Top 100 firme — IT și comunicații, Vrancea după capitaluri în 2025
293 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 43,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 128,3 K RON, iar liderul atinge 2,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MANDRUDI KOAM S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,5 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 334,1 K RON | |
| 2 | 2.VISTATECH KOAM S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,3 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 312,7 K RON | |
| 3 | 3.IRIS ROBOTICS SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,2 mil. RON▲ 188,9 % | ▲ 188,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 4 | 4.INTERIUM SRL▲ 2 | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 265,7 K RON | |
| 5 | 5.DCC INTERNAL SOFT DEV S.R.L.▲ 3 | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | 1 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 517 K RON | |
| 6 | 6.PUNTO SISTEMI S.R.L.▲ 42 | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 1 mil. RON▲ 238,9 % | ▲ 238,9 % | 1 mil. RON | |
| 7 | 7.JUST BEST PRODUCTION SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 980,9 K RON▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | -67,9 K RON | |
| 8 | 8.2WEB SOFTWARE SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 977 K RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 975,9 K RON | |
| 9 | 9.CONTLIV EXPERT SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 925 K RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 206,3 K RON | |
| 10 | 10.ALBU SOFTWARE AB S.R.L.▲ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | 903,1 K RON▲ 115,1 % | ▲ 115,1 % | 893 K RON | |
| 11 | 11.MEDIA UNO SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 895,4 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 26,2 K RON | |
| 12 | 12.MULTICOM SMART S.R.L.▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 869,2 K RON▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 307,5 K RON | |
| 13 | 13.UPSTART TECH SRL▲ 13 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 845,8 K RON▲ 87,9 % | ▲ 87,9 % | 845,6 K RON | |
| 14 | 14.SMART SOFT DEVELOPEMENT SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 835,8 K RON▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | 835,5 K RON | |
| 15 | 15.CONTLIV SOFT SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 814,6 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 104,3 K RON | |
| 16 | 16.VOLTAJ COMPREST SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 796,9 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 793,3 K RON | |
| 17 | 17.TERORO AGENCY S.R.L.▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 795,8 K RON▲ 67,6 % | ▲ 67,6 % | 785,5 K RON | |
| 18 | 18.BLACKBOX LABS SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 766 K RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 765,8 K RON | |
| 19 | 19.SOFTCOREENG S.R.L.▲ 8 | Municipiul Adjud, Vrancea | 725,4 K RON▲ 61,9 % | ▲ 61,9 % | 527,4 K RON | |
| 20 | 20.KEYDESIGN TEMPLATES SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 680,7 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 660,6 K RON | |
| 21 | 21.SOPRO SRL-D▼ 4 | Sat Tâmboeşti, Comuna Tâmboeşti, Vrancea | 621,8 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 2,3 K RON | |
| 22 | 22.ZENNITECH SRL▼ 4 | Sat Tătăranu, Comuna Tătăranu, Vrancea | 606,5 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 606,1 K RON | |
| 23 | 23.STARTECH SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 585 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 462,2 K RON | |
| 24 | 24.ARHITAPI TECH S.R.L.= | Municipiul Adjud, Vrancea | 523,2 K RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 522,5 K RON | |
| 25 | 25.GLOBAL SOFTWARE SYSTEMS SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 517,9 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 81,4 K RON | |
| 26 | 26.SPARK CONSULT SRL▲ 62 | Municipiul Focşani, Vrancea | 475 K RON▲ 193,6 % | ▲ 193,6 % | 313,2 K RON | |
| 27 | 27.C.S.R. MEDIA LOOK ADVISING SRL▲ 9 | Sat Oleseşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | 457,7 K RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 398,7 K RON | |
| 28 | 28.XVISION SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 448,9 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 13,3 K RON | |
| 29 | 29.WIKINEWS CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 441,6 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -3,2 K RON | |
| 30 | 30.DUMI SOOSEC DEVELOPMENT S.R.L.▲ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 440,7 K RON▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 439,7 K RON | |
| 31 | 31.FILMING IN ROMANIA S.R.L.▼ 30 | Municipiul Focşani, Vrancea | 429,3 K RON▼ 87,2 % | ▼ 87,2 % | 406 K RON | |
| 32 | 32.DE LA MANTA TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 20 | Municipiul Adjud, Vrancea | 383,3 K RON▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 383 K RON | |
| 33 | 33.DIM TECH DARMUN S.R.L.▲ 7 | Municipiul Adjud, Vrancea | 360,5 K RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 360,1 K RON | |
| 34 | 34.ASCI CONSULTING S.R.L.▼ 5 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | 360,2 K RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 359,2 K RON | |
| 35 | 35.PROGRAMMING YOUR WORLD S.R.L.▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 359,3 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 359 K RON | |
| 36 | 36.XS IT SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 357,6 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 73 K RON | |
