Top 100 firme — Activități de fizioterapie, Argeș după cifră de afaceri în 2022
186 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 74,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 31,1 K RON, iar liderul atinge 24,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SPITALUL SFÂNTUL NICOLAE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 24,9 mil. RON▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 303,4 K RON | |
| 2 | 2.DONNA MEDPLUS SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 21,8 mil. RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 2,5 mil. RON | |
| 3 | 3.OPTINOE MASTER SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,5 mil. RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 853,8 K RON | |
| 4 | 4.AS.F. TRANDAFIRESCU SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,2 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 829,7 K RON | |
| 5 | 5.CENTRUL SANOVITAL SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 2 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 379 K RON | |
| 6 | 6.TECMEDX HEALTH SRL= | Sat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş | 1,4 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 7 | 7.MEDICOVER IULIA SRL▲ 1 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,1 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 34,7 K RON | |
| 8 | 8.DINIAŞI KANGEN NETWORK S.R.L.▲ 3 | Sat Valea Stânii, Comuna Ţiţeşti, Argeş | 940,6 K RON▲ 49,5 % | ▲ 49,5 % | 548,4 K RON | |
| 9 | 9.CERA PHARM LIFE VP SRL▲ 1 | Sat Albeştii Ungureni, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | 912,9 K RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | -14,8 K RON | |
| 10 | 10.DIOPROMED RADIOLOGY SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 892,8 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 323,6 K RON | |
| 11 | 11.CENTRUL DE CERCETARE MEDICALĂ DERZELIUS S.R.L.▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 625,5 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 103,3 K RON | |
| 12 | 12.MENTAL ZONE SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 583,7 K RON▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 296,8 K RON | |
| 13 | 13.MINOIU CLINIC S.R.L.▲ 109 | Municipiul Piteşti, Argeş | 558,7 K RON— | — | -408,8 K RON | |
| 14 | 14.RECOVER & PERFORM S.R.L.nou | Sat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş | 542,8 K RON— | — | — | -230,1 K RON |
| 15 | 15.OPTITEH SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 516,9 K RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 44,6 K RON | |
| 16 | 16.LABOR BIOMED SRL▼ 4 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 487,1 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | -76,6 K RON | |
| 17 | 17.MEDICAL EMERGENCY DIVISION IDEA S.R.L.▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 437,6 K RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 32,4 K RON | |
| 18 | 18.DESCHIDEM INIMI S.R.L.▼ 1 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 411,3 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 3,4 K RON | |
| 19 | 19.CENTRUL DE RECUPERARE SPA SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 384,6 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 34 K RON | |
| 20 | 20.KINETO SPORT PLUS S.R.L.▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 381,3 K RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 8,3 K RON | |
| 21 | 21.MIRO MEDICA SAN SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 378,6 K RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 157,7 K RON | |
| 22 | 22.POSITUM MEDICA S.R.L.▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 377,3 K RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 18,8 K RON | |
| 23 | 23.HELLO OPTIC VIZION SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 373,8 K RON▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | 72,8 K RON | |
| 24 | 24.CENTRUL MEDICAL DE RECUPERARE ŞI KINETOTERAPIE BASCOV SRL▲ 4 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 341,9 K RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 97,8 K RON | |
| 25 | 25.ROOPTICA ID S.R.L.▲ 37 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Argeş | 327,9 K RON▲ 355,8 % | ▲ 355,8 % | 140,2 K RON | |
| 26 | 26.RADIOLOGIA 1 SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 325,8 K RON▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 47,7 K RON | |
| 27 | 27.DANIEL IONESCU SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 292,4 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 51,5 K RON | |
| 28 | 28.NEW GRAFIC MED FAN SRL▲ 1 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 284,2 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 13,1 K RON | |
| 29 | 29.DANIEL IONESCU BEAUTY CENTER SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 282,3 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 53,4 K RON | |
| 30 | 30.EMERGENCY MED SRL▼ 5 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 272,2 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 107,5 K RON | |
