COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Vaslui după capitaluri în 2021

868 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 258,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 620,3 K RON, iar liderul atinge 40,9 mil. RON.

FirmăCapitaluri
VIACONS RUTIER SRL=40,9 mil. RON▲ 13,8 %
TRANSMIR SRL=31,7 mil. RON▼ 0,1 %
S.C. LUCRĂRI DRUMURI ŞI PODURI SA VASLUI=15 mil. RON▲ 16,3 %
ENERGOCONSTRUCT SRL=9 mil. RON▲ 46,6 %
ELECTRICOPET SRL=8,4 mil. RON▲ 49,5 %
ELECTRIC-COMPANY SA=5,8 mil. RON▲ 35,2 %
SAFI-STAR SRL▲ 54,9 mil. RON▲ 39,2 %
KATAR CONNEG S.R.L.▲ 104,9 mil. RON▲ 101,6 %
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO VASLUI SA▼ 24,4 mil. RON▲ 3,1 %
SOCIETATE PENTRU LUCRĂRI DE DRUMURI ȘI PODURI REISER S.A.▼ 24,3 mil. RON▲ 2,1 %
MOTOR GRUP SRLnou4,1 mil. RON▲ 4,7 %
CIBOCO SRL▼ 34,1 mil. RON▲ 5 %
MOBILZONE SRL▼ 33,8 mil. RON▲ 2,5 %
DYATRANSAL 2012 SRL▲ 103,2 mil. RON▲ 74,7 %
SON-MAX SRL=3,2 mil. RON▲ 13,8 %
PIROTEHNIC OSB SRL▲ 53 mil. RON▲ 40,4 %
TRUST ELECTRO-M S.R.L.▼ 63 mil. RON▼ 18,1 %
EXPERT ARHICONSTRUCT SRL▲ 242,8 mil. RON▲ 95,9 %
WPR LOGISTICS SPEDITION S.R.L.▼ 22,8 mil. RON▲ 2,7 %
CONBETAS SRL▲ 102,4 mil. RON▲ 46,3 %
ELECTROINST SCINTEIE SRL▲ 22,4 mil. RON▲ 30,7 %
TREI R SRL▲ 212,3 mil. RON▲ 57,1 %
AMARINEI SRL▲ 112,2 mil. RON▲ 39 %
FRANCESCA MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L.▲ 512,1 mil. RON▲ 152 %
GMSOLAR SRL▲ 322,1 mil. RON▲ 87,8 %
HIDRAREM SRL▲ 51,9 mil. RON▲ 17 %
MEP ENGINEERING SRL▲ 1031,9 mil. RON▲ 458,7 %
BUTA MARK CONSTRUCT S.R.L.▼ 61,9 mil. RON▼ 0,8 %
ADISAMCOR SRL▲ 181,9 mil. RON▲ 35,9 %
GROUP ELEPAS SRL▼ 51,8 mil. RON▲ 0,9 %
BULARDA SPORT CONSTRUCT S.R.L.▲ 251,8 mil. RON▲ 63,3 %
ANDRODOMNUS S.R.L.▲ 4151,8 mil. RON▲ 7.408,1 %
INVESTEXPERT SRL▼ 71,8 mil. RON▼ 1,1 %
NESACONSTRUCT DESIGN SRL▲ 61,7 mil. RON▲ 17,1 %
SEBYPLAN SRL▲ 251,7 mil. RON▲ 73,9 %
AMENAJĂRI IVCONS S.R.L.▲ 1281,7 mil. RON▲ 572,3 %
METAL GRANIT CONSTRUCT S.R.L.▲ 71,6 mil. RON▲ 13,3 %
JON SPIRIDON S.R.L.▼ 51,6 mil. RON▲ 1,4 %
CERACONS SRL▼ 71,6 mil. RON▼ 2,3 %
PASDESIGN SRL▼ 51,6 mil. RON▲ 2,7 %
3 RRR WORLD SRL▼ 121,6 mil. RON▼ 6,1 %
CONSPREST SA▼ 221,6 mil. RON▼ 27,6 %
CROWD SPAL SRL▲ 361,5 mil. RON▲ 96,4 %
ROMCON EUROPA 1 S.R.L.▼ 31,5 mil. RON▲ 2,8 %
BRICK BY BRICK SRL▼ 61,5 mil. RON▲ 0,5 %
PRODOMUS SRL▼ 11,5 mil. RON▲ 2,8 %
MOLDSTING SRL▲ 151,4 mil. RON▲ 47,8 %
KTZ EDIL INTERNATIONAL SRL▲ 2441,4 mil. RON▲ 1.624,6 %
PROELECTRO-TRM SRL▼ 121,4 mil. RON▼ 9,6 %
URBAN PROIECT SA▼ 11,4 mil. RON▲ 4,5 %
ADISTING SRL▼ 151,4 mil. RON▼ 11,1 %
RAFKRP CONSTRUCT S.R.L.▲ 111,3 mil. RON▲ 37,8 %
ELFORACONS SRL▼ 261,3 mil. RON▼ 25,5 %
CONBIRLAD SA▼ 161,3 mil. RON▼ 15,8 %
ONESTED CONSTRUCT S.R.L.▲ 41,3 mil. RON▲ 24,3 %
ELDAC GRUP SRL▲ 181,3 mil. RON▲ 50,3 %
RECON SA▼ 21,2 mil. RON▲ 6,4 %
VICTORIA UNIC SRL▼ 51,2 mil. RON▲ 1,3 %
SCIR SA▼ 51,2 mil. RON▲ 0,4 %
LASTOCIKA SRLnou1,1 mil. RON▼ 1,4 %
MADEDU S.R.L.▲ 571 mil. RON▲ 161,2 %
STAR-CONSTRUCT SRL▼ 11 mil. RON▲ 6,6 %
BVA BUILDINGS S.R.L.nou1 mil. RON—
CBC KATAR GEBAUDE S.R.L.▲ 61 mil. RON▲ 16,3 %
ARHIMEDECONSTRUCT S.R.L.▼ 71 mil. RON▼ 0 %
ADAMECROM SRL▲ 111 mil. RON▲ 26,3 %
