Top 100 firme — IT și comunicații, Vâlcea după capitaluri în 2010
233 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 24,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 9,6 K RON, iar liderul atinge 8,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TOUR IMEX TEL NET SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 8,1 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 37,5 K RON | |
| 2 | 2.MONDOSOFT SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,1 mil. RON▲ 45,2 % | ▲ 45,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 3 | 3.INTEXIM SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 854,4 K RON▲ 45,6 % | ▲ 45,6 % | 852,9 K RON | |
| 4 | 4.REGAL SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 809,7 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 106 RON | |
| 5 | 5.TELETEKNIKA ENGINEERING SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 603,9 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | -70,2 K RON | |
| 6 | 6.GB SERVICE SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 564,1 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 17,1 K RON | |
| 7 | 7.SILPACINO SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 549,9 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 115,9 K RON | |
| 8 | 8.AMTECH SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 534,2 K RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 108,3 K RON | |
| 9 | 9.MONDOSOFT ASTECH SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 495,2 K RON▲ 24 % | ▲ 24 % | 130,7 K RON | |
| 10 | 10.ELIDA SOFTWARE SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 482,7 K RON▼ 31,1 % | ▼ 31,1 % | 39,4 K RON | |
| 11 | 11.CIBPRO SRL▲ 218 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 459,3 K RON— | — | 573,8 K RON | |
| 12 | 12.ALAN-MED SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 389,3 K RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 62,6 K RON | |
| 13 | 13.GABLEX CONSULTANTA SRL▲ 1 | Sat Glăvile, Comuna Glăvile, Vâlcea | 350,7 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -11 K RON | |
| 14 | 14.DIATEL SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 337,4 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | -55,9 K RON | |
| 15 | 15.SPOT MEDIA SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 336,2 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 45,3 K RON | |
| 16 | 16.POLNET SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 249,4 K RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 44 K RON | |
| 17 | 17.HORIAPRES SRL▲ 1 | Sat Pauseşti-Maglasi, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 243,1 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 28,2 K RON | |
| 18 | 18.ECOTRONIC FARM SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 241,3 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | -52,1 K RON | |
| 19 | 19.TAREM SRL▲ 39 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 232,5 K RON▲ 325,6 % | ▲ 325,6 % | 177,9 K RON | |
| 20 | 20.ART ONLINE SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 227,9 K RON▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 81,3 K RON | |
| 21 | 21.PIRMAR SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 212,6 K RON▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 67,1 K RON | |
| 22 | 22.IPROTECH SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 179,1 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 14,1 K RON | |
| 23 | 23.MICRO PLUS SRL▲ 1 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 173,1 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 53,1 K RON | |
| 24 | 24.GVN SERVICES S.R.L.▲ 3 | Sat Gura Văii, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 165,8 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 5,9 K RON | |
| 25 | 25.ETALON PLUS SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 161,3 K RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 24,6 K RON | |
| 26 | 26.MYLUSH DESIGN SRL▲ 7 | Loc. Băbeni, Oraş Băbeni, Vâlcea | 150,3 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 17,4 K RON | |
| 27 | 27.PRODMEDIA SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 146,8 K RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | -142,6 K RON | |
| 28 | 28.BIASER SRLnou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 141 K RON▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 38,5 K RON | |
| 29 | 29.MANY SOFT SRL▲ 57 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 139 K RON▲ 547,5 % | ▲ 547,5 % | 117,5 K RON | |
| 30 | 30.BIZNET SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 129,1 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 1,5 K RON | |
| 31 | 31.ITERATOR SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 125,5 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 29 K RON | |
| 32 | 32.MONDOSOFT INCOM SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 122,9 K RON— | — | 92,3 K RON | |
| 33 | 33.UNIVERSAL ELECTRONIC SRL▲ 4 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 122,8 K RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 9,8 K RON | |
| 34 | 34.ALIMIXT SRL▲ 1 | Sat Gura Văii, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 121,8 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 1,7 K RON | |
| 35 | 35.MINOTI SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 118,1 K RON▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | -59,2 K RON | |
| 36 | 36.STARCHASER S.R.L.▲ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 114,6 K RON▲ 66,9 % | ▲ 66,9 % | 112,7 K RON | |
