Top 100 firme — Învățământ, Vrancea după capitaluri în 2020
66 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 66 cumulează 4,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este -385,6 K RON, iar liderul atinge 1,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SCORPION TEST 2006 SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6 mil. RON▲ 67,9 % | ▲ 67,9 % | 640,2 K RON | |
| 2 | 2.MARCIP COM SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 732,3 K RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 74,3 K RON | |
| 3 | 3.MOBIL CENTER TEST SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 625,9 K RON▲ 114,1 % | ▲ 114,1 % | 625,3 K RON | |
| 4 | 4.SCORPION PSIHOTEST SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 472,1 K RON▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 294,9 K RON | |
| 5 | 5.AGAFIŢEI SERV SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 312,8 K RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | -5,5 K RON | |
| 6 | 6.MARINA BIRA ARTIST SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 259,9 K RON▲ 156,5 % | ▲ 156,5 % | 158,6 K RON | |
| 7 | 7.CESCO PERFORM SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 201,6 K RON▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | 201,4 K RON | |
| 8 | 8.AD LUCEM SRL▲ 6 | Sat Ţepa, Comuna Paltin, Vrancea | 184 K RON▲ 94,8 % | ▲ 94,8 % | 89,6 K RON | |
| 9 | 9.WELLBELOVED SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 154,9 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 23,5 K RON | |
| 10 | 10.AUTO TODICĂ S.R.L.▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 124,4 K RON▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | -155,1 K RON | |
| 11 | 11.NENCIU COM SRL= | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 118,7 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 1 K RON | |
| 12 | 12.NENCIU PREST S.R.L.▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 106,9 K RON▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | 106,7 K RON | |
| 13 | 13.VAS.ARM.EV SRL▲ 4 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 90,3 K RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 88,9 K RON | |
| 14 | 14.OK DRIVER SRL▲ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 88,1 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 14 K RON | |
| 15 | 15.DIMA PREST SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 86,9 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 5,3 K RON | |
| 16 | 16.AMORF CONS SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 81,1 K RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | -13,7 K RON | |
| 17 | 17.VW AUTO MUNTEANU S.R.L.▲ 1 | Sat Văleni, Comuna Rugineşti, Vrancea | 78,6 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 2,8 K RON | |
| 18 | 18.BELAZZA ACADEMY SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 73,5 K RON▲ 108,5 % | ▲ 108,5 % | 38,2 K RON | |
| 19 | 19.EDUMAX GROUP S.R.L.nou | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 67,3 K RON— | — | — | 67,1 K RON |
| 20 | 20.PRO CASA SRL▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 57,1 K RON▲ 233 % | ▲ 233 % | 39,9 K RON | |
| 21 | 21.IACOB PREST SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 51,1 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 2,8 K RON | |
| 22 | 22.AUTO MAD 2005 SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 46,3 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 6,2 K RON | |
| 23 | 23.BUSINESS EVENTS PROSPER SRL▼ 3 | Sat Bilieşti, Comuna Bilieşti, Vrancea | 44,3 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 2,3 K RON | |
| 24 | 24.MEDING SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 39,5 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 720 RON | |
| 25 | 25.E.D.I.F. DRIVE S.R.L.▼ 2 | Sat Mirceştii Noi, Comuna Vânători, Vrancea | 39,3 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 915 RON | |
| 26 | 26.IOTT ELECTRONICS S.R.L.▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 36,6 K RON▲ 340,1 % | ▲ 340,1 % | 36 K RON | |
| 27 | 27.SIS-ART CLASSIQUE S.R.L.▲ 21 | Municipiul Focşani, Vrancea | 36,4 K RON— | — | 36,9 K RON | |
| 28 | 28.LUDIC SHAPE S.R.L.▲ 22 | Municipiul Adjud, Vrancea | 33,7 K RON— | — | 36,2 K RON | |
| 29 | 29.EDUVRANCEAN S.R.L.▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 27,6 K RON▲ 424,9 % | ▲ 424,9 % | 22,3 K RON | |
| 30 | 30.AMYMO FIT & DANCE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 27,4 K RON▲ 1.326,7 % | ▲ 1.326,7 % | 25,5 K RON | |
| 31 | 31.LISTEN & PRACTICE SRL▼ 7 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 26,7 K RON▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | 4,1 K RON | |