| 37 | 37.LIMEWATER LABS S.R.L.nou | Sat Varniţa, Comuna Răcoasa, Vrancea | 356 K RON— | — | — | 355,8 K RON |
| 38 | 38.ARCASCADA AMGM S.R.L.▲ 5 | Sat Nistoreşti, Comuna Nistoreşti, Vrancea | 348,4 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 348,2 K RON | |
| 39 | 39.GRAFICIANU SRL▲ 25 | Municipiul Focşani, Vrancea | 345,1 K RON▲ 49,2 % | ▲ 49,2 % | 113,8 K RON | |
| 40 | 40.DATA SINERGY S.R.L.nou | Sat Feldioara, Comuna Tănăsoaia, Vrancea | 332,5 K RON— | — | — | 332,3 K RON |
| 41 | 41.SECRET SERVICES SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 329 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 71,9 K RON | |
| 42 | 42.ITQ SOLUTIONS S.R.L.▲ 11 | Municipiul Adjud, Vrancea | 322,3 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 321,1 K RON | |
| 43 | 43.REBEL APPS LAB SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 321,2 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 320 K RON | |
| 44 | 44.HSS INNOVATIONS S.R.L.▼ 28 | Municipiul Focşani, Vrancea | 317,4 K RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 316,8 K RON | |
| 45 | 45.ANSI COOL STUFF SOLUTIONS S.R.L.= | Municipiul Focşani, Vrancea | 312,6 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 312,4 K RON | |
| 46 | 46.VIRTUAL REALITY ENGINE SRL▲ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 300,7 K RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 306,5 K RON | |
| 47 | 47.A&C PRO CONSULTING SRL▲ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | 296 K RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 295,7 K RON | |
| 48 | 48.DIGITALDREAMS MNT S.R.L.▲ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 294,4 K RON▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 293,7 K RON | |
| 49 | 49.DEVSOFT STUDIO S.R.L.▲ 59 | Sat Ţifeşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | 293 K RON▲ 151,8 % | ▲ 151,8 % | 292,8 K RON | |
| 50 | 50.HAUNTEDTHEMES SRL▲ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 287,3 K RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 269,7 K RON | |
| 51 | 51.IT LEFTCATA S.R.L.▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 283,9 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 283,7 K RON | |
| 52 | 52.KWALITECH S.R.L.▲ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | 281,9 K RON▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 80,4 K RON | |
| 53 | 53.IMPERIAL COM SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 274,1 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | -3 K RON | |
| 54 | 54.CLOUDSYNC SOLUTIONS S.R.L.▲ 33 | Municipiul Focşani, Vrancea | 271 K RON▲ 64,7 % | ▲ 64,7 % | 270,8 K RON | |
| 55 | 55.MAGTECH SOLUTIONS SRL▼ 20 | Sat Bogza, Comuna Sihlea, Vrancea | 267,1 K RON▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 266,9 K RON | |
| 56 | 56.SMARTCOS ELECTRONIC S.R.L.nou | Sat Moviliţa, Comuna Moviliţa, Vrancea | 266,5 K RON— | — | — | 266,3 K RON |
| 57 | 57.DOPPELGANGERS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Adjud, Vrancea | 262 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 242,6 K RON | |
| 58 | 58.CONABIT S.R.L.▲ 11 | Municipiul Adjud, Vrancea | 260,6 K RON▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 260,4 K RON | |
| 59 | 59.VKN DEVELOPMENT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 253,6 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 253,6 K RON | |
| 60 | 60.MIMIR & THOTH SOFTWARE SERVICES S.R.L.▼ 16 | Municipiul Adjud, Vrancea | 247,7 K RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 247,5 K RON | |
| 61 | 61.INTERPLAN SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 236,5 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | -62,5 K RON | |
| 62 | 62.FIDO PARTENER SRL▲ 4 | Sat Câmpuri, Comuna Câmpuri, Vrancea | 229,1 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -8,7 K RON | |
| 63 | 63.PROG.INFO C & C SRL▲ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 226,9 K RON▲ 50,9 % | ▲ 50,9 % | 111,9 K RON | |
| 64 | 64.OVICOR SRL▼ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 218,1 K RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 8 K RON | |
| 65 | 65.SOFTAGORA SRL▲ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 213,3 K RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 210 K RON | |
| 66 | 66.WEB EXPERT DEVELOPMENT SRL▲ 23 | Sat Nereju Mic, Comuna Nereju, Vrancea | 199,9 K RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 199,7 K RON | |
| 67 | 67.ATUBI SOFT S.R.L.▲ 45 | Municipiul Focşani, Vrancea | 199,1 K RON▲ 82,3 % | ▲ 82,3 % | 198,8 K RON | |
| 68 | 68.DANDANILMON SRL▲ 33 | Municipiul Focşani, Vrancea | 198,7 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 57,4 K RON | |
| 69 | 69.MACHO SORAMY SOFTWARE S.R.L.▲ 72 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 197,2 K RON▲ 194,8 % | ▲ 194,8 % | 196,6 K RON | |
| 70 | 70.AGILE SOFT DELIVERY S.R.L.▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 196,6 K RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 196,3 K RON | |
| 71 | 71.BYTEHELIX S.R.L.▼ 39 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 192,6 K RON▼ 54,2 % | ▼ 54,2 % | 192,4 K RON | |
| 72 | 72.SMART PAPERWORK S.R.L.▲ 167 | Municipiul Focşani, Vrancea | 190 K RON▲ 71.872 % | ▲ 71.872 % | 189,7 K RON | |
| 73 | 73.MNT BUSINESS PARTNERS S.R.L.▲ 48 | Municipiul Focşani, Vrancea | 185,7 K RON▲ 106,9 % | ▲ 106,9 % | 185,7 K RON | |
| 74 | 74.SOCIAL MANAGEMENT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 185,7 K RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 185,5 K RON | |
