Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Brăila după cifră de afaceri în 2017
136 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 58,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 4,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ANASTASIA TRADE SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 4,2 mil. RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 461,4 K RON | |
| 2 | 2.CITYSIX PREST SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,5 mil. RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 768,3 K RON | |
| 3 | 3.ISTRU SA▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,5 mil. RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 616,8 K RON | |
| 4 | 4.RESTAURANT HEAVENS SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,3 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 245,6 K RON | |
| 5 | 5.CASA ARTEMIS SRL▲ 3 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 3,3 mil. RON▲ 71,6 % | ▲ 71,6 % | 71,3 K RON | |
| 6 | 6.AREAL COM SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,1 mil. RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 454,8 K RON | |
| 7 | 7.TRIAPEDIA SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 2,4 mil. RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 284,6 K RON | |
| 8 | 8.BALLGRANDFEST SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,3 mil. RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 821,4 K RON | |
| 9 | 9.ALESSANDRO FENICE SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 2 mil. RON▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 25,6 K RON | |
| 10 | 10.RELAMARA SERV SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 1,8 mil. RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 412,6 K RON | |
| 11 | 11.PACTARONIC S.R.L.▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,5 mil. RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 257,7 K RON | |
| 12 | 12.PUI LA JAR SRL▲ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,3 mil. RON▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 324,9 K RON | |
| 13 | 13.DALRISDAN SRL▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,3 mil. RON▲ 110,1 % | ▲ 110,1 % | 60,2 K RON | |
| 14 | 14.SILEN-ENGLEZU TRADE SRL▲ 7 | Sat Lacu Sărat, Comuna Chiscani, Brăila | 1,1 mil. RON▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 200,2 K RON | |
| 15 | 15.EVILIV COM SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1 mil. RON▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 32,6 K RON | |
| 16 | 16.ADYASV SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1 mil. RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 34,8 K RON | |
| 17 | 17.MIRELMOG CONSTRUCT SRL▲ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1 mil. RON▲ 114,3 % | ▲ 114,3 % | 169,5 K RON | |
| 18 | 18.MARRIAGE STAR SRL▲ 22 | Municipiul Brăila, Brăila | 1 mil. RON▲ 149,8 % | ▲ 149,8 % | 289,4 K RON | |
| 19 | 19.CINA SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 1 mil. RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 12,8 K RON | |
| 20 | 20.IORACHI CLUB SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 986,9 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 1,1 K RON | |
| 21 | 21.ZAHANA MANU SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 909,9 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 41,3 K RON | |
| 22 | 22.TOTAL PRO TRADE SRL▲ 21 | Municipiul Brăila, Brăila | 886,6 K RON▲ 176,7 % | ▲ 176,7 % | 158,3 K RON | |
| 23 | 23.ALPILACT FOOD SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 882,8 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 31,2 K RON | |
| 24 | 24.MATEBUNI SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 785,6 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 35 K RON | |
| 25 | 25.LERIZIVA PREST SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 716,7 K RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 17,2 K RON | |
| 26 | 26.AUTOKLA PLAZA SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 708,9 K RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | -44 K RON | |
| 27 | 27.LARUVIC HOLIDAY SRL▼ 1 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 668,6 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 246,1 K RON | |
| 28 | 28.BRIDEEA SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 667,3 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 56 K RON | |
| 29 | 29.BRASERIA IALOMITA SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 641,8 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | -64,3 K RON | |
| 30 | 30.VIZUCONS SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 636,5 K RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 146,3 K RON | |
