Top 100 firme — Intermedieri financiare și asigurări, Vâlcea după capitaluri în 2019
242 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 62,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 113,5 K RON, iar liderul atinge 7,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.IFN DOSTIL SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7,5 mil. RON▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 2 | 2.IFN MOISE SRL= | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 3,3 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 544,2 K RON | |
| 3 | 3.SERMIRAV EXCHANGE SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,9 mil. RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 726,5 K RON | |
| 4 | 4.IFN B&T SRL▲ 2 | Sat Măldăreşti, Comuna Măldăreşti, Vâlcea | 2,1 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 111,9 K RON | |
| 5 | 5.VALUTEX SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2 mil. RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 61,6 K RON | |
| 6 | 6.IFN BIJUTERIA LUI ANDREI S.R.L.▲ 2 | Sat Muereasca de Sus, Comuna Muereasca, Vâlcea | 1,8 mil. RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 1 mil. RON | |
| 7 | 7.INTERSTIL SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 689,3 K RON | |
| 8 | 8.IFN DARI CREDIT SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▼ 39 % | ▼ 39 % | 1,5 mil. RON | |
| 9 | 9.SIGUR ASIGUR S.R.L.▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 87,9 % | ▲ 87,9 % | 613,4 K RON | |
| 10 | 10.PUŞCULIŢA NOROCOASĂ S.R.L.= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 455,4 K RON | |
| 11 | 11.CEBALUX S.R.L.= | Sat Pripoara, Comuna Muereasca, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 416,6 K RON | |
| 12 | 12.SEYTOUR EXCHANGE SRL▲ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 78,2 % | ▲ 78,2 % | 517,7 K RON | |
| 13 | 13.IFN ROCO CREDIT SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 113,5 K RON | |
| 14 | 14.NONIDAV IFN SRL▼ 2 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 144 K RON | |
| 15 | 15.ELBACOM CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 225,5 K RON | |
| 16 | 16.OPTIM EXCHANGE SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 451,3 K RON | |
| 17 | 17.T.D. CREDIT S.R.L.▲ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 949,3 K RON▲ 72,4 % | ▲ 72,4 % | 451,2 K RON | |
| 18 | 18.AUR & MAYA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 931,2 K RON▲ 81,4 % | ▲ 81,4 % | 417,9 K RON | |
| 19 | 19.ADHT EXCHANGE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 907,9 K RON▲ 32 % | ▲ 32 % | 283,3 K RON | |
| 20 | 20.CLARK GOLD S.R.L.▲ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 880,8 K RON▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | 501,8 K RON | |
| 21 | 21.NUCOR S.R.L.▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 867,7 K RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 867,5 K RON | |
| 22 | 22.ALTAMIRA EXCHANGE SRL▲ 2 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 787,4 K RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 142,4 K RON | |
| 23 | 23.VILASTIL SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 746,3 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 25,2 K RON | |
| 24 | 24.IFN DEJU SRLnou | Loc. Băbeni, Oraş Băbeni, Vâlcea | 721,9 K RON— | — | 44,7 K RON | |
| 25 | 25.TONIC EXCHANGE SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 700 K RON▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 695,8 K RON | |
| 26 | 26.RETAIL ASIG S.R.L.▼ 4 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 676,3 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 248,7 K RON | |
| 27 | 27.IDEAGRAPHASIG S.R.L.= | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 672,1 K RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 462,9 K RON | |
| 28 | 28.ROCO EXCHANGE SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 665,4 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 282,5 K RON | |
| 29 | 29.FANBROK BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL▲ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 633,4 K RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 211,3 K RON | |
| 30 | 30.IFN DAIANA COM CREDIT SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 614,7 K RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 52,5 K RON | |
| 31 | 31.IFN RENY CREDIT SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 600,3 K RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 102,3 K RON | |
| 32 | 32.COLASIG FULL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 592,7 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 109,2 K RON | |
| 33 | 33.IFN CREDIT INVEST SRL▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 565,8 K RON▲ 22 % | ▲ 22 % | 101,9 K RON | |
| 34 | 34.LLOYD'S INS MGMT & CONS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 553,6 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 553,4 K RON | |
| 35 | 35.ZAMURA GOLD SRL▲ 3 | Sat Pietrari, Comuna Pietrari, Vâlcea | 545,8 K RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 79,1 K RON | |
| 36 | 36.COMBATANT EXCHANGE SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 536,1 K RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 28 K RON | |
| 37 | 37.IFN STUCO SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 495,7 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 15,1 K RON | |