| 31 | 31.NORGE RX SRL▼ 10 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 266,2 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 254,5 K RON | |
| 32 | 32.AUTISM ARGEŞ IS S.R.L.▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 257,7 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 44,7 K RON | |
| 33 | 33.KINETO ORTO HDI S.R.L.▲ 2 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 248,5 K RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 28,3 K RON | |
| 34 | 34.ORTOKINETO SPORT SRL▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 237,1 K RON▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 100,3 K RON | |
| 35 | 35.XANDRA DENT SRL▼ 2 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 236,7 K RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 111,1 K RON | |
| 36 | 36.CRISTAL TARA AG S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 230,4 K RON— | — | — | 128,2 K RON |
| 37 | 37.RADIANT OPTIC SRL▼ 11 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 227,2 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | -9,5 K RON | |
| 38 | 38.NICO LABORATORIES MEDICAL SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 220,7 K RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | -312,2 K RON | |
| 39 | 39.OPTIC VISUAL CONCEPT SRL▼ 1 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 219 K RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 42,5 K RON | |
| 40 | 40.LIFE OPTIC CONCEPT S.R.L.▲ 21 | Sat Văleni-Podgoria, Comuna Călineşti, Argeş | 197,2 K RON▲ 155,6 % | ▲ 155,6 % | 877 RON | |
| 41 | 41.NEW GRAPHIS CENTER SRL▼ 9 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 197,1 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 12,3 K RON | |
| 42 | 42.EDAFE CLINIC S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 184 K RON— | — | — | 46,2 K RON |
| 43 | 43.FOCUS TO LIFE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 181,7 K RON▲ 82,3 % | ▲ 82,3 % | 174,4 K RON | |
| 44 | 44.CENTRU EDUCATIONAL KINDER WORLD AYAN S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 180 K RON— | — | — | 113,7 K RON |
| 45 | 45.AB MEDICA IMAGING S.R.L.= | Municipiul Piteşti, Argeş | 177 K RON▲ 38 % | ▲ 38 % | 42,9 K RON | |
| 46 | 46.UNIOPTIC BLUE VISION S.R.L.▲ 59 | Municipiul Piteşti, Argeş | 175,2 K RON▲ 820,3 % | ▲ 820,3 % | 4,7 K RON | |
| 47 | 47.OPTITEN MED S.R.L.▼ 6 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 162,8 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 24,1 K RON | |
| 48 | 48.AIM TO WELLNESS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 155,2 K RON— | — | 5,2 K RON | |
| 49 | 49.CLARISS OPTIQ MED S.R.L.▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 141,4 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 8,6 K RON | |
| 50 | 50.BIO GREEN WAVE SRL▼ 10 | Sat Budeasa Mare, Comuna Budeasa, Argeş | 133,7 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 20,3 K RON | |
| 51 | 51.DEA RANY OPTIC S.R.L.▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 127,8 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -17,5 K RON | |
| 52 | 52.MEDITRUST TOP CENTER S.R.L.▼ 16 | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 127,8 K RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 13,3 K RON | |
| 53 | 53.ORTHOSCOLITHERAPY S.R.L.▲ 30 | Municipiul Piteşti, Argeş | 125,4 K RON▲ 185,1 % | ▲ 185,1 % | 66,7 K RON | |
| 54 | 54.REFLEX CLEAR OPTIC SRL▼ 5 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 125,2 K RON▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 47,8 K RON | |
| 55 | 55.PSY&PSIHOLOGICAL CENTER ANIMA&ANIMUS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 113 K RON▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 9 K RON | |
| 56 | 56.ELIF MEDICAL CONCEPT SRL▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 111,7 K RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 25 K RON | |
| 57 | 57.OPTIMIK CLASIC S.R.L.▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 109,5 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 53,2 K RON | |
| 58 | 58.CARDIO MED PRAXIS SRL▲ 6 | Sat Zăvoi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 106 K RON▲ 56,3 % | ▲ 56,3 % | 79,7 K RON | |
| 59 | 59.SĂNĂTATE RADIANTĂ S.R.L.▼ 5 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Argeş | 105,5 K RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 80 K RON | |
| 60 | 60.EUROKINETIC SRL▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 102,5 K RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 8,3 K RON | |
| 61 | 61.STIMA DENT CABINET TEHNICĂ DENTARĂ SRL▼ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 102,1 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 16,1 K RON | |
| 62 | 62.NUTRITION & DETOX LIFE S.R.L.▲ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 96,6 K RON▲ 99 % | ▲ 99 % | 32,1 K RON | |
| 63 | 63.SPINE TERAPY SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 95,9 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 20 K RON | |