| 31 | 31.RISTORAZU SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 608,5 K RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 109,1 K RON | |
| 32 | 32.SILPRONTI FOOD SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 527,2 K RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | -46,5 K RON | |
| 33 | 33.ODICAVRI SRL▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 524,8 K RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 2,8 K RON | |
| 34 | 34.INTERGASTRO SRL▲ 33 | Municipiul Brăila, Brăila | 473,8 K RON▲ 258,9 % | ▲ 258,9 % | 31 K RON | |
| 35 | 35.ANGEFRA GROUP SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 454,8 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | -14,3 K RON | |
| 36 | 36.SECVITUR SRL▲ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 425,9 K RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 59,1 K RON | |
| 37 | 37.MICHI COM SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 367,6 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -167,6 K RON | |
| 38 | 38.ARTRAMID SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 337,8 K RON— | — | — | -27,5 K RON |
| 39 | 39.ROINDESA COM SRL▲ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 301,7 K RON▲ 40 % | ▲ 40 % | 11,5 K RON | |
| 40 | 40.DON IMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 278,7 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 187,7 K RON | |
| 41 | 41.MGS ENTERTAINMENT SRL▲ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 277,8 K RON▲ 45 % | ▲ 45 % | 27,9 K RON | |
| 42 | 42.ALPISHIP SRL▲ 56 | Municipiul Brăila, Brăila | 255,1 K RON— | — | 14,5 K RON | |
| 43 | 43.REBIAFOOD SRL▲ 1 | Sat Chiscani, Comuna Chiscani, Brăila | 228,6 K RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | -39,7 K RON | |
| 44 | 44.INAREV SRL▲ 19 | Municipiul Brăila, Brăila | 218,2 K RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 14,6 K RON | |
| 45 | 45.CLUB23 SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 213,2 K RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | -47,5 K RON | |
| 46 | 46.ADCRYAN COMPANY SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 211,8 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | -45,8 K RON | |
| 47 | 47.AGRO VINTAGE SRL▲ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 209,1 K RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 78,7 K RON | |
| 48 | 48.PUSSANCEPATRICK SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 200,3 K RON— | — | — | 34,8 K RON |
| 49 | 49.HANUL MUCHIEI SRL▲ 17 | Sat Muchea, Comuna Silistea, Brăila | 197,9 K RON▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 40,7 K RON | |
| 50 | 50.IVARAZI SRL▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 184,6 K RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | -116,3 K RON | |
| 51 | 51.ELIDOCRIS SRL▲ 19 | Sat Şuţeşti, Comuna Şuţeşti, Brăila | 156,8 K RON▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 106 K RON | |
| 52 | 52.SIMOSANDI SRL▲ 26 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 154,5 K RON▲ 121 % | ▲ 121 % | -25,1 K RON | |
| 53 | 53.UDALEX COM PROD SRL▲ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 152,5 K RON▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 5,2 K RON | |
| 54 | 54.VECHEA CASĂ VALAHĂ SRL▲ 29 | Sat Mircea Vodă, Comuna Mircea Vodă, Brăila | 151,9 K RON▲ 184 % | ▲ 184 % | -61,1 K RON | |
| 55 | 55.COM TRITEX SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 150,2 K RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | -3,9 K RON | |
| 56 | 56.ANDROBIS SRL▼ 3 | Sat Vădeni, Comuna Vădeni, Brăila | 150,1 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | -370,5 K RON | |
| 57 | 57.AURETANIC SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 143,2 K RON— | — | 41,2 K RON | |
| 58 | 58.ROANLUCTO SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 141,6 K RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | -31,8 K RON | |
| 59 | 59.MONOLIT SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 140,5 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 32,7 K RON | |
| 60 | 60.RELGIN CATERING SRL▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 140,3 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 223 RON | |
| 61 | 61.ERITAR SRL▲ 30 | Municipiul Brăila, Brăila | 140 K RON▲ 430,3 % | ▲ 430,3 % | 81,9 K RON | |
| 62 | 62.FRIZOR TURISM SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 139,7 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | -111,1 K RON | |
| 63 | 63.CAGESEDA SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 138,8 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 11,1 K RON | |
| 64 | 64.IUCADICOM S.R.L.▲ 34 | Loc. Făurei, Oraş Făurei, Brăila | 123,8 K RON— | — | 29,4 K RON | |
| 65 | 65.REZIFANC PROD SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 121,4 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 9 K RON | |
| 66 | 66.FEELING OF CAFE SRL▼ 24 | Municipiul Brăila, Brăila | 120,9 K RON▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | -66 K RON | |
| 67 | 67.GAVABRI SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 98,7 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | -13,1 K RON | |
| 68 | 68.CHEF PARK FOOD SRL▲ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 98,5 K RON▲ 91 % | ▲ 91 % | 18,4 K RON | |
| 69 | 69.DONALBERTO SRL▲ 29 | Municipiul Brăila, Brăila | 78,8 K RON— | — | 862 RON | |
| 70 | 70.AVDYRAVA SRL▲ 28 | Municipiul Brăila, Brăila | 76 K RON— | — | 63,5 K RON | |
| 71 | 71.CABELLA TRADE SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 75,8 K RON▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | -57,8 K RON | |
| 72 | 72.LOCO SANDWICH SRL▲ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 61,1 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 3,7 K RON | |
| 73 | 73.ABRISLEOS SRL▼ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 59,2 K RON▼ 69 % | ▼ 69 % | -83,2 K RON | |
| 74 | 74.BRIZIGOS INVEST SRL▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 58,3 K RON▼ 68,2 % | ▼ 68,2 % | 30,3 K RON | |
| 75 | 75.GATOPERO SRL▼ 25 | Municipiul Brăila, Brăila | 55,2 K RON▼ 74,7 % | ▼ 74,7 % | -99,4 K RON | |
| 76 | 76.TABIET LOUNGE SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 51,2 K RON▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | -77,4 K RON | |
| 77 | 77.STRETTO CAFE HOUSE SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 49,9 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 19,1 K RON | |
| 78 | 78.FLANDRA TRADE SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 38,5 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | -1,5 K RON | |
| 79 | 79.ENE COM IMPEX SNC▲ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 32,2 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 7,9 K RON | |
| 80 | 80.ANDRA & MANUTZA SRLnou | Sat Gara Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 30,5 K RON— | — | — | 6,1 K RON |
| 81 | 81.GANEBRI IMPEX SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 27,5 K RON— | — | — | 5,4 K RON |
| 82 | 82.CRANAD SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 27,2 K RON— | — | 3,3 K RON | |
| 83 | 83.MIANDMIS GROUP SRL▲ 3 | Sat Latinu, Comuna Maxineni, Brăila | 21,5 K RON▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | -63 K RON | |
| 84 | 84.STRIDER SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 20,5 K RON— | — | — | -12,7 K RON |
| 85 | 85.CONSENS SRL▼ 36 | Municipiul Brăila, Brăila | 19,7 K RON▼ 91,9 % | ▼ 91,9 % | 549 RON | |
| 86 | 86.ANSIBIDO SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 19,2 K RON▲ 57,6 % | ▲ 57,6 % | 914 RON | |
| 87 | 87.IDIPEP PREST SRL▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 18,7 K RON▼ 68,7 % | ▼ 68,7 % | -3 K RON | |
| 88 | 88.RARESICA SWEET CAR S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 15,8 K RON— | — | — | 4,4 K RON |
| 89 | 89.ROVA EVENT SRL▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 7,2 K RON▼ 90,4 % | ▼ 90,4 % | -3 K RON | |
| 90 | 90.OLAZNIC TRADE SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 7,1 K RON▼ 79,3 % | ▼ 79,3 % | -303 RON | |
| 91 | 91.PERŢACHE GRUP SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 6,9 K RON— | — | — | -94 K RON |
| 92 | 92.DIMVANBOS SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 5,1 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 745 RON | |
| 93 | 93.REAL CO TRADE SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 5,1 K RON▼ 83,2 % | ▼ 83,2 % | -1,8 K RON | |
| 94 | 94.HAPPY UNIQUE SANDWICH SRL▲ 2 | Sat Cuza Vodă, Comuna Salcia Tudor, Brăila | 3,6 K RON▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 403 RON | |
| 95 | 95.UKASAB SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,9 K RON0,0% | 0,0% | 258 RON | |
| 96 | 96.BELLA ITALIA TRATTORIA S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 1,8 K RON— | — | — | -19,8 K RON |
| 97 | 97.IULANDRIMIH S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 1,6 K RON— | — | — | -11,2 K RON |
| 98 | 98.SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM MARASU= | Sat Mărasu, Comuna Mărasu, Brăila | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 99 | 99.ULMEX COM SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 0 RON— | — | -9,9 K RON | |
| 100 | 100.CABANA STEJARILOR SA▼ 2 | Sat Lacu Sărat, Comuna Chiscani, Brăila | 0 RON— | — | 0 RON |