Top 100 firme — Activități de fizioterapie, Bacău după cifră de afaceri în 2023
186 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 54,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 40,2 K RON, iar liderul atinge 8,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MEDICALTEST SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 8,9 mil. RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 783,9 K RON | |
| 2 | 2.EUROOPTIK SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 8,1 mil. RON▲ 78,4 % | ▲ 78,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 3 | 3.OPTICLASS INC. SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,9 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 768,3 K RON | |
| 4 | 4.MEDISENSE SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,8 mil. RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 85,3 K RON | |
| 5 | 5.MEDICAL MĂRGĂRIT SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,8 mil. RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | -30,6 K RON | |
| 6 | 6.SERVICIUL DE AMBULANŢĂ AL CRUCII ROŞII BACĂU (SACRO) SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,5 mil. RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 203,5 K RON | |
| 7 | 7.BIOS PALAGHIA SRL▲ 6 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 196,4 K RON | |
| 8 | 8.MEDOPTIC EYE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 543,2 K RON | |
| 9 | 9.ZASCORT-HEALTH SRL▲ 1 | Municipiul Moineşti, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 261,2 K RON | |
| 10 | 10.OPTIC CLAR MEDICAL SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 482,1 K RON | |
| 11 | 11.LABOR-MARICOR SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 276,2 K RON | |
| 12 | 12.MADISAN TEST SRL▼ 1 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 1,2 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 2 K RON | |
| 13 | 13.VANORA SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1 mil. RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 407,7 K RON | |
| 14 | 14.EYES OPTIC CENTER SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 968,5 K RON▲ 34 % | ▲ 34 % | 479,8 K RON | |
| 15 | 15.MEDICONDREA SRL= | Municipiul Moineşti, Bacău | 817,8 K RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 232,3 K RON | |
| 16 | 16.ALPHA MED SAN SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 753,8 K RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 118 K RON | |
| 17 | 17.EUROOPTIK RAZBOIENI S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 681 K RON— | — | — | 505,8 K RON |
| 18 | 18.MEDI-CRIS LABORATOR SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 661 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 93 K RON | |
| 19 | 19.ALEMAN IMOB S.R.L.▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 608,9 K RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 293,9 K RON | |
| 20 | 20.CLINIX HEALTH CARE S.R.L.▲ 100 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 589,2 K RON— | — | 363,7 K RON | |
| 21 | 21.CORSO OPTIC S.R.L.▼ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 568,4 K RON▼ 85,8 % | ▼ 85,8 % | 136,9 K RON | |
| 22 | 22.BAVARIA CLINIC BIOLIFE S.R.L.▼ 2 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 556 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 62,1 K RON | |
| 23 | 23.OK OPTIC S.R.L.▼ 1 | Sat Sănduleni, Comuna Sănduleni, Bacău | 499,1 K RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 81,9 K RON | |
| 24 | 24.EUROOPTIK COMANESTI S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 460,5 K RON— | — | — | 315,1 K RON |
| 25 | 25.ENDOMEDICA SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 454,2 K RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 219,9 K RON | |
| 26 | 26.EUROOPTIK MOINESTI S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 438,4 K RON— | — | — | 328,8 K RON |
| 27 | 27.BEE OPTIC ATELIER S.R.L.▼ 3 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 422,1 K RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 124,9 K RON | |
| 28 | 28.NATURA LASER S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 405,5 K RON▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 50 K RON | |
| 29 | 29.EUROOPTIK ONESTI S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 379,2 K RON— | — | — | 281,1 K RON |
| 30 | 30.LASER LIFE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 365,3 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 59,2 K RON | |
| 31 | 31.UNIC ŞTEFAN TEAM S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 357,4 K RON▲ 219,8 % | ▲ 219,8 % | 30,8 K RON | |
| 32 | 32.PRO-TERAPIA S.R.L.▲ 30 | Municipiul Bacău, Bacău | 341,9 K RON▲ 515 % | ▲ 515 % | 149,3 K RON | |
| 33 | 33.DEMEDICO ASSISTANCE SRL▼ 2 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 308,9 K RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 31,8 K RON | |