| 37 | 37.SOFT SYSTEM SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 109,9 K RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 28,5 K RON | |
| 38 | 38.SILVIU POPESCU S.R.L.= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 108,4 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 4,5 K RON | |
| 39 | 39.EDISSAN SRL▼ 10 | Sat Otetelişu, Oraş Bălceşti, Vâlcea | 105,2 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | -43,8 K RON | |
| 40 | 40.PINSOFT SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 103,6 K RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | -15,2 K RON | |
| 41 | 41.MONDOSOFT VILTECH SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 99,4 K RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 26,5 K RON | |
| 42 | 42.DATA SOFT SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 96,3 K RON— | — | 7,3 K RON | |
| 43 | 43.CITYMEDIA SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 95 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 2 K RON | |
| 44 | 44.ADVENT SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 93,3 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 9,1 K RON | |
| 45 | 45.RADIO METRONOM SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 92,3 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | -9,5 K RON | |
| 46 | 46.ILUSTRATOR SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 92 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 8,2 K RON | |
| 47 | 47.ELIDA SRL▲ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 87 K RON▲ 75,5 % | ▲ 75,5 % | 27,2 K RON | |
| 48 | 48.BRAIN SERVICE SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 82,7 K RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 48,1 K RON | |
| 49 | 49.SOFTCONSULT SRL▼ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 81,3 K RON▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | -6,2 K RON | |
| 50 | 50.COMSOFT SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 72,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 51 | 51.BOOMER SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 72,7 K RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 8,1 K RON | |
| 52 | 52.IN SRL▼ 10 | Sat Govora, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 71,6 K RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -20,4 K RON | |
| 53 | 53.TEMPRA SRL▲ 46 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 71,4 K RON▲ 445,5 % | ▲ 445,5 % | 58,3 K RON | |
| 54 | 54.DTV MEDIA SRL▲ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 67,7 K RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 20,1 K RON | |
| 55 | 55.PETRAS SRL▼ 36 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 66,8 K RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | -147,6 K RON | |
| 56 | 56.MICOMAD SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 65,2 K RON— | — | 34 K RON | |
| 57 | 57.QUICKSOFT SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 64,1 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 48,2 K RON | |
| 58 | 58.IMPULS SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 61,1 K RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | -15,5 K RON | |
| 59 | 59.SDASINT SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 58,2 K RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 8,4 K RON | |
| 60 | 60.TANIPLUS DANI SRL▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 56,2 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | -12,6 K RON | |
| 61 | 61.IVEXNET SRL▲ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 54,1 K RON▲ 100,7 % | ▲ 100,7 % | 27,2 K RON | |
| 62 | 62.MONDOSOFT BEST SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 52,8 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 3,2 K RON | |
| 63 | 63.LOOP FILM SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 51,8 K RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | -1,8 K RON | |
| 64 | 64.EUROTOP SRL▼ 8 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 49,1 K RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | -14,1 K RON | |
| 65 | 65.SURSA SOFT SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 48,9 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 7,6 K RON | |
| 66 | 66.PROSOFT SRL▲ 4 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 46,3 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 1,3 K RON | |
| 67 | 67.SOFTEXPRESS SA▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 44,7 K RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | -8,7 K RON | |
| 68 | 68.PIXEL GLASS SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 44,1 K RON▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 11,5 K RON | |
| 69 | 69.ADRIANSO SRL▲ 2 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 41,9 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 326 RON | |
| 70 | 70.RAWI SRL▼ 22 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 41,7 K RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 11,7 K RON | |
| 71 | 71.VISION STUDIO SRL▼ 2 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 41 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | -4,9 K RON | |
| 72 | 72.DIGISERV SRL▲ 45 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 38,8 K RON▲ 585,2 % | ▲ 585,2 % | 38,6 K RON | |
| 73 | 73.NAIT SOFT SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 36,5 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 31,9 K RON | |
| 74 | 74.NETSISTEM SRL▲ 2 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 34,3 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 255 RON | |
| 75 | 75.UNISAT SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 33 K RON0,0% | 0,0% | -1,5 K RON | |
