Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Bacău după cifră de afaceri în 2018
79 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 79 cumulează 21,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.NJOY MANAGEMENT SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 4 mil. RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 2 | 2.VLACECO CONSULTING SRL= | Sat Bogdan Vodă, Comuna Săuceşti, Bacău | 1,9 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 161,7 K RON | |
| 3 | 3.EDY PROFI COM SRL▲ 1 | Municipiul Moineşti, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 56,7 % | ▲ 56,7 % | 192,9 K RON | |
| 4 | 4.SOLO & CO SRL▲ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 940,4 K RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | -27,8 K RON | |
| 5 | 5.CRISEX COM SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 878,5 K RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 216,8 K RON | |
| 6 | 6.GHERVASE OIL SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 819,7 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 34,9 K RON | |
| 7 | 7.PROTMED IMPEX SRL▼ 2 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 792,5 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 312 K RON | |
| 8 | 8.M3 MOTO PREMIUM SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 759,9 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 72,5 K RON | |
| 9 | 9.EURO OIL ADITIV SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 753,9 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 116,8 K RON | |
| 10 | 10.BELOVIMAR SRL▼ 1 | Sat Blidari, Comuna Căiuţi, Bacău | 633,9 K RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 112,3 K RON | |
| 11 | 11.DOLOIL IMPEX SRL▲ 18 | Municipiul Moineşti, Bacău | 600,7 K RON▲ 250,8 % | ▲ 250,8 % | 122,5 K RON | |
| 12 | 12.CORISMIN OIL SRL= | Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău | 593,2 K RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 52,8 K RON | |
| 13 | 13.VASICRIS OIL SRL= | Municipiul Moineşti, Bacău | 532,1 K RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 10,2 K RON | |
| 14 | 14.FORPEP SRL▼ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 527,9 K RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 74,3 K RON | |
| 15 | 15.MOBILAROM SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 416,7 K RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 6 K RON | |
| 16 | 16.ABRAXAS SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 384,4 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 250,4 K RON | |
| 17 | 17.LID CAFFE SRL▼ 1 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 328,5 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 163,5 K RON | |
| 18 | 18.RCL CONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 291,6 K RON▲ 33,1 % | ▲ 33,1 % | 63,6 K RON | |
| 19 | 19.ECHIPA FYCU CIM SRL▲ 37 | Municipiul Bacău, Bacău | 289,4 K RON▲ 597,4 % | ▲ 597,4 % | 132,2 K RON | |
| 20 | 20.GMS PRESS SRL▲ 23 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 255 K RON▲ 205,6 % | ▲ 205,6 % | 125,4 K RON | |
| 21 | 21.DAISY SARA SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 241,9 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 30,1 K RON | |
| 22 | 22.PRODENERGO SRL▲ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 241,5 K RON▲ 117,5 % | ▲ 117,5 % | 27 K RON | |
| 23 | 23.TEXMAD ROM SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 232,9 K RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 170,5 K RON | |
| 24 | 24.EUROPIF SERVICE SRL▲ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 223,7 K RON▲ 62,9 % | ▲ 62,9 % | 48,6 K RON | |
| 25 | 25.BITWEB PLUS SRL▼ 7 | Sat Bereşti-Bistriţa, Comuna Bereşti-Bistriţa, Bacău | 210,1 K RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 202,2 K RON | |
| 26 | 26.PROM@IND ENGINEERING SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 197,4 K RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 112,7 K RON | |
| 27 | 27.YAGNES PRESS S.R.L.▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 187,7 K RON▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | 20,7 K RON | |
| 28 | 28.RARONI CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 184 K RON— | — | — | 177,7 K RON |
| 29 | 29.EVEX SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 183,6 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 69,1 K RON | |
| 30 | 30.EVARIS CONSULT SRL▼ 7 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 168,2 K RON▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 98,6 K RON | |
| 31 | 31.CITYCAR EXPERT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 157,4 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | -16,7 K RON | |
| 32 | 32.RIGA CONSULTING SRL▲ 22 | Sat Negri, Comuna Negri, Bacău | 149 K RON▲ 198 % | ▲ 198 % | 137,3 K RON | |
| 33 | 33.CRISCONF CTC S.R.L.nou | Sat Buciumi, Comuna Buciumi, Bacău | 148,8 K RON— | — | — | 121,3 K RON |
| 34 | 34.VELCRI SERVICII SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 140 K RON▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 89 K RON | |
| 35 | 35.KDY ANDIA SERVICII SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 130,4 K RON▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 52,3 K RON | |
| 36 | 36.PROM CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 122,6 K RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 15,2 K RON | |