| 34 | 34.PSIHO-EXPERT ŞI TERAPII ALTERNATIVE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 293,9 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 115,6 K RON | |
| 35 | 35.MARIDA FASHION SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 279,9 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 18 K RON | |
| 36 | 36.OPTIX SRL▼ 7 | Municipiul Oneşti, Bacău | 270 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 344,5 K RON | |
| 37 | 37.HYRON ARS MEDICA SRL▼ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 269,9 K RON▼ 57,2 % | ▼ 57,2 % | -74,3 K RON | |
| 38 | 38.L.G.M. PSIDERM SRL▲ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 265,2 K RON▲ 305,5 % | ▲ 305,5 % | 124,1 K RON | |
| 39 | 39.RAW THERAPY S.R.L.▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 256,5 K RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 5,1 K RON | |
| 40 | 40.PHYSIOHELP S.R.L.▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 247,7 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 200,9 K RON | |
| 41 | 41.THERACHILD S.R.L.▼ 16 | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 236 K RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | -20,9 K RON | |
| 42 | 42.OLYMPUS RADIOCENTER S.R.L.▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 235,2 K RON▲ 66,6 % | ▲ 66,6 % | 103 K RON | |
| 43 | 43.TERAPIE OCUPATIONALA S.R.L.▼ 9 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău | 230,4 K RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 1,9 K RON | |
| 44 | 44.IULISIMO 93/94 S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 227,7 K RON▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 68,7 K RON | |
| 45 | 45.RETTUNGS GALL S.R.L.▲ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 209 K RON▲ 280,5 % | ▲ 280,5 % | 56,4 K RON | |
| 46 | 46.LIVE 4 SMART S.R.L.▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 206,9 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 70,8 K RON | |
| 47 | 47.OPTILAND MEDICAL S.R.L.▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 206,7 K RON▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 106 K RON | |
| 48 | 48.PHYSIOHELP RECUPERARE MEDICALA S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 196,6 K RON▲ 143,2 % | ▲ 143,2 % | 135 K RON | |
| 49 | 49.KINESIO ELITE S.R.L.▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 195,2 K RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 10,1 K RON | |
| 50 | 50.PHYSIOHELP CLINIC S.R.L.▼ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 192,4 K RON▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 26,2 K RON | |
| 51 | 51.SFÂNTUL IOAN S.R.L.nou | Sat Lunca Asău, Comuna Asău, Bacău | 183,1 K RON— | — | — | 118,9 K RON |
| 52 | 52.TY OPTICA S.R.L.▼ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 179,7 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 64,3 K RON | |
| 53 | 53.IB SOLUTION S.R.L.▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 176,7 K RON▲ 202,6 % | ▲ 202,6 % | 55 K RON | |
| 54 | 54.ADAMS KIDS S.R.L.▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 160,6 K RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 77,8 K RON | |
| 55 | 55.AMBLE-KI S.R.L.▼ 13 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 157,7 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 46 K RON | |
| 56 | 56.BLISS KINETO SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 154 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 4,2 K RON | |
| 57 | 57.CCLINIC COMPANY S.R.L.▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 153,4 K RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 56,7 K RON | |
| 58 | 58.KINETO STYLE SRL▲ 49 | Municipiul Bacău, Bacău | 148,9 K RON▲ 4.672,8 % | ▲ 4.672,8 % | 92,8 K RON | |
| 59 | 59.HARMONY CENTER S.R.L.▼ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 139,6 K RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | -10,3 K RON | |
| 60 | 60.UNIVERSUL ISTETILOR S.R.L.▲ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 136,5 K RON▲ 495,5 % | ▲ 495,5 % | 11,6 K RON | |
| 61 | 61.MICROOPTIC SRL▼ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 133 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 30,3 K RON | |
| 62 | 62.OPREA ORGOL SRL▼ 22 | Municipiul Oneşti, Bacău | 129,1 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 13,9 K RON | |
| 63 | 63.LABOR-CLINIC SRL▼ 33 | Municipiul Bacău, Bacău | 127,1 K RON▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | 50,1 K RON | |
| 64 | 64.ALG THERAPY S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 123,2 K RON▲ 94 % | ▲ 94 % | 61,3 K RON | |
| 65 | 65.CENTRUL COURE S.R.L.▲ 44 | Sat Siretu, Comuna Letea Veche, Bacău | 119,5 K RON▲ 4.166,3 % | ▲ 4.166,3 % | -14,8 K RON | |