NOALES PAV SRL▼ 3970,2 K RON▲ 1,1 %
DOMINVEST SRL▼ 3961,2 K RON▲ 0,7 %
GHIZONACE SRL▼ 2951,1 K RON▼ 0,1 %
ARKONCONSTRUCT S.R.L.▲ 13922,8 K RON▲ 27,4 %
ERAX ING S.R.L.▲ 31890,9 K RON▲ 83,4 %
DISCLIMA SRL▲ 35873,6 K RON▲ 91,8 %
AQUASERV SRL▲ 3858,3 K RON▲ 6,5 %
BUZAMĂT CONSTRUCT SRL▼ 22848,5 K RON▼ 29,4 %
CIPROXIM SRL▲ 10844,8 K RON▲ 26,1 %
MILANO EDILE SRL▲ 25842,5 K RON▲ 73 %
GHICA RESIDENCE SRL▲ 7834,2 K RON▲ 23,8 %
TRUST-CONAGRO CONSTRUCT SRL▲ 155833,1 K RON▲ 540,8 %
BUZDUGAN M.V.A. CAMY S.R.L.▼ 8799,1 K RON▼ 8,2 %
CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.▲ 14797,7 K RON▲ 51,3 %
IUSTIDEN FAMILI SRLnou789,3 K RON▲ 3.111,4 %
GEANCONS SRL▼ 34779,6 K RON▼ 42,3 %
NEONET PROD SRL▼ 3764,1 K RON0,0%
TIM-MON STAN S.R.L.▲ 153761,3 K RON▲ 508,1 %
MIVCONST SRL▲ 2751,9 K RON▲ 18,1 %
BENNY ARREDA SRL▲ 46746,3 K RON▲ 121,5 %
DEMICON HOLDING SRL▼ 6733 K RON0,0%
IORVAS SRL=729,4 K RON▲ 20,6 %
OVI MARMOPLUS S.R.L.▲ 65725,1 K RON▲ 167,7 %
ANDRY CONS SRL▲ 10724,9 K RON▲ 48,2 %
ROIDEEA SRL▲ 6706,9 K RON▲ 36,6 %
ALCRA ELECTRIC SRL▲ 53680 K RON▲ 139,2 %
GILVIR SRL▼ 3660,3 K RON▲ 16,5 %
CONNECTING ENGINEERING S.R.L.▲ 16657,2 K RON▲ 46 %
O.G. SBRIGO CONSTRUCT S.R.L.▲ 10648,4 K RON▲ 41,5 %
SPIRI COMPANY S.R.L.nou645,4 K RON—
ONICKROM SRL▼ 5645,2 K RON▲ 18,9 %
QUICK SILVER CONSTRUCT S.R.L.▲ 287643 K RON▲ 1.305,8 %
SETRACO SRL▲ 45622,3 K RON▲ 118,1 %
AGROCONS TEO S.R.L.▼ 1620,3 K RON▲ 22,9 %

Codurile CAEN din construcții — Vaslui

CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
455 firme · 417,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
29 firme · 244,9 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
149 firme · 179,5 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
71 firme · 118,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
12 firme · 65,6 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
78 firme · 48,5 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
14 firme · 34,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
24 firme · 27,6 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 17,4 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
9 firme · 15,8 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
5 firme · 9,3 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
16 firme · 8,8 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
15 firme · 8,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
13 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
1 firme · 4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
20 firme · 3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
16 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
6 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 711,4 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
1 firme · 249,8 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 99 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 82,1 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
3 firme · 75 K RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 71,4 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci