | |
| 96 | 96.MATIDOR DEAL S.R.L.▲ 5 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 183,5 K RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 68,9 K RON | |
| 97 | 97.VYVMARY COM S.R.L.nou | Loc. Victoria, Oraş Victoria, Braşov | 181,6 K RON— | — | — | 54,3 K RON |
| 98 | 98.MEDACT SRL▲ 24 | Municipiul Braşov, Braşov | 181 K RON▲ 99,2 % | ▲ 99,2 % | 172,5 K RON | |
| 99 | 99.CEZAR LIVE STREAMING S.R.L.▲ 103 | Municipiul Braşov, Braşov | 180,8 K RON— | — | 127,5 K RON | |
| 100 | 100.DOTS & STRIPES SRL▼ 10 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 175,9 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 68,2 K RON |