| 66 | 66.CENTRU DE RECUPERARE PSIHOCOMPORTAMENTALĂ PENTRU COPII ŞI ADULŢI-REOMAR S.R.L.▲ 35 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 117,3 K RON▲ 1.855,2 % | ▲ 1.855,2 % | 35,3 K RON | |
| 67 | 67.MEDICAL HAB S.R.L.▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 115 K RON▲ 368,4 % | ▲ 368,4 % | 50,8 K RON | |
| 68 | 68.NOAREHABILITATION S.R.L.▲ 16 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 112,3 K RON▲ 446,3 % | ▲ 446,3 % | 78,5 K RON | |
| 69 | 69.FISIOKINETIC HEALTH SRL▼ 21 | Municipiul Bacău, Bacău | 107,2 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 9,3 K RON | |
| 70 | 70.PSIHOSAN CONSULT SRL▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 102 K RON▲ 50,9 % | ▲ 50,9 % | 520 RON | |
| 71 | 71.ZZZ MICROLAB S.R.L.▼ 20 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 97,4 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 68,2 K RON | |
| 72 | 72.ZEN CENTER SRL▼ 19 | Sat Baraţi, Comuna Mărgineni, Bacău | 96,1 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -43,5 K RON | |
| 73 | 73.RECUPERARE MEDICALĂ MITROFAN DRAGOŞ S.R.L.▼ 26 | Municipiul Moineşti, Bacău | 96,1 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 447 RON | |
| 74 | 74.OCULUX S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 95,2 K RON▲ 190,3 % | ▲ 190,3 % | 7,4 K RON | |
| 75 | 75.CLINICA DE SĂNĂTATE APOLLO S.R.L.▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 92,1 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 14,4 K RON | |
| 76 | 76.MEDICAL GENERALIST MB S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 87,8 K RON— | — | — | 49,4 K RON |
| 77 | 77.MEDOPTIK SRL▼ 28 | Municipiul Oneşti, Bacău | 78,2 K RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 7 K RON | |
| 78 | 78.MULTIFORM CONCEPT S.R.L.▼ 10 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 76,9 K RON▲ 87,7 % | ▲ 87,7 % | 11,6 K RON | |
| 79 | 79.KINEUROFIX S.R.L.▲ 41 | Municipiul Bacău, Bacău | 75,7 K RON— | — | -30,6 K RON | |
| 80 | 80.NUTRIHAPPY S.R.L.▲ 33 | Municipiul Bacău, Bacău | 74,6 K RON▲ 3.787,1 % | ▲ 3.787,1 % | 27,6 K RON | |
| 81 | 81.IRINA NUTRISANFIT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Oneşti, Bacău | 69,9 K RON▲ 447,4 % | ▲ 447,4 % | 7,4 K RON | |
| 82 | 82.VISION CARE SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 66,9 K RON— | — | — | -15,5 K RON |
| 83 | 83.KINETO BY ELI S.R.L.▼ 17 | Sat Mileştii de Jos, Comuna Parincea, Bacău | 64 K RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 1,1 K RON | |
| 84 | 84.ORTHORECOVERY CARE S.R.L.▲ 31 | Sat Gura Văii, Comuna Gura Văii, Bacău | 61,6 K RON▲ 3.695,3 % | ▲ 3.695,3 % | 46,8 K RON | |
| 85 | 85.BUMBLEBEE ON THE MOVE S.R.L.▼ 28 | Municipiul Bacău, Bacău | 60,5 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | -13,9 K RON | |
| 86 | 86.DR.GENERAL MED S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 59,6 K RON— | — | — | 48,5 K RON |
| 87 | 87.MANE MECUM S.R.L.▼ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 55,2 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 8,7 K RON | |
| 88 | 88.IRINGO TRANS SRL▼ 23 | Sat Ghimeş, Comuna Ghimeş-Făget, Bacău | 53,3 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 36,9 K RON | |
| 89 | 89.ALEX THERAPY S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 52,9 K RON▲ 420,3 % | ▲ 420,3 % | 12,1 K RON | |
| 90 | 90.SALUS OSTICO S.R.L.▼ 18 | Loc. Slănic Moldova, Oraş Slănic Moldova, Bacău | 52,5 K RON▲ 51 % | ▲ 51 % | 14,7 K RON | |
| 91 | 91.MEDICAL HOME ADA S.R.L.▼ 35 | Municipiul Oneşti, Bacău | 52,4 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 1 K RON | |
| 92 | 92.ADELA COCIANGA SERVICII PSIHOTERAPEUTICE S.R.L.▲ 11 | Sat Osebiţi, Comuna Luizi-Călugăra, Bacău | 50,3 K RON▲ 976,2 % | ▲ 976,2 % | 564 RON | |
| 93 | 93.SÂRBU MEDICAL ASISTENŢĂ LA DOMICILIU S.R.L.▲ 25 | Municipiul Bacău, Bacău | 49,8 K RON▲ 35.485 % | ▲ 35.485 % | 5,2 K RON | |
| 94 | 94.ANGY SERV MED S.R.L.▼ 11 | Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău | 46,6 K RON▲ 109,3 % | ▲ 109,3 % | 24,8 K RON | |
| 95 | 95.ULTRAMED CARE S.R.L.▲ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 45,7 K RON▲ 1.739,7 % | ▲ 1.739,7 % | 31,8 K RON | |
| 96 | 96.KINETOCARE CLAUDIA S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 44,6 K RON▲ 662 % | ▲ 662 % | 2,4 K RON | |
| 97 | 97.BEAUTY BY ALICE 93 S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 43,9 K RON— | — | — | -6,2 K RON |
| 98 | 98.PARAS CARE S.R.L.▲ 22 | Sat Prăjeşti, Comuna Măgireşti, Bacău | 43,9 K RON— | — | 16,1 K RON | |
| 99 | 99.CMCA-CE MÂNCĂM CÂND AŞTEPTĂM S.R.L.▼ 12 | Municipiul Oneşti, Bacău | 41,8 K RON▲ 135,4 % | ▲ 135,4 % | 5,8 K RON | |
| 100 | 100.ROXALEE HEALING CENTER S.R.L.▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 40,2 K RON▲ 58,5 % | ▲ 58,5 % | 6,2 K RON |