| 75 | 75.EFFEGI FULL STYLE SRL▼ 17 | Sat Slimnic, Comuna Tâmboeşti, Vrancea | 184,8 K RON▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 184,6 K RON | |
| 76 | 76.CODINGHEADS S.R.L.▼ 9 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 182,4 K RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 5,8 K RON | |
| 77 | 77.RAA INNOVATIONS S.R.L.-D.▲ 32 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 181,8 K RON▲ 60,7 % | ▲ 60,7 % | 175,7 K RON | |
| 78 | 78.ELESOFT SINOPSYS S.R.L.▼ 13 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 181,3 K RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | -45,6 K RON | |
| 79 | 79.TRIGGERED S.R.L.▲ 3 | Sat Râmniceni, Comuna Măicăneşti, Vrancea | 176,3 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 49 K RON | |
| 80 | 80.2WEB INTERNATIONAL SERVICES S.R.L.▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 171,4 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 170,1 K RON | |
| 81 | 81.META QUALITY SOFTWARE S.R.L.▼ 24 | Municipiul Adjud, Vrancea | 170,6 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 170 K RON | |
| 82 | 82.AMC TECH S.R.L.▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 168,1 K RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 167,8 K RON | |
| 83 | 83.B DELIVERY SYSTEM S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 165,6 K RON— | — | — | 165,4 K RON |
| 84 | 84.DAVID DIAG S.R.L.= | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 164,2 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 164 K RON | |
| 85 | 85.SOFT PUBLIC SRL▲ 30 | Sat Răstoaca, Comuna Răstoaca, Vrancea | 164 K RON▲ 59,1 % | ▲ 59,1 % | 13,9 K RON | |
| 86 | 86.NEONSCOPE S.R.L.▲ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 161,1 K RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 160,8 K RON | |
| 87 | 87.BOTIBO S.R.L.▼ 28 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 159,3 K RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 159,1 K RON | |
| 88 | 88.LAMED S.R.L.nou | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 157,5 K RON— | — | — | 157,3 K RON |
| 89 | 89.CTRSEO S.R.L.▼ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 156 K RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 155,8 K RON | |
| 90 | 90.GREENCAT ENGINEERING S.R.L.▲ 14 | Sat Coroteni, Comuna Slobozia Bradului, Vrancea | 156 K RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 155,3 K RON | |
| 91 | 91.PANDATA SOFT SOLUTIONS SRL▲ 101 | Municipiul Focşani, Vrancea | 150,9 K RON▲ 580 % | ▲ 580 % | 150,6 K RON | |
| 92 | 92.AUDITSTARPREST SRL▲ 30 | Municipiul Adjud, Vrancea | 145,5 K RON▲ 62,2 % | ▲ 62,2 % | 144,2 K RON | |
| 93 | 93.STAN QASOFT S.R.L.▲ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 145,2 K RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 144,9 K RON | |
| 94 | 94.MIDNIGHT DEBUG LABS S.R.L.nou | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 142,3 K RON— | — | — | 142,1 K RON |
| 95 | 95.TRUEVISION PUBLICITATE S.R.L.▲ 1 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 141,7 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | -7,1 K RON | |
| 96 | 96.ABC OMEGA COMPAS SRL▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 140,5 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | -25,4 K RON | |
| 97 | 97.POPESCU EMILIAN SERVICES S.R.L.▲ 41 | Sat Adjudu Vechi, Municipiul Adjud, Vrancea | 139,3 K RON▲ 98,3 % | ▲ 98,3 % | 139,1 K RON | |
| 98 | 98.REPIXOLITH SRL▼ 8 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 133,7 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 17,8 K RON | |
| 99 | 99.ADV MEDIA PROJECT SRL▲ 41 | Municipiul Focşani, Vrancea | 133,2 K RON▲ 94,5 % | ▲ 94,5 % | 132,6 K RON | |
| 100 | 100.MAGNIFICA- TECH SRL▼ 19 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 128,3 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | -28 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Vrancea
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
97 firme · 27,5 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
49 firme · 18 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
16 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
3 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
7 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
9 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
20 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
10 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
10 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
11 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
4 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
3 firme · 1 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
6 firme · 977 K RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
3 firme · 755,1 K RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
5 firme · 700 K RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
8 firme · 659,3 K RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
7 firme · 517,9 K RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
6 firme · 429,2 K RON
CAEN 6130
Activități de telecomunicații prin satelit
1 firme · 391,9 K RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
2 firme · 363,7 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
2 firme · 334,5 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
2 firme · 210,3 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
4 firme · 124,3 K RON
CAEN 5814
Activități de editare a revistelor și periodicelor
2 firme · 85,5 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
2 firme · 85,2 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
2 firme · 75 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
2 firme · 0 RON