| 64 | 64.MAGNIFIC STAR MAGIC S.R.L.▲ 29 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 87,3 K RON▲ 219,2 % | ▲ 219,2 % | -63,9 K RON | |
| 65 | 65.EURONOVA TYM S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 86,2 K RON— | — | — | 43,3 K RON |
| 66 | 66.RIANA MED SAN S.R.L.▲ 38 | Municipiul Piteşti, Argeş | 84,1 K RON▲ 309,3 % | ▲ 309,3 % | -25,2 K RON | |
| 67 | 67.UNIC GAMES CONCEPT SRL▲ 12 | Municipiul Piteşti, Argeş | 83,1 K RON▲ 80,6 % | ▲ 80,6 % | 51,5 K RON | |
| 68 | 68.ANDREAS TOP MEDICAL SRL▼ 5 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 80 K RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 54,9 K RON | |
| 69 | 69.DAVID ŞI ESPERANTA BIT S.R.L.▲ 30 | Sat Loturi, Comuna Schitu Goleşti, Argeş | 78,5 K RON▲ 232,8 % | ▲ 232,8 % | 12,7 K RON | |
| 70 | 70.ALI GINMED ANDRE SRL▼ 17 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 78,4 K RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 4,8 K RON | |
| 71 | 71.RESPIRO PRO LOTUS SRL▼ 27 | Oraş Mioveni, Argeş | 77,1 K RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 21,5 K RON | |
| 72 | 72.FRESH START NUTRITION S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 76 K RON— | — | — | 58,5 K RON |
| 73 | 73.SBF SENEX HEALTH S.R.L.▲ 30 | Municipiul Piteşti, Argeş | 74,1 K RON▲ 236,8 % | ▲ 236,8 % | 6,4 K RON | |
| 74 | 74.EKINETIC S.R.L.▲ 43 | Municipiul Piteşti, Argeş | 74 K RON▲ 5.962,7 % | ▲ 5.962,7 % | -84,4 K RON | |
| 75 | 75.VIB VISION TRUST S.R.L.nou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 70,2 K RON— | — | — | 1,6 K RON |
| 76 | 76.SHIVA MED CENTER S.R.L.▲ 18 | Municipiul Piteşti, Argeş | 69,4 K RON▲ 154,2 % | ▲ 154,2 % | 13,6 K RON | |
| 77 | 77.SOCIETATEA MEDICALĂ DOCTOR CRĂSNEANU SRL▼ 12 | Municipiul Piteşti, Argeş | 66,6 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 7,4 K RON | |
| 78 | 78.ALIBIOMAR CONSULT VAL SRL▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 65,3 K RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 34,7 K RON | |
| 79 | 79.ISSIS ESTETIC S.R.L.nou | Sat Popeşti, Comuna Cocu, Argeş | 64 K RON— | — | — | 44,7 K RON |
| 80 | 80.TRIVALE DENTAL XRAY S.R.L.▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 62,6 K RON▲ 78,1 % | ▲ 78,1 % | -26,8 K RON | |
| 81 | 81.ANTALIDA CELL SRL▼ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 56,7 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | -7,2 K RON | |
| 82 | 82.DR.KORNELIUS DENT S.R.L.▲ 40 | Municipiul Piteşti, Argeş | 54,8 K RON— | — | 4,8 K RON | |
| 83 | 83.MEDIPLUS AM SRL▼ 17 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 54,8 K RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 43,2 K RON | |
| 84 | 84.OPTICA MEDICALA EDEN SRL▼ 13 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 54,3 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 3,5 K RON | |
| 85 | 85.KINETO BRATU DĂNUŢ SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 51,9 K RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 13,3 K RON | |
| 86 | 86.VIOFLOR SIMA S.R.L.▼ 4 | Oraş Mioveni, Argeş | 51,4 K RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 14,1 K RON | |
| 87 | 87.PSIHOSMART TOTAL S.R.L.▼ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 51,4 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 32,1 K RON | |
| 88 | 88.OLD IMAGISTIC IMS S.R.L.▼ 21 | Municipiul Piteşti, Argeş | 48,7 K RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | -17,6 K RON | |
| 89 | 89.CENTRUL HIPERBAR ŞI KINETOTERAPIE PITEŞTI S.R.L.▼ 34 | Municipiul Piteşti, Argeş | 47,4 K RON▼ 51,4 % | ▼ 51,4 % | -46,4 K RON | |
| 90 | 90.ART MEDICAL CARE S.R.L.nou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 42,6 K RON— | — | — | 21 K RON |
| 91 | 91.VIOSINERGETIC PLUS SRL▲ 18 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 41 K RON▲ 238,9 % | ▲ 238,9 % | -19,5 K RON | |
| 92 | 92.HOMEO - PRAXIS SRL▼ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 38,8 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 5,6 K RON | |
| 93 | 93.TIME FOR MOVE S.R.L.nou | Oraş Mioveni, Argeş | 37,8 K RON— | — | — | -12,2 K RON |
| 94 | 94.HOLISTIC PATHWAY S.R.L.nou | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 36,3 K RON— | — | — | 3,4 K RON |
| 95 | 95.KINETO HOME CARE S.R.L.▲ 2 | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 36,2 K RON▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | -6 K RON | |
| 96 | 96.MENTAL CARE S.R.L.▲ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 36 K RON▲ 333,4 % | ▲ 333,4 % | 23,3 K RON | |
| 97 | 97.COSMIOAND FIZIO S.R.L.▼ 12 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 35,5 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 12,7 K RON | |
| 98 | 98.ANGEL LIFE MEDICAL SRL▼ 41 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Argeş | 31,6 K RON▼ 64,3 % | ▼ 64,3 % | -9,1 K RON | |
| 99 | 99.RED OPTIC A& C SRL▼ 39 | Sat Recea, Comuna Căteasca, Argeş | 31,4 K RON▼ 62,5 % | ▼ 62,5 % | -4,7 K RON | |
| 100 | 100.TARGET PERFORMANCE CENTER S.R.L.▼ 31 | Municipiul Piteşti, Argeş | 31,1 K RON▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | -15,9 K RON |