| 32 | 32.ACARO CERT S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 22,4 K RON— | — | — | 22,4 K RON |
| 33 | 33.CESCO TRAINING S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 15,5 K RON— | — | — | 15,3 K RON |
| 34 | 34.CENTRUL DE LIMBA ENGLEZĂ ENGLISH FOR EXAMS S.R.L.= | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,2 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -64 RON | |
| 35 | 35.SUSCA LIFE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,2 K RON▲ 1.236 % | ▲ 1.236 % | 8,6 K RON | |
| 36 | 36.AUTO SCHUMACHER SRL▲ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,8 K RON— | — | 47,9 K RON | |
| 37 | 37.DOBRE GLOBAL S.R.L.= | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 3,3 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 477 RON | |
| 38 | 38.DANCE YOUR LIFE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 815 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 39 | 39.CONSTANTIN PREST SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 200 RON— | — | 0 RON | |
| 40 | 40.NSV EVENTSIM S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 200 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 41 | 41.ENGLISH CONNECTION FOCŞANI S.R.L.= | Municipiul Focşani, Vrancea | 200 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 42 | 42.AUTODAN SRL▼ 33 | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 43 | 43.MAYRA AUTO PROFESIONAL S.R.L.▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | -50 RON▼ 125 % | ▼ 125 % | -250 RON | |
| 44 | 44.AVB DEALS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | -475 RON— | — | 0 RON | |
| 45 | 45.ONIGA TRAINING CONSULTING S.R.L.▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | -1,6 K RON▼ 108,4 % | ▼ 108,4 % | -21 K RON | |
| 46 | 46.MARINA BIRA STUDIO S.R.L.▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | -2,3 K RON— | — | -784 RON | |
| 47 | 47.LENAMAR PRESTCOM SRL▲ 8 | Sat Ţifeşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | -4,6 K RON— | — | 1,8 K RON | |
| 48 | 48.CASA ARTELOR MARSMAR S.R.L.▲ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | -6,3 K RON— | — | 14 K RON | |
| 49 | 49.PERFORMANCE CHIC SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | -6,6 K RON— | — | -600 RON | |
| 50 | 50.GIGROPROF SRL▼ 24 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | -8,4 K RON▼ 124,4 % | ▼ 124,4 % | -43 K RON | |
| 51 | 51.SMART SCHOOL SOARE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | -10,9 K RON— | — | -7,1 K RON | |
| 52 | 52.EDUMEDIT MODERN S.R.L.▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | -11,5 K RON— | — | -4,8 K RON | |
| 53 | 53.IT & C CLUB SRL▼ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | -14,7 K RON▼ 146,9 % | ▼ 146,9 % | 4,8 K RON | |
| 54 | 54.FUNKY ARETHA S.R.L.▼ 21 | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | -15,5 K RON▼ 208,1 % | ▼ 208,1 % | 38,7 K RON | |
| 55 | 55.ODEOED CONS S.R.L.▼ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | -15,6 K RON▼ 202,8 % | ▼ 202,8 % | -30,8 K RON | |
| 56 | 56.RANYMATECA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | -16,4 K RON— | — | 0 RON | |
| 57 | 57.DARES & MARINA KIDS S.R.L.▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | -20,5 K RON— | — | 1,1 K RON | |
| 58 | 58.NĂZDRĂVĂNIE ŞI IMAGINAŢIE S.R.L.▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | -21,1 K RON— | — | -18,1 K RON | |
| 59 | 59.EMEDI LEARNING TECHNOLOGY S.R.L.▼ 18 | Municipiul Adjud, Vrancea | -32,5 K RON▼ 16.362 % | ▼ 16.362 % | -32,7 K RON | |
| 60 | 60.MELISDRIVE SRL▼ 7 | Municipiul Adjud, Vrancea | -58 K RON— | — | -53,3 K RON | |
| 61 | 61.MELIS TEST SRL▲ 5 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | -76,6 K RON— | — | 27,6 K RON | |
| 62 | 62.AUTOMIRCEA DRIVING S.R.L.▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | -91,9 K RON— | — | -12,4 K RON | |
| 63 | 63.KID'S HEAVEN S.R.L.▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | -96,4 K RON— | — | -26,1 K RON | |
| 64 | 64.MELINTEANU PREST SRL▼ 34 | Municipiul Focşani, Vrancea | -109,6 K RON▼ 730,4 % | ▼ 730,4 % | -126,9 K RON | |
| 65 | 65.AUTO MELI CORNEL S.R.L.▲ 2 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | -206,6 K RON— | — | -21,6 K RON | |
| 66 | 66.MALIVCOM SRL▲ 2 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | -385,6 K RON— | — | -141,3 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Vrancea
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
49 firme · 8 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
24 firme · 6,8 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
10 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
3 firme · 16,4 K RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
2 firme · 1,6 K RON