| 38 | 38.ROBY DAVID AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 489,7 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 91 K RON | |
| 39 | 39.IFN ROWEB MAGIC SRL▲ 10 | Sat Opăteşti, Comuna Goleşti, Vâlcea | 478,7 K RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 148,6 K RON | |
| 40 | 40.IFN CREDIT GOLD QUALITY S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 438,2 K RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 172,2 K RON | |
| 41 | 41.IFN CREDIT GOLD SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 426,4 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 18,6 K RON | |
| 42 | 42.IFN TITOMI FOREST SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 410,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 43 | 43.CEZART SOLUTIONS S.R.L.▲ 5 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 386,3 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 47 K RON | |
| 44 | 44.IFN TITOMI INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 377,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 45 | 45.FAMILY EXCHANGE S.R.L.▲ 6 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 374,4 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 50,5 K RON | |
| 46 | 46.IFN CREDIT GOLD DUAL SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 370,6 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 152,9 K RON | |
| 47 | 47.IFN GIROTTI SRL▲ 3 | Sat Prundeni, Comuna Prundeni, Vâlcea | 361,5 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 28,4 K RON | |
| 48 | 48.DIASIG-ALL S.R.L.▲ 10 | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 361,5 K RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 173,9 K RON | |
| 49 | 49.BROKASIG BROKER DE ASIGURARE SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 344,2 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 49 K RON | |
| 50 | 50.IFN KINGCAROL SRL▲ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 342,5 K RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 99,5 K RON | |
| 51 | 51.IFN ECAGOLD SRL▼ 9 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 341,8 K RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 117,4 K RON | |
| 52 | 52.RADURO BROKER SRL▲ 36 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 335,3 K RON▲ 127,6 % | ▲ 127,6 % | 188 K RON | |
| 53 | 53.IFN PUI DE AUR SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 334,8 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 46,7 K RON | |
| 54 | 54.EDEL CREDIT S.R.L.▲ 19 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 320,9 K RON▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | 127,4 K RON | |
| 55 | 55.FLAVIRASIG S.R.L.▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 319,4 K RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 58,8 K RON | |
| 56 | 56.CORMAD CONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 300,5 K RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 30,6 K RON | |
| 57 | 57.BIADAR ASIG S.R.L.▲ 9 | Oraş Berbeşti, Vâlcea | 295,5 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 53,7 K RON | |
| 58 | 58.ZIMNICARU AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 4 | Sat Valea Cheii, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 288,2 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 29,4 K RON | |
| 59 | 59.IFN CREDIT ELECTRO S.R.L.▼ 2 | Sat Dobreşti, Comuna Dănicei, Vâlcea | 274,2 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | -5,6 K RON | |
| 60 | 60.YAMADENI & M SRL▲ 14 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 272,2 K RON▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | 80,4 K RON | |
| 61 | 61.IFN CREDIT GOLD UNIQUE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 267,7 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 93 K RON | |
| 62 | 62.STANCIU SERVASIG S.R.L.▲ 8 | Sat Voiceşti, Comuna Voiceşti, Vâlcea | 267,6 K RON▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 160,7 K RON | |
| 63 | 63.SC IFN RIZPREX SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 262,7 K RON▲ 53,1 % | ▲ 53,1 % | 116,4 K RON | |
| 64 | 64.RIBKAR VÂLCEA-ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L.▲ 7 | Sat Golotreni, Oraş Brezoi, Vâlcea | 258,7 K RON▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 255,2 K RON | |
| 65 | 65.IFN CREDIT GOLD ASSOCIATED SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 251,8 K RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 91 K RON | |
| 66 | 66.IFN FANAX SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 251,1 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 7,2 K RON | |
| 67 | 67.MINASIG CDI S.R.L.▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 250,3 K RON▲ 35 % | ▲ 35 % | 65 K RON | |
| 68 | 68.IFN TITOMI CASH SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 244,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.IFN CREDIT GOLD SELECT S.R.L.▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 236 K RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 61,4 K RON | |
| 70 | 70.IFN VATCRI ACHIM SRL▼ 3 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 234,4 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 1,8 K RON | |
| 71 | 71.IFN TITOMI PROIECT SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 229,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.IFN ASTERA CREDIT S.R.L.▲ 11 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 227,5 K RON▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 136,7 K RON | |
| 73 | 73.IFN TITOMI EXPERT CREDIT SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 220,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 74 | 74.JORELEN ASIG S.R.L.▲ 22 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 216,6 K RON▲ 70,8 % | ▲ 70,8 % | 128,7 K RON | |
| 75 | 75.SIMALDEN S.R.L.▲ 14 | Sat Pietrarii de Sus, Comuna Pietrari, Vâlcea | 215,9 K RON▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 69,1 K RON | |
| 76 | 76.ELSAV EXPRESS S.R.L.▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 198,2 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 120,5 K RON | |
| 77 | 77.BARIPREST SRL▼ 5 | Loc. Brezoi, Oraş Brezoi, Vâlcea | 193,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.MAYA CREDIT S.R.L.▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 187,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 79 | 79.CREDIVIL S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 183,9 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 12,8 K RON | |
| 80 | 80.SORANDI EDIL S.R.L.▲ 33 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 180,2 K RON▲ 125,9 % | ▲ 125,9 % | 152,4 K RON | |
| 81 | 81.IFN AMON FINANCIAR S.R.L.▲ 38 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 180,1 K RON▲ 153,6 % | ▲ 153,6 % | 179 K RON | |
| 82 | 82.MANU GOLD SRL▲ 19 | Sat Pietrari, Comuna Pietrari, Vâlcea | 176 K RON▲ 45 % | ▲ 45 % | 54,7 K RON | |
| 83 | 83.ELVASIG SRL▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 166 K RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 165,8 K RON | |
| 84 | 84.TUO BROKER SRL▲ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 164,1 K RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 41,2 K RON | |
| 85 | 85.REY ASIG S.R.L.▼ 60 | Sat Pauseşti-Maglasi, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 161,7 K RON▼ 74,1 % | ▼ 74,1 % | 161,5 K RON | |
| 86 | 86.IFN LOV CREDIT SRL▲ 32 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 159,2 K RON▲ 120,6 % | ▲ 120,6 % | 87 K RON | |
| 87 | 87.IFN ROCO GOLD SRL▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 154,7 K RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 40,9 K RON | |
| 88 | 88.IFN CREDIT GOLD NORD S.R.L.▲ 37 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 154,5 K RON▲ 156 % | ▲ 156 % | 94,2 K RON | |
| 89 | 89.PÎRCIOAGĂ CONSULTING S.R.L.▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 150,5 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 8,3 K RON | |
| 90 | 90.GABIANNA MD S.R.L.▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 145,5 K RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 145,3 K RON | |
| 91 | 91.ALCO INSURANCE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 136,5 K RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 135,6 K RON | |
| 92 | 92.SOUL BROKER S.R.L.▲ 18 | Sat Coasta, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 135,5 K RON▲ 57,9 % | ▲ 57,9 % | 133,9 K RON | |
| 93 | 93.POPCHIS AMANET S.R.L.▲ 14 | Sat Colteşti, Comuna Alunu, Vâlcea | 134,4 K RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 26,3 K RON | |
| 94 | 94.ARMIN BUSINESS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 131,7 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 2,6 K RON | |
| 95 | 95.IFN MICRO CREDIT SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 126,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 96 | 96.IFN TITMARI SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 122,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 97 | 97.PROXIM CONSULTING SRL▼ 43 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 116,2 K RON▼ 61,7 % | ▼ 61,7 % | -7,6 K RON | |
| 98 | 98.BARBICOM FINANCE S.R.L.▼ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 115 K RON▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 114,8 K RON | |
| 99 | 99.ANAVALENTIN AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 78 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 114,5 K RON▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 110,7 K RON | |
| 100 | 100.SAM ASIG S.R.L.▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 113,5 K RON▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 23,4 K RON |
Codurile CAEN din intermedieri financiare și asigurări — Vâlcea
CAEN 6492
Alte activități de creditare
80 firme · 128,5 mil. RON
CAEN 6612
Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare
14 firme · 15,6 mil. RON
CAEN 6622
Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
72 firme · 13,7 mil. RON
CAEN 6619
Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
21 firme · 7 mil. RON
CAEN 6419
Alte activități de intermedieri monetare
1 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 6621
Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
5 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6629
Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii
2 firme · 472,8 K RON
CAEN 6512
Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)
1 firme · 43,4 K RON
CAEN 6499
Alte intermedieri financiare n.c.a.
2 firme · 41,3 K RON
CAEN 6491
Leasing financiar
1 firme · 0 RON
CAEN 6520
Activități de reasigurare
1 firme · 0 RON
CAEN 6420
Activități ale holdingurilor
1 firme · 0 RON
CAEN 6421
Activități ale holding-urilor
1 firme · 0 RON