| 76 | 76.BUNSOFT SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 31,2 K RON— | — | — | 30,7 K RON |
| 77 | 77.MARGREEN SERV SRL▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 31,1 K RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 8,7 K RON | |
| 78 | 78.DENSOFT SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 29,2 K RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 1,1 K RON | |
| 79 | 79.STARPRESS SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 28,8 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -1,2 K RON | |
| 80 | 80.REMINFO SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 27,9 K RON▲ 30,3 % | ▲ 30,3 % | 24,2 K RON | |
| 81 | 81.CAPOTA W W W SERVICE SRL▲ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 27,7 K RON▲ 69,5 % | ▲ 69,5 % | 11,3 K RON | |
| 82 | 82.ALNET SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 25 K RON▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 7,1 K RON | |
| 83 | 83.ROBIN SRL▼ 22 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 24,8 K RON▼ 53,3 % | ▼ 53,3 % | -28,2 K RON | |
| 84 | 84.PRIMAPLUS SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 24,1 K RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 23,8 K RON | |
| 85 | 85.INFOSOFT SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 23,2 K RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 2,6 K RON | |
| 86 | 86.ORIGINALWARE SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 20,1 K RON▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | -17,9 K RON | |
| 87 | 87.SPIDERS TEAM SERVICES SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 17,5 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 541 RON | |
| 88 | 88.OMNILOGIC SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 15,7 K RON▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 14,7 K RON | |
| 89 | 89.DIAGROUP SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 14,8 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | -910 RON | |
| 90 | 90.CREDIT ACTIV CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 14,7 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | -2,7 K RON | |
| 91 | 91.MICROJET SRL▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 14,5 K RON▼ 44,7 % | ▼ 44,7 % | -6,3 K RON | |
| 92 | 92.READI MEDIA SRL▲ 19 | Loc. Băbeni, Oraş Băbeni, Vâlcea | 13,8 K RON▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 13,5 K RON | |
| 93 | 93.INTERSOFT SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 12,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 94 | 94.MEDIA ORIZONT SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 12,4 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 317 RON | |
| 95 | 95.VALSOFT DESIGN SRL▲ 11 | Sat Pauseşti-Maglasi, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 11,4 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 306 RON | |
| 96 | 96.LABORATOR ZIRKON IMPLANT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 11,3 K RON▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | -3,4 K RON | |
| 97 | 97.UNICSERV SRL▲ 30 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 11 K RON▲ 382,5 % | ▲ 382,5 % | 8,7 K RON | |
| 98 | 98.KATAUDIO PROD SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 10,5 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | -2,8 K RON | |
| 99 | 99.BLAST IMPEX SRLnou | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vâlcea | 10,3 K RON— | — | — | -1,6 K RON |
| 100 | 100.KTV NET SRL▼ 57 | Loc. Berbeşti, Oraş Berbeşti, Vâlcea | 9,6 K RON▼ 88,9 % | ▼ 88,9 % | -76,5 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Vâlcea
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
160 firme · 57,5 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
28 firme · 17 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
56 firme · 16,4 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
15 firme · 15,8 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
8 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
33 firme · 14,1 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
23 firme · 11 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
6 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
9 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
9 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
21 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
6 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
9 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
3 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
8 firme · 724,6 K RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
3 firme · 685,9 K RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
5 firme · 527,6 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
9 firme · 424,9 K RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
2 firme · 407,2 K RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
7 firme · 383,7 K RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
3 firme · 364,1 K RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
6 firme · 308 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
2 firme · 208,6 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
1 firme · 138,3 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
1 firme · 58,6 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
1 firme · 23,5 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
2 firme · 0 RON
CAEN 5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
1 firme · 0 RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
1 firme · 0 RON