| 37 | 37.TEMA PREST SRL▲ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 95,9 K RON▲ 1.368,7 % | ▲ 1.368,7 % | 47,9 K RON | |
| 38 | 38.RESCON MOLDOVEANU SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 91 K RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 45,7 K RON | |
| 39 | 39.YAMOTEHNIC SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 90,3 K RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 44,1 K RON | |
| 40 | 40.FAMARDIN PREST SRL▲ 1 | Sat Siretu, Comuna Săuceşti, Bacău | 81,8 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 39,6 K RON | |
| 41 | 41.EVARIS SERVICII SRL▲ 16 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 81,7 K RON▲ 118,3 % | ▲ 118,3 % | 43,3 K RON | |
| 42 | 42.DANIEM INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 70 K RON0,0% | 0,0% | 33,3 K RON | |
| 43 | 43.SPOR-LINES S.R.L.▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 67,3 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 31,4 K RON | |
| 44 | 44.EVERY MODE SRL▼ 4 | Sat Buciumi, Comuna Buciumi, Bacău | 64,4 K RON▼ 32,5 % | ▼ 32,5 % | 23,5 K RON | |
| 45 | 45.OFFICE PEDI 0408 SRL▼ 11 | Sat Negri, Comuna Negri, Bacău | 64 K RON▼ 46,7 % | ▼ 46,7 % | 61,2 K RON | |
| 46 | 46.NOVISAN CONSULT SRL▼ 2 | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | 63,8 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | -116,1 K RON | |
| 47 | 47.INTERZONAL CLEANING SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 60,4 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 20,8 K RON | |
| 48 | 48.MARIDO SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 54,4 K RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 36,7 K RON | |
| 49 | 49.ALIAS SERVICE SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 54 K RON▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 22,9 K RON | |
| 50 | 50.IMM CONSULTING SOLUTIONS SRL-D▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 54 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 45,7 K RON | |
| 51 | 51.CONCERTO AGENCY SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 45,1 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 20,5 K RON | |
| 52 | 52.TITAN EASY TRADE S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 40,3 K RON— | — | — | 16,1 K RON |
| 53 | 53.SCR MECANIC TEST S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 38,4 K RON— | — | — | 62 RON |
| 54 | 54.TUDOR TEX S.R.L.▲ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 35,6 K RON▲ 1.385 % | ▲ 1.385 % | 12 K RON | |
| 55 | 55.ALMADA SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 32,1 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 21,8 K RON | |
| 56 | 56.TOTALFERT AGRO S.R.L.▲ 14 | Sat Climeşti, Comuna Bereşti-Bistriţa, Bacău | 30 K RON— | — | 26,6 K RON | |
| 57 | 57.SAMAS EXPERT SRL▲ 8 | Municipiul Oneşti, Bacău | 24,8 K RON▲ 267,8 % | ▲ 267,8 % | 4,5 K RON | |
| 58 | 58.VIAGER RESIDENCE S.R.L.▲ 5 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 23,7 K RON▲ 115,5 % | ▲ 115,5 % | -3,6 K RON | |
| 59 | 59.BONUM CONSILIUM S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 23 K RON— | — | — | 21,9 K RON |
| 60 | 60.TAMISMOD SRL▲ 1 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 21,8 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 10,6 K RON | |
| 61 | 61.DEEA SLS CONSULT SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 18,3 K RON▼ 63,8 % | ▼ 63,8 % | 309 RON | |
| 62 | 62.NECMAN COMPLEX S.R.L.▲ 8 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 18 K RON— | — | 16,6 K RON | |
| 63 | 63.ARTASOCIATION SRL▼ 11 | Municipiul Oneşti, Bacău | 12,1 K RON▼ 76,3 % | ▼ 76,3 % | -59,1 K RON | |
| 64 | 64.MARNET CONSULT SRL▼ 2 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 11,8 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 4,1 K RON | |
| 65 | 65.VIAROM IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,5 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 2 K RON | |
| 66 | 66.ASTABB S.R.L.nou | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 9 K RON— | — | — | 6 K RON |
| 67 | 67.PETROL PLUS SRL▼ 52 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,8 K RON▼ 99,2 % | ▼ 99,2 % | -69 K RON | |
| 68 | 68.SO-STAR TRANS SRL▲ 2 | Municipiul Oneşti, Bacău | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 69 | 69.PRELAT PREST SRL▲ 1 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 0 RON— | — | -500 RON | |
| 70 | 70.ALSIRA CONSULTING SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 0 RON— | — | -11,2 K RON | |
| 71 | 71.APAROL IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 0 RON— | — | -6,3 K RON | |
| 72 | 72.AFERMET SRL▼ 2 | Sat Helegiu, Comuna Helegiu, Bacău | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 73 | 73.CANAAN SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 0 RON— | — | -127 RON | |
| 74 | 74.ANELI OFFICE SRL▼ 4 | Sat Păltiniş, Comuna Asău, Bacău | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 75 | 75.ICAR GRUP SRL▼ 47 | Municipiul Bacău, Bacău | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -6,9 K RON | |
| 76 | 76.SARA WEDDING EVENTS SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 77 | 77.ARAL PREST SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 0 RON— | — | -7,7 K RON | |
| 78 | 78.NANOSERV SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 79 | 79.ALESSIA IACOB SRL▼ 43 | Sat Gioseni, Comuna Gioseni, Bacău | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON |